Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:56 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Biorezonans 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 7:31 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Rozmawiamy o szczegółach, czy tylko sprawdzamy czy to działa? To nie jest "lipa".
"biznesinfo", to ty masz praktycznie gabinet lekarski w domu, warto zamieszkać w pobliżu.
"biznesinfo" podaje informacje ze strony producenta sprzętu spooky2, który posiada.
Uczyć się podstaw należy, ze stron mówiących o historii wynalazku i jego twórcy Royalu Rifie (co to są częstotliwości Rife'a?).
Urządzenia skalarne proszę narazie zostawić, bo do dyskusji technicznej trochę trzeba się przygotować.
Nie będziemy powielać podręczników i całej historii wynalazku na tym forum, może być tego dużo.
Poza tym bez podstaw, albo wiedzy ogólnej (dotyczy profesorów), poziom dyskusji spada, kiedy zejdziemy na problem doboru słów, nikt z większą wiedzą albo doświadczeniem, się nie włączy do dyskusji, pozostanie stres, a główny temat się zgubi.
Temat bardziej nadaje się na forum "elektroda".
Oprócz urządzeń skalarnych, to obowiązuje wiedza, na poziomie aktualnej szkoły zawodowej elektrycznej (poniżej technikum).
Przygotowanie elektryczne do dyskusji technicznej jest wskazane np. jak wygląda oscyloskop, jak wygląda generator (tzw. zasilacz) do oscyloskopu (to urządzenie wykorzystujemy do leczenia), wykresy na oscyloskopie kształtu przebiegów funkcji prądu zmiennego, wartości skuteczne prądu, rezonans prądów i napięć, co to jest powłoka walencyjna atomu (w przypadku omawiania promieniowania lamp) to wszystko jest na poziomie materiału obecnych zawodówek elektrycznych.
Dla użytkownika nie jest to potrzebne, jedynie do dyskusji o szczegółach technicznych, na co kierują się niektóre wypowiedzi.
Wiele osób coś tam kombinuje, nie tylko ze względu na cenę urzadzeń, ale nowe technologie, za którymi nie nadążają producenci urządzeń użytkowych (szybkość, dokładność, możliwości, rozbudowana pamięć, miniaturyzacja i. t. p.), szczególnie dokładność generowania częstotliwości.
Podzespoły elektroniczne co roku produkują lepsze (tylko im nowsze urządzenie, tym bardziej nie da się tego naprawić w przypadku awarii). To się co roku zmienia wraz z obniżką ceny.
Może się zdarzyć, że nowa prymitywna samoróba może lepiej zadziałać niż seryjne urządzenie tylko nie będzie to rzecz z instrukcją obsługi, ładną obudową i znakiem bezpieczeństwa, na to trzeba czasu i pieniędzy.
Wiedza o biorezonansie też się zmienia, nowe częstotliwości do nowych patogenów, bardziej precyzyjne, dokładność nawet przy ogólnych dużych wartościach (kHz) podawana z ułamkiem setnych części Hz.
Skuteczność częstotliwości oceniają mikrobiolodzy (trzeba im zaufać) na podstawie doświadczeń i obserwacji bakterii
pod mikroskopem Rife'a, albo innych metod, które nie są, mi znane ani potrzebne w czasie korzystania.
"biznesinfo" ma nowelizację zapewnioną od producenta, chyba w cenie urządzenia, tylko zastanawiam się czy z komputera z ich programów, można odczytać wartości częstotliwości na daną chorobę, była by to wiedza bardzo cenna, mógłbyś się w nagłych przypadkach podzielić najnowszą wiedzą np. w temacie Covid19.
Chyba, że znowu w internecie coś zablokują, albo najłatwiej zakłamią i może być problem, to trochę jak marsz pod prąd, nie wiem czy to ktoś zechce zrozumieć, bo reklama mówi co innego.
Na niektóre choroby może być podawane nawet 40 różnych częstotliwości i do leczenia potrzeba kilku godzin.
To co teraz napiszę nie dotyczy producenta spooky2, oglądałem starsze urządzenia do przemiatania częstotliwości i wierzę w inne samopoczucie osób korzystających, ale inne nie znaczy zdrowsze, częstotliwości muszą być dokładne, to samo dotyczy metody Volla, tu może być więcej czynników wpływających na wynik badania.
Moim zdaniem urządzenia generujące promieniowanie (nie podczerwień) lampowe (argonowe), są lepsze,
ze względu na występowanie naskórkowości prądu przy wyższych częstotliwościach (problem może być tylko z dokładnością lamp), ale nie ma to wielkiego znaczenia, bo posiadacze jakichkolwiek urządzeń mają możliwość, szybszej reakcji na stany chorobowe i to często decyduje o skuteczności.
Nie wiem jak działa urządzenie skalarne i nie jest to konieczne, ale technicznie ciekawe i chciałbym poznać tą technikę, nie liczę że dowiem się tego z reklamówki sprzętu.
Ponieważ my też podlegamy tym samym zasadom co bakterie, tak też można nas uszkodzić.
Po seansach terapeutycznych, nie wolno palić papierosów i pić, tzn. dodawać trucizn do organizmu, bo można się wykończyć.


So gru 12, 2020 3:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Obawiam się, że "mądre" sformułowania nie przykryją faktu, że to jest zwykłe znachorstwo, tyle że próbujące ubierać się w "naukawe" szatki.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So gru 12, 2020 8:41 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Objawił się kolejny wyznawca biorezonansu.


N gru 13, 2020 1:07 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 7:31 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
To nie zmienia faktu, że Aquarius i Barney napisali hejt, który może pisać nawet pacjent izby wytrzeźwień.
Parę słów nic nie kosztuje, a może dla nich to "wartościowa" sprawa.
Sam nic nie zrobię, ale może by się ktoś odważny opowiedział po którejś ze stron, to by mi bardziej pomogło w wyborach forum.
W końcu to forum katolickie, a na dodatek pseudo "naukawe" jak się wyraził Barney.
Ale pomimo takich ludzi jak Aquarius, Barney i tak mam wątpliwości, dlaczego to piszę, wobec narastającej propagandy i braku szacunku do życia, to trochę jak marsz pod prąd.
Podsumuje to słowami RATUJ SIĘ KTO MOŻE!


N gru 13, 2020 1:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Kurierze, nie ma ŻADNYCH podstaw naukowych dla techniki biorezonansu. To, co jest przytaczane przez producentów i wyznawców (bo słowo "zwolennik" byłoby za słabe) to czysty bełkot (w sensie, w jakim słowo bełkot zostało zdefiniowane przez o.Bocheńskiego http://100-zabobonow.blogspot.com/2008/04/belkot.html ).
Nie ma większego uzasadnienia dla biorezonansu niż do powtarzania "Ba ba raba, abrakadabra, zniknij" nad pacjentem.

I jest dokładnie odwrotnie niż napisałeś: to właśnie walka z przesądami (zresztą cynicznie propagowanymi przez tych, co zarabiają na tych "metodach" - a zarabiają krocie, wystarczy porównać cenę tych urządzeń do tego, co mają w środku ;) ) jest wyrazem szacunku do życia i przeciwstawieniem się propagandzie.

Każdy, kto choć liznął medycyny (albo fizyki...) zdrowo się uśmieje, z takich "naukowych" wywodów:
Cytuj:
Mózg od urządzenia za pomocą specjalnych generatorów zamontowanych w słuchawkach otrzymuje sygnał dotyczący konieczności przetestowania jednego lub większej liczby narządów (zapytanie). Sygnał to szereg oscylacji elektromagnetycznych charakterystycznych dla zdrowych narządów. Każde ludzkie ciało ma swoje własne spektrum oscylacji elektromagnetycznych.

W odpowiedzi na zapytanie mózg zapewnia odpowiedź, która jest następnie odczytywana przez czujniki. Wynik pokazuje stan organizmu.

(...)Każdy narząd, tkanka i komórka w naszym ciele ma odrębną częstotliwość, która jest możliwa dzięki rotacji atomów w komórkach. (...) Aktywność bioelektryczna neuronów mózgowych jest wzmacniana, dzięki czemu sygnały, które są praktycznie niewykrywalne przez fluktuacje statystyczne, mogą być nie tylko wykrywane, ale także izolowane i dekodowane dzięki systemom biofeedbacku. (...)
To wykorzystanie analizy częstotliwości opiera się na tym niesamowitym odkryciu w naukach przyrodniczych, które pozwala nam analizować wir magnetyczny dowolnego obiektu biologicznego.

No przecież koń by się uśmiał, zwykła kpina z łatwowiernego czytelnika, stek nic nie znaczących (choć naszpikowanych "naukowymi" terminami) zdań lub zupełnie wymyślonych twierdzeń.

Już oczywiście pojawiły się urządzenia "mające w swej bazie Covid" (kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N gru 13, 2020 2:06 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 7:31 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Nie piszę na podstawie informacji znalezionych w internecie.
Na Covid Sars jest kilkanaście częstotliwości, są mi znane (testowałem, ale nie byłem zakażony).
Nie kupuję urządzeń dedykowanych do leczenia, nie leczę, nie sprzedaję, ale jak chcę to mam.
Ja sobie poradzę. Każdy ma wybór.
Każdemu trzeba dać szansę, zwłaszcza przed śmiercią, to wynika z etyki.
Sprawdzałem urządzenie na inne dolegliwości.
Byłem w stanie uśmiercić tym urządzeniem drobne robaki, przyniesione pluskwy, po dołączeniu innych urządzeń, bez kontaktowo z odległości kilku cm, częstotliwością znaną mi wcześniej.
Wobec krytycznych uwag, szczegóły zachowam dla siebie.
Jak nie powiem nikomu, to nawet "diabeł" się nie dowie, - sprawdzałem.
Teraz jest 5G, to za pieniądze, pojawiają się jasnowidze, podróżnicy astralni i.t.p.
Wobec takiej krytyki jaką zaprezentowaliście wcześniej nie kompromitował bym się pisząc o czymś nie sprawdzonym.
Nie reklamuję tego typu urządzeń i nie było to moim planem.
Ale wiedza socjologiczna bezcenna.
W wielu miastach w Polsce można znaleźć gabinety leczące tą metodą z boreliozy.
Spróbujcie wyleczyć boreliozę w normalnej przychodni.
Ja interesuję się tymi tematami, bo nie pracuję zarobkowo w domu, a bywają strefy gdzie każdy człowiek bardzo źle się czuje, i nie ma autorytarnych naukowych odpowiedzi (bardzo by mi to pomogło).
Są strefy w fabrykach gdzie każdy dobrze się czuje pomimo wysiłku.
Ale jak ktoś siedzi w domu, przed komputerem, to liczą się tylko pieniądze i sponsorzy.


N gru 13, 2020 7:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
kurier napisał(a):
Na Covid Sars jest kilkanaście częstotliwości, są mi znane (testowałem, ale nie byłem zakażony).

To ja poproszę o wskazanie źródła tych informacji i wyników badań naukowych, które potwierdzą, że są one prawidłowe.

Cytuj:
Sprawdzałem urządzenie na inne dolegliwości.

W jaki sposób?

Cytuj:
Byłem w stanie uśmiercić tym urządzeniem drobne robaki, przyniesione pluskwy, po dołączeniu innych urządzeń, bez kontaktowo z odległości kilku cm, częstotliwością znaną mi wcześniej.

Intrygujące, ale to...
Cytuj:
Wobec krytycznych uwag, szczegóły zachowam dla siebie.

...świadczy przeciwko Tobie.


N gru 13, 2020 7:55 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 7:31 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Cytuj:
Mózg od urządzenia za pomocą specjalnych generatorów zamontowanych w słuchawkach...

Ja nie piszę o operacjach mózgu, tylko o częstotliwościach Rife'a.
Widzę że nazwa biorezonans, to bardzo szeroka nazwa, obejmuje bardzo różne tematy.
Nie piszę o metodach analitycznych człowieka , jest ich wiele, może mają związek z biorezonansem, ja nie znam żadnej, bo mnie to nie interesuje, to są dodatkowe urządzenia takie jakie posiada "biznesinfo", za kilkanaście tysięcy złotych. A w gabinetach to jest dodatkowa usługa.
Żadna metoda diagnostyczna nie daje pewności wykrycia choroby tylko przybliża oceny, lepiej lub gorzej, można się pomylić i leczyć nie to co trzeba.
Ja piszę o częstotliwościach Rife'a, używanych do leczenia. Nie stosować zapobiegawczo.
Cytuj:
...poproszę o wskazanie źródła tych informacji i wyników badań naukowych...

Jakie mają być dowody naukowe, albo nie naukowe?
Jest mikroskop Rife'a powiększenie 50000 i testowana bakteria (na pożywce), znany wirus specjalnie wyhodowany (na pożywce).
Jest lampa, która generuje częstotliwość, obserwuje się skutek.
Włącza się sprzęt, bakteria, wirus, (albo pluskwa) ulega destrukcji, notuje się częstotliwość destrukcji i to jest koniec naukowych wywodów.
Znam dokładną częstotliwość to mogę takie bakterie zniszczyć w swoim organizmie w ciągu 2 godzin, a nie 2 tygodni, na "głupim jasiu" w szpitalu.
W pierwszej wypowiedzi pisałem czego się nauczyć, żeby dyskutować.
Mikroskop Rife'a kosztuje około miliona złotych, podobnie tomograf.
Laboratorium w Wuhan jeszcze więcej.
Trzeba zaufać mikrobiologom, bo za kilka milionów, wypatroszą i nawet rodzina się nie dowie, ile Was ma w worku, nawet jeżeli, ktoś uważa, że to nie prawda, to nie będzie w stanie tego udowodnić.
A koncerny farmaceutyczne, też chcą zarobić i za kilka mld. zł. udowodnią co zechcą.


Pt gru 18, 2020 4:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
kurier napisał(a):
Cytuj:
...poproszę o wskazanie źródła tych informacji i wyników badań naukowych...

Jakie mają być dowody naukowe, albo nie naukowe?

Prosiłem o wskazanie źródła i wyników badań naukowych, które potwierdzają, że propagowaną przez Ciebie metodą leczenia można leczyć COVID-19, a nie pytania. Jesteś w stanie je zaprezentować?


Pt gru 18, 2020 4:53 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 7:31 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
"Yarpen Zirgin" ja nie muszę odpowiadać, tak jak ty sobie zaplanowałeś.
Są pytania sugerowane, na które normalny człowiek nawet nie będzie próbował odpowiedzieć.
Ty zapewne nawet nie wyglądasz na takiego, który mógłby zadać takie pytania?
To po co się udzielasz w dziale naukowym?
I nie chcę, żebyście odpowiadali na pytania, kierowane do mnie, za mnie (w sposób: nie on tak nie myśli).
Nie prowadzę statystyk ludzi wyleczonych różnymi metodami.
A oficjalnych opracowań klinicznych, nawet na szczepionki nie znajdziesz.


N gru 20, 2020 12:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Dowcip w tym, że jednak to Ty masz obowiązek udowodnić odpowiednimi badaniami, iż biorezonans istnieje i ta metoda leczenia działa. Uniki i ataki personalne, w które uciekasz, pokazują, że nie jesteś w stanie niczego takiego wskazać.


N gru 20, 2020 12:29 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Yarpen Zirgin napisał(a):
Dowcip w tym, że jednak to Ty masz obowiązek udowodnić odpowiednimi badaniami, iż biorezonans istnieje i ta metoda leczenia działa.

No ja tam nie wiem czy ma obowiązek. Odpowiedział jak chciał/potrafił,
myślący czytelnik wyciągnie wnioski.
Pytanie:
"To ja poproszę o wskazanie źródła tych informacji i wyników badań naukowych, które potwierdzą, że są one prawidłowe." np w odniesieniu do twierdzenia że: "Bóg istnieje" sprawiło by mi pewien problem i też bym się wykręcał jak kurier z odpowiedzią.
Jest jeszcze kwestia wyznania. Kurier nie zadeklarował jak my, że wierzy w Boga. Jeśli nie wierzy to pozwala mi lepiej/inaczej rozumieć jego punkt widzenia.


N gru 20, 2020 1:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
W dyskusjach obowiązuje zasada, że tezę udowadnia ten, kto ją wygłosił. Skoro kurier twierdzi, że biorezonans działa, to ma obowiązek przedstawić stosowne wyniki badań, które potwierdzą, że to prawda.


N gru 20, 2020 1:34 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Cytuj:
Kurier nie zadeklarował jak my, że wierzy w Boga. Jeśli nie wierzy to pozwala mi lepiej/inaczej rozumieć jego punkt widzenia.

To wątek naukowy, więc obowiązuje argumentacja naukowa a nie wyznaniowa.


N gru 20, 2020 1:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
kurier napisał(a):
Nie piszę na podstawie informacji znalezionych w internecie.
A na jakiej podstawie?
Cytuj:
Nie kupuję urządzeń dedykowanych do leczenia, nie leczę, nie sprzedaję, ale jak chcę to mam.

Wierzę, że to Ty jesteś oszukany, a nie że chcesz nas oszukać.
Cytuj:
Każdy ma wybór.
Każdemu trzeba dać szansę, zwłaszcza przed śmiercią, to wynika z etyki.
Niestety, to złe rozumowanie.
Moja Żona pracuje w hospicjum. Co rusz rodziny przynoszą jakieś "cudowne" specyfiki, które wcisnęli im różni naciągacze (i nie-naciągacze, tylko entuzjaści). Niekiedy kosztuje to kosmiczne pieniądze.

Właśnie tak łapią bliskich chorego naciągacze - no, bo czy nie zrobisz "wszystkiego" nie "wykorzystasz każdej szansy"?
To jest własnie nieetyczne. Moim zdaniem powinno być ścigane.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N gru 20, 2020 4:22 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL