Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 8:19 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2014 7:27 pm
Posty: 744
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Mi sie wydaje i probowałem na to wskazać że zbrodnie lewaków są także konsekwencją wieloletniego tyranizowania ludności. W Kambodży przed objęciem władzy przez Czerwonych Khmerów rozrabiało USA. W Rosji tyranizował carat. Przed rewolucją francuską istniały pewne obszary tyranii. Bunt jest przez coś skatalizowany. Gdyby było inaczej to nikt by za lewactwem nie poszedł. Dlatego stawianie sprawy w taki sposób że istniało radosne i szczęśliwe społeczeństwo a potem pojawiło sie obrzydliwe lewactwo coś tam sobie wymyśliło i zburzyło wspaniały porządek społeczny nie jest prawdziwe. Nie zmienia to jednak winy lewactwa ale wskazuje na to że to nie tylko wina lewactwa.

_________________
Życie bowiem więcej znaczy niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie.


N lip 26, 2015 7:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Derayes napisał(a):

A tu jeszcze przyklad niezwykle humanitarnego oblicza rewolucji francuskiej.....

http://www.polskieradio.pl/39/156/Artyk ... francuskie


Tak tylko ktoś zagubił kontekst historyczny i przyczyny takowego postępowania (choć to niewiele usprawiedliwia, wojna domowa jest najgorszą wojną).


N lip 26, 2015 11:32 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Filip Kaszyński napisał(a):
Całkowitą liczbę ofiar wszystkich inkwizycji królewskich działających na przestrzeni 200 lat szacuje się na ok. 15 000 osób (choć ta liczba wydaje się być zawyżona).


Ofiary Kościoła i idelogii katolickiej należy liczyć w dziesiątkach, jeśli nie setkach milionów. Począwszy od stosów rozpalanych już w 4 wieku, poprzez rzeź wielu narodów pogan pod pretekstem chrystianizacji, krucjaty, masakry Żydów, wybijanie Maurów, ewangelizacja przy pomocy "najlepszego kaznodzieja - pręta i ognia" Indian i Murzynów, aż do palenia czaronic itd. Nie zapominajmy też o fanatycznym wspieraniu przez Kościół faszyzmu, a w tym Mussoliniego, Hitlera, Franco czy Pavelicia, w którego "Niezależnej Chorwacji" tamtejsi katolicy, księża i zakonnicy wymordowali 750 tys. prawosławnych Serbów stosując najwymyślniejsze tortury. Do współczesnych zbrodni Kościoła przeciw ludzkości niektórzy zaliczają też systemowe tuszowanie księżej pedofilii w wielu krajach.

Cytuj:
Komuna paryska wymordowała w ciągu 70 dni 17 000 - 25 000 osób. I tylko ok. 3000 zginęło w walkach bezpośrednich.

8O 8O 8O
Twoja ignorancja dla faktów historycznych jest porażająca. Równie dobrze możesz twierdzić, że podczas Powstania Warszawskiego Polacy wymordowali 180 tys. Niemców lub że Żydzi zgładzili w obozach zagłady miliony faszystów. W końcu czy to komuniści strzelali, czy raczej do nich strzelano - jeden huk. :D


Cytuj:
Lewactwo jak się za coś bierze, to zawsze dopuszcza się rzezi. Zawsze! No ale trudno się dziwić, skoro ateiści pozbawieni są kręgosłupa moralnego.

Jak tu prawić innym morały o kręgosłupie, gdy samemu się go nie posiada, że o braku wszystkich klepek nie wspomnę. :-D


Cytuj:
Tylko dżuma ma na swoim koncie więcej ofiar, niż czerwoni ateiści.

Z dżumą i czerwonymi ateistami Europa już się uporała, teraz czas się wziąć za bezkarne święte krowy...


Pn lip 27, 2015 12:39 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 26, 2014 12:32 am
Posty: 332
Lokalizacja: Podbeskidzie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Borgia już był. Inkwizycja też. Poszły teraz czwartowieczne stosy (poznalbym chętnie źródła tych rewelacji).

Swoim danym nie mam nic do zarzucenia. Możesz zbadać tę kwestię, i - wyciągnąwszy wnioski - przedstawić to tutaj.


Reszta nie nadaje się do skomentowania.

_________________
Laudare, Benedicere, Pradicare


Pn lip 27, 2015 1:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Filip Kaszyński napisał(a):
Borgia już był. Inkwizycja też. Poszły teraz czwartowieczne stosy (poznalbym chętnie źródła tych rewelacji).

Swoim danym nie mam nic do zarzucenia. Możesz zbadać tę kwestię, i - wyciągnąwszy wnioski - przedstawić to tutaj.


Reszta nie nadaje się do skomentowania.


Nie no, z Martyś vel. Swiftlark nie ma sensu dyskutować jak zresztą widać po jej powyższym wpisie.

BTW na stosy najczęściej skazywały sądy świeckie a nie kościelne.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn lip 27, 2015 9:19 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
KarzełReakcji napisał(a):
stawianie sprawy w taki sposób że istniało radosne i szczęśliwe społeczeństwo a potem pojawiło sie obrzydliwe lewactwo coś tam sobie wymyśliło i zburzyło wspaniały porządek społeczny nie jest prawdziwe. .



Pewnie ,że nie jest.
W dodatku porównywanie w liczbach bezwzględnych mordów XX wieku z wiekami poprzednimi jest absurdalne - inne populacje i inne środki techniczne.
Nie ulega wątpliwości ,że ludobójstwo nie jest ekskluzywnym wymysłem lewicy.Zresztą widać jak tutejsi obrońcy honoru prawicy skutecznie unikają odniesień do NDH czy powojennej zemsty frankistów.


Pn lip 27, 2015 9:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Verbal napisał(a):


Pewnie ,że nie jest.
W dodatku porównywanie w liczbach bezwzględnych mordów XX wieku z wiekami poprzednimi jest absurdalne - inne populacje i inne środki techniczne.
Nie ulega wątpliwości ,że ludobójstwo nie jest ekskluzywnym wymysłem lewicy.Zresztą widać jak tutejsi obrońcy honoru prawicy skutecznie unikają odniesień do NDH czy powojennej zemsty frankistów.



Oczywiscie ze ludobojstwo nie jest wymyslem okreslonej opcji politycznej czy ideowej, jest czyms ohydnym, upodleniem czlowieka.

Tylko akurat ja zyje w tej czesci swiata, gdzie nie tak dawno mordow dokonali nazisci i komunisci, ci ostatni za nic nigdy nie odpowiedzieli i smieja sie z ofiar do dzis. Lewactwo zaklamuje historie wybielajac swoich.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn lip 27, 2015 9:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Derayes napisał(a):
[. Lewactwo zaklamuje historie wybielajac swoich.



A "prawactwo" nie wybiela? Szkoda ,że dzieli nas dystans - pożyczyłbym Ci książeczkę wybielającą frankistowską krucjatę dobra.


Pn lip 27, 2015 10:20 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Jakos mnie nie dziwi ze nie odniosles sie do wczesniejszego zdania.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lip 27, 2015 3:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Jockey napisał(a):
Jakos mnie nie dziwi ze nie odniosles sie do wczesniejszego zdania.



Nie dziwi Cię ? Niech nie dziwi.
Jak istnieje na świecie ludobójstwo tak wielu oprawców uniknęło kary.Tak to już jest niestety.Dotyczy to tak komuchów jak katolickich chłopców z NDH.


Pn lip 27, 2015 3:41 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Filip Kaszyński napisał(a):
Swoim danym nie mam nic do zarzucenia. (...) Komuna paryska wymordowała w ciągu 70 dni 17 000 - 25 000 osób. I tylko ok. 3000 zginęło w walkach bezpośrednich.

Te dane są wyssane z brudnego palucha. To nie rewolucjoniści Komuny masowo mordowali, a ich wymordowano. Historyku z bobrzej laski. Masz cokolwiek na poparcie swych bajdur? Źródło jakieś?



Cytuj:
Reszta nie nadaje się do skomentowania.

Za to Twoje opluwanie ateistów na podstawie wyssanych z palca durnot nadaje się jak najbardziej. :P


Pn lip 27, 2015 9:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Verbal napisał(a):
[

Nie dziwi Cię ? Niech nie dziwi.
Jak istnieje na świecie ludobójstwo tak wielu oprawców uniknęło kary.Tak to już jest niestety.Dotyczy to tak komuchów jak katolickich chłopców z NDH.


Jakoś i naziści w Niemczech zostali ukarani, proces mieli w Norymberdze a Żydzi dotychczas ganiają po świecie 100- letnich dziadków aby ich stawiać przed sądem. Można? Można.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt lip 28, 2015 9:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Derayes napisał(a):
Verbal napisał(a):
[

Nie dziwi Cię ? Niech nie dziwi.
Jak istnieje na świecie ludobójstwo tak wielu oprawców uniknęło kary.Tak to już jest niestety.Dotyczy to tak komuchów jak katolickich chłopców z NDH.


Jakoś i naziści w Niemczech zostali ukarani, proces mieli w Norymberdze a Żydzi dotychczas ganiają po świecie 100- letnich dziadków aby ich stawiać przed sądem. Można? Można.



No , proces to mieli. Niektórzy.


Wt lip 28, 2015 10:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Verbal napisał(a):


No , proces to mieli. Niektórzy.



Nawet dosć sporo ich tam było.

Jak tam ciężko schorowany Kiszczak, Humer czy Szechter, przyrodni braciszek Adania jąkały który w Szwecji mieszka? ;) Chyba jakoś przędą.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt lip 28, 2015 10:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbrodnie lewicy kontra zbrodnie prawicy wydzielony
Derayes napisał(a):
Verbal napisał(a):


No , proces to mieli. Niektórzy.



Nawet dosć sporo ich tam było.

Jak tam ciężko schorowany Kiszczak, Humer czy Szechter, przyrodni braciszek Adania jąkały który w Szwecji mieszka? ;) Chyba jakoś przędą.



No niestety , chociaż mnie najbardziej bulwersuje historia Wolińskiej i Morela.
Ale szefowie Łambinowic , wszak Polacy prawdziwi z ludu wzięci - też jakoś za nic nie odpowiedzieli.
A taki biskup Saric to nawet z honorami a katedrze w Sarajewie pochowany - też go nikt nigdy nie osądził.
Nie ma łatwo.


Wt lip 28, 2015 10:38 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL