Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 6:37 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 życie w trójkącie 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So sie 26, 2017 4:40 pm
Posty: 5
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: życie w trójkącie
Starałam się wiele razy uzmysłowić mu, że jego zachowanie mnie niepokoi, ale wówczas w odpowiedzi stwierdzał, że jest dla mnie za dobry i szukam dziury w całym (cyt."z dobrobytu przewraca mi się w dupie"), a tak czy siak jest prawdą ze zostałam skrzywdzona i on nie kłamie.
Namawiać go na terapię? Iść na terapię samodzielnie?


Pn sie 28, 2017 9:33 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: życie w trójkącie
martunia991 napisał(a):
Starałam się wiele razy uzmysłowić mu, że jego zachowanie mnie niepokoi, ale wówczas w odpowiedzi stwierdzał, że jest dla mnie za dobry i szukam dziury w całym (cyt."z dobrobytu przewraca mi się w dupie"), a tak czy siak jest prawdą ze zostałam skrzywdzona i on nie kłamie.
Namawiać go na terapię? Iść na terapię samodzielnie?

Wpakowalas sie dziewczyno, mysle ze ze wzgledu na swoje wczesniejsze doswiadczenia wyszlas za przemocowca i nie zidentyfikowalas tego odpowiednio wczesnie.
Odzywki tego Pana dyskwalfikuja go. Do przemiany powinna byc wola obu stron a tu jej nie widac.
Zajrzyj do sycharu.


Pn sie 28, 2017 10:52 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL