Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 6:17 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Czy nadal w pełnej jedności z... 

Czy nadal jesteś w pełnej łączności z papieżem Franciszkiem?
Ankieta wygasła Cz lis 30, 2023 2:23 am
TAK 0%  0%  [ 0 ]
NIE 0%  0%  [ 0 ]
ROZWAŻAM TO 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 0

 Czy nadal w pełnej jedności z... 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Czy nadal w pełnej jedności z...
Dzieje się dużo w ostatnim czasie.
Mamy podsumowanie I części Synodu: dokument, pytania, oświadczenia biskupów.
Inkluzywność Kościoła - to ważna myśl Synodu.
Oprócz tego została podniesiona kwestia chrztu osób trans. i bycia świadkiem chrztu przez osoby homoseksualne. Zdanie pozytywne w tej kwestii wyraziła Dykasteria Nauki i Wiary,
Nadszedł wiec czas na proste pytanie do katolików zawarte w ankiecie.
Jestem ciekaw Waszych odpowiedzi/milczenia, które będzie mówiło może więcej niż oddane głosy.
Pożyjemy zobaczymy...


N lis 19, 2023 2:23 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Czy nadal w pełnej jedności z...
Mieliśmy już przykład badań ankietowych przygotowanych przez ciebie. Potem czytaliśmy ich omówienie a na końcu ustosunkowałam się ja podając błędy wynikające z totalnego braku wiedzy na temat prowadzenia i analizowania badań ankietowych. Od tego czasu niczego się nie nauczyłeś, więc nie widzę powodu, by dopuszczać powtórkę z rozrywki i omawiać analfabetyzm w tym zakresie. Nie lubię pisać wciąż o tym samym, ty natomiast i tak niczego się nie nauczysz, bo badania ankietowe to jedna z metod naukowych, więc trzeba mieć w tym zakresie nie tylko wiedzę, ale i umiejętności.
Nie potrafisz obiektywizować. Olanie twoich badań widzisz jako udzielenie odpowiedzi i brakom odpowiedzi przypisujesz udzielenie odpowiedzi. Po prostu są to klasyczne przeniesienia. To nie forum psychologiczne, więc terapii nie prowadzę. Terapia to ciągłe sprawdzanie postępu czy regresu.

Z wizji jana Bosco poznaliśmy, że walka z Kościołem będzie jeszcze trochę trwała i tony makulatury będą wrzucane na papieski okręt. W końcu zostanie zabity sam papież i wrogowie zaczną szukać butelek szampana sądząc, że osiągnęli zwycięstwo. W tym krótkim czasie pojawi się niespodziewanie nowy papież i zmieni kurs zakotwiczając okręt przy dwóch kolumnach. Co uczynią wrogowie Kościoła? Zaczną walczyć między sobą.
To jest poznanie, że dopóki nie pojawi się papież porządkujący to co inni zepsuli w zakresie nauczanie, makulatura wrogich Kościołowi ludzi i instytucji będzie zalewała okręt papieski.
To zakończenie okresu chaosu. Wyręczyłam cię i już nie musisz myśleć jak wykręcić odpowiedzi, których nie ma i zweryfikować wyznania ankieterów nie sposób. Poza tym możesz sam otwierać wielokrotnie wątek a następnie przypisać wątkowi ogromną popularność i też poddać to analizie.
Wróżenie z fusów jest metodą naukową u tych, którzy uważają, że to metoda o charakterze wiążącym...wiąże jedynie przekonania wróżów, że mylić się nie mogą.
ZAMYKAM


N lis 19, 2023 11:51 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL