Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:12 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2016 1:39 am
Posty: 54
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Wszystkich moich poprzedników, bardzo serdecznie. Miło widziec, że są osoby, które pomagają drugiemu jak Werka88, budzi to u mnie dużo szacunku.

Miałem już przyjemność pisać z kilkoma osobami, cieszę się, że mogłem odpisać na różne problemy i mam nadzieję, że pomogłem :) Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!

Ksylomides to mój nick trochę filozoficzny, trochę stylizowany jakby na antyczny, wstyd się przyznać, ale nazwa pochodzi od kropli do nosa...


Cz kwi 21, 2016 8:09 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn maja 16, 2016 10:59 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Witam
Witam, jestem nowy na forum i na stronie. A pojawiłem się ponieważ zaczęły mnie trapić różne myśli powodowane sytuacjami w życiu a anonimowo jest o nich prościej rozmawiać. Mam trzydzieści kilka lat.
Pozdrawiam


Pn maja 16, 2016 11:21 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt maja 20, 2016 9:58 pm
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Chętnie porozmawiam zapraszam ;)


Pt maja 20, 2016 10:07 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So sie 17, 2013 10:57 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Hej, jestem Ian, jestem chrześcijaninem ewangelicznym, chciałbym popisać z katolikami na tematy wiary. Chciałbym poznać wasz stosunek do protestantyzmu i protestantów. Dodam, że sam byłem katolikiem przez całe dorosłe życie i mam katolicką rodzinę. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać akceptację posta, bo zdążyłem się już przekonać że nie jest to łatwe :) Być może to kwestia bycia nie-katolikiem :)


Ostatnio edytowano Pt cze 24, 2016 2:54 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

sygnaturka z reklamą



Pt cze 24, 2016 1:55 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn cze 27, 2016 11:32 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Siema. Mam na imię stasiek a na forach często mam nick grzybiarz i dlatego mam taki śmieszny nick. W sumie to takie fora to nie moja bajka, ale zawsze chciałem się podIelic z innymi swoim poglądem na świat, a jak tak patrzę to tutaj są całkiem ogarnięci ludzie, więc jak tylko będę miał czas to napiszę trochę o swoim optymistycznym swiatopogladzie. Do zobaczenia ;)


Pn cze 27, 2016 11:42 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lip 26, 2016 3:00 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Mirela i pochodzę ze Słupska. Studiuję prawo i interesuję się historią.


Wt lip 26, 2016 3:01 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz sie 04, 2016 8:47 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam!
Mam nadzieję na ciekawą dyskusję z innymi uzytkownikami. :-)
Pozdrawiam!


Cz sie 04, 2016 8:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 26, 2016 10:45 am
Posty: 1304
Płeć: kobieta
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich. Jestem 55 letnią Polką. Mam troje dzieci, jednego wnuka i jedną wnuczkę.
Kocha Boga, swoją rodzinę i wszystkich ludzi.

_________________
Miłość Jezusa-moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie-Boga uwielbieniem.


Pt sie 26, 2016 5:44 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2016 5:42 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Hey wita Samolub
Cześć jestem Samolub, jestem tutaj po to by poczytać, pogadać, a może i się nawet pospierać.

Jestem osobą Nowo Narodzoną i należę do Kościoła Bożego, staram się zmieniać otaczający swiat na lepsze choć czasem ciężko wychodzi, a czasem nawet odwrotnie. Pozatym jestem osobą młodą o niesprecyzowanych planach życiowych choć z dużym bagażem doświadczeń i przygód. Jestem otwarty na nowych ludzi, zawiazywanie relacjii również z osobami innych wyznań czy religjii. Osobiście znam ludzi z wielu zakątków świata, ale chętnie poznam osoby "po sasiedzku" a w przeszłości interesowalem sie roznymi religjami, grupami czy to chrzescijanskimi czy nie. Pozatym lubię historię, geografie, psychologie, socjologie.

Te wszystkie aspekty wraz z wiarą/religja tworzą pole do szerokich ciekawych pól dyskusjii, ale rowniez nieporozumien. Stąd moja wizyta na tym forum.

Poniewaz nie jest to ksiazka (autobiografia) to myślę że taki wstep byłby wystarczający. Kwestia wiary, czy moich kolei losu zwiazanych z Bogiem i Chrzescijanstwem to zbyt obszerne zagadnienie by próbować ująć to w jakieś ramy. Czy czuję się spelniony do końca? nie, zawsze czegos poszukuje coś badam, interesuje się tez parapsychologią, swiatem duchowym, badam to pod kontem wielu kultur i doświadczeń również negatywnych czy okultystycznych. Posiadam sporą wiedzę w temacie oraz dar rozeznania duchow, potrafię min odnajdywac/wyłapać osoby majace problemy takiej natury, odnaleźć wpływy, zaklocenia czy też punkty które zaatakowal czy przejął demon. Nie prowadzę jednak działalności egzorcystycznej

Posiadam szeroką, sprawdzoną wiedzę która jest zweryfikowana oraz nie podlega żadnym zakloceniom czy dezinformacjii jak to czesto bywa u osób parajacych sie czarna magią czy pod wplywem zewnętrznych sił. Wlasciwie są to zasady dezinformacjii oraz zabaw prowadzonych przez demony do otepienia, badz wykrzywienia rzeczywistosci, włącznie z opetaniem ofiary.

Chętnie podziele się wiedzą z ludźmi badajacymi jak się sprawy maja, sluzacymi pomocą czy walką z silami zła oraz innym ludziom. Zupełnie za darmo i czystych pobudek. Może sam również coś na tym zyskam a przynajmniej nie będę się nudził x D im wiecej ludzi tym lepiej hah

Odchodząc od tematu i wracajac do tematu wiary, krótko w co wierzę

- Uznaję Jezus'a Chrystus'a za Syna Bożego oraz pełnię Jego Bóstwa, który dokonał sądu nad swiatem poprzez poddanie się osadowi czlowieka i śmierci na krzyżu wypełniając tym samym prawo i dając ludziom pełnię łaski Zbawienia z zasług Chrystusowych, czego uczestnikiem może być każdy wierzący

- uznaje nauczanie oraz autorytet Pisma Świętego jako nadrzedny i najwyzszy autorytet równy objawieniu przez Ducha Swietego, w kwestiiach dotyczących naszej wiary

- uznaje Kościół Boży jako społeczność Nowo Narodzonych

- czekam na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa po swój Kościół porwanie tzw paruzja oraz nadejście Krolestwa Bożego, tak jak wszyscy Chrzescijanie na przestrzeni wiekow.

- wierzę w moc i prowadzenie Duchem Świętym Chrzescijan, tak prowadzenie do zbawienia poszczegolnych osob, jak prowadzenie calego Kościoła, nie wierzę w przypadki, znaczy się jeśli spotykamy się w 2-3 osoby w imie Chrystusa odbieram to tak : DŚ sprowadził nas w to miejsce.


- wierzę że Bóg objawia swą naturę poprzez stworzenie w tym Ludzi oraz Aniołów, zaś objawił i objawia się ludziom w trzech osobach Ojca, Syna i Ducha Świętego.

Dobra to tyle narazie

_________________
by mgr doc Samolub, Pastor uciśnionych


Pt sie 26, 2016 7:21 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:33 pm
Posty: 26
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Szczęść Boże

Na imię mam Andrzej. W sieci jeśli już gdzieś się udzielam używam nicka z tego forum. Jestem już trochę wyrośnięty bo urodziłem się w 72. Stary Oazowicz choć z długą przerwą przeznaczoną na błądzenie i ponowne nawrócenie. Zapisuję się na forum bo zawsze warto poszerzać horyzonty i lubię poznawać poglądy innych ludzi. Może też sam czasami podzielę się swoimi poglądami.

Pozdrawiam


Cz wrz 08, 2016 3:03 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2016 10:43 am
Posty: 1
Lokalizacja: Grudziądz
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam, mam na imię Jadwiga. Na forum trafiłam poprzez wyszukiwarkę, szukając informacji o papieżu Franciszku. W razie pytań znajdziecie mnie w wątkach na forum. :)

_________________
Pozdrawiam, Jadwiga :)


Pt wrz 09, 2016 10:49 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2016 7:37 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam jestem Dorota, mam 23 lata, trzy lata byłam w związku z ateistą, cały czas brakowało mi Boga, byłam nieszczęśliwa i marzę by teraz związać się z wierzącym człowiekiem, na forum trafiłam wpisując słowo wiara w Google, pozdrawiam.


Śr wrz 14, 2016 7:44 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam,
Trafiłem do was przez "reklamę" kogoś z forum.wiara.pl. Mam nadzieję na ciekawe dyskusje. Jestem katolikiem a z poglądów politycznych skłaniam się do republikanizmu.


Cz wrz 15, 2016 9:12 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N wrz 25, 2016 4:26 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam, nazywam się Marcin i mam 23 lata. Na forum trafiłem z Google, gdzie znalazłem jeden z tutejszych wątków. Bardzo lubię dyskutować z ludźmi oraz rozmawiać na tematy religijne, tym samym mam nadzieję, że spędzę tutaj miło czas, dowiem się czegoś interesującego, czy wręcz pogłębię swoją wiarę :-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :-D


N wrz 25, 2016 5:21 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt wrz 27, 2016 3:39 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam, jestem Judyta mam 32 lata i tak sobie was tu troszku obserwóje. Jestem katoliczka z pytańiamy, może kiedys sie odważe i spytam. Narazie pozdrawiam was wszystkich serdecznie

:D


Pn paź 03, 2016 10:32 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL