Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 30, 2024 8:50 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Poważnie problemy z 17 letnim synem 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poważnie problemy z 17 letnim synem
@PeterW Dzięki za pomoc przy nieporozumieniu z kontami.

Rotter napisał(a):
Irytuje mnoe fakt, że ludzie nie rozumieją iż mieliśmy normalną dobrą relację z synem, aż zaczął ćpać i mu oddaliło i zaczął mną po prostu gardzić nazywając mnie rozpłodowym psem. Jak łatwo wam przychodzi mnie oceniać. ...


Szczerze napiszę: przerażają mnie takie oceniające wpisy. Jestem 17lat po ślubie, szczęśliwym ojcem 6ciorga dzieci. I też mam 17letniego syna. Poznał KK od podszewki, był nawet ministrantem. Teraz mówi że jest ateistą. Nadzieję pokłada w marihuanie. Dodam tylko że jeszcze nie pali. Sieje za to w doniczkach. Nawet podlewamy mu ją (oczywiście wrzątkiem). Uznajemy że to prawda, że zapalenie nawet jednego skręta w tym wieku, może poważnie uszkodzić mózg i to na całe życie (chociaż i tu nie demonizowałbym za bardzo).

Naprawdę rozumiem Cię Rotter, że szukasz porady wszędzie gdzie się da. I naprawdę niewiele jest miejsc gdzie można ją znaleźć. Generalnie my z małżonką nastawiliśmy się na wychwycenie jakichkolwiek oznak zainteresowań u syna, aby je nie przegapić i odpowiednio zareagować. Ostatnio na tapecie były kajaki. Wiesz pewnie że nie łatwo jest znosić zrzędzącego i przemądrzałego nastolatka. Ty jesteś psem rozpłodowym, a ja (dla swojego nastolatka) idiotą. To normalne w dobie internetu i kryzysu KK. Mam nadzieję że wytrwamy jeszcze te kilka lat.

Ja mam łatwiej, bo przerabiałem podobne perypetię z najstarszą córką. Ona nas NIENAWIDZIŁA, bo dziadkowie/teście były w porządku. Wytrwaliśmy. Aż naprawdę trudno uwierzyć jaka zaradna i mądra z niej kobieta wyrosła.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Śr wrz 04, 2019 8:51 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL