Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 7:52 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
 obiecane wyjasnienie. 
Autor Wiadomość
Post Re: obiecane wyjasnienie.
PeterW napisał(a):
sapper napisał(a):
Widze ze znow niewygodne posty sa kasowane wiec napisze innaczej.

Sapper - Od czwartku nikt Ci nic nie kasował - aż z ciekawości zajrzałem w logi..


sorki, pisalem z telefonu i pewnie zle zaladowywal strony gdyz nie widzialem postu ktory wczesniej wyslalem.
Mea culpa.


N sie 27, 2017 7:19 pm
Post Re: obiecane wyjasnienie.
Yarpen Zirgin napisał(a):
Sapper, napisz nam, skoro masz 34 lata doświadczenia małżeńskiego, w jaki sposób dokonywał się (dokonuje?) w Twoim małżeństwie ten Akt Miłości, co do którego stwierdziłeś, że ma poprzedzać współżycie małżeńskie.


Wytlumacz ty sie pierw ze swoich bezpodstawnych oskarzen.


N sie 27, 2017 8:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: obiecane wyjasnienie.
Dziękuję za odpowiedź, której udzieliłeś na moją prośbę. Przepiękne świadectwo na temat tego, że... niczego takiego jak "Akt Miłości", który wg. Ciebie rzekomo ma poprzedzać współżycie w małżeństwie, nigdy nie praktykowałeś. :D

Uprzedzając wymówki, ataki personalne i lanie wody: Gdybyś, łgarzu, coś takiego praktykował, to już byś dał świadectwo własnej praktyki jak dokonuje się tego "Aktu Miłości". Wymówkami pokazałeś, że poplatasz wymyślone przez siebie bzdury.


N sie 27, 2017 8:18 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16892
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: obiecane wyjasnienie.
Przyszedł walec i wyrównał. Jeśli to wał wgłębny, rozbił na kawałeczki i wbił w podłoże tak, że głowa nie wystaje nad ziemię (żeby się jakis oświecony rolnik nie czepiał -> poziom próchniczny). :D
Czas na siew... ;)


Pn sie 28, 2017 8:25 am
Zobacz profil
Post Re: obiecane wyjasnienie.
merss napisał(a):
Przyszedł walec i wyrównał. Jeśli to wał wgłębny, rozbił na kawałeczki i wbił w podłoże tak, że głowa nie wystaje nad ziemię (żeby się jakis oświecony rolnik nie czepiał -> poziom próchniczny). :D
Czas na siew... ;)


Posiac trawe i zrobic pola golfowe. :-)


Pn sie 28, 2017 10:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: obiecane wyjasnienie.
Yarpen Zirgin napisał(a):
Dziękuję za odpowiedź, której udzieliłeś na moją prośbę. Przepiękne świadectwo na temat tego, że... niczego takiego jak "Akt Miłości", który wg. Ciebie rzekomo ma poprzedzać współżycie w małżeństwie, nigdy nie praktykowałeś. :D

Uprzedzając wymówki, ataki personalne i lanie wody: Gdybyś, łgarzu, coś takiego praktykował, to już byś dał świadectwo własnej praktyki jak dokonuje się tego "Aktu Miłości". Wymówkami pokazałeś, że poplatasz wymyślone przez siebie bzdury.

Zaiste sie tego nie dowiesz od sappera bo on z zona juz od dawna nie wspolzyje, jak to juz nadmienial w ktoryms z postow swoich. Zatem prozno oczekiwac odpowiedzi


Pn sie 28, 2017 12:22 pm
Zobacz profil
Post Re: obiecane wyjasnienie.
sachol napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Dziękuję za odpowiedź, której udzieliłeś na moją prośbę. Przepiękne świadectwo na temat tego, że... niczego takiego jak "Akt Miłości", który wg. Ciebie rzekomo ma poprzedzać współżycie w małżeństwie, nigdy nie praktykowałeś. :D

Uprzedzając wymówki, ataki personalne i lanie wody: Gdybyś, łgarzu, coś takiego praktykował, to już byś dał świadectwo własnej praktyki jak dokonuje się tego "Aktu Miłości". Wymówkami pokazałeś, że poplatasz wymyślone przez siebie bzdury.

Zaiste sie tego nie dowiesz od sappera bo on z zona juz od dawna nie wspolzyje, jak to juz nadmienial w ktoryms z postow swoich. Zatem prozno oczekiwac odpowiedzi

No i mamy kolejnego forumowego jasnowidza. :-)
Niedlugo bedzie ich 12-tu. :-)


Pn sie 28, 2017 12:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16892
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: obiecane wyjasnienie.
We wzajemnych złośliwostkach najważniejsze jest, by wyczuć granicę poza którą nie należy się zapuszczać. Przekracza się ją, jeśli komuś w sposób prześmiewczy rzuca się: nie współżyjesz a się mądrujesz. Na sztandarach nauczanie Kościoła z najwyższej półki, w praniu prostactwo. Dla mnie bowiem rzucanie takich uwag koledze to duży nietakt.
Barney i YZ mordowali sappera, mieli dobrą zabawę przy tym. Sapper o czymś innym, oni też.

Dobrane małżeństwo nie rani się wzajemnie. Potrafi rozmawiać tak, by nie upokorzyć drugiej strony. Do głowy im nie przyjdzie, by sprawy alkowy wylączać z dobrego smaku. Nie muszą znać żadnych dokumentów kościelnych, wzajemnie obdarzają się sobą nawzajem...nie wiedzą co to kryzysy.
Jak dla mnie temat wyczerpał się.


Pn sie 28, 2017 1:16 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6816
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: obiecane wyjasnienie.
Też mi się wydaje że nie ma co już tego tematu rozgrzebywać. Ważna jest miłość między małżonkami, nie technikalia i nie rytuały. Prawdziwa, szczera, oddana, wyrozumiała i intymna.

Zamykam ten temat

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pn sie 28, 2017 2:13 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL