Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 30, 2024 2:33 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Jak zbliżyć się do dziewczyny? 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Tak na przykład..

Rain napisał(a):
MakrelaPL napisał(a):
Kierunek ten wybrałem, by móc lepiej poznać człowieka i pracować z człowiekiem. Niekoniecznie muszę zakładać własną rodzinę, a podryw i umiejętności, czy też ich brak, nie mają nic do tego :) To jest inna materia.

Tos jeszcze powolania nie rozeznal? To po co chcesz sir do tej dziewczyny zblizac?



Cytuj:
Bzdury. Wchodzic w relacje moza tylko wtedy gdy wie sie czego chce i ze powolaniem jest malzenstwo a zwiazek ma sluzyc rozeznawaniu tego czy z ta osoba ma cechy do roli meza/zony. Ale to rok wystarczy aby wiedziec i decyzje podjac tak/nie.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr mar 20, 2019 1:06 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 26, 2019 4:43 pm
Posty: 46
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
PeterW napisał(a):
Tak na przykład..

Rain napisał(a):
MakrelaPL napisał(a):
Kierunek ten wybrałem, by móc lepiej poznać człowieka i pracować z człowiekiem. Niekoniecznie muszę zakładać własną rodzinę, a podryw i umiejętności, czy też ich brak, nie mają nic do tego :) To jest inna materia.

Tos jeszcze powolania nie rozeznal? To po co chcesz sir do tej dziewczyny zblizac?



Cytuj:
Bzdury. Wchodzic w relacje moza tylko wtedy gdy wie sie czego chce i ze powolaniem jest malzenstwo a zwiazek ma sluzyc rozeznawaniu tego czy z ta osoba ma cechy do roli meza/zony. Ale to rok wystarczy aby wiedziec i decyzje podjac tak/nie.

No i napisane jest tylko ze trzeba podchodzic powaznie a nie wchodzic w zwiazki wiedzac po co i do czego ma to sluzyc czyli rozezania do malzenstwa ktore moze byc za 10 lat z 100 spotkana dziewczyna a nie dla trzymania sie za raczki bo nigdy sie nie trzymalo a wszyscy przeciez juz trzymali. Bo poki nie spotka sie osoby nadajacej sie do malzenstwa to nie nalezy w to malzenstwo wchodzic. Jednoczensie trzeba byc samemu dojrzalym.
Bzdura jest twierdzic ze zeby rozeznac powolanje trzeba sprobowac wszystkiego tj zwiazkow dla samego bycia w zwiazku czyli trzymania za roczke bo inaczej to stary kawaler na garnuszku rodzicow. To niedojrzalosc ich wlasna doprowadza ludzi do.tego ze zyja w wieku 40.lat u rodzicow i satrymi kawalerami poprostu.


Śr mar 20, 2019 4:37 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
no i mamy zapętlenie.. Pozostaje w mocy:
viewtopic.php?p=1136106#p1136106

EDIT:
Jak sobie wyobrażasz dojrzewanie? Zamknięcie się w pokoju i niespotykanie z ludźmi (w tym także i niepoznawanie dziewczyn)?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr mar 20, 2019 4:44 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 26, 2019 4:43 pm
Posty: 46
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
PeterW napisał(a):
no i mamy zapętlenie.. Pozostaje w mocy:
viewtopic.php?p=1136106#p1136106

EDIT:
Jak sobie wyobrażasz dojrzewanie? Zamknięcie się w pokoju i niespotykanie z ludźmi (w tym także i niepoznawanie dziewczyn)?

Kolejny raz piszesz cos w zadnej z moich wypowiedzi nie padlo. Dyskutujesz sam ze soba i kompletnie nie rozumiesz przekazu.


Śr mar 20, 2019 8:55 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Cytuj:
No i napisane jest tylko ze trzeba podchodzic powaznie a nie wchodzic w zwiazki wiedzac po co i do czego ma to sluzyc czyli rozezania do malzenstwa ktore moze byc za 10 lat z 100 spotkana dziewczyna a nie dla trzymania sie za raczki bo nigdy sie nie trzymalo a wszyscy przeciez juz trzymali.


To teraz krótko i węzłowato: Makrela ma się spotykać z dziewczynami, czy ma poczekać aż dojrzeje?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr mar 20, 2019 9:06 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 08, 2017 9:41 pm
Posty: 22
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Hej!
Widzę, że zrobił się tu niezły galimatias! Nie sądziłem, że wywołam aż tak skrajne emocje :D Wziąłem do siebie jedną z porad i zaproszę ją do kawiarni. Oczywiście wcześniej planuję porozmawiać z Nią parę razy, a już wiem jak zacząć rozmowę, by miało to ręce i nogi :)
Dziękuję.


Cz mar 21, 2019 10:28 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 26, 2019 4:43 pm
Posty: 46
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
MakrelaPL napisał(a):
Hej!
Widzę, że zrobił się tu niezły galimatias! Nie sądziłem, że wywołam aż tak skrajne emocje :D Wziąłem do siebie jedną z porad i zaproszę ją do kawiarni. Oczywiście wcześniej planuję porozmawiać z Nią parę razy, a już wiem jak zacząć rozmowę, by miało to ręce i nogi :)
Dziękuję.

Najlepiej sie nie spinal. Na luzie. Jak sie zestresujesz to moze wyjsc komicznie poprostu.


Cz mar 21, 2019 10:46 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 26, 2019 4:43 pm
Posty: 46
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
PeterW napisał(a):
Cytuj:
No i napisane jest tylko ze trzeba podchodzic powaznie a nie wchodzic w zwiazki wiedzac po co i do czego ma to sluzyc czyli rozezania do malzenstwa ktore moze byc za 10 lat z 100 spotkana dziewczyna a nie dla trzymania sie za raczki bo nigdy sie nie trzymalo a wszyscy przeciez juz trzymali.


To teraz krótko i węzłowato: Makrela ma się spotykać z dziewczynami, czy ma poczekać aż dojrzeje?

Wszystko juz wyjasnilam. Nie bede sie powtarzać.


Cz mar 21, 2019 10:51 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Nie wyjaśniłaś, ale namieszałaś. Dla skupienia uwagi: Makreli spodobała się dziewczyna, chciałby ją bliżej poznać. Sam jeszcze nie wie czy się będzie żenić czy nie. Ty stwierdzasz że jak jest niedojrzały to nie powinien wchodzić w związki. Czyli nie powinien poznawać tej dziewczyny, bo nie wie czy się z nią ożeni. Poznanie dziewczyny, pierwsze randki trudno nazwać jakimś wielkim związkiem, a tym bardziej narzeczeństwem i przygotowaniem do ślubu, ale też trudno je nazwać "żadnym związkiem". Chłopak (a przy okazji i dziewczyna) musi jakoś nauczyć się życia, nie zrobi tego lepiej niż nawiązując głębsze lub nie więzi ze płcią przeciwną. Że z tego (czasem) wychodzą rozczarowania jednej lub drugiej strony? Trudno. Live is brutal.
Jeśli Tobie się wydaje że Makrela powinien się zbliżyć do kobiety tylko wtedy gdy już na pewno będzie się chciał żenić, na mur beton i w ogóle - to błąd. Wtedy to może być za późno na naukę współżycia (w sensie interakcji, a nie seksu) z płcią odmienną.

Mówię tu o praktyce, a nie teorii wyczytanej/wysłuchanej w internecie

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz mar 21, 2019 11:33 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 26, 2019 4:43 pm
Posty: 46
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
PeterW napisał(a):
Nie wyjaśniłaś, ale namieszałaś. Dla skupienia uwagi: Makreli spodobała się dziewczyna, chciałby ją bliżej poznać. Sam jeszcze nie wie czy się będzie żenić czy nie. Ty stwierdzasz że jak jest niedojrzały to nie powinien wchodzić w związki. Czyli nie powinien poznawać tej dziewczyny, bo nie wie czy się z nią ożeni. Poznanie dziewczyny, pierwsze randki trudno nazwać jakimś wielkim związkiem, a tym bardziej narzeczeństwem i przygotowaniem do ślubu, ale też trudno je nazwać "żadnym związkiem". Chłopak (a przy okazji i dziewczyna) musi jakoś nauczyć się życia, nie zrobi tego lepiej niż nawiązując głębsze lub nie więzi ze płcią przeciwną. Że z tego (czasem) wychodzą rozczarowania jednej lub drugiej strony? Trudno. Live is brutal.
Jeśli Tobie się wydaje że Makrela powinien się zbliżyć do kobiety tylko wtedy gdy już na pewno będzie się chciał żenić, na mur beton i w ogóle - to błąd. Wtedy to może być za późno na naukę współżycia (w sensie interakcji, a nie seksu) z płcią odmienną.

Mówię tu o praktyce, a nie teorii wyczytanej/wysłuchanej w internecie

Kolejny raz dyskutujesz z czyms co nie padlo w moich wypowiedziach tylko z tym co Ci sie wydaje ze napisalam. Jak nie jestes w stanie zrozumiec moich wypowiedzi posluchaj zalinkownay przezemnie filmik ojca Szystak moze pojmiesz w koncu o co chodzi


Cz mar 21, 2019 1:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
MakrelaPL napisał(a):
Hej!
Widzę, że zrobił się tu niezły galimatias! Nie sądziłem, że wywołam aż tak skrajne emocje :D Wziąłem do siebie jedną z porad i zaproszę ją do kawiarni. Oczywiście wcześniej planuję porozmawiać z Nią parę razy, a już wiem jak zacząć rozmowę, by miało to ręce i nogi :)
Dziękuję.


Przed wyjściem do kawiarni można też do teatru/opery/koncert muzyczny, jeśli lubisz takie wyjścia. W czasie antraktów i po można porozmawiać o tym, co się oglądało. Bardzo miło wspominam takie wyprawy z czasu studiów, dlatego poddaję po rozwagę taki pomysł. :)


Cz mar 21, 2019 4:10 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 08, 2017 9:41 pm
Posty: 22
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
A jak uważacie, czy takie zaproszenie do kawiarni wprost i od razu jest dobrym pomysłem? Wszak wie Ona pewnie o tym, że o Nią pytałem. Obrałem już nawet lokal i zrobiłem mały "przegląd" :)


Cz mar 21, 2019 6:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Skąd wiesz, że wie? Są wszak przyjaciółki i psiapsiółki. W każdym razie mogą się tak droczyć: "Ktoś się Tobą interesuje, ale nie powiedział, że mogę powiedzieć kto to taki, więc zachowam dyskrecję, bo nie jestem plotkara."


Cz mar 21, 2019 6:26 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 08, 2017 9:41 pm
Posty: 22
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Czyli bez względu na wszystko, lepiej nie zakładać z góry niczego? Racja, mogłoby wypaść śmiesznie.


Cz mar 21, 2019 7:33 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak zbliżyć się do dziewczyny?
Po prostu spotkaj się (a najpierw umów) jak z każdym innym człowiekiem. Nie napinaj się i nic nie zakładaj.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz mar 21, 2019 8:15 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL