Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:18 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278  Następna strona
 Katastrofa smoleńska - czy to był zamach? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Mam takie proste pytanie do Ciebie: Jak obecny rząd ma odzyskać wrak, skoro ZS.., przepraszam, Rosja konsekwentnie odrzuca wszystkie prośby twierdząc, że jeszcze nie zamknięto śledztwa?


Wt maja 28, 2019 5:05 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So wrz 14, 2013 8:21 pm
Posty: 599
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
A skąd ja mam wiedzieć? To była jedna z głównych ich obietnic wyborczych i poważny zarzut czyniony poprzednikom. Wiele osób właśnie głosowało na Pis wierząc, że jest w stanie ściągnąć wrak, "wyjaśnić" katastrofę, teraz mają szansę i co? Za co Ci ludzie biorą pieniądze?

_________________
http://vanillivi-de-az.livejournal.com/


Wt maja 28, 2019 6:00 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
I nie mogę znaleźć tej obietnicy na temat zwrotu wraku, ale działania w tej kwestii podjęto. W kwestii wyjaśnienia katastrofy to bez wraku niewiele więcej da się zrobić niż zrobiono do tej pory.


Wt maja 28, 2019 6:05 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So wrz 14, 2013 8:21 pm
Posty: 599
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Pierwszy link z brzegu, podobnych jest masa:

https://www.tvp.info/19015227/neumann-r ... sie-wladza

Po prostu, gdy wyborcy powiedzieli: "SPRAWDZAM" i okazało się, że król jest nagi.

_________________
http://vanillivi-de-az.livejournal.com/


Wt maja 28, 2019 6:19 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Nie rozśmieszaj mnie. Skoro twierdzisz, że odzyskanie wraku i wyjaśnienie przyczyn katastrofy było obietnica wyborczą PiS, to daj link do takich materiałów, które to potwierdzą.


Wt maja 28, 2019 6:21 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So wrz 14, 2013 8:21 pm
Posty: 599
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Masz post wyżej :D :D :D

_________________
http://vanillivi-de-az.livejournal.com/


Wt maja 28, 2019 6:29 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Nie. Tam jest tylko luźna wypowiedź odnosząca się do tego, co robi PO, a nie obietnica wyborcza.


Wt maja 28, 2019 6:31 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So wrz 14, 2013 8:21 pm
Posty: 599
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Tak, tak - powtarzamy coś na każdej miesięcznicy smoleńskiej, na każdym wiecu, w każdym programie telewizyjnym - a później to jedynie "luźne wypowiedzi". :D :D :D

W realnej polityce Pis jest kompletnie nieskuteczny. Może zabierać kasę jednym i dawać drugim, ale to działa tylko na polskim podwórku. W polityce międzynarodowej oni nie istnieją :D :D :D

_________________
http://vanillivi-de-az.livejournal.com/


Wt maja 28, 2019 6:37 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Istnieją. Chociażby szczyt NATO. Odbudowa grupy Wyszehradzkiej.
Zaraz w UE będzie reprezentacja PiS dużo większa i zobaczymy co zrobią.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt maja 28, 2019 8:23 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So wrz 14, 2013 8:21 pm
Posty: 599
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Chwalisz partię za samą organizację szczytu, który został zaplanowany oczywiście jeszcze za poprzedniej kadencji? :D :D :D

A "odbudowa grupy wyszechradzkiej" to bzdura. Spotkania w tym formacie mogą się odbywać, ale nie ma tu wspólnoty interesów. Czesi są bardzo prounijni i nie skażą się na alienację jak politycy Pis-u. Orban jest znacznie bardziej pragmatycznym politykiem niż Kaczyński, gdy trzeba, będzie podlizywał się Brukseli, albo zawierał kontrakty gazowe z Rosją, kompletnie ignorując polskie stanowisko.

W PE kilku dodatkowych europosłów Pis niewiele daje. Cała ich frakcja jest jedną z najmniej istotnych w parlamencie, teraz dodatkowo straciła sporo głosów Brytyjczyków (chociaż, jeśli oni faktycznie wyjdą, to frakcja zupełnie się rozpada).

_________________
http://vanillivi-de-az.livejournal.com/


So cze 01, 2019 6:58 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
A przeglądałas jak się zmieniło w UE po wyborach? Socjaliści przegrali tak jak twoi ulubieńcy z PO. Teraz w PE będzie zasiadać mnóstwo eurosceptyków. Chociażby we Francji gdzie wygrali ludzie pani Le Pen. Partia pana Prezydenta Republiki przerznęła jak KE.

Odnośnie szczytu to poczytaj dokładnie kiedy zapadły decyzje i kto zajmował się organizacja od początku. I co wypisywali GW i ich pomocnicy.

Grupa Wyszehradzka ma znaczenie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So cze 01, 2019 7:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Nie, nie ma - bo jak slusznie Maykasahara zauwazyla nie ma tu zadnej wspolnoty interesow.
W P.E. beda nieobecni, bo przede wszystkim oprocz p.Legutko z nikim sie nie beda mogli dogadac. A rozmowy nieoficjalne sa tam o wiele wazniejsze od oficjalnych. Cel wyslania tych 3 orlic Szydlo, Zalewskiej i Kepy jest dla mnie niepojety. Przeciez bez codziennego przekazu od prezesa beda tam biedaczki zupelnie zagubione.
Jeszcze bardziej zaskakujaca jest ilosc glosow ktore dostaly, juz nie mowie o Szydlo, ale Zalewska ?
Czy Kepa ?
I tak, beda w najmniejszej i najmniej znaczacej frakcji parlamentu, gdzie cala dzialalnosc powinna polegac na dogadywaniu sie z wiekszymi frakcjami w celu tworzenia wiekszych blokow dla przeforsowania wlasnych interesow.
Nie bedzie to dla nich latwe.


So cze 01, 2019 10:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Adam M. napisał(a):
Nie, nie ma - bo jak slusznie Maykasahara zauwazyla nie ma tu zadnej wspolnoty interesow.
W P.E. beda nieobecni, bo przede wszystkim oprocz p.Legutko z nikim sie nie beda mogli dogadac. A rozmowy nieoficjalne sa tam o wiele wazniejsze od oficjalnych. Cel wyslania tych 3 orlic Szydlo, Zalewskiej i Kepy jest dla mnie niepojety. Przeciez bez codziennego przekazu od prezesa beda tam biedaczki zupelnie zagubione.
Jeszcze bardziej zaskakujaca jest ilosc glosow ktore dostaly, juz nie mowie o Szydlo, ale Zalewska ?
Czy Kepa ?

Oczywiście nie masz racji. Ale to juz norma.
Po pierwsze zobaczymy co będzie bo UE juz nie będzie tak socjalistyczna jak była.
Socjaliści przerżnęli wybory.
Po drugie nie wiadomo jakie nowe frakcje powstaną po tych wyborach bo stare raczej bedą znikać.
A co do Zalewskiej, Szydło i Kępy widać w ich okręgach widza coś czego ty nie widzisz.
Ale jak jesteś za oceanem i czytasz, słuchasz i oglądasz tylko pewne media to nie dziw się.
KOD dużo krzyczy ale nie za bardzo ma poparcie. Zobacz co się wydarzyło w wyborach. KE leży na deskach. Nie pomógł protest niepełnosprawnych przed wyborami samorządowymi, nie pomogłem strajk nauczycieli. Chociaż wszyscy widzieli ze ma to być rozróba polityczna. Nie pomógł film Sekielskich, nie pomógł zmasowany atak na Kościół, nie pomogły drwiny z Matki Bożej i z Najświętszego Sakramentu. Tusk przyjechał na białym koniu i nic nie uzyskał. Zapewne na jesieni cześć partii z KE zniknie ze sceny politycznej. PSL juz się wymiguje i wspominają o błędzie. Podobno Pawlak ma pomysł na odbudowę PSL.
Czas pokaże. Wybory 13 października.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So cze 01, 2019 11:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
O dokonaniach PiS w EP porozmawiamy za 4 lata jak dozyje :).
Z orlic PiS zapomnialem jeszcze o Mazurek, chyba tez zostala wybrana ?
Tak musza miec jakies zalety ktore widzi elektorat, a ja nie - jakkolwiek staram sie czytac / ogladac relacje z obu stron, o czym juz od dawna powinienes wiedziec.
Jeszcze w czasach rzadow PO nie moglem sluchac co opowiadaja, teraz jest tylko gorzej.


N cze 02, 2019 9:38 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
To poczytaj jeszcze to
https://wnet.fm/2019/06/01/poznalismy-p ... u-panstwa/

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N cze 02, 2019 9:49 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL