Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 3:23 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16897
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Następnym razem dostosuję się do Twej specyfiki.


Śr gru 02, 2015 11:00 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
merss napisał(a):
Następnym razem dostosuję się do Twej specyfiki.

Obrazek

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Śr gru 02, 2015 11:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Obrazek

Co to ma być O_o. Przecież mój wpis nie ma nic wspólnego z męczeństwem ani niesprawiedliwością, chodzi jedynie o chęć pogadania sobie z merss. Nie dość, że ignoruje zaczepki i gadać nie chce to jeszcze nadaje wypowiedziom jakieś dziwaczne intencje a dopiero koniowi zarzuciła, że z jej tekstem zrobił coś podobnego i w związku z tym gadać z nim więcej nie będzie. To w przypadku merss jest urocze... ale prawdopodobnie tylko dla domgo :D

Krótko mówiąc proszę biegusiem usunąć tą dziwaczną interpretację z kosza. Chyba nie chcemy angażować admina w czynności które są obowiązkami moderatorów o_O :D


Śr gru 02, 2015 4:16 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16897
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Właśnie uznałeś to za niesprawiedliwość i stąd żądanie usunięcia. Gdyby tak nie było, nie byłoby też tego wpisu i do tego straszenia mnie Adminem (zabierze mi premię-nie, wywali z moderowania- jego święte prawo). A jak chcesz sobie pogadać o niczym, jest dość wolnych wątków, nie trzeba zaśmiecać tematycznych. W rzeczonym wątku mamy jak do tej pory 100% domgowego offtopu, z pamięci piszę. Te 100% więc wywaliłam. O koniach (a nawet i uprzężach) mamy wpisy w odrębnym wątku.
Podoba mi się ten tytuł. Też muszę mieć jakąś przyjemność z moderowania. Na smutno nie wytrzymałabym. Męczennikom za prawdę i uciśnionym z powodu niesprawiedliwości moderatorskiej prawnie należy się możliwość obrony, więc skłonna jestem jedynie wątek uczynić otwartym.
A teraz leć na skargę. Podrzucam <buty siedmiomilowe, czapkę niewidkę i garść polotu od Batkonto pożyczonego...chytra nie jestem>. Jak mi Admin zabroni zabawy, pogniewam się i sobie pójdę rozrabiać jako użytkowniczka forum, O_o.


Śr gru 02, 2015 5:32 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Musimy założyć jakiś wątek o straszeniu moderatorów i tam przenosić wszystkie takie wpisy. Każdy bedzie mógł być kreatywny i cos nowego wymyślić. A tak po raz N-ty straszą moderatora adminem. To jest oklepane.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr gru 02, 2015 5:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
@merss
Właśnie zademonstrowałaś to rozbrajające widzenie świata a la merss. Chodzi o to, że pozwalasz sobie na absurdalne sugerowanie, że ktoś czuje się pokrzywdzony i umęczony a po zwróceniu uwagi, że to nie ma sensu wykręcasz nomen omen kota ogonem. Twój sposób patrzenia na wpis domgo jest niefalsyfikowalny, tzn., że merss będzie zawsze miała rację. Zasugerowała, że domgo jest uciśnionym nieszczęśnikiem :D więc tak jest. Domgo próbuje coś sprostować więc potwierdza, że tak jest. Pisze o adminie tym bardziej tak jest. Ostatnio pisałaś coś o kłamcach o_O. Usówaj ten post pókim dobry*... i panuj nad wyobraźnią- żądanie usunięcia jednego postu z żądaniem usunięcia merss z roli moda ma się jak kwiatek do kożucha. Gdybym był małostkowy to zwróciłbym uwagę, że taka interpretacja - poza brakiem szacunku merss do samej siebie - stawia admina w niekorzystnym świetle (tyrana który z igły robi widły).

*mnie się ten tytuł nie podoba, ponadto nie cierpię na deficyt polotu i poczucia humoru, a.śmiać się jest naprawdę z czego więc powtarzam usuwaj ten durny tytuł migusiem :)

@Jockey
Dla Ciebie to ja jestem groźniejszy od trzech adminów więc nie szukaj guza :D


Śr gru 02, 2015 6:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
21 listopada Małgosia zgłosiła do moderacji jako atak personalny na nią taki mój poniższy post:

Arwena napisał(a):
Faktycznie katechetka i pancerny katolik mówią jak lewacki nurt gloryfikujący multikulti


Moja interpretacja była i jest taka, iż to nie był atak personalny na nią (atak personalny byłby wówczas gdybym nazwała ją lewakiem), a było to sformułowanie/określnie odnoszące się do jej poglądów jakie prezentuje odnośnie uchodżców, które to jej poglądy imho, są podobne do głosu jaki słychać z lewej strony dyskursu ppublicznego w tej kwestii.

Myślę, iż minęło wystarczająco dużo czasu by moderacja wyrobiła sobie zdanie na ten temat. Proszę moderację o określenie, czy popełniam wówczas ad personam wobec Małgosi w tamtej dyskusji, czy też nie :?:


Śr gru 02, 2015 6:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Arwena napisał(a):
które to jej poglądy imho, są podobne do głosu jaki słychać z lewej strony dyskursu ppublicznego w tej kwestii.

Podobne, nie znaczy tożsame (Jezus był pierwszym komunistą :P), a uzywając innego zwrotu niż mój nick właśnie uzyłaś argumentu ad personam.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Śr gru 02, 2015 6:55 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Arwena, obawiam się, że nikt prócz Ciebie nie pamięta już o tym zajściu...


Śr gru 02, 2015 7:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
No cóż. Odgrzewanie kotletów. Ja zgłosiłam i nie domagam sie wyroku, więc wszystko jasne - szuka zwady.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Śr gru 02, 2015 7:09 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Domgo ubawiłeś mnie do łez. Z tym zagrożeniem ...

Awerna Małgosia i Batkonto
Ja pamietam bo odpuściłem sprawę gdyż mógłbym nie być obiektywny. Myśle ze nie ma co wracać do zaszłości. Żebym sie wypowiedział musielibyśmy rozdrapywać stare konflikty a po co?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr gru 02, 2015 7:19 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16897
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
To weź @domgo pod lupę moderatorską. Dobry z niego chłop i nie będziesz miał żadnych z nim problemów, spokojny, więc nawet mu osta nie dasz.
Ja tam nigdy nie wiem o co mu biega, inne filtry mamy do oglądania rzeczywistości.


Śr gru 02, 2015 7:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Jockey napisał(a):
Domgo ubawiłeś mnie do łez. Z tym zagrożeniem ...
Służę. Co byś powiedział na Post hoc ergo propter hoc :?: (po tym więc z tego powodu). Po tym jak pieje kogut - słońce wstaje. Więc słońce wstaje z powodu piania koguta. To chyba oczywiste :D Podobnie kot chce się bawić - jak to kot na swój indywidualny i dziwaczny sposób - a nie-kot woli zabawę opartą na bardziej uniwersalnych zasadach. Więc? Więc nie-kot nie potrafi się bawić. Proste? Mam nadzieję, że tak!!! Gdyby jednak nie - to kot jak to kot ze zwykłego związku zdarzeń robi kocie cuda i jeszcze struga wariata :)



A może niczego nie struga :x :D


Śr gru 02, 2015 7:36 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
domgo napisał(a):
Gdybym był małostkowy


<3


Śr gru 02, 2015 7:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Sugerujesz Batkonto, że powinienem napisać (kocim zwyczajem), że skoro o tym pisze to na tym jej zależy i/lub utraty tego się obawia. Piszże :-D bardzien treściwie bo nie wiadomo o co chodzi. A Ty merss wrzuć to do kosza np. z tytułem palili ale nie wiadomo co, wiadomo tylko, że to im nie posłużyło :D


Śr gru 02, 2015 8:04 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 200  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL