Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 1:04 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Problemy zdrowotne a ciaza 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy zdrowotne a ciaza
Znajdz jej dobrego specjaliste i nawet jej oplac. Jak nie bedzie chciala poksc to sie poprosru rozstancie bo widac ze Tobie jej postepowanie zdecydowanie nieodpowiada a ona nie zamierza nic z tym zroboc o dlugiego czasu.


So sty 13, 2018 10:33 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N maja 15, 2016 7:57 am
Posty: 34
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy zdrowotne a ciaza
Brandeisbluesky tak to ta sama dziewczyna. Na razie kombinujemy z dieta. Staram się tłumaczyć istotę i rolę lekarzy, którym Bóg dał umiejętność i wiedzę by pomagać ludzią. Jeszcze chwilę wytrzymam, choć nie ukrywam, że sił mi brak co raz bardziej na tłumaczenie jej.


So sty 13, 2018 1:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy zdrowotne a ciaza
zxasqw napisał(a):
A te problemy ma od kilkunastu lat! Teraz w końcu i ona pomyślała o zalożeniu rodziny, ale do lekarza z problemami zdrowotnymi wciąż nie ma zamiaru pójść bo jak twierdzi z wyżej wymienionymi problemami zdrowotnymi bez wiekszych problemów donosi zdrową ciążę. No ja się boję jak cholera!

Napisałeś sobie na czole tabliczkę z napisem ciąża mojej kobiety, gdy tymczasem trzeba reperować zdrowie, niezależnie czy się będzie w ciąży , czy nie. Ona zapewne też się boi, być może stąd ten upór.

zxasqw napisał(a):
Jeszcze chwilę wytrzymam, choć nie ukrywam, że sił mi brak co raz bardziej na tłumaczenie jej.


Jeszcze jak piszesz, chwilę wytrzymasz, a potem?

sachol napisał(a):
ona nie zamierza nic z tym zroboc o dlugiego czasu.


Może ona w ten sposób broni się przed formalnym związkiem ?

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


So sty 13, 2018 4:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy zdrowotne a ciaza
Ona tylko w sprawie swoich problemów zdrowotnych idzie w zaparte i się wścieka czy też ogólnie robi jak chce w swoich sprawach, albo twój wpływ na jej postępowanie jest ogólnie raczej tak znikomy? Bo jeśli to drugie to twoja cierpliwość i oddanie swoją drogą, jej problemy swoją ale zastanów się serio jak będzie wyglądało twoje życie z nią w małżeństwie, z dzieckiem które planujesz na dokładkę.


So sty 13, 2018 8:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL