Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:49 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 340  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
koziels napisał(a):
Jockey napisał(a):
I jak zwykle kłamiesz.
Wpisałeś w hihi i stamtąd przenosiłem więc nie rżnij głupa że to ktoś a nie ty rozwala tematy i robi bałagan.
Dlaczego zacytowałem was w hihi napisałem wcześniej. Jak nie rozumiesz daj komuś kto ci wytłumaczy

Z każdym kolejnym wpisem kompromitujesz się coraz bardziej.

W twoich oczach? To zaszczyt bo zazwyczaj jest odwrotnie niż ty piszesz.
Będę się obawiał jak będziesz miał takie samo zdanie jak ja. Bo to będzie znaczyło że coś ze mną jest nie tak.

A co do obrony swojego kamrata to na samej górę po przeniesieniu jego postu jest tytuł wątku z którego został przeniesiony i cały wasz misterny plan poległ jak domek z kart...

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz cze 10, 2021 11:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Jockey napisał(a):
A co do obrony swojego kamrata to na samej górę po przeniesieniu jego postu jest tytuł wątku z którego został przeniesiony i cały wasz misterny plan poległ jak domek z kart...

Miałem już nie odpisywać, ale skala twojego zakłamania aż domaga się komentarza.
Owszem, cała pyskówka została przeniesiona na "Ring" z wątku śmieszkowego, ale spod twojego posta, w którym kopiujesz moją i towarzyskiego.pelikana wypowiedź z wątku o kowidzie. I do tego właśnie twojego posta piłem mówiąc o przenoszeniu rozmów do innych tematów i robieniu bałaganu. Więc nie usiłuj odwracać kota ogonem.


Pt cze 11, 2021 8:31 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
My chyba zupełnie zapomnieliśmy, że mamy watek: 'Ciekawe wypowiedzi z forum'. Będzie go należało odświeżyć i nie będzie dalszych nieporozumień. Mówicie innymi językami. W tamtym wątku dopuszczane były nawet krótkie komentarze.
Mam nadzieję, że tym razem zostanę odczytana zgodnie z intencją.


Pt cze 11, 2021 9:23 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss, mnie też bardzo zależy, żeby zakończyć konstruktywnie tę dyskusję na temat traktowania Iustusa i nie odbiec zanadto od tematu. Spróbuję więc to podsumować.

Fakty są takie:
1. Iustus nie zakładał tutaj klonów,
2. Iustus nie łamie netykiety ani regulaminu, posługując się formą Pan/Pani.

Dla przypomnienia, za Wikipedią (netykieta):
Cytuj:
 w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwraca się po nicku lub imieniu, jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do drugiego użytkownika „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy;


Regulamin FD:
Cytuj:
8. Na forum obowiązują zasady dobrego wychowania i netykiety.
8.1. Należy zachować powściągliwość i rozwagę w osądach innych użytkowników. Nie akceptuje się zachowań świadczących o braku szacunku do kogoś/czegoś lub prowokujących agresję innych userów, kłamliwych oskarżeń uwłaczających godności osoby, lekceważenia innych użytkowników, ujawniania treści wrażliwych pozyskanych w PW.


Zatem. Notoryczne przypisywanie Iustusowi wywyższania się itp. (wprost lub za pomocą "zaszczytnych" tytułów), spowodowane używaniem przez niego dozwolonej formy Pan/Pani (vide netykieta), jest ewidentnym brakiem powściągliwości i rozwagi w osądach. Zgodnie z zasadami Regulaminu do Iustusa należy zwracać się na Forum tak, jak się tutaj przedstawił. A przedstawił się - Iustus.

Gdyby ktoś miał merytoryczne zastrzeżenia do moich wniosków, proszę moderatorów o wskazanie odpowiedniego miejsca do kontynuowania dyskusji, jeśli ten wątek takim miejscem nie jest.

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Pt cze 11, 2021 11:12 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
W tym wątku użytkownicy czują się w miarę bezpiecznie, więc sobie pogadajcie. To jednak twoje oceny i jakieś punkty. Ja się pod nimi nie podpisuję. Nie masz informacji, ale lubisz plotki, więc myślę, że to dobre miejsce. Możesz prowadzić śledztwo w oparciu o domniemanie. Niektórzy lubią takie klimaty, więc cię z pewnością wesprą. My mamy dokumentację w stosownym miejscu. Nie będę więc wtrącać się do tych rozmów.


Pt cze 11, 2021 11:28 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
merss napisał(a):
W tym wątku użytkownicy czują się w miarę bezpiecznie, więc sobie pogadajcie. To jednak twoje oceny i jakieś punkty. Ja się pod nimi nie podpisuję. Nie masz informacji, ale lubisz plotki, więc myślę, że to dobre miejsce. Możesz prowadzić śledztwo w oparciu o domniemanie. Niektórzy lubią takie klimaty, więc cię z pewnością wesprą. My mamy dokumentację w stosownym miejscu. Nie będę więc wtrącać się do tych rozmów.


Prosiłam o merytoryczne zastrzeżenia. Twoje do takich nie należą, więc bardzo dziękuję za złożoną obietnicę niewtrącania się do tej dyskusji.

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


So cze 12, 2021 12:24 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6810
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
bluejay napisał(a):
Zatem. Notoryczne przypisywanie Iustusowi wywyższania się itp. (wprost lub za pomocą "zaszczytnych" tytułów), spowodowane używaniem przez niego dozwolonej formy Pan/Pani (vide netykieta),

Oznacza jedynie to że bardzo powierzchownie oceniasz sytuację. *)
Naprawdę dziwne jest to że ktoś zapisuje się na forum, by znaczną część swoich postów poświęcać na obronę konkretnego użytkownika, na podstawie ostatnich jego/naszych wypowiedzi.
Żeby było jasne - oceniana jest przez nas kreacja pewnego użytkownika o nicku Iustus, a nie człowieka o tymże nicku. Dlaczego kreacja? Wydaje mi się że specjalnie stworzona "na potrzeby" tego forum, do tego sztuczna jak sztuczny miód i słodzik zamiast cukru i nie chodzi tu (wbrew pozorom) o tytułologię "Pan/Pani"

*) Analogia: widzisz na ulicy kogoś kto krzyczy na drugiego i natychmiast stajesz w obronie tego okrzykiwanego...



Ps.
Cytuj:
Prosiłam o merytoryczne zastrzeżenia. Twoje do takich nie należą, więc bardzo dziękuję za złożoną obietnicę niewtrącania się do tej dyskusji.

No proszę - mamy kolejnego nadmoderatora.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So cze 12, 2021 12:50 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
merss napisał(a):
My chyba zupełnie zapomnieliśmy, że mamy watek: 'Ciekawe wypowiedzi z forum'. Będzie go należało odświeżyć i nie będzie dalszych nieporozumień. Mówicie innymi językami. W tamtym wątku dopuszczane były nawet krótkie komentarze.
Mam nadzieję, że tym razem zostanę odczytana zgodnie z intencją.

Merss ale ja wcale nie miałem zamiaru rozmawiać o tych postach polexita i towarzyskiej pelikanicy. To po prostu tylko pokazania absurdu jako bzdurnego postrzegania. I tyle. Jak bym chciał dyskutować to bym się wypowiedział w temacie gdzie była prowadzona dyskusja. Problem poziomu wiedzy który reprezentują i podejścia sekciarskiego dyskwalifikuje ich z jakiejkolwiek sensownej debaty.
bluejay napisał(a):
Fakty są takie:
1. Iustus nie zakładał tutaj klonów,
2. Iustus nie łamie netykiety ani regulaminu, posługując się formą Pan/Pani.

Bo tak nam objawiła bluejay i my na wiare mamy to przyjąć. Bo przecież wszystko co wychodzi z jej klawiatury to sama prawda objawiona i każdy moderator na katoliku ma obowiązek wierzyć w te prawdy objawione. Amen
bluejay napisał(a):
Zatem. Notoryczne przypisywanie Iustusowi wywyższania się itp. (wprost lub za pomocą "zaszczytnych" tytułów), spowodowane używaniem przez niego dozwolonej formy Pan/Pani (vide netykieta), jest ewidentnym brakiem powściągliwości i rozwagi w osądach. Zgodnie z zasadami Regulaminu do Iustusa należy zwracać się na Forum tak, jak się tutaj przedstawił. A przedstawił się - Iustus.
A to już dawno ustaliliśmy jeszcze jak pisał z nami Yarpen. Zgodnie z obowiązującymi zasadami odnosimy si do sobie używając nickow a jak ktoś tworzy potworki typu Pan Jockey Pan Barney Pani Merss itp to łamie zasady przyjęte w sieci. A co jak ja sobie nie życzę aby ktoś do mnie zwracał się moim nickiem w połączeniu z pan/pani? To Iustusowi wolno a nam nie? On nie życzy sobie aby tytułować go jego wysokością albo jak ja pisze jego wyniosłością. A my nie życzymy sonie żeby Jego Wyniosłość zwracała się do mnie Pan Jockey. Czyli jak on skończy z Panami Paniami my skończymy z tytułami jaki uznajemy za adekwatne do jego zachowania na forum.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N cze 13, 2021 5:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Jockey napisał(a):
A co jak ja sobie nie życzę aby ktoś do mnie zwracał się moim nickiem w połączeniu z pan/pani? To Iustusowi wolno a nam nie? On nie życzy sobie aby tytułować go jego wysokością albo jak ja pisze jego wyniosłością. A my nie życzymy sonie żeby Jego Wyniosłość zwracała się do mnie Pan Jockey. Czyli jak on skończy z Panami Paniami my skończymy z tytułami jaki uznajemy za adekwatne do jego zachowania na forum.

Nie ma symetrii. Prosiłeś go by nie zwracał się do ciebie per pan? Jeśli tak, a on nie zadośćuczynił twojej prośbie to nie było grzeczne, być może miał jednak jakieś swoje powody. Niemniej jednak swoim zachowaniem dajesz świadectwo o sobie i własnej kulturze - a raczej buractwie - także w sieci. Ja przykładowo utrzymuję w kontaktach zawodowych dystans i bywa że początkowo nie przechodzę na "ty" - bywa że nawet mimo wyraźnych próśb - albo w ogóle. Szczęśliwie mam do czynienia z ludźmi - z reguły - którzy nie próbują wymuszać na mnie pożądanego przez nich zachowania. Raz trafiłam na takowych i ostatecznie się z nimi jakoś uporałam, ale szczerze mówiąc to z perspektywy czasu żałowałam że nie złożyłam na nich od razu skargi. Bo to było co powinnam była zrobić od początku a nie się z nimi użerać. Nie wiem z jakich powodów Justus znosi wasze zachowanie, może dlatego że nie ma się za bardzo do kogo poskarżyć skoro to dwóch moderatorów wzięło się za jego wychowywanie, a reszta najwyraźniej nie widzi problemu.


N cze 13, 2021 5:51 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Cytuj:
To po prostu tylko pokazania absurdu jako bzdurnego postrzegania.

Wiem. Tyle, że mamy zapomniany wątek do zamieszczania wszystkiego; od przejęzyczeń które dają fantastyczną grę słów aż po absurdy. Wybijasz mu argument, że to przeniesienie sporów. Musi szukać na innym terytorium tego, że lekceważysz regulamin i dodatkowo dbasz o jego dobrostan zdrowotny. :-D Od dwóch lat wątek prosi o dopływ świeżej krwi.
viewtopic.php?p=303140#p303140


N cze 13, 2021 5:56 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Ma ktoś może informacje co się dzieje z mniszkiem? Dawno go nie było na forum a miał tam różne problemy zdrowotne.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr cze 16, 2021 6:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Mały Książę napisał(a):
Barney stosuje szantaż emocjonalny np. odwołuje do Kodeksu Prawa Kanonicznego.
Muszę powiedzieć, że to dość innowacyjna definicja "szantażu emocjonalnego" - "powoływanie się na KPK" :mrgreen:
Cytuj:
Takie osoby ktoś inny zgłosiłby już dawno na policję.
Nie krępuj się, zgłaszaj ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So cze 19, 2021 2:21 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Barney stosuje szantaż emocjonalny np. odwołuje do Kodeksu Prawa Kanonicznego.
Muszę powiedzieć, że to dość innowacyjna definicja "szantażu emocjonalnego" - "powoływanie się na KPK" :mrgreen:
Cytuj:
Takie osoby ktoś inny zgłosiłby już dawno na policję.
Nie krępuj się, zgłaszaj ;)

Pozostaje psychiatra :lol:

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


So cze 19, 2021 10:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Zgadzam się. Komuś, kto uważa powołanie się na KPK za "szantaż emocjonalny" na pewno się przyda ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N cze 20, 2021 12:16 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
1antyk napisał(a):
Jockey napisał(a):
A Wespecjan nawet jak mu się wskażę że się myli to idzie w zawarte. Cóż rzec. Taki standard.

Widzę że @1antyk nawet zmienił wyznanie z niechrześcijańskiego na chrześcijańskie, żeby móc pisać w tym temacie


nie zmieniłem. paragraf / paragraf i masz rączki związane
PeterW napisał(a):
1antyk napisał(a):
Jockey napisał(a):
A Wespecjan nawet jak mu się wskażę że się myli to idzie w zawarte. Cóż rzec. Taki standard.

Widzę że @1antyk nawet zmienił wyznanie z niechrześcijańskiego na chrześcijańskie, żeby móc pisać w tym temacie


nie zmieniłem. paragraf / paragraf i masz rączki związane


Sorry, ale zmieniłeś. Jockey widział, ja widziałem - byłeś wyznawcą religii niechrześcijańskiej.. Jest 2 świadków. Nikt nie ma związanych rączek, a na pewno nie my. Mamy także prawo stosownie do sytuacji wypraszać z wątków, czy też działów. Skoro się nie możesz zdecydować w co wierzysz, masz szlaban na pisanie w działach chrześcijańskich.
Jockey napisał(a):
1antyk napisał(a):
Jockey napisał(a):
A Wespecjan nawet jak mu się wskażę że się myli to idzie w zawarte. Cóż rzec. Taki standard.

Widzę że @1antyk nawet zmienił wyznanie z niechrześcijańskiego na chrześcijańskie, żeby móc pisać w tym temacie


nie zmieniłem. paragraf / paragraf i masz rączki związane

i jeszcze kłamiesz. To normalne w twojej religii ten niechrześcijańskie? A świadków jest więcej niż tylko PeterW i ja. Jeszcze pare innych osób. Każdy kolejny twój wpis będzie kasowany.


Drodzy Panowie (jeśli tak wolno) wyznania nie zmieniłem niezależnie czy podawałem katolik (bo formalnie jak już gdzieś pisałem to jestem), protestant czy niechrześcijanin, a teraz chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny). Moje wyznanie to: wierzę iż Jezus z Nazaretu jest Mesjaszem. Jak kto woli Zbawicielem czy Chrystusem. Mam to w profilu, w zainteresowaniach, niestety. Mnie nie przeszkadza, żaden podział i żadne nazywanie po wierzchu. Gdzieś wyjaśniłem, że nazwa Chrześcijanin jest od Pogan. Jeśli już... to wolę Lud Boży, ale nie macie czegoś takiego. Prawda?
Kultura wymaga aby wpierw zapytać i nawet to zostało zrobione do kogoś innego, ale nie do mnie?
Grzecznie omijam tylko dla katolików. To chyba o czymś też świadczy?
Powiedzcie mi jedną rzecz: Jakiej jedności oczekujecie będąc aż tak zaślepionym drobnomieszczańskim podejściem do drugiego wierzącego?
Bo właśnie sami pokazujecie i świadczycie o sobie. ŻAL mi Was. Dlatego:
Niech wam Bóg wybaczy. A ja... to jeszcze nie wiem czy wstrzymać wam co nie co.
Jak się okaże, że napisałem tam gdzie mi nie wolno, to proszę o wskazanie lub przeniesienie. (kosz też może być)


Cz cze 24, 2021 7:54 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL