Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:04 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lut 17, 2013 10:48 pm
Posty: 50
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Ogólnoświatowy tydzień modlitwy za polityków i rządzących.

Bracia i siostry w Chrystusie!

W czasach gdy wartości chrześcijańskie są deptane przez wielu, a rządy nie robią nic lub bardzo niewiele by temu zapobiec, musimy sami je ochronić. Widzicie co się dzieje na świecie. Często dotyczy to Waszych krajów lub miejsc zamieszkania albo też dotyka to Was bezpośrednio, dlatego by powstrzymać zmiany potrzebne są modlitwy! Dzięki Bogu mamy bardzo potężną broń- Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec. Dlatego prosimy Was byście przyłączyli się do wspólnej modlitwy za polityków i rządzących na całym świecie w dniach 24-31.07.2013r w następującycg intencjach: - by kierowali sie oni Prawami Bożymi w swoich działaniach; - by zaprzestali prześladowania Kościoła Świętego; - by wszystkie dzieci Boże mogły w pokoju wyznawać swoją wiare; - by Jezus Chrystus został przez nich uznany za Pana i Zbawcę

Oczywiście każda dodatkowa modlitwa będzie również pomocna. Przedewszystkim modlimy sie jedną częścią Różańca Świętego oraz Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Jeżeli nie należycie do Kościoła Katolickiego, a chcecie wspomóc nas w tym dziele, wybierzcie swoje modlitwy i połączcie sie z nami duchowo.

Bardzo pragniemy by informacja o I Ogólnoświatowym Tygodniu Modlitwy za Polityków i Rządzących dotarła do jak największej liczby osób. Jeżeli możecie poinformujcie o tej inicjatywie każdego hierarche kościelnego, księdza, zakonnika czy zakonnicę, których znacie i proście by przekazywali ją dalej. Ogłaszajcie tę informacje w radiu, prasie, portalach, stronach, blogach katolickich oraz poprze media społecznościowe.

Jeśli jesteście w stanie, przetłumaczcie ulotkę na znane sobie języki i prześlijcie ją dalej.

Niech Trójca Przenajświętsza Wam błogosławi

Bracia i siostry z Polski.


Pt cze 21, 2013 3:58 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 11, 2013 6:41 pm
Posty: 923
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
IwonaJag,

Idea byłaby piękna, gdyby nie tak wypaczona.

_________________
you will find me if you want me in the garden unless it's pouring down with the rain
http://www.twojagieldaofert.pl


Pt cze 21, 2013 4:36 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 3:25 pm
Posty: 830
Lokalizacja: Glasgow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Chyba jepiej, żeby pobłogosławił ich LPS, nie sądzisz? Przynajmniej poślady by nieco rozluźnili :D

PS Jahwe nie jest raczej znany ze skuteczności :-/

_________________
Nic co konieczne dla państwa nie jest niegodne.


So cze 22, 2013 1:17 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lut 17, 2013 10:48 pm
Posty: 50
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Pomysł nie jest mój.
Poza tym co Wam szkodzi pomodlić sie chociaż raz w tych dniach jedną z tych intencji? I tak jesteście Katolikami. Macie wiare której praktycznie nikt nie może podważyć dopóki sami przestaniecie wierzyć.
Część Katolików jest tzw. niewierzącymi katolikami. Mój tata zalicza się do takich jak i moja mama.
Skąd wiecie że to nie podziała??
Jeśli wierzycie i gorąco o coś sie modlicie Bóg zawsze wysłuchuje tej modlitwy która płynie z serca.
Każdy z nas wie jacy są politycy i władza. Ja też to wiem.
Pomysł nie jest zły i żaden wypaczony.
Co w nim jest nie tak?
W grupie jest siła i to ze sto razy większa niż w jednej osobie.
Znacie siłe Różańca jak i Koronki do Miłosierdzia Bożego i innych modlitw.
Może sie Wam poprostu nie chce modlić w tych intencjach i akurat za tych ludzi. Pamiętajcie że mimo iż są okropni i robią co chcą też są dziećmi Boga tak jak każdy inny człowiek na świecie. Dziećmi Boga tyle że zagubionymi są nawet sataniści.
No i trzeba pamiętać o tym że dla Boga nie a nic niemożliwego. Nawet nawrócenie polityków nie jest czymś niemożliwym dla Boga tylko żeby to stało sie rzeczywistością potrzebne są modlitwy.
Pragne ponowić pytanie: skąd wiecie że sie nie uda??


So cze 22, 2013 11:02 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 3:25 pm
Posty: 830
Lokalizacja: Glasgow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Już nie raz udowodniono, że siła modlitwy = 0 :D Po co tracić czas na coś, co nie działa?

_________________
Nic co konieczne dla państwa nie jest niegodne.


So cze 22, 2013 11:13 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lut 17, 2013 10:48 pm
Posty: 50
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Wg. Ciebie nie działa ale ja wiem że działa.
Moge Cie zapewnić że też kiedyś tak myślałam.
Dostałam mnóstwo dowodów że modlitwa ma siłę. Ty nie musisz wcale w to wierzyć ale to że Ty tak uważasz nie oznacza że ktoś tak nie uważa.
Wiem tyleże dzięki modlitwie nauczyłam sie inaczej patrzeć na ludzi którzy są w marginesie społecznym. Ja wiem że to nie jest bezcelowe.
Mam znajomą która ma przyjaciela który jest narkomanem. Obecnie uważa sie za osobe która popsuła sobie życie. Owa znajoma poprosiła nie o modlitwe a dokładnie kilka tygodni temu ion już sie zmienia.
Moja mama prawdopodobniewyszła z nałogu alkoholizmu. Zmieniła się. Raz płakała na Mszy i ja to widziałam jak jej łzy ciekły. Modliłam sie o to praktycznie cały czas.
Wiesz co, ja nigdy nie kochałam Boga. Wręcz Go ignorowałam ale teraz jest inaczej. Uwierzyłam mocno itak samo jak Go pokochołam. A to dzięki temu że zaczęłam i spróbowałam modlić sie sercem a nie recytowałam modlitw.
Jak dla mnie możesz nie wierzyć i możesz uważać że to bezsensu ale ja wiem swoje.


So cze 22, 2013 12:44 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Kwiatt napisał(a):
Już nie raz udowodniono, że siła modlitwy = 0 :D Po co tracić czas na coś, co nie działa?
kto udowodnił? Bo moje doświadczenia są inne

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So cze 22, 2013 1:01 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lut 17, 2013 10:48 pm
Posty: 50
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Udowodnil to niewierzacy.
Sprobowal ale nie zostal wysluchany albo ze za malo razy oto prosil albo dlatego ze prosil o cos bez wiary.


So cze 22, 2013 1:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1064
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
IwonaJag napisał(a):
Ogólnoświatowy tydzień modlitwy za polityków i rządzących.


Kto jest organizatorem tej akcji?


So cze 22, 2013 1:43 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 3:25 pm
Posty: 830
Lokalizacja: Glasgow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
„Nie ma żadnych naukowo dostrzegalnych efektów modlitw wstawienniczych w badaniach kontrolowanych. Biorąc pod uwagę, że literatura dotycząca modlitw wstawienniczych nie ma podstaw teoretycznych ani teologicznych oraz w badaniach kontrolowanych nie udało się wykazać istotnego efektu, uważamy, że dalsze środki nie powinny być przeznaczane na tego typu badania"

Masters K., Spielmans G. i Goodson S. „Annals of Behavioral Medicine" 2006, vol. 32, nr 1, s. 21-26.


Jeżeli ktoś chce wierzyć w magię i siłę gusła, to bardzo proszę, ale ja wolę zdrowy rozsądek, edukację, antybiotyki i technologię. Żadne, przeprowadzone w kontrolowanych warunkach, badanie nie potwierdziło skuteczności magii/modlitwy/obrzędów mistycznych. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej i potrafi to udowodnić, to zapraszam do odebrania miliona dolarów z fundacji Jamesa Randiego :)

_________________
Nic co konieczne dla państwa nie jest niegodne.


So cze 22, 2013 3:01 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lut 17, 2013 10:48 pm
Posty: 50
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Organizatorem jest pan Maciej Bona.
Mozna go znalezc na facebooku.


So cze 22, 2013 5:46 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Kwiatt napisał(a):
Jeżeli ktoś chce wierzyć w magię i siłę gusła, to bardzo proszę, ale ja wolę zdrowy rozsądek, edukację, antybiotyki i technologię.
ależ nie ma sprzeczności między wiarą w Boga a antybiotykami, co do magii to zazwyczaj wpadają w nią ci którzy odrzucili wiarę w Boga
Kwiatt napisał(a):
„Nie ma żadnych naukowo dostrzegalnych efektów modlitw wstawienniczych w badaniach kontrolowanych. Biorąc pod uwagę, że literatura dotycząca modlitw wstawienniczych nie ma podstaw teoretycznych ani teologicznych oraz w badaniach kontrolowanych nie udało się wykazać istotnego efektu, uważamy, że dalsze środki nie powinny być przeznaczane na tego typu badania"

Masters K., Spielmans G. i Goodson S. „Annals of Behavioral Medicine" 2006, vol. 32, nr 1, s. 21-26.
dobrze, ze nie zacytowałeś słów Friedricha Nietzsche. On jako wizjoner hitleryzmu pierwszy udowodnił że Bóg umarł.

Jakoś moje doświadczenie z modlitwą wstawienniczą jest inne i widzę efekty.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So cze 22, 2013 7:15 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 3:25 pm
Posty: 830
Lokalizacja: Glasgow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Więc udowodnij to! Pokaż, że bogowie istnieją i wiara w nich przynosi wymierne korzyści. Milion dolarów czeka. Możesz odebrać go wrednemu sceptykowi :D

PS Ja nie twierdzę, że Bóg umarł. Twierdzę, że nigdy nie istniał. Modlitwy to dla mnie nic innego jak inaczej nazwany rytuał magiczny.

_________________
Nic co konieczne dla państwa nie jest niegodne.


So cze 22, 2013 8:24 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lut 17, 2013 10:48 pm
Posty: 50
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogolnoswiatowe dni modlitwy za politykow i rzadzcych
Coz moze troche juz daleko od tego tematu bo troche czasu minelo zanim go wstawilam ale...
Z mojego punktu widzenia ktos kto nigdy nie sprobowal sie szczerze modlic nigdy sie nie dowie czy modlitwa cokolwiek daje.
A tak do Twojego ostatniego komentarza. Nie bede probowala ci udowodnic ze Bog istnieje. Ale Ty tez nie mozesz mi udowodnic naukowo ze nie istnieje ;)
Tak samo jak zaden ateista nie moze mi udowodnic tego ze pochodze od australopitka. Nie wykluczam ze takie "cos" moglo istniec skoro sa tego szczatki. Jednak nie mozna mi tez udowodnic ze pochodze od takiego stworzenia ktore z pewnej strony przypomina malpe. Wiem ze to troche smiale z mojej strony no ale gdzie mi ktos pokaze ze czlowiek wyewoluowal przez miliony lat od australopitka. Konkretnych dowodow na to nie ma i nie bedzie.
P.S. sory za moje bledy ortograficzne, tak to jest gdy sie pisze z telefonu. ;)


Cz sty 23, 2014 2:57 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL