Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 12:57 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna strona
 Przepowiednie, orędzia, objawienia prywatne 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So lut 27, 2010 8:42 pm
Posty: 6
Odpowiedz z cytatem
Post Oredzia/Ostrzerzenia
Szczesc Boze wszystkim,
prosze o madre slowa,otoz w moim otoczeniu coraz czesciej mowi sie o Oredziach i Ostrzerzeniach Krolowej Pokoju i Wizjach ktore sa przekazywane Wizjonerom przez Pana Jezusa ,to wszystko dotyczy konca swiata-czy wy uwazacie ,ze to sa BZDURY-czy ze to powazne,w kosciele nic sie o tym nie mowi,jedynie w Internecie mozna ten temat znalezc,pozdrawiam Maya.


Śr paź 05, 2011 5:07 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N paź 17, 2010 10:28 am
Posty: 53
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
Same orędzia dotyczą nawrócenia, życia zgodnie z przykazaniami itp. Natomiast "ostrzeżenia" zostały wizjonerom przekazane jako tzw. tajemnice, nie są one jawne, a ich treść zostanie przekazana światu przez kierownika duchowego na parę dni przed ich wypełnieniem.
Jest całkiem prawdopodobne, o tym samym traktuje np. Trzecia Tajemnica Fatimska czy w inne objawienia.

_________________
"Smutny święty to żaden święty. Szatan boi się ludzi radosnych." :-) Jan Bosko

Witam po przerwie :-)


Śr paź 05, 2011 9:15 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N paź 23, 2011 1:39 pm
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
W internecie jest faktycznie bardzo dużo o ostrzeżeniach i orędziach przekazywanych różnym wizjonerom, moim zdaniem trzeba bardzo na nie uważać ponieważ pomiędzy prawdę są tam wmieszane zdania niezgodne z nauką KK np. ostrzeżenie przed Papieżem itp. to tak jakby Pan Bóg szczelał gola do własnej bramki.


Pn paź 24, 2011 9:46 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 18, 2011 11:22 am
Posty: 295
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
To ostrzeżenie przed Antypapieżem. Przecież przed dobrym papieżem by nie ostrzegał, a Pan Bóg daje orędzia, żeby ludzie wiedzieli co się na świecie dzieje i nawołuje do nawrócenia i prosi ludzi, aby się więcej teraz modlili za grzeszników.

_________________
http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/


Cz paź 27, 2011 1:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 16, 2009 6:12 pm
Posty: 2377
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
Maya napisał(a):
Szczesc Boze wszystkim,
prosze o madre slowa,otoz w moim otoczeniu coraz czesciej mowi sie o Oredziach i Ostrzerzeniach Krolowej Pokoju i Wizjach ktore sa przekazywane Wizjonerom przez Pana Jezusa ,to wszystko dotyczy konca swiata-czy wy uwazacie ,ze to sa BZDURY-czy ze to powazne,w kosciele nic sie o tym nie mowi,jedynie w Internecie mozna ten temat znalezc,pozdrawiam Maya.



trzymaj się tego co masz napisane w Piśmie Świętym, do orędzi warto podchodzić z dystansem, chyba że są oficjalnie zatwierdzone.
Pan Jezus wielokrotnie ostrzegał w Piśmie Świętym, że będą przychodzić fałszywi prorocy, którzy będą mamić Lud i zwodzić.
Módl się na różańcu, żyj Eucharystią i Słowem Bożym, i się nie lękaj jak mówił święty Jan Paweł II.
to co piszesz, to są dodatki, bez tego Kościół może żyć i żyje, życie sakramentalne i wzrost w świętości to podstawa.

_________________
"Bóg jest miłością" :) | Polecam dla katolickich małżeństw -> www.mamre.pl | Bądźmy Miłosierni


Cz paź 27, 2011 6:33 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 10:13 pm
Posty: 2
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
Ja także czytam te ostrzeżenia i sama nie wiem już czy w nie wierzyć. Nie widzę w nich nic sprzecznego z kościołem i przybliżyły mnie do Boga, bo od kiedy zaczęłam je czytać to zaczęłam się modlić, słuchać i ze zrozumieniem odpowiadać na Mszy Św. itd. Myślę, że szatan nie chciałby zbliżać ludzi do Boga.

Zakładając, że objawienia te są prawdziwe, co robić ze swoim życiem? To znaczy wiadomo, że trzeba żyć zgodnie z wiarą, modlić się, być dobrym itd. - nawet bez wiary w objawienia.. chodzi o to, że te tematy (czasy ostateczne, ostrzeżenie, ucisk kościoła, antychryst, itd itp) ciągle gdzieś mi się w głowie kotłują i wtedy takie zwykłe codzienne życie przestaje mieć znaczenie.. bo po co planować dalszą przyszłość, podejmować decyzje związane np z karierą zawodową albo planować ciążę? Czy ważny jest remont kuchni albo wakacje za granicą? Czy mam się tylko modlić i czekać na te wydarzenia? A co jeśli "marnuję czas"?
Zagubiłam się..


N lut 05, 2012 11:37 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
Elzu napisał(a):
Ja także czytam te ostrzeżenia i sama nie wiem już czy w nie wierzyć. Nie widzę w nich nic sprzecznego z kościołem i przybliżyły mnie do Boga, bo od kiedy zaczęłam je czytać to zaczęłam się modlić, słuchać i ze zrozumieniem odpowiadać na Mszy Św. itd. Myślę, że szatan nie chciałby zbliżać ludzi do Boga.

Zakładając, że objawienia te są prawdziwe, co robić ze swoim życiem? To znaczy wiadomo, że trzeba żyć zgodnie z wiarą, modlić się, być dobrym itd. - nawet bez wiary w objawienia.. chodzi o to, że te tematy (czasy ostateczne, ostrzeżenie, ucisk kościoła, antychryst, itd itp) ciągle gdzieś mi się w głowie kotłują i wtedy takie zwykłe codzienne życie przestaje mieć znaczenie.. bo po co planować dalszą przyszłość, podejmować decyzje związane np z karierą zawodową albo planować ciążę? Czy ważny jest remont kuchni albo wakacje za granicą? Czy mam się tylko modlić i czekać na te wydarzenia? A co jeśli "marnuję czas"?
Zagubiłam się..



Polecam film o Objawieniach Maryjnych :
http://www.youtube.com/watch?v=cKHKlWDyfzY&feature=gv

Kto z Was modli się na Różańcu ? Zwracacie się bezpośrednio do Jezusa czy do świętych ?


Pn lut 06, 2012 12:08 am
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 11, 2009 8:36 am
Posty: 769
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
channel napisał(a):
Elzu napisał(a):
Ja także czytam te ostrzeżenia i sama nie wiem już czy w nie wierzyć. Nie widzę w nich nic sprzecznego z kościołem i przybliżyły mnie do Boga, bo od kiedy zaczęłam je czytać to zaczęłam się modlić, słuchać i ze zrozumieniem odpowiadać na Mszy Św. itd. Myślę, że szatan nie chciałby zbliżać ludzi do Boga.

Zakładając, że objawienia te są prawdziwe, co robić ze swoim życiem? To znaczy wiadomo, że trzeba żyć zgodnie z wiarą, modlić się, być dobrym itd. - nawet bez wiary w objawienia.. chodzi o to, że te tematy (czasy ostateczne, ostrzeżenie, ucisk kościoła, antychryst, itd itp) ciągle gdzieś mi się w głowie kotłują i wtedy takie zwykłe codzienne życie przestaje mieć znaczenie.. bo po co planować dalszą przyszłość, podejmować decyzje związane np z karierą zawodową albo planować ciążę? Czy ważny jest remont kuchni albo wakacje za granicą? Czy mam się tylko modlić i czekać na te wydarzenia? A co jeśli "marnuję czas"?
Zagubiłam się..



Polecam film o Objawieniach Maryjnych :
http://www.youtube.com/watch?v=cKHKlWDyfzY&feature=gv

Kto z Was modli się na Różańcu ? Zwracacie się bezpośrednio do Jezusa czy do świętych ?

To jest dział katolicki, a nie fobokatolicki.

_________________
Totus tuus Maryjo. Jezu ufam Tobie.


Pn lut 06, 2012 5:17 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 11, 2009 8:36 am
Posty: 769
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
Ja polecam orędzie "Godzina Szatana"
http://www.esprit.com.pl/196/Godzina-Szatana.html

_________________
Totus tuus Maryjo. Jezu ufam Tobie.


Pn lut 06, 2012 5:23 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 16, 2009 6:12 pm
Posty: 2377
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oredzia/Ostrzerzenia
Maya napisał(a):
Szczesc Boze wszystkim,
prosze o madre slowa,otoz w moim otoczeniu coraz czesciej mowi sie o Oredziach i Ostrzerzeniach Krolowej Pokoju i Wizjach ktore sa przekazywane Wizjonerom przez Pana Jezusa ,to wszystko dotyczy konca swiata-czy wy uwazacie ,ze to sa BZDURY-czy ze to powazne,w kosciele nic sie o tym nie mowi,jedynie w Internecie mozna ten temat znalezc,pozdrawiam Maya.



czytaj Pismo Święte i nie lękaj się, nie zajmuj się też wertowaniem wszystkich nowinek w internecie, bo też możesz się naciąć na fałszywych proroków i ciebie na manowce wiary wyprowadzą.
Pan Jezus ostrzegał o fałszywych prorokach i nauczycielach wiele razy, tacy już się za pierwszych apostołów pojawiali, a teraz to mamy takowych pełno, niestety.
poczytaj ten artykuł mądry -> http://adonai.pl/rozwazania/?id=6 i nie daj się robić w balona i zastraszyć, śpij spokojnie, módl się do dobrego Pana, nawracaj się z grzechów i staraj się żyć w jakiejś dobrej wspólnocie katolickiej.
Bóg cię kocha i dbać będzie o ciebie, także spokojnie.
chociaż oczywiście będziesz niestety swoje cierpieć w otoczeniu, ponieważ taki los czeka uczniów Pana Jezusa i chrześcijan, jakiekolwiek to cierpienie by nie było (bo nie piszę tutaj o jakiejś formie męczeństwa, większości bowiem nawet w czasie prześladowań jakby nadeszły, włos z głowy nie spadnie, to też Pan Jezus powiedział :))

_________________
"Bóg jest miłością" :) | Polecam dla katolickich małżeństw -> www.mamre.pl | Bądźmy Miłosierni


Pn lut 06, 2012 10:50 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So lut 25, 2012 9:09 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post PILNE! 29 luty 2012 – Światowy dzień modlitwy, aby uniknąć w
PILNE! 29 luty 2012 – Światowy dzień modlitwy, aby uniknąć wojny atomowej

Piątek, 24.02.2012, godz.18.40

Ze względu na pilną wiadomość Najświętszej Marii Panny daną wizjonerce Marii Bożego Miłosierdzia Bożego, wzywamy wszystkich braci i siostry do globalnego dnia modlitwy, aby zapobiec wojnie atomowej.

29 luty został zasugerowany przez wizjonerkę Marię Bożego Miłosierdzia. W tym dniu
wszyscy powinni modlić się całym Psałterzem Różańca Świętego, aby uniknąć wojny atomowej w Iranie.

Więcej informacji można znaleźć w orędziu Najświętszej Marii Panny z 23.02.2012
Źródło: http://ostrzezenie.wordpress.com/

EIIT:

Jest już właściwy wątek dla tego tematu, istnieje też funkcja - Szukaj.

Robur


N lut 26, 2012 9:11 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Przepowiednie, orędzia, objawienia prywatne
W tym temacie można zamieszczać wyżej wymienione przesłania, pod warunkiem ich chrześcijańskiego pochodzenia.


Śr mar 07, 2012 10:36 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Wt lis 27, 2007 10:53 pm
Posty: 83
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przepowiednie, orędzia, objawienia prywatne
Jako katolicy nie musimy wierzyć w żadne objawienia prywatne nawet w te uznane przez Kościół nie mówiąc o tych nie jeszcze nie uznanych.
Co nie znaczy że oczywiście że wszystkie są nieprawdziwe ale ostrożności nigdy za wiele


Śr mar 07, 2012 11:38 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz mar 15, 2012 11:58 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Świadectwo Angelici Zambrano Pomocy
Jakiś czas temu natrafiłem na świadectwo tej dziewczyny(Angelica Zambrano) z Ekwadoru i muszę przyznać ze trochę mnie zaszokowało i czułem sie jako chrześcijanin katolik zraniony jej przesłaniami.Przede wszystkim wypowiedzi dotyczące Matki Bożej oraz Papieża bardzo mnie zabolały.
(link do świadectwa na dole – uwaga treśc przesłania godzi w wiarę katolicką)
Najgorsze w tym wszytkim jest to że te wszystkie strony filmiki itd są robione nie przez ateistów lub nawet osób innego wyznania religijnego ale właśnie przez innych chrześcijan którzy chociaż czasem bardzo pobożni >znam takich>nie uznają wiary katolickiej.
Często pytam sam siebie,dlaczego jest tyle podziałów miedzy chrześcijanami.Nasze Obrazy św,czy tez Kult Maryji porównywane jest z balwochwalstwem, ponieważ w Piśmie Św czytamy,nie będziesz robił żadnego obrazu tego co w niebie.....
To że nazywamy Papieża Ojcem Św również odbierane jest jako grzech,bo tylko jeden jest Ojciec św w Niebie.....<Słowa Pana Jezusa w Ewangeli>
Czasem sam nie potrafię sobie odpowiedzieć na niektóre pytania.Przecież nasz Pan Jezus ustanowił jeden Koscioł nie wiele kosciolów. Czy działanie przeciwko jedynemu prawdziwemu Kościołowi nie jest działaniem przeciwko samemu Chrystusowi?
Jestem obecnie trochę w dołku,mam nadzieję że przez Modlitwę odnajdę siebie......

http://www.otwarteniebo24.pl/magazyn/sw ... a-zambrano)


Pt mar 16, 2012 9:13 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 9:54 pm
Posty: 621
Lokalizacja: УГКЦ
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo Angelici Zambrano Pomocy
Moja rada skromna jeśli można...Lepiej się zabrać za czytanie Pisma Świętego niż zawracać sobie głowę czymś takim. Najprawdopodobniej pentekostalnym paszkwilem,związanym z wybitnie agresywną polityką misyjną jaką te wspólnoty prowadzą na terenie ultrakatolickiej Ameryki Południowej

_________________
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного!


Pt mar 16, 2012 10:05 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL