Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:22 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1463 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 98  Następna strona
 Intencje 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Za D******, o opiekę i pomoc rozwiązaniu problemów rodzinnych.

Konrada, o dobre decyzje, o powrót do o moralnego życia.

Marcina, o powodzenie i wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

_________________
Cor unum et anima una :)


Śr sty 30, 2008 1:40 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So sty 19, 2008 12:02 am
Posty: 5
Lokalizacja: Południe
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prosze o modlitwe za mnie abym przyjmowała wolę Boga i umiała przyjąć decyzję mojego chłopaka, i mimo rozstania potrafiła się za niego modlić, za jego problemy, w relacjach z ludzmi.Prosze również o modlitwe za moją babcię, która jest chora.Dziekuje


Cz lut 07, 2008 3:31 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lip 31, 2007 12:14 am
Posty: 29
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wiecie co... Jezus powiedział, że mamy prosić o cokolwiek chcemy. Moja intencja będzie błacha, ale w tym momencie ważna dla mnie ;) Jutro mam dwie ważne kartkówki... proszę o modlitwę, abym się mógł skupić i wykorzystać wszelką posiadaną mi na temat wiedzę.
Ps. Ale to tak na boku... to nie jest ważniejsze od zdrowia człowieka. Więc jeśli chcesz się pomodlić a nie wiesz za co lub za kogo, najpierw pomódl się za ważniejsze intencje, a dopiero potem moją. Bo tak jakoś... są ludzie potrzebujący zdecydowanie większej pomocy.
Dziękuję: Pozdrawiam


Ps. 2
Modlitwa działa !

_________________
http://www.sendspace.pl/file/sFyfnjRq/ - Błędne nauki Strażnicy ! "Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli" !


Cz lut 07, 2008 10:39 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So sty 19, 2008 12:02 am
Posty: 5
Lokalizacja: Południe
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ja prosze o modlitwe nadal w intencji człowieka bardzo mi bliskiego, a takze w mojej intencji, abym pogodziła sie z jego decyzją, zaufała Bogu i potafiła jeszcze kiedyś pokochać kogoś tak jak kochałam mojego byłego chłopaka.Którego nadal kocham.Równiez o nawrócenie mojej mamy i brata, i o zdrowie dla mojej Babci.Dziekuje.Boże badz przy mnie na zawsze.


Pn lut 18, 2008 12:38 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 19, 2008 4:39 pm
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Post 
Chciałabym prosić o modlitwę za zmarłego chłopaka, którego zastrzelono, za jego krewną, aby się nie załamała i żeby się nawróciła do Boga. A także za mnie i moją rodzinę.


Wt lut 19, 2008 5:26 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post 
:-D w poniedziałek pomodle się za wszystkie wymienione do tej pory intencje jedną modlitwą , ok :-P


So lut 23, 2008 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem
Post 
patryk1993 napisał(a):
Witam :)
No więc zacznę. Bardzo prosiłbym o modlitwę za moją niepełnosprawną siostrę aby dobry Bóg pozwolił jej kiedyś stanąć na własnych nogach, aby już nigdy nie musiała zadawać pytania "dlaczego taka jestem ? "
Proszę wównież o siły dla mojej rodziny szczególnie dla mamy aby zawsze miała uśmiechniętą buzie, niech kochający Bóg obdarzy ją siłami by mogła skutecznie pomagać siostrze w leczeniu jej choroby.
Dziękuję: Patryk1993
Ps. Dla zainteresowanych strona o Weronice: www.prosba-o-pomoc.blog.onet.pl

z mojej strony modlitwę masz zapewniona...pozdrawiam


Pn lut 25, 2008 11:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pomodlcie sie tez za mnie aby Pan dal mi laske cierpliwego znoszenia krzyzy zyciowych i abym byl lepszym czlowiekiem dla wszystkich ludzi.


Pn mar 03, 2008 2:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pomodlmy sie za wszystkich uzytkownikow tego forum.Rowniez za Admina i Moderatorow, aby Pan dal nam wszystkim laske godnego zycia, ktroe zaprowadzi nas do nieba.


Cz mar 06, 2008 4:45 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So sty 19, 2008 12:02 am
Posty: 5
Lokalizacja: Południe
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prosze o modlitwe za mnie, abym mimo rozczarowania, nie przestała wierzyć w miłość na całe życie.Boże pomóż mi rozeznać czy to co czuję do mojego byłego chłopaka jest miłością czy czymś innym... brak mi cierpliwości...potrzebuję TWOJEJ POMOCY.POMÓŻ...!!!!Duchu Święty daj mi łaskę trzeźwego myślenia i patrzenia na życie.Miej w opiece człowieka bardzo mi bliskiego,aby potrafił poukładać sobie swoje sprawy i odnalazł drogę do własnego powołania a tym samym do szcześcia.Boże bądz ze mną na zawsze!!!!


Cz mar 13, 2008 3:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Hancys

Nie wpadaj w panike.Zapewne jestes mloda i byc moze to nie pierwszy i nie ostatni chlopak w twoim zyciu.


N mar 16, 2008 11:30 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lip 31, 2007 12:14 am
Posty: 29
Odpowiedz z cytatem
Post 
Proszę o modlitwę za pewną bliską mi osobę, aby uwierzyła, że Chrystus prawdziwie znajduje się pod postaciami chleba i wina...Proszę o dar Ducha Świętego..

_________________
http://www.sendspace.pl/file/sFyfnjRq/ - Błędne nauki Strażnicy ! "Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli" !


Pn mar 17, 2008 9:12 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
A ja prosze was o modliwe za moja malzonke, ktora sie nie korzysta z sakramentu pokuty i ktora jest krytycznie ustosunkowana do tego sakramentu.


Pn mar 17, 2008 11:52 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So sty 19, 2008 12:02 am
Posty: 5
Lokalizacja: Południe
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prosze o modlitwe za człowieka bardzo mi bliskiego, aby dobrze pojmował drogę do świętości....i za moją babcię, aby mimo załamania psychicznego zawsze ufała Bogu i wyzdrowiała z depresji>BOże badz przy mojej rodzinie na zawsze mimo naszych upadków!!!!


Śr mar 19, 2008 10:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prosze was wszystkich o modlitwe za wszyskich krytykantow ksiezy aby pozbyli sie negatywnych uczuc i i modlili sie o uswiecenie kaplanow.


Śr mar 26, 2008 3:36 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1463 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL