Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:57 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 797
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jockey napisał(a):
Cześć restauratorów chce normalności i samo jak rząd nie potrafi wprowadzają własne zasady
https://wydarzenia.interia.pl/autor/irm ... uOcaQqBhFo

Chyba jednak nienormalności.
2. Jaki to ma sens skoro zaszczepieni zarażają?

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Pt gru 03, 2021 1:30 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Marek Sobolewski daje kolejną wiele mówiącą grafikę: liczby hospitalizacji w Polsce z powodu dolegliwości płucnych płuc: jak widać w roku 2020 i 2021 dramatyczny spadek takich hospitalizacji w stosunku do roku 2019.

Cyt: "Analizuję dane NFZ dotyczące hospitalizacji (i tu muszę napisać dobre słowo pod adresem MZ, że takie dane są dostępne - link pod wykresem).
Natrafiam na spadki liczby hospitalizacji, których nie da się wytłumaczyć C-19 i DDM.
"

Obrazek
https://twitter.com/Marek39556099/statu ... 5268018177

Pandemia? Tak, pandemia zabijania ludzi nieleczeniem, brakiem dostępu do służby zdrowia, badań.

p.s. no i jak tam feelek, nadal będziesz powtarzał rządową propagandę że "szczepionki" zmniejszają hospitalizację, kiedy to widać że brak hospitalizacji jest ogólnie fenomenem sztucznie generowanym przez rządową politykę?


Pt gru 03, 2021 1:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2018 9:59 am
Posty: 1271
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wespecjan napisał(a):
To nie są osoby zmarłe "na kowid" tylko osoby zmarłe z testem pozytywnym na kowid...Portugalia uznała że "szczepionki" nie spełniają celu który miały spełniać, to takie proste, ale nie przechodzi ci przez gardło.

To dlaczego w Portugalii tak mało osób umiera z testem pozytywnym na kowid? Jeśli chcą przekonać swoich obywateli, że szczepionki nie spełniają celu który miały spełniać, to nie powinni liczyć zgonów tak jak u nas? Przecież jedno zaprzecza drugiemu.


Pt gru 03, 2021 6:03 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Ja jeszcze czekam na obowiązkowe szczepienia dla medyków, służb mundurowych i nauczycieli.
Zdanie wielu zakazników, że lekarz czy pielęgniarka, którzy nie zaszczepiła się do tej pory powinni zostać pozbawieni prawa do wykonywania zawodu.
Może za radykalne ale jakaś racja w tym jest.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt gru 03, 2021 7:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jockey napisał(a):
Ja jeszcze czekam na obowiązkowe szczepienia dla medyków, służb mundurowych i nauczycieli.
Zdanie wielu zakazników, że lekarz czy pielęgniarka, którzy nie zaszczepiła się do tej pory powinni zostać pozbawieni prawa do wykonywania zawodu.
Może za radykalne ale jakaś racja w tym jest.

Jak bolszewia chce terroryzować to i musi płacić odszkodowania przez całe życie:
https://dyskusje.radiokatolik.pl/viewto ... 0#p1201388


Pt gru 03, 2021 8:35 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
bo 500 zgonów na dobę to dla myślących inaczej wciąż za mało. Ich guru woła więcej i więcej zgonów. Niech się ludzie męczą dusząc.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt gru 03, 2021 9:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wczoraj w komunikacji publicznej usłyszałam rozmowę, która świetnie obrazuje mechanizm wyparcia i racjonalizacji u kowidian.

W pełni zamaskowany męzczyzna zwrócił się do swojej nie w pełni zamaskowanej żony: "Wiesz co teraz opowiadają ci, no wiesz...(W tym miejscu przerwał, spoglądając niepewnie w moją stronę jako że byłam w pełni niezamaskowana) antyszczepionkowcy?" Że zaszczepieni też umierają na covid i pokazują tam...no wiesz...statystyki" Nie w pełni zamaskowana żona nieznacznie naciągnęła maskę z brody w kierunku nosa. "A to guzik prawda!" - kontynuował w pełni zamaskowany mąż - "Okazało się, że wydają fałszywe certyfikaty i te rzekomo zaszczepione osoby, które umierają na covid, to właśnie ci z podrobionymi certyfikatami. Zaszczepieni nie umierają."

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


So gru 04, 2021 12:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
4 grudnia 2021, J. Kaczyński jedna minutę niezwykle twardo przeciwko terrorowi sanitarnemu:
https://youtu.be/bTKGqhV8zww?t=1019
No i co forumowe bolszewiki, łyso wam?


So gru 04, 2021 9:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
https://www.youtube.com/watch?v=mxG6W1bnlDo
Co pojmuje człowiek prosty, a czego nie może pojąć ynteligent

Z ust yntliegntów można usłyszeć często tezę, że "świat jest skompiikowany, złożony" i wobec tego nie można tak po prostu odrzucić coś jako absurd. Jeżeli władza wdraża takie czy inne środki, to znaczy, że musi mieć jakieś uzasadnienie. I zaczyna się racjonalizacja, czylli szukania uzasadnienia pod gotową tezę, wyszukiwanie argumentów które mogłyby władzę usprawiedliwić.

Prosty człowiek ma większą łatwość zauważenia, że król jest nagi.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


N gru 05, 2021 11:36 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Natura kowidianizmu jest ściśle antykatolicka, antychrześcijańskia, bo jest czystej postaci wampiryzmem. Chrystus, który jest przykładem dla katolików - by dać życie innym - przelał swoją krew. Wampir natomiast odwrotnie, by przedłużyć swoje życie - przelewa krew innych. Stąd w masowej kulturze wampir stroni od katolickich symboli i sakramentaliów, ponieważ jest ich zaprzeczeniem i antytezą.

Kowidianin niczym wampir, domaga się ustanowienia komfortu dla swojego ciała i umysłu kosztem ruiny życia a nawet żywota innych ludzi (obostrzenia i zamknięcia dewastujące więzi społeczne, edukację i psychike szkolników, dziedziny gospodarcze; brak dostępności do służby zdrowia zabijający przedwcześnie dziesiątki tysięcy ludzi chorych na co innego, lub starszych, oraz destrukcyjne patokardiologiczne efekty uboczne "szczepionek" wstrzykiwanych ludziom, u których zagrożenie kowidem jest znikome albo żadne [młodzi dorośli, dzieci]).


Identyfikuję 2 kategorie kowidowych wampirów w polskim społeczeństwie:
- ludzie o poglądach lewicowych, witalnych i ściśle merkantylnych, dla których materializm jest religią
- część ludzi starszych, która chce sobie przedłużyć życie kosztem ludzi młodszych.

Jezuita, o Karol Antoniewicz (1807-1852), między innymi autor pierwszokomunijnej pieśni "Chwalcie łąki umajone" był natomiast wzorem katolika i antytezą wampiryzmu, bo zmarł w oborze niosąc pomoc rodzinie chorej na cholerę.


N gru 05, 2021 3:29 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Spieszmy się kochać antyszczepionkowcow i antycovidowcow tak szybko odchodzą.
https://kultura.onet.pl/wiadomosci/marc ... 19/rrkrm85

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N gru 05, 2021 3:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Tutaj fajne zestawienie śmiertelności szczepionek w ostaniach 30 latach. Kowidianie oczywiście maja lepsze źródła danych, przecież VAERS to dla nich lipa (Generalnie wszystko, nawet setki tysięcy ludzi protestujących to lipa, pewnie to wszystko gumowe lale).

Obrazek

A zapomniałem dodać, to tez pewnie wina niezaszczepionych.

PS. Firmy produkujące tylko czekają na nowe warianty (i panikę), jest co produkować, nowy produkt po który każdy rękę wyciąga (a jak nie to Ci rękaw podwiną na sile i z podatków tez zabulisz za to czy chcesz czy nie). Im więcej nowych wariantów tym lepiej a przecież wirusy uwielbiają się mutować.

Genialny marketing., rządy stały się machinami reklamowania produktu :) i kupowania za pieniądze podanikow :) i zmuszania do użycia produktu.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


N gru 05, 2021 3:38 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Od początku pandemii zmarło ponad 5 mln ludzi. I tyle w temacie foliarzy

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N gru 05, 2021 3:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jockey napisał(a):
Spieszmy się kochać antyszczepionkowcow i antycovidowcow tak szybko odchodzą.
https://kultura.onet.pl/wiadomosci/marc ... 19/rrkrm85
Skąd wiesz na co realnie zmarł? Ojciec mniszka przywieziony w śpiączce cukrzycowej też oficjalnie zmarł na kowid.
Jockey napisał(a):
Od początku pandemii zmarło ponad 5 mln ludzi. I tyle w temacie foliarzy
Dane zupełnie niewiarygodne jeśli diabetykom w śpiączce wpisywali kowida.

Leszcz napisał(a):
T
PS. Firmy produkujące tylko czekają na nowe warianty (i panikę), jest co produkować, nowy produkt po który każdy rękę wyciąga (a jak nie to Ci rękaw podwiną na sile i z podatków tez zabulisz za to czy chcesz czy nie). Im więcej nowych wariantów tym lepiej a przecież wirusy uwielbiają się mutować.


Kiedyś brałem szczepionkę na grypę, wierząc (nawet nie wiem gdzie to przeczytałem), że szczepionki na grypę są projektowane w ten sposób, że próbuje się przewidzieć prawdopodobną mutację w szczepie tegorocznym i te prawdopodobieństwa przenieść na żywy materiał, którym później idzie na "taśmę produkcyjną". Ostatnio jednak osoba, która wzięła szczepionkę na grypę na sezon 2021 podała mi ulotkę do przeczytania i co ja tam przeczytałem: szczepionka na grypę to nic innego jak zestaw unieczynnionych szczepów grypowych z przeszłych sezonów. Tak więc szczepienia na grypę na sezon teraźniejszy sprowadzają się do szczepienia się przeciwko szczepom przeszłym. Oczywiście ma to jakąś skuteczność jak wykazywano do poziomu 30%, bo zawsze jakieś przeszłe szczepy jeszcze grasują w przyrodzie. Natomiast nie ma żadnego szczepienia "na zaś".

Leszcz napisał(a):
Genialny marketing., rządy stały się machinami reklamowania produktu :) i kupowania za pieniądze podanikow :) i zmuszania do użycia produktu.
To jest podobnie jak z akcyzowaniem alkoholu i wyrobów tytoniowych. Ponieważ najlepszy zarobek jest na tym co nie tyle ludzie chcą brać - co muszą brać.
Najwyraźniej świat stał się już tak wysycony, urynkowiony i podzielony na strefy wpływów różnych sprzedawców, że był już w stagnacji ekonomicznej a w połączeniu z dominacją kapitalizmu finansowego żyłującego do granic możliwości kapitalizm produkcyjny - na skraju zapaści, że kowid został wykorzystany niczym mesjasz, do ekspansji rynkowej pewnych przedsiębiorstw, głównie farmaceutycznych na obszary zupełnie niedostępne bez państwowego stręczenia lub przymusu.


N gru 05, 2021 3:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Cytuj:
Skąd wiesz na co realnie zmarł? Ojciec mniszka przywieziony w śpiaczce cukrzycowej też oficjalnie zmarł na kowid.

Wyjaśniano to już na forum. Takie zalecenia otrzymali lekarze od WHO. Jeśli chory przewlekle miał covida to w akcie zgonu lekarze są zobowiązani wpisać covida. Ich obowiązują te procedury. Robienie z tego teorii spiskowej jest zwykłym skojarzeniem osoby nie wierzącej w realność pandemii.


N gru 05, 2021 4:05 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL