Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:47 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 co poczac.. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
nie chce!!ale pod wplywem emocji tak powiedzialam i teraz zaluje ale juz za pozno, stalo sie!!!
zabobon?ale przeciez jest zla energia i klatwy itp???


N paź 04, 2015 1:05 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
... i jazdy od początku. Za chwilę albo wyproszę Cię z wątku, albo go zamknę. Dla Twego dobra i forumowiczów, bo za chwilę może ktoś coś palnąć, bo nie wytrzyma tych natręctw i spraw sto razy wyjaśnionych. I tak mają anielską cierpliwość lub przestali to czytać.


N paź 04, 2015 1:09 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
przepraszam poprostu bardzo cierpie i szukam pomocy ale tutaj widze ze kazdy uwaza mnie za gorsza bo jestem chora


N paź 04, 2015 1:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
Byłaś u lekarza, bierzesz leki?

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


N paź 04, 2015 1:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
Nie jesteś gorsza. Jesteś chora. To kreatywna logika, by wiązać te sprawy ze sobą. Lepszy/gorszy to określenia moralne, chory/zdrowy to określenia dotyczące zdrowia człowieka. Nie ma między nimi wynikania.
Jesteś chora, więc nie potrafisz wyciągać prawidłowych wniosków. Jak ktoś nie ma prawej ręki też nie może sprawnie się nią posługiwać. Może otrzymać protezę i jego umiejętności będą znacznie poszerzone. Dla Ciebie protezą i to naturalną będzie leczenie medyczne, nie rozmowy z ludźmi, którzy nie są ważni dla Ciebie. Ksiądz w konfesjonale też nie był, więc mu nie zaufałaś.
Koniec tego błędnego koła. Otrzymalaś pomoc, by zaufać lekarzom i terapeutom oraz znaleźć księdza, który ma wiedzę na temat natręctw i skrupulantyzmu. To jedyna droga, by poradzić sobie z cierpieniem choroby. Skrupulantką była św. Tereska z Lisieux. Spróbuj oddać Jej swoje sprawy i walczyć licząc na Jej pomoc. ZAMYKAM


N paź 04, 2015 1:25 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post znacie na to sposob?
Kochani, mam problem z moimi natretnymi myslami, otorz jak juz tu wczesniej pisalam natrectwa dotycza przedmiotow I Boga, tzn np przed kazdym kupieniem czegos lub po mam mysli ze np wyobrazam sobie czy jestem za to Bogu wdzieczna I np tak dzis kupilam sobie torebke, wszystko bylo ok az do czasu jak zaczelam spiewac w aucie piosenke chrzescijanska z dziekczynieniem w refrenie I wtedy sobie wyobrazilam ze dziekuje za ta torebke no I wtedy pojawila sie mysl ze za co tu dziekowac I ze sama sobie to zawdzeiczam itp oczywiscie tak nie mysle ale przerazilo mnie to ze taka jestem niewdzieczna I brakuje mi pokory bo choc sie z tymi myslami nie zgadzam to ja je pomyslalam. Oczywiscie teraz chce zwrocic torebke bo "obrazilam"nia Boga itp ale problem w tym ze ostatnio nic nie moge sobie kupic bo kazda rzecz w jakis sposob powoduje natrectwa religijne. Za kazdym razem kiedy chce sobie cos kupic cos co mi sie podoba to powownuje to z Panem Jezusem I jesli za bardzo ta rzecz mnie pociaga to rezygnuje jej. Doszlo do tego ze kupuje rzeczy ktore nie chce a rezygnuje z tych ktore mi sie podobaja ineczej mam ogromny wyrzut sumienia ze przekladam rzeczy materialne ponad Boga. Prosze Was doradzcie mi cos bo strasznie mnie to dreczy, modlilam sie, powtarzalam Bogu ze ja tych mysli nie chce ale kiedy one przychodza mam wrazenie ze sa moje ze ich chce I wynikaja z mojej natury. Juz nie wiem co robic:(


So lip 30, 2016 1:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
Nie jestem psychiatrą, ale czy jakieś leki mogły by to trochę zmniejszyć?

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So lip 30, 2016 1:38 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
Biore leki ssri I wyciszaja natrectwa ale nie te zwiazane z religia, nigdy czegos takiego nie mialam wczesniej ale teraz bardzo ale to bardzo mnie to meczy. Mam wrazenie ze natrectw religijnych nie przeskocze bo wiara jest we mnie tak gleboko zakorzniona ze musialabym zmienic cale swoje zycie :(


So lip 30, 2016 1:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
Czyli musisz z tym żyć, tylko nie rób głupot. A jak ze spowiedzią? Skrupulanctwo?

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So lip 30, 2016 1:46 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
ze spowiedzia ciezo bo zyje bez slubu(w styczniu sie pobieramy)
nie wiem czy to skrupuly jesli tak to taie mega dziwne sa.


So lip 30, 2016 1:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
To trzeba by coś z tym zrobić. Bo z jednej strony duże grzechy seksualne, a z drugiej myśli że Bóg obrazi się z powodu myśli która przemknęła przez głowę. Trzeba by najpierw to uporządkować.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So lip 30, 2016 1:52 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
Generalnie mamy podjac sie zycia w czystosci od przyszlego mca kiedy to ksiadz przygotowujacy nas do slubu przeprowadzi z nami spowiedz. Wiem ze to tylko problem zastepcze od tych realnych(te natrectwa)jednak to nic a nic mi nie pomaga;(


So lip 30, 2016 1:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
Następny miesiąc to już jutro, czy też chodzi o jeszcze następny? Pozbycie się grzechów to nie problem zastępczy, a te natręctwa to można potraktować jako cierpliwe trudy znoszone dla Boga. Je przez 7 lat zażywałem Solian, który mi zabierał chęć życia. Tylko nie rób głupot.
A może dało by radę zmienić leki? Ja bez leków miałem też coś w rodzaju natręctw, tylko wraz z lękami tak nasilone że nie dało się funkcjonować, a teraz funkcjonuję.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So lip 30, 2016 2:02 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: znacie na to sposob?
a jakamasz diagnose Andy?staram sie nie robic glupot..


So lip 30, 2016 2:05 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lip 24, 2005 5:26 pm
Posty: 99
Post Re: co poczac..
Problem zdrowotny był wałkowany i zakończono go.


So lip 30, 2016 2:10 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL