Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:20 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1352  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 25, 2009 8:28 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zygmunt napisał(a):
Widac, ze nie sledzisz wiadmosci polskich.Jak wiec mozesz dyskutowac skoro nic nie wiesz ?? 8O


Wszystkich nie śledzę, mam lepsze rzeczy do roboty, to fakt (a to że 90% wiadomości polskich dotyczy tego, który poseł obraził którego posła i czemu to wina Tuska/Kaczyńskiego, dodatkowo zmniejsza moje nimi zainteresowanie). Spytany o poradę wujek Google wymienia dokładnie jednego "islamistę" wydalonego z Polski - niejakiego Ahmeda Ammara, w 2004 roku. Postać niesympatyczna, tak pobieżnie patrząc, ale jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni... Ale na szczęście mam pod ręką Zygmunta, który wiadomości polskie śledzi i może mi podsunąć linki do jakichś informacji o innych wydalanych z Polski islamistach :)


N paź 25, 2009 12:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barber's Razor napisał(a):
Zygmunt napisał(a):
Widac, ze nie sledzisz wiadmosci polskich.Jak wiec mozesz dyskutowac skoro nic nie wiesz ?? 8O


Wszystkich nie śledzę, mam lepsze rzeczy do roboty, to fakt (a to że 90% wiadomości polskich dotyczy tego, który poseł obraził którego posła i czemu to wina Tuska/Kaczyńskiego, dodatkowo zmniejsza moje nimi zainteresowanie). Spytany o poradę wujek Google wymienia dokładnie jednego "islamistę" wydalonego z Polski - niejakiego Ahmeda Ammara, w 2004 roku. Postać niesympatyczna, tak pobieżnie patrząc, ale jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni... Ale na szczęście mam pod ręką Zygmunta, który wiadomości polskie śledzi i może mi podsunąć linki do jakichś informacji o innych wydalanych z Polski islamistach :)


Jezeli nie sledzisz wiadomosci to glosu nie zabieraj.OK ?? Wyszukales w google ?? Mial Zygmunt racje ?? Takich jak on to sa tuziny w miastach Polski i jezeli Rzad Polski nic nie uczyni w kierunku ( a po Tusku tego nie mozna sie spodziewac) aby ich wyrzucic na zbity pysk z Polski to zamiast Kosciolow bedziecie mieli meczety i zmusza was by sie czolem bic o ziemie 5 razy dzienie w kirunku mekki.Islamizm to nie nowosc.Pchali sie w XV w. do Hiszpani i papiez blagal Matke Boza o pomoc, ktora z nieba nadeszla stad w pazdzierniku Kosciol po Mszy Sw. odmawia modlitwy rozancowe.


N paź 25, 2009 2:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Czy bracia i siostry ateiści odnotowali zwycięstwo Katolika Adamka nad Gołotą?? :D
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Pn paź 26, 2009 12:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 6:22 pm
Posty: 1841
Lokalizacja: Oberschlesien
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Odnotowali. A czy Golota jest ateista ze tak cie to nakreca?
Ja i tak mam wielki szacunek dla Goloty za to co sprobowal osiagnac w zyciu - jak chcesz byc najlepszy to musisz walczyc z najlepszymi, a on podjal to wyzwanie.
Calkowicie odmiennego zdania jestem o volksdeutschu Michalczewskim ktorego slawa to nadmuchany rybi pecherz - walczyl z samymi kelnerami, zadnej ambicji tylko nabijanie kasy promotorowi i sobie.

_________________
Wolnej myśli nie można spalić.


Pn paź 26, 2009 6:17 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
ArekM napisał(a):
Czy bracia i siostry ateiści odnotowali zwycięstwo Katolika Adamka nad Gołotą?? :D
Pozdrawiam.


Też jestem ciekaw, skąd ten „ateista” Gołota i „katolik” Adamek ?
Prawdę powiedziawszy nie znam poglądów żadnego z nich, a jeśli już przy boksie jesteśmy to zdaje się że tam króluje „islam” czyli bezsprzeczny król Muhammad Ali ( Cassius Clay ), napisz jak jakiś katolik go doścignie.

Nie wiem też czy bracia Kliczko są katolikami ?

I co to ma do rzeczy ?

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


Pn paź 26, 2009 11:00 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
art-33 napisał(a):
ArekM napisał(a):
Czy bracia i siostry ateiści odnotowali zwycięstwo Katolika Adamka nad Gołotą?? :D
Pozdrawiam.


Też jestem ciekaw, skąd ten „ateista” Gołota i „katolik” Adamek ?
Prawdę powiedziawszy nie znam poglądów żadnego z nich, a jeśli już przy boksie jesteśmy to zdaje się że tam króluje „islam” czyli bezsprzeczny król Muhammad Ali ( Cassius Clay ), napisz jak jakiś katolik go doścignie.

Nie wiem też czy bracia Kliczko są katolikami ?

I co to ma do rzeczy ?

Adamek jest znanym Katolikiem który chętnie o tym wszystkim przypomina....co do Gołoty to nie wiem.....ale jak przerżnął to pewnie ateista albo letni Katolik :D ..... Ali wygrywał ..... i zobacz jak skończył!
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Pn paź 26, 2009 5:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
W Niemczech rozgrywane sa mecze piłkarskie między księzmi, pastorami i mułłami, gromadza widzów i są bardzo zaciętę, wiadomo zwycięstwo ma wymiar duchowy... :lol:
Ale bokserach w ten sposób nie słyszałem.....


Pn paź 26, 2009 9:17 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 11:52 am
Posty: 12
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
ArekM napisał(a):
Adamek jest znanym Katolikiem który chętnie o tym wszystkim przypomina....co do Gołoty to nie wiem.....ale jak przerżnął to pewnie ateista albo letni Katolik :D ..... Ali wygrywał ..... i zobacz jak skończył!
Pozdrawiam.


Po ostatniej walce z Andrzejem pozostal mi swoistego rodzaju niesmak do Tomka... z jednej strony mowi ze jest waleczny i nikogo sie nie boi a z drugiej - ale przeciez chodzi o pieniadze... :? .Rozumiem ze pieniadze sa wazne, ale w boksie jak i w zyciu to nie wszystko(dla niektorych).
A najbardziej mnie denerwuja teksty w stylu w cruiser osiagnal wszystko - smiechu warte. :) Powalczyl 5x. 2x w obronie pasa IBF - najslabszej organizacji.(Jak to sie ma do Davida Haye'a WBO,WBC,WBA - on osiagnal wszystko w cruiser :D zunifikowal 3 pasy!! i poszedl do ciezkiej).
Tomek w ciezkiej - nie widze go na ta chwile.Z kim mialby walczyc?Kliczki
Chagaev, Povietkin, Haye, Walujew(tu moze dalby rade, ale promotor sie nie zgodzi - Niemiec :D ) - jakby nie patrzec to jest waga w ktorej o wygranej decyduje jeden cios.(Andrzej cos o tym wie :D )
Tomek musi sie jeszcze duzoooo modlic i pracowac aby naprawde dalo rade powalczyc najlepszymi.(Zycze mu powodzenia - wkoncu Polak)

_________________
Św Ojciec Pio : Na miłość boską, szybko zakończcie ten Sobór!


Pn paź 26, 2009 10:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
ArekM napisał(a):
Czy bracia i siostry ateiści odnotowali zwycięstwo Katolika Adamka nad Gołotą?? :D
Pozdrawiam.


Czytalem o tym wczoraj na onecie.W koncu nikt z ziemian nie mzoe byc supermenem w nieskonczonosc.Podobnie bylo z Tysonem.Dawal popalic przeciwnikom w latach 90-tych i dalej ale w koncu i na niego przyszedl czas.Czas tez przyjdzie dla Adamka aby powiedziec good bye dla boksu.


Wt paź 27, 2009 12:13 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Wiadomości" grają na prezydenta Z ciekawości pooglądam sobie Wiadomości w najbliższym czasie......zobaczę za co płacę ten ukryty podatek.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Wt paź 27, 2009 10:42 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 8:49 pm
Posty: 619
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
art-33 napisał(a):
ArekM napisał(a):
/ bezsprzeczny król Muhammad Ali ( Cassius Clay ), napisz jak jakiś katolik go doścignie./


unia, unJa

"Dopiero później zorientowałem się, że na skutek zażywania tego leku ucierpiał mój układ pokarmowy i jelita - opowiada Szymkowiak. Z powodu kłopotów zdrowotnych przedwcześnie zakończył karierę także Marek Citko. Też zażywał vioxx."
http://wyborcza.pl/1,82245,4678011.html


lisbońska unia przewiduje też nowy porządek prawny
- łamanie sumień
- i karanie lekarzy za odmowę dokonania aborcji
http://www.naszdziennik.pl/index.php?da ... d=dd11.txt

_________________
"Bóg jest wielki"


Śr paź 28, 2009 12:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 05, 2008 11:15 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Bartoszyce
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Cytuj:
Adamek jest znanym Katolikiem który chętnie o tym wszystkim przypomina....co do Gołoty to nie wiem.....ale jak przerżnął to pewnie ateista albo letni Katolik :D


http://demotywatory.com/429 :D

_________________
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet."
-- Napoleon Bonaparte


Śr paź 28, 2009 7:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
ArekM napisał(a):
Wiadomości" grają na prezydenta Z ciekawości pooglądam sobie Wiadomości w najbliższym czasie......zobaczę za co płacę ten ukryty podatek.
Pozdrawiam.


wiadomość dla idiotów..źródło a powiedziało źródło B a ten przekazał naszemu dziennikarzowi. To takie popłuczyny z GW.
Czyli GW rozmawia z UFO.


Śr paź 28, 2009 7:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Mamoulian napisał(a):
Cytuj:
Adamek jest znanym Katolikiem który chętnie o tym wszystkim przypomina....co do Gołoty to nie wiem.....ale jak przerżnął to pewnie ateista albo letni Katolik :D


http://demotywatory.com/429 :D

Pewnego dnia dowiemy się co brał.....w kolarstwie w takie cuda nie wierzę ;)
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Śr paź 28, 2009 8:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
meta napisał(a):
art-33 napisał(a):
ArekM napisał(a):
/ bezsprzeczny król Muhammad Ali ( Cassius Clay ), napisz jak jakiś katolik go doścignie./


unia, unJa

"Dopiero później zorientowałem się, że na skutek zażywania tego leku ucierpiał mój układ pokarmowy i jelita - opowiada Szymkowiak. Z powodu kłopotów zdrowotnych przedwcześnie zakończył karierę także Marek Citko. Też zażywał vioxx."
http://wyborcza.pl/1,82245,4678011.html


Co to ma wspólnego z unią ?
Jeno Meta wie.

meta napisał(a):
lisbońska unia przewiduje też nowy porządek prawny
- łamanie sumień
- i karanie lekarzy za odmowę dokonania aborcji
http://www.naszdziennik.pl/index.php?da ... d=dd11.txt


„Na wszelki wypadek dodam jeszcze, że wszystkie dotychczas wpisywane do traktatów unijnych "gwarancje" czy "protokoły" (włącznie z protokołem brytyjsko-polskim) respektowania prawa państw członkowskich odnośnie do aborcji nie mają żadnego znaczenia w polizbońskiej UE. Wyjaśnia się to nam nawet w "Rzeczpospolitej", wskazując, że art. 48 traktatu z Lizbony gwarantuje wprowadzenie nowego porządku prawnego na zasadzie już odgórnej decyzji kierujących unijnym państwem. „

Szkoda że to jest kłamstwo. :(

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


Cz paź 29, 2009 10:22 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1352  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL