Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:06 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Różo Różańcowa, hop hop! 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lip 24, 2005 5:26 pm
Posty: 99
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
bergamotka napisał(a):
Bo jesli mialaby być poza forum to moderatorzy nie są wlasciwi do uzgodnienia takich spraw tylko Admin

To właśnie napisałam. Ne możemy się zajmować tym co nie należy do naszych kompetencji. Dopiero wówczas możemy ewentualnie rozmawiać jak będzie sfinalizowana sprawa rozstrzygnięć grupy. To natomiast jej wewnętrzna sprawa. To było uzupełnie do wpisu o roboczych zasadach, które przedstawiłam wcześniej a były przygotowane 'na kolanie'.


Cz lis 03, 2016 8:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
nitka napisał(a):
Dopiero wówczas możemy ewentualnie rozmawiać jak będzie sfinalizowana sprawa rozstrzygnięć grupy. To natomiast jej wewnętrzna spraw

To naprawdę musi iść po takiej grudzie?. Biorąc pod uwagę poziom merytoryczności wpisów osób się wypowiadajacych i aktywność czlonkow róży jakim cudem to rozstrzygnięcie zapadnie. Niezależnie od Twoich wypowiedzi odnosnie Twego osobistego stosunku do róży Twoje działania wskazują raczej że róża na forum umrze śmiercią naturalna zapewniana o wszelkiej pomocy i wsparciu.


Cz lis 03, 2016 8:32 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Niech wszyscy którzy chcą zostać na katoliku napiszą o tym ze zostają a jak będzie juz wiadomo to działamy dalej. Powiedzmy ze deadline jest do jutra do 22:00
Ja mam pewien pomysł jak to ugryźć. Powstawał w bólach a jest w oparciu o to co pisaliście w tym temacie oraz w priv do mnie. Cały czas rozmawiamy w gronie moderacji jak można wam życie ułatwić. Wszystkim nam zależy żeby róża została na katoliku.

Wydaje mi się ze admin dla 20 osób nie stworzy zakładki z aplikacja działająca.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lis 03, 2016 8:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
No Maria - Magdalena już przez pośrednika dala znać że zostaje na katoliku.Ja chyba wyraźnie dalam wyraz temu że intresuje mnie tylko grupa różańcowa na katoliku. Braneibluesky napisała że jest zainteresowana modlitwa na katoliku. Trzy osoby to za mało nawet na wątek?


Cz lis 03, 2016 8:45 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Derayes również zostaje czyli to 4. Czekamy dalej

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lis 03, 2016 9:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Cytuj:
Braneibluesky napisała że jest zainteresowana modlitwa na katoliku


Tak, w grupie rozancowej oddzielonej od forum dyskusji.


Cz lis 03, 2016 9:22 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz lip 18, 2013 11:26 am
Posty: 38
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
zostaję na katoliku, jeśli będzie to możliwe, jeśli nie, to będę prywatnie modlić się w int. ojca świętego Franciszka.


Cz lis 03, 2016 9:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Załóżmy, że chciałbym dołączyć do grupy różańcowej. Ale żadnego regulaminu forum nie czytałem i czytał nie będą (nie mam czasu ani ochoty na - akurat tego rodzaju :wink: - bzdety). Moderatorom nie mam zamiaru się podporządkowywać (nie wykluczam, że mogą mnie do kogoś, czegoś przekonać) a admin dla mnie to jakiś gościu którego bardziej nie ma niż jest (reprezentuje interesy właścicieli, jego sprawa w jaki sposób, właściciele chcą, to są w necie, razem z całym dobrostanem tego faktu, co mnie to obchodzi?). Ponadto uważam, że nie ma specjalnej różnicy w "patologii" w jakimś wątku a "patologii" ogólnie na forum, jedno i drugie można tak samo zamknąć i wskazać winnych. Podsumowując gdybym chciał dołączyć nie dając nic w zamian, żadnych lojalek! i innych tego typu idiotyzmów, to co?


Cz lis 03, 2016 9:42 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lip 24, 2005 5:26 pm
Posty: 99
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Lojalka musi być. Masz przydzial tajemnic i inni ufają, że będziesz się modlił. Nie na forum, ale tam będziesz się modlił, gdzie masz zwyczaj. To wszystkie wymagania. Moderator tam rzadko wchodzi, bo nie ma nic do roboty.


Cz lis 03, 2016 9:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Brandeisbluesky napisał(a):
Tak, w grupie rozancowej oddzielonej od forum dyskusji.

Przepraszam, wczesniej pisalas ogolnie o grupie o jasno określonej strukturze i że zdajesz sié na Admina i dlatego Cię uwzględnilam.


Cz lis 03, 2016 9:57 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Kobieta zmienną jest :lol:

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lis 03, 2016 9:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
To zabobony, do których katolik nie może ulegać:-)


Cz lis 03, 2016 10:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Brandeisbluesky napisał(a):
Też zdam się na decyzję Admina. Zależy mi na należeniu go grupy, która będzie miało jasno określoną dla wszystkich uczestników róży strukturę działania w ramach tego portalu.

nitka,
Czy zapytałaś Admina odnośnie tego ?
Cytuj:
Jockey wrote:
Brandeisbluesky wrote:
Zastanawiam się, czy jest możliwość stworzenia modułu Żywy Różaniec na portalu http://www.katolik.pl poza Forum Dyskusji (na zielonym pasku u góry)?
Zadamy pytanie adminowi. Tylko on ma taką wiedzę.
(...)


Jaka jest dezycja Admina odnosnie grupy rozancowej, "która będzie miała jasno określoną dla wszystkich uczestników róży strukturę działania w ramach tego portalu"?


Cz lis 03, 2016 10:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
Jakby co, rozwazam juz nawet nalezenie do: (1) grupy Malgosi, (2) na forum dyskusji (w ramach umartwiania sie) i (3) zewnetrznej dla forum dyskusji, ale na www.katolik.pl (na tej najbardziej mi zalezy, ale pewnie nie wypali jej zalozenie (?)) :D :-D


Cz lis 03, 2016 10:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Różo Różańcowa, hop hop!
nitka napisał(a):
Lojalka musi być. Masz przydzial tajemnic i inni ufają, że będziesz się modlił. Nie na forum, ale tam będziesz się modlił, gdzie masz zwyczaj. To wszystkie wymagania. Moderator tam rzadko wchodzi, bo nie ma nic do roboty.
Nie mieszajmy lojalności wobec grupy modlitewnej w zakresie modlitwy a lojalką względem projektu internetowego o szerokich wymaganiach w zakresie lojalności wobec regulaminu, mądrości (i głupoty) moderatorów i czuj czuj czuwaj admina :)


Cz lis 03, 2016 10:09 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL