Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:02 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Nie ma genu homoseksualizmu 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie ma genu homoseksualizmu
Taki przykład z życia wzięty... Ojciec mojego dobrego kolegi z gimnazjum (nauczyciel wuefu) miał żonę, dwoje dzieci. I tak wszystko pięknie, ale po ponad 15 latach pożycia małżeńskiego zostawił dom, żonę, dwójkę nastoletnich dzieci.

W okolicy jak to w okolicy - od razu tuzin teorii i przypuszczeń, domysłów. Co się stało? Dlaczego odszedł? Pewnie zostawił dla kochanki - ta ostatnia wersja była uważana za tą prawdziwą... do czasu jak "owa kochanka" nie okazała się mężczyzną...

Potem już się z tym nie krył. Nawet publicznie do sklepu chodził ze swoim partnerem. Każdy jakoś to przyjął, choć na początku to był szok. Żyje bodajże z tym panem do dziś.

Życie pokazuje, że można jednak chyba z hetero stać się homo... Ta skłonność dla mnie jest nabyta a nie wrodzona.

Oczywiście zaraz obrońcy ideologii LGBT zaczęli oznajmiać, że pewnie był biseksualny. Jak się chce znaleźć odp., to zawsze się ją znajdzie.

Tyle dziś mamy płci, orientacji, upodobań, więc co tam, że facet dał życie dwojgu ludziom a potem odszedł od żony do faceta. Przecież w serialach takie przypadki są na porządku dziennym. A jeszcze ktoś doda, że w związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero, to recepta na udane życie seksualne gotowe: każdy z każdym./

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt wrz 03, 2019 1:40 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie ma genu homoseksualizmu
LGBT ma proste wytłumaczenie na taką sytuację - jego prawdziwa orientacja była skrywana, teraz dopiero się ujawniła.

Oczywiście działa to tylko w jedną stronę, gej nie może skrywać prawdziwej orientacji hetero.


Wt wrz 03, 2019 8:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie ma genu homoseksualizmu
Dlaczego? Przy wzrastających przywilejach dla homo i ciągłych pretensjach wobec białych heteroseksualnych mężczyzn, przyjdzie czas że niejeden hetero zaciśnie zęby i będzie udawał homo. Byłby to zboczony hetero.
Był kiedyś taki film "Plotka".

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Wt wrz 03, 2019 8:32 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie ma genu homoseksualizmu
Nawet takie żarty krążą, że teraz mamy jeszcze"ostatni dzwonek" na załapanie się w poczet prześladowanych - wystarczy zacząć udawać geja, a źle nie będzie. Z pracy nie wyrzucą, bo zawsze można oskarżyć o homofobię - kto co udowodni? Trzaskowski hostele buduje - niech taki nastolatek co uciekł z domu, bo lubi balangi i dragi tam zapuka... Wystarczy pewnie to "magiczne zdanie" : jestem gejem, pomóżcie. I pomoc spadanie... Tak to widzę. Potem może to już być tak powszechne jak na Zachodzie, czyli mnie opłacalne i atrakcyjne.

Kiedyś dyskutowałem z gejem właśnie i... feministką na innym forum czyli dwoje na jednego :wink: I oni reagowali jak opętani jak wspominałem o terapiach - taka lubelska np., gdzie przeszło ją kilkuset ex-gejów. Nie mogło do nich dotrzeć, że tego się nie leczy, że to zacofanie, ciemnogród, albo nawet ci co są na tych terapiach katolickich, modlą się, itd., to nie są geje a biseksualiści albo udają itd.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt wrz 03, 2019 11:19 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2409
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie ma genu homoseksualizmu
Stefan12 napisał(a):
LGBT ma proste wytłumaczenie na taką sytuację - jego prawdziwa orientacja była skrywana, teraz dopiero się ujawniła.

Rzeczywiscie. Nigdy sie nie wglebialem w temat ale teraz widze ze takie tlumaczenie jest beznadziejne. Przeciez tak mozna wytlumaczyc wszystko.
Przychodzi mi na mysl odpowiedz swiadkow jechowy ze oni istnieli od zawsze jako cichociemni badacze Biblii a dopiero dzieki Russellowi sie zorganizowali.


Wt wrz 03, 2019 1:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie ma genu homoseksualizmu
Nie ma jednego genu homoseksualimu ale:

https://www.newsweek.pl/swiat/mckrae-ga ... em/yfxlxsx

https://people.com/human-interest/conve ... ut-as-gay/


Cz wrz 05, 2019 5:36 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL