Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:47 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Eutanazja w Belgii 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6812
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Eutanazja w Belgii
Znalezione w dzisiejszym Gościu Niedzielnym..

Belgijscy lekarze chcą eutanazji bez zgody pacjenta.
Z takim wnioskiem w imieniu lekarzy wystąpił prof. Jean-Luis Vincent. Argument: I tak się to robi i to częściej niż na życzenie. Ma to dotyczyć sytuacji, gdy jakość życia jest niezadowalająca i nie ma możliwości zmiany tego stanu. "Oczywiście" taka legalna eutanazja byłaby po konsultacji z rodziną..


No piknie.. (dalej już ode mnie)
Za niedługo to pewnie i konsultacje z rodziną nie będą konieczne. Innymi słowy: Pacjencie! Przed pójściem do lekarza nie zapomnij zamknąć swych spraw i pożegnać się z rodziną. I lepiej nie idź do lekarza jak jest coś poważnego.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N mar 30, 2014 12:57 pm
Zobacz profil
Post Re: Eutanazja w Belgii
No tak, jedyne co się nasuwa, to nie korzystać z pomocy lekarzy. Ja już dawno straciłem zaufanie do lekarzy. Miałem takie przygody, że skutecznie mnie one otrzeźwiły co można, a co lepiej unikać. Choćby takie jak w latach 90-tych, byłem u okulistki, która w trakcie badania niemal mnie na drugi świat wysłała. Od tamtej pory omijam okulistów. Tak jak dużo wcześniej, jak dentystka złamała na moim zębie cęgi, do tej pory nie odwiedziłem żadnego dentysty. To tylko niektóre z przeżyć i powodów omijania różnej specjalności lekarzy. Także wszelkich magów. Dlatego jeszcze żyję i mogę dla was pisać, te i inne spostrzeżenia.


N mar 30, 2014 1:32 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL