Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 4:50 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 329  Następna strona
 PiS wróć! 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Takie dość ciekawe podsumowanie polityki zagranicznej
http://wpolityce.pl/m/polityka/302732-j ... -i-powinni

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lip 30, 2016 6:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Tego nie rozumiem...za czasow demokracji, policja chodzila w kaskach, z tarczami, palami, karabinami gladkolufowymi, bili, kopali ludzi a ludzie na nich pluli, rzucali brukiem i pytami chodnikowymi...

Teraz w czasach bezprawia i bolszewizmu, i czego tam jeszcze lewactwo nie wymysli...bija im brawo! A w rynsztunku bojowym jeszcze ich nie widzialem...

https://m.youtube.com/watch?v=vKrH6u3bQiI


Pn sie 01, 2016 10:00 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Życzę sobie aby PiS wygrała następne wybory. Serio. Chciałbym aby uzyskali w Sejmie 49% miejsc. Po to aby mogli przyglądać się jak obraca się koryto sprzed nosa.
A to realneeeeeeeeee


Pt sie 05, 2016 3:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
kosiarz napisał(a):
Tego nie rozumiem...za czasow demokracji, policja chodzila w kaskach, z tarczami, palami, karabinami gladkolufowymi, bili, kopali ludzi a ludzie na nich pluli, rzucali brukiem i pytami chodnikowymi...

Teraz w czasach bezprawia i bolszewizmu, i czego tam jeszcze lewactwo nie wymysli...bija im brawo! A w rynsztunku bojowym jeszcze ich nie widzialem...

https://m.youtube.com/watch?v=vKrH6u3bQiI


A co się stało że wróciłeś do Polski ?
A tu teraz wszystko w tym kierunku zmierza :) .


Pt sie 05, 2016 3:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Cytuj:
A co się stało że wróciłeś do Polski ?
A tu teraz wszystko w tym kierunku zmierza :) .


Urlop sie skonczył, to wròciłem...podobaja mi sie rzady PiS. Jest kilka wizerunkowych wpadek i tyle.


Coraz wiecej podobnych opinii, na portalach ktore nigdy takich rzeczy wczesniej by niezamiescily

http://opinie.wp.pl/marcin-bartnicki-br ... 658211969a


So sie 06, 2016 7:37 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
kosiarz napisał(a):
Jest kilka wizerunkowych wpadek i tyle.

-Panie Prezesie,może zechciałby Pan być internowanym?
Chcialem ale powiedziałem
-Nie!
No i nie byłem internowanym.

Człowiek który nie kłaniał się *******
To podobne do fragmentów z literatury pięknej autorstwa JK.
Wg mnie to wizerunkowa wtopa która może przejść tylko w RP.


N sie 07, 2016 8:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Bene napisał

Cytuj:
Wg mnie to wizerunkowa wtopa która może przejść tylko w RP.


W dziwacznych czasach liczyć ma ma wizerunek, nie rzeczywistość. To jak sie kto maluje jak wygląda jest de facto mało istotne, co najwyżej można tym ludzi mamić. Wizerunek nie zastąpi rzeczywistości. Jak kto nie zwraca uwagi na wizerunek, trudno go omamić.


Pn sie 08, 2016 11:24 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Robur napisał(a):


W dziwacznych czasach liczyć ma sie wizerunek, nie rzeczywistość. To jak sie kto maluje jak wygląda jest de facto mało istotne, co najwyżej można tym ludzi mamić. Wizerunek nie zastąpi rzeczywistości. Jak kto nie zwraca uwagi na wizerunek, trudno go omamić.



Ja uważam że wizerunki dorabiane są tym którzy nie są autentyczni, te jakies PRy to w sumie żenada.

Komorowski pozował na nieszkodliwego misia a w reczywistości był umoczony po uszy w poważnych aferach finansowych gdzie usuwano niewygodnych świadków.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn sie 08, 2016 11:31 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Natomiast ja uważam,że jak się pomyli to i czasem prawdę powie.
Na emblemacie PiS to co wystaje w lewą strone to chyba jednak nos Pinokia.
http://vod.pl/programy-onetu/burza-polityczna-anna-zalewska-online-caly-program-za-darmo/knseemj#0


Pn sie 08, 2016 4:11 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Robur napisał(a):
W dziwacznych czasach liczyć ma ma wizerunek, nie rzeczywistość. To jak sie kto maluje jak wygląda jest de facto mało istotne, co najwyżej można tym ludzi mamić. Wizerunek nie zastąpi rzeczywistości. Jak kto nie zwraca uwagi na wizerunek, trudno go omamić.

No i tak,Robur,czas na wyciągnięcie wniosków. Ja to zrobiłem i jestem przekonany że jakakolwiek dyskusja o PiS czy z PiS stała się bezzasadna. Cokolwiek by zrobili, powiedzieli , uchwalili nie zwróci nawet ułamka wiarygodności.
Koniec również z omijaniem wyborów, bo praca bo coś innego wypadło. Już nie odpuszczam i głosuje na kogokolwiek byle stał wysoko w sondażach. Głosuję PRZECIW PiS.


Cz sie 11, 2016 5:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Sondaż CBOS z dnia 8.08.2016:
PiS-39%
PO-15%
.N-14%
K'15-8%
Co na to KOdziarze, totalni i wszelkiego sortu anty-PiSowcy?

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pt sie 12, 2016 9:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Brygida napisał(a):
Sondaż CBOS z dnia 8.08.2016:
PiS-39%
PO-15%
.N-14%
K'15-8%
Co na to KOdziarze, totalni i wszelkiego sortu anty-PiSowcy?



A tyle ,że PIS nie ma mandatu do totalnej przebudowy państwa ani mandatu do pokrzykiwania jak to suwerena reprezentuje. Może pokrzykiwać najwyżej , że reprezentuje 39 % procent suwerena co daje 61% suwerena , który nie jest przez PIS reprezentowany.


Pt sie 12, 2016 9:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Verbal napisał(a):

A tyle ,że PIS nie ma mandatu do totalnej przebudowy państwa ani mandatu do pokrzykiwania jak to suwerena reprezentuje. Może pokrzykiwać najwyżej , że reprezentuje 39 % procent suwerena co daje 61% suwerena , który nie jest przez PIS reprezentowany.



Takie to już z uroki demokracji.
Rozumiem że bezapelacyjne zwycięstwo PiSu jest bolesne dla lewicowców, kodzików i platfusów.
Slogany o totalnych przebudowach to populizm bo jak to się mogło stac że większośc wybrała PiS, pewnie nie wiedzieli co wybierają, a najlepiej, jak to postulował niejaki exeter, odebrac prawo wyborcze tym, którzy popierali PiS.

Ja się pytam jaki dialog i z kim, bo mnie to przypomina niedawne zwycięstwo polskich siatkarzy nad drużyną Iranu która najwyraźniej nie potrafiła i nie zamierzała pogodzic się z porażką toteż wyszła z nich słoma.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt sie 12, 2016 10:21 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Derayes napisał(a):
[ jaki dialog i z kim,



Ani PIS ani jego wyznawcy nie potrzebują żadnego dialogu z 61% suwerena - to oczywiste.
Wynika to z tego ,że skoro obóz PIS sam siebie nazywa obozem patriotycznym albo niepodległościowym - to już z góry określa jego stosunek do całej tej 61%-owej reszty.
Udowadnia to także Twój post , w którym "resztę suwerena" określasz jako "lewicowców , kodzików i platfusów" - to bardzo reprezentatywne akurat.
Myślę ,że już nikt nie ma złudzeń co do tego ,że PIS ma jakikolwiek w ogóle zamiar dialogować z kimkolwiek.


Pt sie 12, 2016 10:47 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Verbal napisał(a):



Ani PIS ani jego wyznawcy nie potrzebują żadnego dialogu z 61% suwerena - to oczywiste.
Wynika to z tego ,że skoro obóz PIS sam siebie nazywa obozem patriotycznym albo niepodległościowym - to już z góry określa jego stosunek do całej tej 61%-owej reszty.
Udowadnia to także Twój post , w którym "resztę suwerena" określasz jako "lewicowców , kodzików i platfusów" - to bardzo reprezentatywne akurat.
Myślę ,że już nikt nie ma złudzeń co do tego ,że PIS ma jakikolwiek w ogóle zamiar dialogować z kimkolwiek.


Wybacz ale dialog to nie jest reagowanie na bezprecedensowe, ustawiczne ataki, podważanie każdej decyzji, oskarżanie o każde nieszczęście jak owe konie w Janowie.
Tak się akurat składa, że pianę z buzi toczą POwcy, kodziki i lewacy bo nie w smak im opcja patriotyczno- chrześcijańska oraz, tym uwikłanym w afery, urwanie się możliwości dotychczasowych przekrętów.

Widzisz jakieś próby dialogu ze strony owych środowisk bo ja nie, wyłącznie bezpardonowe negowanie wszystkiego co PiS uczynił i uczyni. Oraz zagrywka PO aby pod egidą KODu stworzyc partię.

Widac i tu na forum.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt sie 12, 2016 10:53 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL