Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 7:21 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 340  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
1) Dlaczego nikt mi do tej pory nie wyjaśnił dlaczego oskarżono Robura o protekcję Wespecjana chociaż ten go ukarał? To prędzej Yarpen jest pod protekcją gdyż mimo iż pierwszy użył ad personam to jednak kary uniknął.

2) Dlaczego gdy Robur sam zadecydował jak ukarać Wespecjana to Yarpen uznał to za niewystarczające i w odwecie wyżył się na Roburze?


Pt lip 17, 2020 3:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
Ale co tutaj dodać? Na kilometr widać to co Yarpen napisał.
...no, co widać?

Powiem wam co widać. Widać rozkapryszone dziecko, które wściekło się, bo ktoś śmiał zestawić słowa i gesty religijne polityka na świeczniku z jego uczynkami. I poddać w wątpliwość rzeczywistość katolicyzmu tej osoby zgodnie z tym jak Jakub Apostoł zaleca w Piśmie Świętym: Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest sama w sobie. (...)Tak jak ciało bez ducha jest martwe, tak też jest martwa wiara bez uczynków.

I co dalej jeszcze widać?
Nie mogąc mnie ukarać za....(no właśnie za co?) ta osoba wyładowała furię na jednym z moderatorów, za to, że on jest jakoby przyczyną, że ja jeszcze funkcjonuję na forum. Moderatora, który stara się być powściągliwy i neutralny, bo wcale nie do końca sprawiedliwy, bo mnie wyrzucił na tydzień z aktualności za nazwanie Yarpena czekistą, słowo, które Robur sam nie uważa za zbytnio obraźliwe. A teraz dzięki badaniom Robura w trzewiach forum, dowiadujemy się że Yarpen ma skłonność do nadużywania słów "kłamca, oszczerca" itp wobec innych w dyskusjach z nimi. Czy więc słowo czekista nie było adekwatnym nazwaniem osoby, która ciągle szuka jakiś nienależytych myśli ubranych w forumowe polemiki, donosi wielokrotnie do moderacji by zamknęli jakiś temat czy kogoś usunęli (teraz nawet donosi do samej góry na moderatora!) a tutaj nawet domaga się
Yarpen Zirgin napisał(a):
Poza tym domagam się
nie prosi, nie proponuje, nie sugeruje, nie zaleca, ale - domaga się.


Mam propozycję do Jockeya: wyrzućcie Robura a zróbcie Yaprpena moderatorem i jeszcze może wyrzućcie merss albo PeteraW i zróbcie moderatorem Barneya. To forum wtedy będzie nareszcie urzeczywistniało Zasady Sprawiedliwości Rozmów i Rozważań


Pt lip 17, 2020 10:06 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No to Yarpen też powinien zamilknąć tym bardziej że ma niebagatelną szansę okazać posłuszeństwo decyzji Admina - BTW jego jakoś nie dyscyplinujesz. To słowo akurat też często pojawia się w jego postach, co prawda zwykle jako rada dla innych no ale...


Pt lip 17, 2020 10:57 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Spór jest pomiędzy moderacja jak widać i pomiędzy userami. Myśle ze bez admina rozwiązania nie będzie. Jak byłem ja na tapecie w konflikcie np. z Boro to nie brałem udziału w dyskusji a pozwalałem innym moderatorom zająć stanowisko. Nie pisałem ze Boro ma siedzieć cicho.
Inne oczekiwania od usera a inne od moderatora.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 11:03 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No i Robur też przecież nie napisał że Yarpen Zirgin ma siedzieć cicho.
Jockey napisał(a):
Inne oczekiwania od usera a inne od moderatora.

Dobrze by było gdyby zostało to jakoś dookreślone jak to rozróżnić. Bo jak rozumiem wypowiadasz się tutaj jako moderator ale ja mam pewien zgrzyt, bo swoboda z jaką oceniasz działania Robura wskazuje że jednak piszesz z pozycji użytkownika.


Pt lip 17, 2020 11:12 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Tak ale wtrącił się kiedy Yarpen chce opinii innych moderatorów i admina. Ja tego nie robiłem.
A co do moich wypowiedzi to od jakiegoś czasu nie moderuje. A wypowiadam się jako Jockey mający jeszcze funkcje moderatora ale nie korzystający z uprawnień moderatorskich. Jakbyś nie zauważyła zgłosiłem votum separatum od działań moderatorów między innymi w sprawie Wespecjana jak również wypowiadam swoje zdanie w sprawie konfliktu Robura z Yarpenem przyznając racje Yarpenowi. Bo powiedziałem na kilometr widać stronniczość działań Robura w stosunku do Yarpena.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 1:39 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Opowiadam się po stronie Robura - oskarżanie go o stronniczość i chronienie Wespecjana jest po prostu niedorzeczne. Nie dość, że należy do grona spokojnych i kulturalnych moderatorów to gdy sam zdecydował jak ukarać Wespecjana (nie tak jak chciał tego Yarpen) to została wyładowana na nim cała nienawiść Yarpena, za którą może stracić stanowisko moderatora.

A pomyśleć, że geneza konfliktu miedzy nimi sięga źle pokolorowanego posta za co od tamtej pory Yarpen czuje wyraźną niechęć do Robura. Tutaj wystarczyła tylko iskra - przypuszczam, że gdyby Yarpen nie miał wcześniej zatargów z Roburem to nie zareagowałby w stosunku do niego tak gwałtownie.


Pt lip 17, 2020 1:54 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
O widzę, że już nie tylko samozwańczy moderator ale nawet wchodzi w buty admina. No pogratulować awansu.
A genezy konfliktu nie znasz więc może nie wypowiadaj się? Myślę, że Robur nie będzie zainteresowany upublicznieniem genezy konfliktu abyś ty jako nadadmin mógł wydać werdykt.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 3:49 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
O widzę, że już nie tylko samozwańczy moderator ale nawet wchodzi w buty admina. No pogratulować awansu.
A genezy konfliktu nie znasz więc może nie wypowiadaj się? Myślę, że Robur nie będzie zainteresowany upublicznieniem genezy konfliktu abyś ty jako nadadmin mógł wydać werdykt.

O proszę - mi przypisujesz, że ja czegoś nie znam ale sam ochoczo oskarżasz Robura o stronniczość chociaż sam nie znasz jego myśli.


Pt lip 17, 2020 4:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Oskarżam na podstawie tego co wszyscy widzą. A dokładniej to ja tylko przyznałem rację Yarpenowi że ma rację w ocenie postępowania Robura.
I nie żartuj sobie z tymi myślami. Yarpen wyraźnie napisał do jakiej manipulacji doszło żeby tylko wybronić Wespecjana

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 4:24 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey - dlaczego zarzucasz Roburowi intencję manipulacji? Gdzie Ty tą manipulację zauważyłeś? No proszę Cię. Wasze domniewywania wynikają z przewrażliwienie na punkcie Wespecjana. Tylko wtedy nie oskarżylibyście Robura o manipulację i stronniczość gdyby zgodnie z Waszą wolą wywalił Wespecjana z forum.


Pt lip 17, 2020 4:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zuben adwokacie Robura. Zobacz na post Yarpena gdzie wszystko dokładnie wyłożył. To jest tez moje źródło wiedzy. Prześledź dokładnie wpisy Yarpena a potem prześledź reakcje Robura i ci wyjdzie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 5:03 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Robur nie użył żadnej manipulacji. To Ty z Yarpenem wmówiliście mu manipulację. Kilka razy przeczytałem jego posty zarówno tutaj jak i w "Aktualności II" i widać wyraźnie jego dobre intencje. Na siłę próbujecie go zdyskredytować.


Pt lip 17, 2020 5:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
A co do moich wypowiedzi to od jakiegoś czasu nie moderuje. A wypowiadam się jako Jockey mający jeszcze funkcje moderatora ale nie korzystający z uprawnień moderatorskich. Jakbyś nie zauważyła zgłosiłem votum separatum od działań moderatorów między innymi w sprawie Wespecjana jak również wypowiadam swoje zdanie w sprawie konfliktu Robura z Yarpenem przyznając racje Yarpenowi. Bo powiedziałem na kilometr widać stronniczość działań Robura w stosunku do Yarpena.

Zauważyłam, czemu miałabym nie zauważyć. Tyle że coś takiego oznaczać może wszystko jak i nic. Ale skoro nie tylko dystansujesz się od pozostałych decyzji moderatorów w tej konkretnej sprawie ale od jakiegoś czasu nie wykonujesz de facto uprawnień moderatora, to moim zdaniem aktualny problem jest dla ciebie jedynie pretekstem do wyartykułowania głębszego i najwyraźniej trwającego jakiś czas problemu w łonie moderacji. A jeśli tak to twoja ocena jest siłą rzeczy bardzo jednostronna. Wybacz mi jeśli się mylę, to oczywiście moje spekulacje. Ale jak już pisałam moim zdaniem to nie jest miejsce do wyjaśnienia problemów w gronie moderacji. A ich ujawnianie to zaczyn do rozmaitych spekulacji, jak chociażby moje. Moim zdaniem niczemu to nie służy, a po czasie z reguły przychodzi niesmak. Jestem na forum kilka lat, ale z przerwami, i moja aktywność jest różna, i może stąd nie przypominam sobie by w przypadku jakiegoś wcześniejszego sporu moderatora z userem inny moderator tak jednoznacznie i krytycznie się wypowiedział jak ty o Roburze. I to jeszcze uprzedzając rozstrzygnięcie Admina.


Pt lip 17, 2020 6:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zuben Ninja napisał(a):
cała nienawiść Yarpena, za którą może stracić stanowisko moderatora.
.
Bez przesady, nie ma takiej mocy sprawczej.


Pt lip 17, 2020 7:24 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL