Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 4:24 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Inżynieria społeczna 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 8:12 pm
Posty: 638
Płeć: mężczyzna
Post Inżynieria społeczna
Merss napisał(a):
Jeśli pojawi się temat szczegółowy to pewnie się wypowiem. Zbierasz ciekawostki.

Ponawiam więc pytanie:
Ale może podrzucisz jakieś najważniejsze? Np kto napisał ten plan? Kto jest autorem, kto w nim uczestniczył? Jakie są poszczególne kroki? Kiedy go ułożono? Jaki jest cel? Tak skomplikowane przedsięwzięcie musi posiadać jakąś dokumentację. Jeśli to spisek i jest tajny, to co na niego wskazuje?


Wt lip 25, 2023 8:18 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2411
Post Re: Inżynieria społeczna
Chyba to proste. Ktos rzuci haslo- to wszystko przez zydow, lysych itd I sie rozchodzo


Wt lip 25, 2023 3:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16889
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Inżynieria społeczna
Wcale nie, ale to nie szkółka. Zobaczę poglądy dotyczące inżynierii społecznej, ustosunkuję się. To jest zresztą wszystko na forum, ale rozproszone. Wstępniak jest do kitu. Nie ma żadnej tezy, żadnego ukierunkowania rozmowy. Mam się ustosunkować do swego uogólnienia? A potem przeczytam: nie zgadzam się, bo nie. Tym razem poczekam na wypowidzi autora wątku: założył temat, więc ma rozeznanie. Do merytorycznych odpowiedzi ustosunkuję się, do uczniowskich pytań raczej nie, bo to dział naukowy. W nauce wymaga się od rozmawiających przybliżenia tematu ze swej perspektywy. Nic takiego we wstępniaku nie ma.


Cz lip 27, 2023 2:40 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 8:12 pm
Posty: 638
Płeć: mężczyzna
Post Re: Inżynieria społeczna
Merss,
Nie chodzi mi w tym poście o ustosunkowywanie się do moich poglądów. Chciałem poznać Twoje, bo zabrzmiały ciekawie. Dlatego pytałem skąd wzięłaś te informacje i jakie są Twoje źródła. Nie muszę mieć swojego punktu widzenia na dany temat, aby zapytać Cię o powody dla którego posiadasz swój.


Cz lip 27, 2023 9:06 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16889
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Inżynieria społeczna
To dział naukowy, pisałam o tym. Jeśli nie masz nic do powiedzenia poza ciekawością to mamy problem natury regulaminowej. Dyskusja wymaga dojrzałego podejścia do tematu i prezentowania swego stanowiska a nie produkowania kolejnych pytań zaspokajających ciekawość. Jeśli tego nie potrafisz to muszę wątek zamknąć.
Ciekawość możesz zaspokoić, podałam wskazówki. Reszta to praca własna. :)


Cz lip 27, 2023 11:34 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL