Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 3:15 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 06, 2009 12:25 pm
Posty: 1704
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Barney napisał(a):
W tym sęk, że referując swoje odczucia (obrzydzenie itd) właśnie w pewnym sensie sugerujesz interpretację Autorce wątku (przez indukcję).

Gdzież ja piszę, że to są moje odczucia? Piszę, że takie odczucia są możliwe (pisze o nich autorka wątku w pierwszym poście), bo mamy różną wrażliwość i nie widzę w nich nic nagannego. Ot, po prostu odczucia, ale w tej sytuacji nie sposób ich bagatelizować, bo i życie małżeńskie nie może być jakimś cierpiętnictwem. Odnośmy się do tego co jest, a nie co być powinno, bo w ten sposób każdy problem można zbagatelizować. U innych rzecz jasna...
Bardziej niepokojącym zdaje się być szybka akceptacja takiego "wyczynu" przez dziewczynę bez podjęcia stosownej refleksji.
Nie znamy chłopaka, może być bardzo wartościowym człowiekiem (i mężem), ale sugerowanie, że niemożność udźwignięcia tego faktu świadczy o braku miłosierdzia, to niebezpieczna próba perswazji na bycie razem.

_________________
" Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią." Mt 5, 7


Cz maja 31, 2018 6:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Krysia napisał(a):
Barney napisał(a):
W tym sęk, że referując swoje odczucia (obrzydzenie itd) właśnie w pewnym sensie sugerujesz interpretację Autorce wątku (przez indukcję).

Gdzież ja piszę, że to są moje odczucia? Piszę, że takie odczucia są możliwe (pisze o nich autorka wątku w pierwszym poście), bo mamy różną wrażliwość i nie widzę w nich nic nagannego.
Na jedno wychodzi.
Napisałaś w pierwszym bodajże poście, bardzo mądrze, że (parafrazuję) jesli ma takie uczucia i nie może (lub po prostu nie chce) sobie z nimi radzić, to nie musi - i to nie jest jej wina.
To były bardzo mądre i potrzebne słowa.
Ale dalej już proszę nie drąż.
Cytuj:
Nie znamy chłopaka, może być bardzo wartościowym człowiekiem (i mężem), ale sugerowanie, że niemożność udźwignięcia tego faktu świadczy o braku miłosierdzia, to niebezpieczna próba perswazji na bycie razem.
Bardzo słusznie.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz maja 31, 2018 1:03 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Karolina96 napisał(a):
Nie wiem czy powinnam mu wybaczyć i żyć jakby nic się nie stało. To dobry chłopak, w dodatku raczej cichy i spokojny, nigdy nie podejrzewałabym go o takie rzeczy :(


W sumie to dość krótko się znacie (jeden miesiąc), a już jesteście parą. Przyznał Ci się do grzechu relatywnie szybko i wycofał się z początkowego kłamstwa — możliwe, że dlatego, iż poważnie Cię traktuje i nie chciał budować relacji na fałszu, które później odkryte mogłoby negatywnie zaważyć na Twojej przyszłości i pewnie jeszcze głębszym zranieniu. Wydaje mi się, że w ciągu miesiąca trudno kogoś dobrze poznać na tyle, by z pełnym rozeznaniem powiedzieć, że chce się z kimś być lub nie. Co zadecydowało o tym, że tak szybko zaczęliście być parą, a nie rozwijaliście relacji jako zwykli znajomi?


Cz maja 31, 2018 7:49 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 20, 2014 2:17 pm
Posty: 634
Lokalizacja: Czerwonak
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Karolina96 napisał(a):
Hej.
Specjalnie założyłam konto tutaj (do tej pory tylko czasem przeglądałam to forum), aby napisać o mojej sytuacji z chłopakiem. Poznaliśmy się miesiąc temu. On ma 26 lat, a ja 22. On jest moim pierwszym chłopakiem, nadal jestem dziewicą i chciałabym żyć w czystości jak najdłużej, może nawet do ślubu.
Ostatnio właśnie poruszyliśmy temat naszej przeszłości związkowej. On powiedział, że co prawda nigdy nie miał dziewczyny przede mną, ale nie jest już prawiczkiem.
Szczerze mówiąc już samo to mnie zasmuciło. Jeszcze gdyby uprawiał ten seks w związku to nie miałabym z tym problemu. On powiedział, że miał jeden głupi wybryk z koleżanką, ale nigdy nic więcej.
Tydzień później powiedział mi, że mnie okłamał i strasznie źle się z tym czuje.
Wyznał mi wtedy, że rok temu w 25. urodziny poszedł do prostytutki. I to była jego pierwsza i jak dotąd jedyna seksualna przygoda. Rozpłakałam się, bo to było dla mnie za dużo. Mnie to po prostu brzydzi, że chłopak z którym się całuję, przytulam uprawiał seks z jakąś kobietą, która pewnie ma tysiące klientów na koncie. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak ten seks wyglądał.

Myślę, że warto odróżnić dwie kwestie: miłość (uczucie) i zaspokojenie potrzeb seksualnych (zwykle "chodzą w parze", choć nie zawsze). Z tego, co piszesz Karolina96, to dla Twojego chłopaka, jesteś pierwszą miłością - to piękne, nie uważasz? Myślę, że warto skupić się na Jego uczuciu do Ciebie.
Sprawdź w sieci jaki jest wiek inicjacji seksualnej. Facet w wieku 26 lat, statystycznie, nie jest już "prawiczkiem"; zauważ, że Twój chłopak, nie korzystał z przypadkowego seksu, ale świadomie wybrał usługę seksualną... przyznam, że to bardzo rozważna decyzja.
W naszym kraju prostytucja, niesłusznie, postrzegana jest bardzo pejoratywnie. Nie wiesz wszak, w jakich okolicznościach z usługi prostytutki korzystał... choć potrafię sobie to wyobrazić, co masz "przed oczami" :-( . Kobieta, z którą Twój Chłopak miał kontakt seksualny, rozładowała, być może, jego silny stres "pierwszego seksualnego kontaktu"; i pewnie cel, jaki mu "przyświecał", był taki, aby z Kobietą, którą "wybierze", pierwsze chwile kontaktów seksualnych były piękne i pozbawione stresu. A sam kontakt z prostytutką mógł (i pewnie tak było) odbył się w godziwych warunkach, a co ważne z osobą doświadczoną w zaspokajaniu seksualnych potrzeb.
Trudno jest ocenić jednoznacznie takie postępowanie, gdyż ważne jest przyjęcie perspektywy. Ja przedstawiam ją Tobie właśnie z tej "strony", ale oczywiście "stron" może być więcej, jak choćby taka, że jakże cudownie jest, wzajemnie i w miłości "uczyć się swoich ciał", bez obaw, bez strachu - ukazując swoje słabości, niedoskonałości, niedoświadczenie, ukochanej osobie.... i wspólnie te początkowe trudności pokonywać.

Cytuj:
Bronił się tym, że wszyscy jego koledzy mieli już dziewczyny, a niektórzy żony, a on nigdy nic i czuł się z tego powodu gorszy.

To dla faceta silnie frustrująca sytuacja, nie mieć kontaktu seksualnego z kobietą (będą hetero, rzecz jasna) w wieku 26 lat. Rozważ i to.

Cytuj:
Nie wiem czy powinnam mu wybaczyć i żyć jakby nic się nie stało. To dobry chłopak, w dodatku raczej cichy i spokojny, nigdy nie podejrzewałabym go o takie rzeczy :(

Cóż, to Twoja decyzja. Przyjmij jednak hipotetycznie odwrotną perspektywę i zamień sytuację miejscami: gdybyś to Ty, miała kontakty seksualne, a On nie... jakbyś się zachowała? Jak byś Mu wytłumaczyła, że miałaś już mężczyznę...
Może to trochę Ciebie nakieruje :)

_________________
"Po Darwinie nie jesteśmy już upadłymi aniołami, a co najwyżej robiącymi karierę szympansami" -D.Morris


Pt cze 01, 2018 1:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Popieranie prostytucji w dziale dla chrześcijan?


Pt cze 01, 2018 1:25 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 20, 2014 2:17 pm
Posty: 634
Lokalizacja: Czerwonak
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Terremoto napisał(a):
Popieranie prostytucji w dziale dla chrześcijan?

Moja wypowiedź, to nie jest popieranie prostytucji.
Daruj sobie takie insynuacje.
.
.
.

_________________
"Po Darwinie nie jesteśmy już upadłymi aniołami, a co najwyżej robiącymi karierę szympansami" -D.Morris


Pt cze 01, 2018 2:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Nie ma insynuacji. Jest pytanie, wynikające z Twojego zdania:

"W naszym kraju prostytucja, niesłusznie, postrzegana jest bardzo pejoratywnie."

Ze zdania wynika ocena, że spojrzenie na prostytucję jest niesłusznie bardzo pejoratywne. Czyli wg Ciebie słuszne byłoby niepejoratywne?


Pt cze 01, 2018 2:09 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 20, 2014 2:17 pm
Posty: 634
Lokalizacja: Czerwonak
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Terremoto napisał(a):
Nie ma insynuacji. Jest pytanie, wynikające z Twojego zdania:
"W naszym kraju prostytucja, niesłusznie, postrzegana jest bardzo pejoratywnie."
Ze zdania wynika ocena, że spojrzenie na prostytucję jest niesłusznie bardzo pejoratywne. Czyli wg Ciebie słuszne byłoby niepejoratywne?

Nie wejdę z Tobą w polemikę na temat prostytucji i jej oceny - to nie temat wątku.
.
.
.

_________________
"Po Darwinie nie jesteśmy już upadłymi aniołami, a co najwyżej robiącymi karierę szympansami" -D.Morris


Pt cze 01, 2018 2:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Po co? Ty już wypowiedziałeś się na ten temat i nie dość, że oceniłeś prostytucję pozytywnie, to jeszcze masz żal, że inni nie podzielają Twojego zdania i oceniają ją negatywnie.


Pt cze 01, 2018 2:35 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Wydaje mi się, że Rafałowi chodziło o wyjaśnienie pewnego mechanizmu, rozumowaniu wg ktorego działają młodzi mężczyźni, (jakaś ich część). Jasne że wola powinna działać ponad naturą, ale czasem wola przegrywa. Mężczyźni potrafią rozdzielić seks od uczucia i miłości, co moralnie jest oczywiście naganne, ale niestety tak bywa - to jest gdzies na poziomie instynków. Kobiety są skonstruowane inaczej. Dla mężczyzny przygodny seks może być czymś nie wartym roztrząsania, u kobiet wprost przeciwnie, tak więc skrucha chlopaka Karoliny jest jak najbardziej godna pochwały. Nie jego uczynek, ale zrozumienie tego że uczynek był zły. Ale uczynek wynikał z instynktów z ktorych pewnie sobie nie zdawał sprawy.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt cze 01, 2018 2:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Rafał Kozłowski napisał(a):
to dla Twojego chłopaka, jesteś pierwszą miłością - to piękne, nie uważasz? Myślę, że warto skupić się na Jego uczuciu do Ciebie.


Aha, a potrzeby seksualne może sobie rozładowywać z prostytutkami? Ale ważne są przecież serduszka, ćwierkające ptaszki, motylki, pszczółki...

Cytuj:
zauważ, że Twój chłopak, nie korzystał z przypadkowego seksu, ale świadomie wybrał usługę seksualną... przyznam, że to bardzo rozważna decyzja.


A to seks z prostytutką nie jest przypadkowy? A jaki? Z miłości?

Cytuj:
W naszym kraju prostytucja, niesłusznie, postrzegana jest bardzo pejoratywnie.


Szczególnie wstrętne. Dzięki tak myślącym facetom jak Ty kobiety cierpią niewyobrażalnie, porywane, sprzedawane, zaciągane do prostytucji.

Cytuj:
i pewnie cel, jaki mu "przyświecał", był taki, aby z Kobietą, którą "wybierze", pierwsze chwile kontaktów seksualnych były piękne i pozbawione stresu.


Chwile z prostytutką określasz jako piękne? Jakim Ty jesteś mężczyzną?

Cytuj:
To dla faceta silnie frustrująca sytuacja, nie mieć kontaktu seksualnego z kobietą (będą hetero, rzecz jasna) w wieku 26 lat. Rozważ i to.


I cóż z tego?

PeterW napisał(a):
Mężczyźni potrafią rozdzielić seks od uczucia i miłości


Kobiety również.


Pt cze 01, 2018 3:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 06, 2009 12:25 pm
Posty: 1704
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
PeterW napisał(a):
Ale uczynek wynikał z instynktów z ktorych pewnie sobie nie zdawał sprawy.

Cytuj:
Bronił się tym, że wszyscy jego koledzy mieli już dziewczyny, a niektórzy żony, a on nigdy nic i czuł się z tego powodu gorszy.

Facet zaplanował wizytę w domu publicznym, aby sobie poprawić samoocenę, bo wszyscy jego koledzy "uprawiają" tylko on ciągle nic. No sorry, ale co wspólnego z instynktem ma takie działanie?
I gdzież tutaj ta skrucha, skoro "bronił się"?
A szczerość należy docenić, jak najbardziej, bo kłamczuch by tutaj miał niezłe pole do popisu: impreza urodzinowa, pod wpływem alkoholu, koledzy zamówili prostytutkę "w prezencie", kiedy ocknął się był w szoku itp.
Ale problem jest..

Rafał Kozłowski napisał(a):
A sam kontakt z prostytutką mógł (i pewnie tak było) odbył się w godziwych warunkach, a co ważne z osobą doświadczoną w zaspokajaniu seksualnych potrzeb.

Wreszcie o "zaspokajaniu potrzeb" w odpowiednim kontekście.

_________________
" Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią." Mt 5, 7


Pt cze 01, 2018 3:48 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 20, 2014 2:17 pm
Posty: 634
Lokalizacja: Czerwonak
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
PeterW napisał(a):
Wydaje mi się, że Rafałowi chodziło o wyjaśnienie pewnego mechanizmu, rozumowaniu wg ktorego działają młodzi mężczyźni, (jakaś ich część)[...]

Dziękuję, że dostrzegłeś właściwą intencję mojego przekazu.

equuleuss napisał(a):
Rafał Kozłowski napisał(a):
to dla Twojego chłopaka, jesteś pierwszą miłością - to piękne, nie uważasz? Myślę, że warto skupić się na Jego uczuciu do Ciebie.

Aha, a potrzeby seksualne może sobie rozładowywać z prostytutkami? Ale ważne są przecież serduszka, ćwierkające ptaszki, motylki, pszczółki...

Rzecz się stała... i nie ma co tego dalej roztrząsać. Pytanie, co z tym zrobić?
Nie oceniam. Zwracam jedynie uwagę na różnice w rozładowywaniu napięcia seksualnego kobiet i mężczyzn (zresztą i to się zmienia) oraz na przyczyny, z których się to wydarza (warto poczytać o inicjacji seksualnej). To dobrze, że względy religijne, kulturowe, stawiają granicę popędom - przykład autorki wątku, która, jak pisze, jest dziewicą w wieku lat 22; choć seksualność, to jedna z wielu możliwych granic jakie stawia sobie człowiek, aby popędliwości biologicznej nie ulegać.
Nie chcę tego oceniać w kategoriach dobra i zła.

equuleuss napisał(a):
Rafał Kozłowski napisał(a):
zauważ, że Twój chłopak, nie korzystał z przypadkowego seksu, ale świadomie wybrał usługę seksualną... przyznam, że to bardzo rozważna decyzja.

A to seks z prostytutką nie jest przypadkowy? A jaki? Z miłości?

W istocie tak właśnie jest. Kontakt z prostytutką jest zaplanowany, a seks z przypadku, jest po prostu z przypadku. Nie idzie się do prostytutki z przypadku - nieprawdaż? Należy najpierw "na zimno" podjąć taką decyzję, wybrać partnerkę, czas, miejsce, etc.....

equuleuss napisał(a):
Rafał Kozłowski napisał(a):
W naszym kraju prostytucja, niesłusznie, postrzegana jest bardzo pejoratywnie.

Szczególnie wstrętne. Dzięki tak myślącym facetom jak Ty kobiety cierpią niewyobrażalnie, porywane, sprzedawane, zaciągane do prostytucji.

To nie wątek na temat prostytucji. Ale dwa słowa powiem, gdyż dokonałaś ataku ad personam i nie mogę tego tak zostawić.
Usługami seksualnymi zajmują się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pracują w własnej woli. To, że prostytucja ukryta jest w "szarej strefie", jest przyczyną tego, o czym piszesz wyżej. Jeżeli jesteś zainteresowana problematyką możemy porozmawiać, ale na pewno nie w tym wątku.

equuleuss napisał(a):
Rafał Kozłowski napisał(a):
i pewnie cel, jaki mu "przyświecał", był taki, aby z Kobietą, którą "wybierze", pierwsze chwile kontaktów seksualnych były piękne i pozbawione stresu.

Chwile z prostytutką określasz jako piękne? Jakim Ty jesteś mężczyzną?

Litości equuleuss, "Kobietę jaką pokocha" - no czytaj ze zrozumieniem.

equuleuss napisał(a):
Rafał Kozłowski napisał(a):
To dla faceta silnie frustrująca sytuacja, nie mieć kontaktu seksualnego z kobietą (będą hetero, rzecz jasna) w wieku 26 lat. Rozważ i to.

I cóż z tego?

Ano to, że to przyczyna tematu wątka.
.
.
.

_________________
"Po Darwinie nie jesteśmy już upadłymi aniołami, a co najwyżej robiącymi karierę szympansami" -D.Morris


Pt cze 01, 2018 5:15 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 02, 2015 7:51 pm
Posty: 600
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
[*]Mi się wydaje że niektórzy Panowie nie rozumieją iź kontakty z prostytutką mogą być względnie higieniczne , estetyczne ,nieprzypadkowe, dobrze przemyślane ,z odpowiednim zabezpieczeniem ,z osobą znającą się na swoim fachu ,pełen profesjonalizm . przepraszam . :x

Tylko jest to po prostu odrażające moralnie . I tutaj jest główny problem Autorki wątku ,tamta Pani mogła być wymuskana i zadbana niesamowicie ale to nie zmienia faktu że była no wiadomo kim .


Pt cze 01, 2018 5:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mój chłopak uprawiał seks z prostytutką.
Rafał Kozłowski napisał(a):
Dziękuję, że dostrzegłeś właściwą intencję mojego przekazu.


Poza tą ''właściwą intencją'' próbujesz przemycić swoje popracie dla takich sytuacji i ogólnie poprarcie dla prostytucji. Bo ''facet ma swoje potrzeby''.

Cytuj:
Zwracam jedynie uwagę na różnice w rozładowywaniu napięcia seksualnego kobiet i mężczyzn (zresztą i to się zmienia)


Że jak, że kobieta użyje wibratora a mężczyzna prostytutki?

Cytuj:
Nie chcę tego oceniać w kategoriach dobra i zła.


Ale my jako chrześcijanie oceniamy to w takich kategoriach.

Cytuj:
Kontakt z prostytutką jest zaplanowany, a seks z przypadku, jest po prostu z przypadku. Nie idzie się do prostytutki z przypadku - nieprawdaż? Należy najpierw "na zimno" podjąć taką decyzję, wybrać partnerkę, czas, miejsce, etc.....


Oczywiście że seks z prostytutką także jest przypadkowy. To przypadkowa kobieta którą mężczyzna widzi po raz pierwszy. Nic ich nie łączy. W dodatku ona bierze za to kasę.

Cytuj:
gdyż dokonałaś ataku ad personam


Nie dokonałam żadnego ataku ad personam. Zauważyłam problem i stwierdziłam fakt. Tacy mężczyzni popierający prostytucję stanowią filar dla rozwoju prostytucji, także tej przymusowej.

Cytuj:
Pracują w własnej woli.


Nie wszyscy.

Cytuj:
Litości equuleuss, "Kobietę jaką pokocha" - no czytaj ze zrozumieniem.


i pewnie cel, jaki mu "przyświecał", był taki, aby z Kobietą, którą "wybierze", pierwsze chwile kontaktów seksualnych były piękne i pozbawione stresu.

Nie napisałeś - pokocha - ale napisałeś - wybierze -, w dodatku ujmując to w cudzysłów. Wybrał prostytutkę.

I czy sugerujesz że inicjacja z prostytutką ma zapewnić piękne chwile z kobietą którą kiedyś pokocha?

Teraz ja mogę napisać - Litości...

Cytuj:
Ano to, że to przyczyna tematu wątka.


I to ma być usprawiedlwienie?


Pt cze 01, 2018 5:57 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL