Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:38 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
 Jak się bronic przed gender? - konferencja 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
Małgosia napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
do papieża Jana Pawła II włącznie jest faktem.

Może przynajmniej bł. Jana Pawła II (niedługo świętego) zostaw w spokoju i zacznij naprawiać świat od siebie.


Ja już zacząłem od siebie, czym dalej w las tym więcej drzew.
Czasami nawet lasu nie widać bo je drzewa przesłaniają.


N kwi 13, 2014 5:09 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
lidka napisał(a):
.probujac oszukiwac i otumaniac swoich wyznawcow.. nie szukajac daleko proba wyjasnienia pedofilii przez abp Michnika i proba obwiniania za to dzieci, druga sprawa unikanie w bardzo perfindny sposob odpowiedzialnosci za swoje przestepstwa... niestety szczegolnie widoczne to w Polsce.


Ja tam nie wiem co o pedofilii sądzi Michnik,ale kumpluje się i chętnie zaprasza jednego z tych bardziej zacnych i cenionych pedofilów :
http://www.prawy.pl/z-kraju/3933-przyja ... -pedofilia
Ten poważany lewak nic jednak o obwinianiu dzieci nie mówił a jedynie skupił się na doznaniach, o czym można poczytać w jego książce, czy też nawet posłuchać na youtube.


N kwi 13, 2014 7:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
sylvian napisał(a):
lidka napisał(a):
.probujac oszukiwac i otumaniac swoich wyznawcow.. nie szukajac daleko proba wyjasnienia pedofilii przez abp Michnika i proba obwiniania za to dzieci, druga sprawa unikanie w bardzo perfindny sposob odpowiedzialnosci za swoje przestepstwa... niestety szczegolnie widoczne to w Polsce.


Ja tam nie wiem co o pedofilii sądzi Michnik,ale kumpluje się i chętnie zaprasza jednego z tych bardziej zacnych i cenionych pedofilów :
http://www.prawy.pl/z-kraju/3933-przyja ... -pedofilia
Ten poważany lewak nic jednak o obwinianiu dzieci nie mówił a jedynie skupił się na doznaniach, o czym można poczytać w jego książce, czy też nawet posłuchać na youtube.


No i im dalej w las tym więcej drzew, jakoś nie bardzo ważne że ten lewak już się z tego setki razy tłumaczył.
Nie znalazło się nic żeby mu jakiekolwiek rzeczywiste zarzuty postawić może w przeciwieństwie do tego pana :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcial_Maciel

Kumpel naszego rodaka, który go chronił i sporej gromadki jemu podobnych ?

Znajmy może granice dowcipu.


N kwi 13, 2014 11:06 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
kiedyś art-33 napisał(a):

No i im dalej w las tym więcej drzew, jakoś nie bardzo ważne że ten lewak już się z tego setki razy tłumaczył.



I co z tego że się się z tego tłumaczył? Jak mógł się wytłumaczyć z tego co powiedział? To dla Ciebie wystarcza żeby go rozgrzeszyć?
Każdy który publicznie zachwala sex z dziećmi i oznajmia że to robił jest godny potępienia i dla nikogo nie powinno być taryfy ulgowej.Politycy kierują się innymi zasadami, jednak wśród zwykłych ludzi ten facet byłby skończony.
Nie znam jego tłumaczeń,ale może coś w tym stylu co nasz były prezydent gdy jego zachowanie wskazywało na to że z czymś przesadził.


Pn kwi 14, 2014 12:20 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
sylvian napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):

No i im dalej w las tym więcej drzew, jakoś nie bardzo ważne że ten lewak już się z tego setki razy tłumaczył.



I co z tego że się się z tego tłumaczył? Jak mógł się wytłumaczyć z tego co powiedział? To dla Ciebie wystarcza żeby go rozgrzeszyć?
Każdy który publicznie zachwala sex z dziećmi i oznajmia że to robił jest godny potępienia i dla nikogo nie powinno być taryfy ulgowej.Politycy kierują się innymi zasadami, jednak wśród zwykłych ludzi ten facet byłby skończony.
Nie znam jego tłumaczeń,ale może coś w tym stylu co nasz były prezydent gdy jego zachowanie wskazywało na to że z czymś przesadził.


Poza głupim gadaniem nic gość nie zrobił, przynajmniej jakoś o tym nie słyszałem.
Od rozgrzeszania jest bóg czy w religii katolickiej ksiądz ja nie jestem ani jednym ani drugim.
Nie daję taryfy ulgowej, jak masz jakieś dowody na przestępczą działalność gościa to kierunek prokuratura i sąd oni chyba też taryfy ulgowej nie dają.

Mamy tego lewaka wis powiedzmy JP II , z jednej strony zarzut głupiego gadania z drugiej tuszowanie faktycznych przestępstw swoich kumpli.
Gdzie jest problem ?


Pn kwi 14, 2014 12:41 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
kiedyś art-33 napisał(a):

Poza głupim gadaniem nic gość nie zrobił, przynajmniej jakoś o tym nie słyszałem
.
Skąd ta pewność? Tak se tylko gadał z taką ekscytacją.Tak dla jaj? Nie mówił wtedy prawdy? Jak ktoś jest wysoko postawiony i ma pieniądze to ma spore możliwości.
Obawiam się że jakby ukarano polityków za ich postępki to parlamenty by się mocno przerzedziły.

kiedyś art-33 napisał(a):
Nie daję taryfy ulgowej, jak masz jakieś dowody na przestępczą działalność gościa to kierunek prokuratura i sąd oni chyba też taryfy ulgowej nie dają.

Może i nie dają ale dla zwykłego szarego obywatela.Jak widzę zdarzają się jeszcze tacy co wierzą w uczciwość sędziów i prokuratury.
Sprawa Olewnika i nie tylko powinna otrzezwić nieco tych naiwnych.

kiedyś art-33 napisał(a):
Mamy tego lewaka wis powiedzmy JP II , z jednej strony zarzut głupiego gadania z drugiej tuszowanie faktycznych przestępstw swoich kumpli.
Gdzie jest problem ?

Problem w tym że nie możemy być pewni czy JP2 o tym wiedział.
Ty oczywiście nie masz wątpliwości.
Tu masz np antyklerykalny artykuł o tej sprawie i nawet w nim autor to przyznaje że papież mógł nie zostać o tym poinformowany.
http://tekstykanoniczne.salon24.pl/5661 ... skandalu,2
Wiele tego typu informacji nie dochodziło do papieża czego przykładem jest sprawa Paetza i dopiero Połtawska poinformowała JP2 o tym przypadku i właśnie wtedy Paetz został odsunięty od pełnionych przez siebie funkcji.


Pn kwi 14, 2014 1:37 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
sylvian napisał(a):
Problem w tym że nie możemy być pewni czy JP2 o tym wiedział.
Ty oczywiście nie masz wątpliwości.
Tu masz np antyklerykalny artykuł o tej sprawie i nawet w nim autor to przyznaje że papież mógł nie zostać o tym poinformowany.
http://tekstykanoniczne.salon24.pl/5661 ... skandalu,2
Wiele tego typu informacji nie dochodziło do papieża czego przykładem jest sprawa Paetza i dopiero Połtawska poinformowała JP2 o tym przypadku i właśnie wtedy Paetz został odsunięty od pełnionych przez siebie funkcji.


Czyli musielibyśmy założyć że od początku pontyfikatu mieliśmy do czynienia z osobą o ograniczonej poczytalności i percepcji świata.


Pn kwi 14, 2014 8:13 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
kiedyś art-33 napisał(a):
Czyli musielibyśmy założyć że od początku pontyfikatu mieliśmy do czynienia z osobą o ograniczonej poczytalności i percepcji świata.

A to niby dlaczego?
A co z tymi tłumaczeniami Bendita? Czy mógłbyś je przytoczyć?.Nic tak dobrze nie robi jak dawka porannego humoru na nowy tydzień.


Pn kwi 14, 2014 9:48 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
sylvian napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
Czyli musielibyśmy założyć że od początku pontyfikatu mieliśmy do czynienia z osobą o ograniczonej poczytalności i percepcji świata.

A to niby dlaczego?
A co z tymi tłumaczeniami Bendita? Czy mógłbyś je przytoczyć?.Nic tak dobrze nie robi jak dawka porannego humoru na nowy tydzień.


Problem z obsługą google ?
Masz jakieś konkretne zarzuty do Bendita poza głupimi wypowiedziami .

Sprawa Maciela była znana już przed pontyfikatem JPII , mimo to zostało wszystko ładnie tuszowane i zamiatane pod dywan.
Wygodnie powiedzieć car jest spoko tylko urzędnicy to świnie.


Pn kwi 14, 2014 10:15 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
kiedyś art-33 napisał(a):
sylvian napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):


Problem z obsługą google ?
Masz jakieś konkretne zarzuty do Bendita poza głupimi wypowiedziami .

Gość się oficjalnie przyznał do pedofilii i tyle. A jest zbyt dobrze ustawionym politykiem żeby ktoś go ruszył.
Na takie wyjaśnienie natrafiłem:
Cohn-Bendit wyjaśniał po latach, że tamte wypowiedzi były wynikiem szerszego społecznego trendu eksperymentów społecznych, w tym badań nad dziecięcą seksualnością, na fali rewolucji seksualnej

A więc eksperymenty. A co z wynikami tych badań? Skoro mamy takich polityków to nic dziwnego że istnieją legalne organizacje pedofilskie.


Pn kwi 14, 2014 11:07 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
sylvian napisał(a):
Gość się oficjalnie przyznał do pedofilii i tyle. A jest zbyt dobrze ustawionym politykiem żeby ktoś go ruszył.
Na takie wyjaśnienie natrafiłem:
Cohn-Bendit wyjaśniał po latach, że tamte wypowiedzi były wynikiem szerszego społecznego trendu eksperymentów społecznych, w tym badań nad dziecięcą seksualnością, na fali rewolucji seksualnej

A więc eksperymenty. A co z wynikami tych badań? Skoro mamy takich polityków to nic dziwnego że istnieją legalne organizacje pedofilskie.


Dalej gdzieś się chyba rozmijamy w dyskusji, nie widzę problemu co by Bendit miał skłonności pedofilskie bo to nie żaden kłopot.
Mnie też powiedzmy kręcą fajne 30 latki a z racji różnicy wieku można by to pod pedofilię podciągnąć.
Bendit skrzywdził kogoś ? Jego fantazje pomińmy bo to akurat nie ma znaczenia o ile gość swoich fantazji nie wciela w życie.


Pn kwi 14, 2014 11:21 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
kiedyś art-33 napisał(a):

Mnie też powiedzmy kręcą fajne 30 latki a z racji różnicy wieku można by to pod pedofilię podciągnąć.


No skoro piszesz takie bzdury to chyba nie masz pojęcia co to jest pedofilia.


Pn kwi 14, 2014 11:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
Staram się być wyrozumiały i podejść z humorem do twoich sensacji.
Stare sprawy i jakoś mało mnie to rusza, tym bardziej że poza głupim gadaniem Benditowi nic konkretnie nie zarzucono.
Porównanie Bendita do Maciela jest sporo skrzywione, nie ta kategoria.
Tym bardziej że w czasach kiedy Bendit mówił o swojej fascynacji nie był żadnym ważnym politykiem, raczej odwrotnie był na celowniku i jeśli by coś się dało przeciwko niemu wykorzystać to już by to dawno zrobiono.
Tak dla przypomnienia owe cytaty pochodzą z książki z lat 70, facet nic nie ukrywa pisze o sobie.
Jeśli jest pedofilem to przez te lata chyba dobrze się ukrywa bo jakoś mija 40 lat, gość dobiega wieku schyłkowego a zarzutów w tej materii zero.


Pn kwi 14, 2014 12:04 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
kiedyś art-33 napisał(a):
Staram się być wyrozumiały

Dla wypowiedzi Michalika też starasz się być wyrozumiały?

kiedyś art-33 napisał(a):
Porównanie Bendita do Maciela jest sporo skrzywione, nie ta kategoria..

A gdzie ja użyłem takiego porównania?
kiedyś art-33 napisał(a):
Tak dla przypomnienia owe cytaty pochodzą z książki z lat 70, facet nic nie ukrywa pisze o sobie.

Tak jest szczery to prawda,rzeczywiście jest szczery i na tyle ile mógł sobie pozwolić coś wspomniał o swoich doświadczeniach,lecz on nawet po latach nie nazywa tych zwierzeń fantazjami jak to niektórzy próbują go tłumaczyć a mówi wprost o eksperymencie.


Pn kwi 14, 2014 12:45 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak się bronic przed gender? - konferencja
Jest to jakaś odpowiedź Exeterowi:
http://joemonster.org/art/27365/O_tym_j ... feministka

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Cz kwi 17, 2014 10:40 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL