Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:43 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Biorezonans 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Oczywiście, że wiadomo, dlaczego nie chcesz o tym rozmawiać: Po prostu jedyne, co masz, to wiara w biorezonans, bo żadnych badań naukowych, które by go potwierdzały, zwyczajnie nie ma. Zestawiony z brutalną rzeczywistością, która podważa Twoje przekonania, a której nie masz jak obalić, uciekasz z tematu.
Nie jesteś ani pierwszym, ani ostatnim wyznawcą pseudonaukowych bzdur, który zwiewa z podkulonym ogonem z dyskusji, którą sam zaczął.


Wt paź 08, 2019 11:36 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Kolego Zirgin, czy jak już się coś zobaczyło naocznie i odczuło, to wyraz wiara nadal trafnie opisuje stan rzeczy?

Chcesz pinponga? :twisted:

A więc to brutalna rzeczywistość przymusi Cię kiedyś abyś uznał tą jedyną prawdę. Zyjesz w zaślepieniu. Wydaje Ci się że wiesz wszystko. Nawet nie wiesz tego że nie wiesz itd itp

Znajdzie się wreszcie kija na Ciebie tak jak znalazło się kija na psa. Nie wiesz z kim zadarłeś. UUUUAAAAUUAUUUAUAUAUAUUUU

Oczywiście to żarcik, ale mi trochę ulżyło :P

btw @Harpunnik Czy zwróciłeś uwagę, że pingwin do Ciebie pije (jako Twórcy Wątku)? :twisted:

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 12:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
btw @Harpunnik Czy zwróciłeś uwagę, że pingwin do Ciebie pije (jako Twórcy Wątku)?

Nie zauwazylem, bo posty pingwina sa przeze mnie ignorowane juz od dluzszego czasu. Polecam wszystkim.
Wracajac do tematu...
biznesinfo napisał(a):
Temat jest trudno wytłumaczyć, bo oparty jest na trochę innych definicjach niż nas uczono w szkole. Nie ugryziesz wszystko na raz, bo to jest zbyt dużo materiału.

Czyli krotko mowiac nie rozumiesz jak dziala biorezonans i nie potrafisz tego wytlumaczyc?
biznesinfo napisał(a):
Dla nas jest obce takie myślenie, gdyż według tego co nas uczą na lekcjach fizyki atom składa się z jądra i latających wokół niego elektronów. Gdzie tu jest miejsce na częstotliwość?

Uczyli tak w szkolach moze na poczatku dwudziestego wieku, bo juz w 1925 roku Erwin Shroedinger zaproponowal model kwantowy, ktory opisuje ruch elektronow poslugujac sie mechanika falowa, czyli wlasnie czestotliwosciami. Kiedy chodziles do szkoly, to byla to juz calkowicie powszechna wiedza.
biznesinfo napisał(a):
Jednak są już urządzenia, które mogą pokazać jak w rzeczywistości wygląda atom i jakie ma własności. Są też naukowcy, którzy zrewidowali swoje zapatrywania w tej materii.

Zgadza sie, ale Ty zdajesz sie nie miec na ten temat zielonego pojecia.
biznesinfo napisał(a):
Teoria eteru została zastąpiona prawami grawitacji.

Eter zostal zaproponowany jako osrodek w ktorym rozchodza sie fale magnetyczne i nie ma on nic wspolnego z grawitacja. Jego istnienie obalilo doswiadczenie Michaelsona i Morleya jeszcze w 19 wieku a niewiele pozniej wszystko elegancko wyjasnila teoria Clarcka Maxwella. Elektromagnetyzm to jedyne w pelni wyjasnione oddzialywanie w fizyce, i w dodatku jego teorie znamy juz od ponad 100 lat! Gdzie sie naczytales tych wszystkich bzdur o eterze i o grawitacji?
biznesinfo napisał(a):
I dlatego masz kłopot, podobnie jak ja na początku, zrozumieć dlaczego wartość częstotliwości jest taka fundamentalna. Ona pozwala materii utrzymać swoją spójność. Działając z zewnątrz można ją wzmocnić, bądź rozwalić. Coś jak śpiewaczka operowa, która jest w stanie głosem poniszczyć szklanki.

To Ty masz klopot ze zrozumieniem, ze czestotliwosc jest parametrem opisujacym fale a nie obiektem samym w sobie. Fala to rowniez nie jest obiekt, lecz rozchodzaca sie drganie. Zeby istniala czestotliwosc, to musi istniec fala; a zeby istniala fala musi istniec cos co faluje. Jesli piszesz o czestotliwosci to tak jakbys pisal o kolorze ale nie mowil jaka rzecz ma ten kolor.

_____________________________________________________
Cytuj:
Oprócz tego, że ten gość sobie pobełkotał, to również zbudował i sprzedaje te swoją maszynkę, za pomocą której poradziłem sobie z plagą komarów tego roku. A mieszkam blisko Wisły, która wylała na początku lata.

W takim razie przynajmniej uczciwie powinienes przyznac ze biorezonans dziala, ale nie masz pojecia jak, zamiast serwowac nam jakis pseudonaukowy belkot. Brak odpowiedzi jest znacznie lepszy niz przyjmowanie odpowiedzi, ktora jest bzdura. Nawet konwencjonalna medycyna stosuje pewne urzadzenia, ktore dzialaja, ale niewiadomo dlaczego.

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Ostatnio edytowano Wt paź 08, 2019 12:40 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

scalenie dwóch postow



Wt paź 08, 2019 12:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Kolego Zirgin, czy jak już się coś zobaczyło naocznie i odczuło, to wyraz wiara nadal trafnie opisuje stan rzeczy?

I owszem, bo ludzka psychika ma tendencję do wybiórczego postrzegania rzeczywistości i ignorowania faktów, które przeczą przyjętej tezie. Ty uwierzyłeś w biorezonans i ślepo go bronisz, bo Ci rzekomo pomógł, a nie chcesz dostrzec faktu, iż to zwykła pseudonaukowa bzdura mająca na celu wyciąganie pieniędzy od naiwnych.


Wt paź 08, 2019 12:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Barney napisał(a):
Chociaż i tak byłeś łagodny - w Sieci spotkać się można z jeszcze większymi bzdurami:
Cytuj:
Fale skalarne mogą oddziaływać na czas albo na przestrzeń, jak też na obie te wielkości naraz. Oddziałują na pola świadomości. Stanowią idealny nośnik informacji, ponieważ ich energia nie maleje wraz z kwadratem odległości od nadajnika. Bariera prędkości światła nie jest dla nich żadną przeszkodą.
http://ag.108.pl/index.php/wiedza-nauka-technika/104-fala-skalarna-tesli
Litości.

Dobrze, że nie przeczytałem tego, zanim zaopatrzyłem się w strasznego :cfaniak: . W takim razie rozumiecie dlaczego nie widzę sensu aby dyskutować więcej o biorezonansie?
Ja też bym nie widział sensu o takich bzdurach dyskutować.
Cytuj:
Wszystko jasne?
Rzeczywiście, wszystko jasne.
Wkladamy urządzonko do tej samej szuflady co "żywą wodę" (nie mylić z biblijną wodą żywą, o której wspominał Jezus), "pamięć wody", homeopatię, leczenie różdżką, leczenie nowotworów nadmiarem witaminy C, leczenie schizofrenii witaminą B3, „naturalna lewoskrętna witamina C”, wiązenie supełka na nitce przeciw kurzajkom, bioenergoterapia,

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt paź 08, 2019 12:44 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
@Harpunnik Nie jestem znawcą fizyki molekularnej, co starasz mi się dowieść. Mam pewne wyobrażenie o tym jak działa biorezonans i staram się je przekazać na grupie. Co znaczy, że nic nie wiem? Po co takie uogólnienie?

Nie mam ochoty szukać bardziej fachowych opisów i serwować je tutaj, bo to dla mnie strata czasu. To co zacytował @Barney jest wystarczającym argumentem na to, że nie warto tego robić. Mało kto posiada takie zasoby czasu, inteligencji, zrozumienia tematu, aby pociągnąć taką dyskusję z Tobą. Jeżeli faktycznie jesteś w ten temat tak zaangażowany to polecam odnośniki z mojej strony, którą podałem.

W którym momencie zacząłem pseudonaukowy bełkot? Naprawdę tego nie wiem. Wiem że częstotliwość jest parametrem. Wybacz, że tego nie napisałem, wydaje mi się to bardzo oczywiste, że do głowy mi nie przyszło że ktoś inaczej może to zrozumieć.

Dla mnie fale rozchodzą się w eterze. Eter (nie wiem czy dobrze sobie go wyobrażam) jest to miejsce, które występuję w atomie, pomiędzy jądrem, a powłoką elektronową, lub w skali makro to ta przestrzeń między planetami, która utrzymuje je w odpowiednim miejscu. Taka jest mniej więcej definicja. Czy prawdziwa? Nie wiem - to już bardziej kwestia wiary (lub rozeznania). A medium może być powietrze (dla fal radiowych), czy kabel miedziany dla prądu. A temat jak działa eter, (łącznie z tłumaczeniem jak zrobić antygrawitację), czytałem ale wymiękłem, bo uczciwie przyznaje że nie wykryłem tam niespójności, ale ten ogrom nowych definicji i twierdzeń jest poza moimi możliwościami.

Przyznaje uczciwie że biorezonans w formie strasznego, działa. Nie wiem dokładnie jak, ale mam o tym pewne wyobrażenie utworzone dzięki lekturze prac osób, których uważam za osoby kompetentne.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 1:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Aż się zapytam: Jakie miałeś oceny z fizyki w szkole podstawowej/gimnazjum i średniej?


Wt paź 08, 2019 1:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Dla Twojej wiadomości - "eter" nie istnieje (tzn. jest substancja używana niegdyś do usypiania, ale to zupełnie co innego). Eter w sensie tego w czym się rozchodzą fale to koncepcja XIX wieczna, zdemolowana na początku XX wieku przez Szczególną Teorię Względności.
Oczywiście pozostała w mowie potocznej ("nadajemy na falach eteru") ale naukowo jest równie aktualna co flogiston czy cieplik.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt paź 08, 2019 1:37 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Yarpen Zirgin napisał(a):
biznesinfo napisał(a):
Kolego Zirgin, czy jak już się coś zobaczyło naocznie i odczuło, to wyraz wiara nadal trafnie opisuje stan rzeczy?

I owszem, bo ludzka psychika ma tendencję do wybiórczego postrzegania rzeczywistości i ignorowania faktów, które przeczą przyjętej tezie. Ty uwierzyłeś w biorezonans i ślepo go bronisz, bo Ci rzekomo pomógł, a nie chcesz dostrzec faktu, iż to zwykła pseudonaukowa bzdura mająca na celu wyciąganie pieniędzy od naiwnych.

Dostrzegam za to fakt, że ten cały przemysł medyczny nie wyciąga już ode mnie około 2500zł co miesiąc, bo tyle mniej więcej wynosiły wydatki w mojej rodzinie na lekarzy i leki. Pomijam już twierdzenie o rzekomej pomocy, które jak ulał pasuje do korporacji medycznej. Jak widzisz ślepota może być wybiórcza, jak w przypowieści o drzazdze i belce. :-D

@Yarpen A z fizyki miałem w podstawówce 5, a w LO 4.

@Barney wiem. I co z tego? Która prawda jest bardziej prawdziwa? Nie mnie to rozeznawać.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 1:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
biznesinfo napisał(a):
Kolego Zirgin, czy jak już się coś zobaczyło naocznie i odczuło, to wyraz wiara nadal trafnie opisuje stan rzeczy?

I owszem, bo ludzka psychika ma tendencję do wybiórczego postrzegania rzeczywistości i ignorowania faktów, które przeczą przyjętej tezie. Ty uwierzyłeś w biorezonans i ślepo go bronisz, bo Ci rzekomo pomógł, a nie chcesz dostrzec faktu, iż to zwykła pseudonaukowa bzdura mająca na celu wyciąganie pieniędzy od naiwnych.

Dostrzegam za to fakt, że ten cały przemysł medyczny nie wyciąga już ode mnie około 2500zł co miesiąc, bo tyle mniej więcej wynosiły wydatki w mojej rodzinie na lekarzy i leki.

Trzeba było iść do państwowej służby zdrowia, to lekarze nic by Cię nie kosztowali.

Cytuj:
Pomijam już twierdzenie o rzekomej pomocy, które jak ulał pasuje do korporacji medycznej.

Jakoś medycyna szczyci się milionami wyleczonych pacjentów rocznie. Nie musi w tym celu tworzyć pseudonaukowych teorii, a działanie sprzętu, leków czy kuracji są potwierdzone dziesiątkami badań przed rozpoczęciem leczenia za ich pomocą, oraz wynikami w postaci konkretnych przypadków wyleczeń. Masz analogiczne wyniki dla tego biorezonansu? Bo na ten moment prezentujesz jedynie swoją wiarę i pseudonaukowy bełkot skopiowany ze stron, które służą do zarabiania na tym sprzęcie.

Cytuj:
A z fizyki miałem w podstawówce 5, a w LO 4.

Ciężko uwierzyć patrząc na Twoje teksty, w których pokazujesz braki w elementarnej wiedzy z fizyki (np. te o eterze, który "utrzymuje je [planety] w odpowiednim miejscu").


Wt paź 08, 2019 1:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Nie jestem znawcą fizyki molekularnej, co starasz mi się dowieść. Mam pewne wyobrażenie o tym jak działa biorezonans i staram się je przekazać na grupie. Co znaczy, że nic nie wiem? Po co takie uogólnienie?

Na temat fizyki nie wiesz nic, co udowodniles w tym temacie kilkukrotnie. Na temat biorezonansu niestety tez najwyrazniej nie, bo nie potrafisz wytlumaczyc jak dziala chocby w najbardziej ogolnym zarysie.
biznesinfo napisał(a):
Mało kto posiada takie zasoby czasu, inteligencji, zrozumienia tematu, aby pociągnąć taką dyskusję z Tobą. Jeżeli faktycznie jesteś w ten temat tak zaangażowany to polecam odnośniki z mojej strony, którą podałem.

Przeceniasz mnie. Ja nie wymagam od Ciebie zadnych szczegolowych detali technicznych, tylko najbardziej ogolny zarys. Na razie nie byles w stanie podac niczego, co w jakimkolwiek stopniu pozwoliloby mi zrozumiec na jakiej zasadzie on dziala.
Cytuj:
Jeżeli faktycznie jesteś w ten temat tak zaangażowany to polecam odnośniki z mojej strony, którą podałem.

Cytuj:
W którym momencie zacząłem pseudonaukowy bełkot? Naprawdę tego nie wiem.

Wszystkie odnosniki, ktore podales zawieraja taki wlasnie belkot. Natomiast Ty osobiscie pseudonaukowo belkotales piszac o falach skalarnych, podobienstwie molekularnym oraz wyrywajac z kontekstu cytat Tesli. Poslugujesz sie pojeciami ktorych nie znasz albo nie rozumiesz.
biznesinfo napisał(a):
Dla mnie fale rozchodzą się w eterze. Eter (nie wiem czy dobrze sobie go wyobrażam) jest to miejsce, które występuję w atomie, pomiędzy jądrem, a powłoką elektronową, lub w skali makro to ta przestrzeń między planetami, która utrzymuje je w odpowiednim miejscu. Taka jest mniej więcej definicja. Czy prawdziwa? Nie wiem - to już bardziej kwestia wiary (lub rozeznania). A medium może być powietrze (dla fal radiowych), czy kabel miedziany dla prądu. A temat jak działa eter, (łącznie z tłumaczeniem jak zrobić antygrawitację), czytałem ale wymiękłem, bo uczciwie przyznaje że nie wykryłem tam niespójności, ale ten ogrom nowych definicji i twierdzeń jest poza moimi możliwościami.

W tym jednym akapicie jest tak wiele glupot, ze jesli chcialbym je wszystkie sprostowac, to nikomu nie chcialoby sie tego czytac. Skad Ty to wszystko bierzesz? To brzmi jakby jakis algorytm budowal losowe zdania okraszajac je przypadkowymi terminami z dziedziny fizyki.Koszmar.
biznesinfo napisał(a):
Przyznaje uczciwie że biorezonans w formie strasznego, działa. Nie wiem dokładnie jak, ale mam o tym pewne wyobrażenie utworzone dzięki lekturze prac osób, których uważam za osoby kompetentne.

A na jakiej podstawie uwazasz te osoby za kompetentne?
Jakos nie potrafisz nam w spojny sposob przekazac nawet tego bladego wyobrazenia. Piszesz cos o czestotliwosciach, ale nie mowisz czego te czestotliwosci dotycza. Rzucasz losowo roznymi slowami, jak eter, grawitacja, fale, ale nie osadzasz ich w zadnym kontekscie.

Chociaz na 99% przypuszczalem, ze biorezonans to farmazon, staralem sie podejsc do tematu z otwartym umyslem. Niestety ogrom glupot, ktore napisales, przytloczyl mnie calkowicie. Ciekawe jest tez to, ze jak jakis czas temu rozmawialem na ten temat z innym adeptem owej "sztuki", to on tlumaczyl mi dzialanie biorezonansu zupelnie w inny sposob. Moze entuzjasci tej metody powinni uzgodnic najpierw miedzy soba jak ona dziala, a dopiero pozniej obrac jakis front? :wink:

Pozdrawiam, ja juz chyba wyczerpalem temat :wink:

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Wt paź 08, 2019 1:53 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Doleje jeszcze oliwy do ognia. Nawet moja praca magisterska miała tytuł: Dowód na prawdziwość Teorii Względności wykonany za pomocą całek. Czy jakoś tak (z pamięci piszę). Gdzieś się kurzy na strychu, jak będę miał chwilę wolnego, to aż sobie przypomnę, jak to kiedyś mądry byłem i dobrze się zapowiadałem :cfaniak: Aż mi się łezka w łoku kręci :?

@Harpunnik: A na jakiej podstawie uwazasz te osoby za kompetentne?
Bo to działa.

Z umysłem otwartym powiadasz? A nie uważasz że w tym twoim umyśle są już inni lokatorzy i brakuje miejsca na nowego?

Jak mogą być w definicji głupoty? Może i z założenia definicja być fałszywa, ale przyjmuje się nawet taką, oczywiście świadomie, do różnych teoretycznych rozważań. Najwyraźniej twa logika jest bardziej logiczna od mojej. Coś tu niegra :no:

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 2:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Doleje jeszcze oliwy do ognia. Nawet moja praca magisterska miała tytuł: Dowód na prawdziwość Teorii Względności wykonany za pomocą całek. Czy jakoś tak (z pamięci piszę). Gdzieś się kurzy na strychu, jak będę miał chwilę wolnego, to aż sobie przypomnę, jak to kiedyś mądry byłem i dobrze się zapowiadałem

Jak to mozliwe, ze pisales na temat teorii wzglednosci a Twoja wiedza na temat budowy atomu zatrzymala sie na poziomie modelu Bohra? Pytam serio, jak to mozliwe?
biznesinfo napisał(a):
Z umysłem otwartym powiadasz? A nie uważasz że w tym twoim umyśle są już inni lokatorzy i brakuje miejsca na nowego?

Umysl nie moze byc zbyt otwarty, aby nie mogl sie tam zadomowic kazdy lokator, jaki tylko chce.
W swojej probie tlumaczenia zasady dzialania biorezonansu napisales tak wiele glupot na tak elementarnym poziomie, ze raczej zaden racjonalnie myslacy czlowiek nie chcialby miec u siebie takich lokatorow. Juz lepiej zeby pokoje staly puste.

Ja rowniez nie mam pochlebnego zdania na temat tzw. konwencjonalnej medycyny, ale to nie znaczy, ze lykam wszystko jak pelikan. Szanuje to, ze podjales dyskusje, ale zupelnie szczerze radze Ci nie powtarzac tego wiecej nikomu. Lepiej juz mowic, ze dziala, ale niewiadomo jak :wink:

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Wt paź 08, 2019 2:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
A ja chciałbym Cię, biznesinfo, przeprosić. Wprawdzie prawdą jest, iż to urządzenie to typowa pseudonauka, ale właściwie po co wyprowadzamy CIe z przekonania o jego działaniu?
Szkody finansowe już poniosłeś (jak rozumiem kupiłeś to urządzenie), właściwie można by to potraktować jako maszynę generowania placebo...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt paź 08, 2019 2:30 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
@Harpunnik Nasza rozmowa zatrzymała się na etapie definicji. I na tym poziomie utknęła. Do merytorycznej wymiany poglądów nawet nie doszło. Czy Ty masz świadomość, że podstawowym fundamentem dla takich dyskusji są definicje?

I zgadzam się też z Tobą że żaden ze mnie fizyk. Mam takie pojęcie o fizyce jak Ty o otwartym umyśle :P

Być może mój biorezonansowy poprzednik-rozmówca próbował się z Tobą dogadać używając twoich definicji. I poległ, bo nie mogło być inaczej. :idea:

@Barney Nawet wczoraj, gdy wróciłem z pracy, czułem się źle. Wydaje mi się prawdopodobne że zaraziłem się, bo było kilka chorych osób. I zamiast cywieć przez resztę tygodnia, zapuściłem skan, a potem wygenerowany program na noc na skalar. To nie jest żadne placebo. Działa równie mocno jak trafiony antybiotyk.

Jednak, w prawdzie, znam osoby chorujące i naprawdę cierpiące. Jak miałem trochę więcej kasy to chciałem kupić strasznego i im pożyczyć. Tak aby zapoznały się z działaniem i nie ponosiły żadnych kosztów. Taka lokata finansów. Pewnie Was to ucieszy: z kilkunastu osób nie udało mi się nikogo namówić.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 2:48 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL