Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:37 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Problem żydowski? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 1:34 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Z najczarniejszej sotni i reakcji:)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Ewa Agnieszka napisał(a):
Hej, ja nie szczuję, więc wypraszam sobie. Po prostu protestuję przeciw manipulacjom oraz dezinformacji oraz pewnym formom przemocy.
Ja rozumiem, że jak gość mi zakłada stryczek na szyję, to mam prawo uśmiechać się, przytakiwać i miłować, a jakakolwiek forma obrony będzie już poczytywana jako jawny akt agresji oraz nienawiści.


To przestań sypać tekstami jak z rękawa "że ktoś za tym stoi" sugerując jednocześnie, że ma to coś wspólnego z pochodzeniem etnicznym.

Tekst Bodakowskiego, który tutaj zalinkowałaś, nie wpisuje się w przywołaną retorykę, ale jest częścią batalii, która trwa już od wielu lat, a która co roku nabiera na intensywności wraz z nastaniem kwietnia.
I jest to batalia na linii "marksiści, post marksiści, marksiści kulturowi" contra "reszta świata", że to tak swobodnie ujmę.
Bo w istocie, przywołani w pierwszym akapicie art Bodakowskiego "filosemici" do tego obozu należą.

_________________
Otóż jeszcze tej samej nocy, znalazłem się w zgoła odmiennych okolicznościach...


So kwi 05, 2014 11:43 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
To przestań sypać tekstami jak z rękawa "że ktoś za tym stoi" sugerując jednocześnie, że ma to coś wspólnego z pochodzeniem etnicznym.

Czyli co, myśl postępowa ewoluuje ot tak sobie i to na najwyższych szczeblach władzy? Jest ja wirus, który przenosi się drogą kropelkową i wystarczy, że jeden kichnie, by epidemia rozszerzała się w tempie dość niepokojącym.

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


So kwi 05, 2014 11:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Marlow napisał(a):

Pięć zdań. Pięć zdań fałszywych.
Ani jednego słowa prawdy. I to dosłownie.
Za to w tych pięciu zdaniach, cały stos pomówień i ewidentnych bzdur.
Począwszy od pierwszego, jakoby po wojnie Żydzi nie mieli wyboru, poprzez klasyczne czerwone insynuacje jakoby polskie podziemie niepodległościowe po IIWŚ mordowało Żydów, dlatego że byli Żydami i za to "najprawdopodobniej czapa od opozycji".
Skończywszy na ostatnim zdaniu dotyczącym "rozkładu narodowościowego".
A najlepszy w tym wszystkim jest zwrot "represjonowanie opozycji".
Cóż za piękne określenie na czerwony terror, który niczym nie różnił, ale to dosłownie niczym, od terroru brunatnego.


No nie przesadzajmy potencjalny żyd spotkawszy „żołnierzy niezłomnych” miał jakieś 10 % szans że ujdzie z życiem, pod warunkiem że umiał szybko biegać między pociskami.
To żart, takie zachowania były na tyle powszechne że można się pokusić na uogólnienie.
Co do rozkładu narodowościowego to poproszę uściślić o co tobie biega bo ja zdaje się wyłuszczyłem o co mnie chodzi.
Czerwony terror jest paskudny paskudny jest ten brunatny.
Mając do wyboru jeden czy drugi wolał bym żaden.

Ale to tylko subiektywne widzenie, czasami jedynym ratunkiem dla żyda był obóz koncentracyjny jako miejsce gdzie przeżył, wśród sąsiadów by mu się to nie udało,


So kwi 05, 2014 11:58 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 07, 2012 10:52 pm
Posty: 2432
Lokalizacja: Mojego motta nauczyłem się w Kościele Rzymsko-Katolickim
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Gdy maurowie najechali półwysep iberyjski, to żydzi staneli po stronie maurów.
Gdy w rosyjskiej wiosce pojawił się komisarz, to oni byli pierwszymi,
którzy biegali z czerwonymi flagami.

Być może jest to echo z przeszłości, spowodowane najazdami:
Babilończyków, Asyryjczyków.

_________________
Wygląda na to, że jestem prymitywnym katolikiem.
Od Rz 10,09 do Rz 10,11. Od Dz 15,07 do Dz 15,31


So kwi 05, 2014 11:58 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
hen napisał(a):
Gdy maurowie najechali półwysep iberyjski, to żydzi staneli po stronie maurów.
Gdy w rosyjskiej wiosce pojawił się komisarz, to oni byli pierwszymi,
którzy biegali z czerwonymi flagami.

Być może jest to echo z przeszłości, spowodowane najazdami:
Babilończyków, Asyryjczyków.


Faktycznie ciekawa konstatacja że bardziej lubię tych kto mnie lepiej traktuje i nie koniecznie chce zabić. Tak dla przypomnienia państwa narodowe to dopiero XVIII – XIX wiek.

Greckie powiedzenie mówiło że lepszy Turecki turban niż Papieska tiara.


So kwi 05, 2014 12:07 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 1:34 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Z najczarniejszej sotni i reakcji:)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Ewa Agnieszka napisał(a):
To przestań sypać tekstami jak z rękawa "że ktoś za tym stoi" sugerując jednocześnie, że ma to coś wspólnego z pochodzeniem etnicznym.

Czyli co, myśl postępowa ewoluuje ot tak sobie i to na najwyższych szczeblach władzy? Jest ja wirus, który przenosi się drogą kropelkową i wystarczy, że jeden kichnie, by epidemia rozszerzała się w tempie dość niepokojącym.

:evil:

Tylko, że Żydzi, nie są żadnymi essencjonalnymi* roznosicielami lewactwa.
A ta epidemia nie roznosi sie drogą kropelkową, tylko w sposobie rozprzestrzeniania się, bardziej przypomina Ebolę, niż grypę.


*skrót myślowy.

_________________
Otóż jeszcze tej samej nocy, znalazłem się w zgoła odmiennych okolicznościach...


So kwi 05, 2014 12:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Marlow napisał(a):

Tylko, że Żydzi, nie są żadnymi essencjonalnymi* roznosicielami lewactwa.
A ta epidemia nie roznosi sie drogą kropelkową, tylko w sposobie rozprzestrzeniania się, bardziej przypomina Ebolę, niż grypę.


*skrót myślowy.


No jak się wyrżnęło tych lepiej usytuowanych to pozostała populacja jakoś przejawiala ciągoty w deczko insza stronę.
Ot tak właściwość ewolucyjna.. :D :D


So kwi 05, 2014 12:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Hej, Marlow, nie wiem czy są czy nie są. Wygląda jednak na to, że pierwsi wiedzą, z której strony wiatr wieje, mniejsza o godziwość postępowania.
Dlaczego to nie dotyczy np. Romów?

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


So kwi 05, 2014 12:18 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 1:34 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Z najczarniejszej sotni i reakcji:)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
To jest właśnie to.

Czyli kolejna porcja najzwyczajniejszych kłamstw, kalumnii i wierutnych bzdur.
A wszystko to pod sztandarami postempu, tolerancji i walki z z zabobonami.

kiedyś art-33 napisał(a):

No nie przesadzajmy potencjalny żyd spotkawszy „żołnierzy niezłomnych” miał jakieś 10 % szans że ujdzie z życiem, pod warunkiem że umiał szybko biegać między pociskami.
To żart, takie zachowania były na tyle powszechne że można się pokusić na uogólnienie.

Interesują mnie konkrety, a nie sto dwudziesty ósmy odcinek mundrości ludowych spod sztandaru bo wszyscy to wiedzą.
Konkrety, czyli:
- ilu po wojnie Żydów zostało zabitych przez podziemie niepodległościowe tylko dlatego, że byli Żydami,
- jakim oddziałom się to przypisuje,
- i rzecz najważniejsza, z jakich publikacji pochodzą te informacje.
kiedyś art-33 napisał(a):
Co do rozkładu narodowościowego to poproszę uściślić o co tobie biega bo ja zdaje się wyłuszczyłem o co mnie chodzi.

Nie nie uściśliłeś, tylko opowiadasz bajki, jakoby to Żydzi nie mieli wyboru.
Mówiąc w skrócie: Żydzi w UB (mówimy o polskich Żydach, pochodzących z terenów przedwojennej RP)byli tam gdzie byli, bo chcieli tam być, a po drugie pokrywało się to z wolą Stalina.
kiedyś art-33 napisał(a):
Ale to tylko subiektywne widzenie, czasami jedynym ratunkiem dla żyda był obóz koncentracyjny jako miejsce gdzie przeżył, wśród sąsiadów by mu się to nie udało,

No jak to się pięknie wszystko układa.
Kolejny ateista który wierzy nie tylko w swoje prywatne objawienia, ale również wierzy w objawienia Jana Tomasza Grossa.

_________________
Otóż jeszcze tej samej nocy, znalazłem się w zgoła odmiennych okolicznościach...


So kwi 05, 2014 12:25 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 1:34 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Z najczarniejszej sotni i reakcji:)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
hen napisał(a):
Gdy maurowie najechali półwysep iberyjski, to żydzi staneli po stronie maurów.
Gdy w rosyjskiej wiosce pojawił się komisarz, to oni byli pierwszymi,
którzy biegali z czerwonymi flagami.

Być może jest to echo z przeszłości, spowodowane najazdami:
Babilończyków, Asyryjczyków.


:twisted:
Już abstrachując od tych rosyjskich wiosek, że żydzi (en masse) biegli itd

A jakim echem przeszłości jest ten prosty fakt, że ludność polska, takie same gorące przyjęcie urządziła w czerwcu 1941 oddziałom niemieckim?
Też biegali z flagami, witali chlebem i solą itd.

_____________________________________

Ewa Agnieszka napisał(a):
Hej, Marlow, nie wiem czy są czy nie są. Wygląda jednak na to, że pierwsi wiedzą, z której strony wiatr wieje, mniejsza o godziwość postępowania.
Dlaczego to nie dotyczy np. Romów?


A Romowie to jaki tryb życia prowadzili, nawet w początkach XX w?
Dokładnie taki sam, jaki prowadzili 3,5 tys, czy 5 tys lat temu.
Żydzi natomiast, zazwyczaj żyli "obok".
Romowie na zewnątrz społeczności.
Tu jest ta różnica.
A skoro tak Ciebie to frapuje, to zacytuję ci kogoś, na kogo powołuje się również Bodakowski:
[...]Wybuchła II wojna światowa.Wsród Polaków zaczął co raz bardziej dominować stereotyp "żydokomuny". Złożyły się na to nie tylko przedwojenne wspomnienia o KPP, ale przede wszystkim powszechne doświadczenie okupacji niemieckiej i sowieckiej. Według wielu Polaków, Żydzi kolaborowali z Sowietami na Kresach Wschodnich, a ci z PPR w Generalnym Gubernatorstwie. Niestety, takie spojrzenie nie uwzględnia rozległego kontekstu i koncentruje się na aktywnej mniejszości a nie na pasywnej większości społeczności żydowskiej.

str 105.
Wytłuszczenia w tekście moje.

Marek Jan Chodakiewicz.
Żydzi i Polacy 1918-1955
Współistnienie - Zagłada - Komunizm.
Wydanie II
Warszawa 2011.
wyd Fronda.

Twój problem, to jest problem optyczny, który wytłuściłem.

_________________
Otóż jeszcze tej samej nocy, znalazłem się w zgoła odmiennych okolicznościach...


So kwi 05, 2014 12:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Marlow napisał(a):

Interesują mnie konkrety, a nie sto dwudziesty ósmy odcinek mundrości ludowych spod sztandaru bo wszyscy to wiedzą.
Konkrety, czyli:
- ilu po wojnie Żydów zostało zabitych przez podziemie niepodległościowe tylko dlatego, że byli Żydami,
- jakim oddziałom się to przypisuje,
- i rzecz najważniejsza, z jakich publikacji pochodzą te informacje.


Podaj imiona i nazwiska ofiar w Hiroszimie, daty urodzenia i pesele możesz sobie darować.

Marlow napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
Co do rozkładu narodowościowego to poproszę uściślić o co tobie biega bo ja zdaje się wyłuszczyłem o co mnie chodzi.

Nie nie uściśliłeś, tylko opowiadasz bajki, jakoby to Żydzi nie mieli wyboru.
Mówiąc w skrócie: Żydzi w UB (mówimy o polskich Żydach, pochodzących z terenów przedwojennej RP)byli tam gdzie byli, bo chcieli tam być, a po drugie pokrywało się to z wolą Stalina.


Byli tam gdzie byli, ci co spierniczyli na Niemiecką stronę przestali być.
Ci co spierniczyli do sowietów wylądowali na syberii , polscy komuniści żydowskiego pochodzenia to w większości drobna przedsiębiorczość i drobnomieszczaństwo.Przeżyli i mogli wrócić wykorzystali szansę .

Marlow napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
Ale to tylko subiektywne widzenie, czasami jedynym ratunkiem dla żyda był obóz koncentracyjny jako miejsce gdzie przeżył, wśród sąsiadów by mu się to nie udało,

No jak to się pięknie wszystko układa.
Kolejny ateista który wierzy nie tylko w swoje prywatne objawienia, ale również wierzy w objawienia Jana Tomasza Grossa.


Oj Gross był bardzo ostrożny i wybiórczy.


So kwi 05, 2014 12:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Marlow

Niestety, takie spojrzenie nie uwzględnia rozległego kontekstu i koncentruje się na aktywnej mniejszości a nie na pasywnej większości społeczności żydowskiej.

Nikt nie wyklucza części pasywnej społeczeństwa żydowskiego, tak samo jak nikt nie wyklucza części pasywnej mniejszości np.homoseksualnych.

Z tego co zauważam, to ten odsetek wojujący jest zawsze procentowy, zaś pośrodku jest ogłupiała ludzka masa.

Nigdzie nie pisałam, że środowiska żydowskie są winne całego zła, nie wiem tego kto stoi za rozprzestrzenianiem się Eboli, istnieje spore prawdopodobieństwo, że środowiska Żydowskie również. Zawsze tu pewną poszlaką mogą być założenia ideologiczne, filozoficzne, religijne oraz możliwe sposoby realizacji takich założeń.

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


So kwi 05, 2014 1:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Ewa Agnieszka napisał(a):

Nigdzie nie pisałam, że środowiska żydowskie są winne całego zła, nie wiem tego kto stoi za rozprzestrzenianiem się Eboli, istnieje spore prawdopodobieństwo, że środowiska Żydowskie również. Zawsze tu pewną poszlaką mogą być założenia ideologiczne, filozoficzne, religijne oraz możliwe sposoby realizacji takich założeń.


Zapomniałaś o cyklistach, filumenistach ( ci to chcą podpalić świat ) czy filatelistach.


So kwi 05, 2014 1:27 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 1:34 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Z najczarniejszej sotni i reakcji:)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
kiedyś art-33 napisał(a):

Podaj imiona i nazwiska ofiar w Hiroszimie, daty urodzenia i pesele możesz sobie darować.


Czyli klasyka internetu.
Najpierw ściemy wszelkiego rodzaju, kampania kłamstw wyssanych spod brudnego czerwonego, palucha, a jak przychodzi co do czego, to żałosne wykręty jak powyżej.
To jest właśnie logika insynuacji.
Logika wspólna dla wszystkich "oswobodzicieli" "krzewicieli postempu" pokroju arta, Lidki, Rutusa itp.
Logika zera konkretów.

Taka lista (ofiar w Hiroszimie) istnieje, Google przyjacielem, ja nie będę za Ciebie góglował.
Po drugie: tak się składa, że wszyscy ci rzecznicy postempu i miłośnicy logiki insynuacji, nie tylko ci forumowi, bo jest to zjawisko o wiele szersze, jak przychodzi co do czego, to nie potrafią podać żadnego konkretu tj nazwiska Żyda który byłby zabity przez polskie podziemie niepodległościowe po wkroczeniu Sowietów na ziemie polskie, za to tylko że był Żydem. Wymieniają nazwiska żydowskie, ale tak się jakoś dziwnie składa, że wszyscy ci Żydzi byli czerwoni i czerwonym służyli.


kiedyś art-33 napisał(a):

Byli tam gdzie byli, ci co spierniczyli na Niemiecką stronę przestali być.
Ci co spierniczyli do sowietów wylądowali na syberii , polscy komuniści żydowskiego pochodzenia to w większości drobna przedsiębiorczość i drobnomieszczaństwo.Przeżyli i mogli wrócić wykorzystali szansę .

Tia, a świstak siedzi i zwija sreberka i zawija w te czerwone sreberka.
Takich bzdetów to nawet Gross nie pisze.
Po pierwsze:
Po agresji Sowietów 17 września, Żydzi też będą represjonowani.
To fakt.
Ale nie żadni komuniści, tylko rzeczywiście przedstawiciele klasy średniej.
W większości są to sympatycy Betaru i Prawicy Syjonistycznej oraz Aggudy. Represje spadają też na bundowców, ale oni w tym worku stanowią ewidentną mniejszość. I o tym pisze Gross w "Czterdziestym nas Matko", podobnie Jasiewicz i relacje zebrane w "Rzeczywistości Sowieckiej"
Żydzi komuniści oraz komuniści: polscy, białoruscy i ukraińscy, utrwalają terror okupanta.
Po drugie:
Ci, którzy nie zostali wraz z Polakami wywiezieni, jeszcze przed agresją niemiecką z czerwca 41, bardzo często uciekają na stronę niemiecką, choć wiedzą, że tam niechybnie jedyne co ich czeka, to prosta droga do Auschwitz.

kiedyś art-33 napisał(a):
Oj Gross był bardzo ostrożny i wybiórczy.


Objawienia Grossa to za mało? :mrgreen:
A rozumiem, gustujesz w wynurzeniach paranoików pokroju Zgliczyńskiego i "Jak Polacy pomagali" tudzież duetu Michnik i Cichy... no cóż, jeden lubi fiołki, a drugi jak mu śmierdzą skarpetki.

Skoro wijesz się jak piskorz, to może w ramach uwiarygodniania swoich teoryjek odpowiesz na te pytania:

Jakie pochodzenie etniczne miała żona mec Stypułkowskiego, jakiego pochodzenia etnicznego byli synowie mecenasa, w jakich oddziałach służyli w czasie okupacji?

Na marginesie tekstu Bodakowskiego.
W tekście tym pojawia się Marian Spychalski.
Jakiego pochodzenia etnicznego był jego przyrodni brat?
W jakich oddziałach służył?
Dzięki komu najprawdopodobniej, przyszła żona Spychalskiego M, Eleonora, przeżyła okupację niemiecką?
Chodzi o formację.

W jakich oddziałach służył podczas wojny J. Fiedler, polski Żyd i jak potoczyły się jego powojenne losy?

I moje ulubione w takich tematach:
W jakiej FORMACJI służył CALEL PERECHODNIK?

_____________

I jeszcze na marginesie tekstu Bodakowskiego.
W tekście tym jest literówka w ostatnim akapicie.
Trzeci dzień już jej nikt nie poprawił.
Nie Mendel Rossoj, a Mendel Kossoj.
Ojciec resortowego dziecka: M.Komara.

_________________
Otóż jeszcze tej samej nocy, znalazłem się w zgoła odmiennych okolicznościach...


So kwi 05, 2014 1:32 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 29, 2012 1:03 pm
Posty: 871
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem żydowski?
Zauważam jednak, że art-33 na wstępie wyraził tutaj pewną otwartość na krytyczne uwagi.

Ogólnie rzecz biorąc, postawa otwartości na krytyczne uwagi jest dość rzadko spotykana.

Choć może jest nawet częściej spotykana, niż się wydaje, ponieważ najbardziej rzucają się w oczy sytuacje, gdy ktoś idzie w zaparte bez opamiętania - natomiast postawy przeciwne, oczywiście, szczególnej uwagi nie zwracają.


Ewa Agnieszka napisał(a):
...jeśli dobrze policzyłeś to mamy 2500 osób na wysokich stanowiskach.

A to niestety pomyłka. Pobieżnie tylko spojrzałem na artykuł.

Tych 2500 Żydów nie było funkcjonariuszami SB, tylko tylu współpracowało z SB.
Czyli jednak 0,5% populacji żydowskiej. To niewiele.

Natomiast na kierowniczych stanowiskach, jak stwierdzono w artykule, pracowało 131 Żydów.

Ewa Agnieszka napisał(a):
Prawdę piszę (...)

Niestety tak bym tego nie określił. Znajdujesz w sieci różne treści i przerzucasz na forum, rzadko przejmując się jakością źródeł.

Napiszę Ci według jakiej zasady sam staram się postępować.
Im cięższy kaliber oskarżeń, tym więcej wagi powinno przykładać się do ich weryfikacji.
Ostrożność szczególnie dotyczy oskarżeń, które mogą być krzywdzące dla dużej grupy ludzi.

A jeśli nie mam chęci, czasu lub mnie dana kwestia nie ciekawi, wtedy po prostu ignoruję - na pewno nie przyjmuję do wiadomości ot tak, ani tym bardziej nie powtarzam.

To dobra zasada. Polecam :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So kwi 05, 2014 1:48 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL