Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 30, 2024 5:16 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Przed rozwodem 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lis 27, 2011 9:19 pm
Posty: 1549
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przed rozwodem
Andy72 napisał(a):
Czyli nie przystępujesz do Komunii, jeśli ktoś z oponentów forumowych np. ja ma coś przeciw tobie ?

Zdaje mi się "Andy", że odpowiedziałem na Twoje pytanie. Widziałeś moją odpowiedź?
Jestem tym bardzo zakłopotany, bo wygląda na to, że "Yarpen Zirgin" miał rację mówiąc, że widzę rzeczy, których nie ma.
Wczoraj widziałem a później nie widziałem, choć dałbym sobie rękę uciąć, że odpowiedziałem na Twoje pytanie a do tego odniósł się "Yarpen Zirgin" i ja mu również odpowiedziałem a potem i "Barney" zagadnął i również jemu dałem odpowiedź.
Gdy po kilku godzinach wszedłem tu, było jakby posprzątane. Nie mogłem dojść do siebie, bo okazało się, że chyba wszystko to roiło się w mojej głowie... A "Yarpen Zirgin" ostrzegał... :(
Nie chcę tu mówić o czym była mowa, bo jeśli to działo się w mojej głowie, nie ma to dla Was znaczenia a tylko dodatkowo pogrąży mnie to w i tak już trudnym położeniu. Wygląda na to, że wypowiedziałem tu wiele innych głupot, jak na przykład o "grupie autorytetów trzymających władzę" i takich, którzy się ich obawiają a to wszystko okazuje się moim chorym urojeniem. :(
Jeśli kto z moich rozmówców przeczyta jeszcze mój wpis, to proszę o potwierdzenie, że Twój powyższy wpis na prawdę był tym ostatnim. Niech mnie pocieszy, że sprawa się wyjaśniła a on nie ma już do mnie żalu i wybacza. :)
"Andy", widziałeś moją odpowiedź na Twoje ostatnie pytanie?


N mar 31, 2019 11:58 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przed rozwodem
Zamiast tak bajdurzyć, to porozglądaj się, albo wybierz "Zobacz swoje posty" (u góry strony).
Ta bezładna paplanina poszła na Ring Katolika. I tak masz szczęście że nie do Kosza..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N mar 31, 2019 12:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lis 27, 2011 9:19 pm
Posty: 1549
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przed rozwodem
PeterW napisał(a):
Zamiast tak bajdurzyć, to porozglądaj się, albo wybierz "Zobacz swoje posty" (u góry strony).
Ta bezładna paplanina poszła na Ring Katolika. I tak masz szczęście że nie do Kosza..

:) Ja mam szczęście? Jak mam Ci dziękować? A więc okazuje się, że nie uroiłem sobie tych urojeń.:) Tylko po co to ma być na "ringu", skoro ja nie mam zamiaru boksować się dla samego boksowania. Miałem w tym cel a któryś z moderatorów pozbawił mnie go. Wiesz, równie dobrze możesz to wyrzucić do kosza.


N mar 31, 2019 12:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przed rozwodem
KKK 2217 Tak długo jak dziecko mieszka z rodzicami, powinno być posłuszne każdej prośbie rodziców, która służy jego dobru lub dobru rodziny. "Dzieci, bądźcie posłuszne rodzicom we wszystkim, bo to jest miłe w Panu" (Kol 3, 20) (Por. Ef 6,1). Dzieci mają także słuchać rozsądnych zarządzeń swoich wychowawców i tych wszystkich, którym rodzice je powierzyli. Jeśli jednak dziecko jest przekonane w sumieniu, iż jest rzeczą moralnie złą być posłusznym danemu poleceniu, nie powinno się do niego stosować.


Pn kwi 01, 2019 3:21 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL