Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:14 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 To już nie teoria. 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt wrz 20, 2005 1:47 pm
Posty: 2
Post Re: To już nie teoria.
Notma!
Trzymaj się! Będziemy się za Was modlić. Mozesz skontaktować się z fundacją:
http://javani.archpoznan.pl/
Oni zapewniają szeroką pomoc; nie wiem skąd jesteś; ja dopiero co urodziłam,więc trochę pamiętam emocje ciążowe i w ogóle.Ne zamartwiaj się, oddaj to wszystko Jezusowi a przede wszystkim kochaj siebie i to dzieciątko;ono tez Ciebie kocha i bardzo potrzebuje. Może napisz skąd mniej więcej jesteś, byłoby łatwiej Ci znaleźć osobę, z którą możesz porozmawiać lub która nawet za Ciebie porozmawia z Twoimi rodzicami, jak się boisz. I to, ze Twoja mama umarła jak Cię rodziła na pewno nie znaczy, ze Ciebie tez to spotka. Moja prababcia umarła rodząc moją babcię, a babcia urodziła 4 zdrowe córki, z których trzy tez rodziły zdrowo (jedna pozostała osobą samotną) i jej wnuczki tak samo (ja już piąte). Nie martw się. Jesteśmy z Wami i chcemy Ci pomóc. Daj proszę znać skąd jesteś....


N lis 20, 2016 6:53 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 13, 2013 12:39 am
Posty: 527
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: To już nie teoria.
Notma
zacznij od spowiedzi, pojednaj sie z Bogiem. Kiedy oczyscisz swoje sumienie, będzie lżej. Nie trać nadzei, Jezus bardzo pragnie aby każdy grzesznik przyszedł do Niego skruszony, aby dzięki temu On mógł naprawić jego życie. Bożego miłosierdzia starczy dla każdego.
Jesteś młodą osobą i życie całe przed tobą. Teraz jest ciężko ale będzie lepiej. Poproś Jezusa aby wyprowadzil z tej sytuacji dobro.


Pn lis 21, 2016 1:06 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N sty 26, 2014 9:47 pm
Posty: 154
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: To już nie teoria.
Przed pierwszą miesiączką nie można zajść w ciążę.
Chyba, że akurat w tym dniu miałbyś trollu owulację, byłby to cudowny zbieg okoliczności, za cudowny by ten wątek uznać za prawdziwy.
Ludzie... Nie dajcie się tak wkręcać.


Pn lis 21, 2016 5:01 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lip 24, 2005 5:26 pm
Posty: 99
Post Re: To już nie teoria.
Ten wątek wydawał mi się nierzeczywisty, więc go zostawiłam w poczekalni. Ktoś inny spojrzał jednak inaczej, jak forumowicze, i wpuścił na forum.
Dobre jest to, że podano sposoby na to, by zamiast paniki, jeśli się komuś coś takiego przydarzy, wiedzieć jak postąpić.
Chyba jednak starczy pochylania się na tą sprawą, bo autor ma pewnie doskonałą zabawę, że kogoś to emocjonalnie dotknęło i podaje odpowiedzi. Sam/sama jednak czyta wasze odpowiedzi już skoro świt.


Pn lis 21, 2016 5:22 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL