Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 10:28 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lip 06, 2015 2:29 pm
Posty: 3
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witajcie. Mam na imię Anna, 27 lat i walczę z moimi lękami o to, żeby zrobić coś dobrego ze swoim życiem i pomagać innym. Trafiłam tutaj, ponieważ pomyślałam, że są tu dobre osoby, które to zrozumieją, a może będą dla mnie przykładem, jak postępować.


Pn lip 06, 2015 2:47 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz lip 23, 2015 10:59 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich serdecznie.Jestem opiekunką osób starszych.

Z tego,że ktoś o cnotach rozprawia,nie można wnosić,że sam cnoty posiadł.
Człowiek szlachetny stara się,by inni byli dobrzy.Prostak czyni odwrotnie,,
Konfucjusz


Pt lip 24, 2015 11:32 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt sie 25, 2015 2:13 am
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Szczęść Boże drodzy forumowicze. Nazywam się Krzysztof Grobowietz, mam 40 lat. Pochodzę z północnej części Polski - Malborka. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ chciałbym dzielić się z innymi naszą wspaniałą religią. Z zawodu jestem grabarzem. :-D


Wt sie 25, 2015 2:20 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 23, 2015 3:57 pm
Posty: 5
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Szczęść Boże, z tej strony Mariusz. Mieszkam w Warszawie, aktywnie uczestniczę w życiu swojej parafii. Zawodowo zajmuję się fotografią, pozdrawiam wszystkich.


Pn lis 23, 2015 3:59 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lis 22, 2015 3:27 pm
Posty: 80
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich, szczęść Boże!

Mam 50 lat, jestem rolnikiem z wykształceniem wyższym, interesuję się wszystkim, ale szczególnie teologią katolicką i historią Kościoła. Kiedyś pasjonowałem się różnymi doktrynami religijnymi, obecnie mi to przeszło. Bardzo dużo czytam, także w językach obcych. Jestem maniakiem internetowym (dużo czasu spędzam przed komputerem), bo na wsi jak wiadomo innych źródeł rozrywki lub wiedzy praktycznie nie ma.


Wt lis 24, 2015 2:21 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 07, 2015 11:16 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Cześć,

z tej strony Tomasz. Mam nadzieję zabawić tu dłużej.

Gram na gitarze i śpiewam w zespole parafialnym. Chętnie włączę się w dyskusje o muzyce sakralnej.


Pn gru 07, 2015 11:21 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 14, 2015 1:08 pm
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Cześć jestem Tomek


Pn gru 14, 2015 1:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam!
Darek rocznik 74......
Dołanczam do was bo macie ciekawe i fajne forum i mam nadzieje że będzie jeszcze fajniej :) Jestem żonaty nie szukam romansów :) Wierzę w Boga i nie mam żadnych wątpliwości co do tego ale mam kilka dziwnych pytań na które być może kiedyś znajdę odpowiedz.


UWAGA!!
Piszę niegramatycznie i robie ortografy wynika to z tego że juz 17 lat nie byłem w Polsce a tutaj po polsku owszem rozmawiam ale pisanie po polsku to raczej niet.Wiec prosze o przymknięcie oka i potraktowanie ulgowe.


:P

Pozdrawiam!

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Wt gru 29, 2015 10:37 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2015 12:36 pm
Posty: 484
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Cytuj:
Wierzę w Boga i nie mam żadnych wątpliwości co do tego ale mam kilka dziwnych pytań na które być może kiedyś znajdę odpowiedz.


Cześć Hades! Mam nadzieję, że jeszcze Cię do mnie nie uprzedziłem. Zajmuję się poszukiwaniem walentnego *czyli działajcego na logice* dowodu na istnienie Boga. Jeżeli lubisz pisać i czytać, to poszukaj sobie moich tematów. Choć sporo osób tu piszących to... no cóż... powiedzmy, że ludzie zamknięci, to znikomy ich procent docenia moje próby podważania argumentacji teistycznej - zobacz mój temat o Pięciu Argumentach Tomasza z Akwinu, lub moją krytykę Argumentu Zegarmistrza. Przypadkiem nikt tu jeszcze nie próbował nawet poruszać Argumentu Kalaam. :)

Jeśli natomiast po prostu chcesz pogadać i powiedzieć, dlaczego wierzysz, to odpowiedz na któryś z tematów w dziale "Ateizm, religie, filozofie", który mniej więcej pasuje do twojego przemyślenia. Albo załóż drugi. Chciałbym odbyć rozmowę z Tobą.

Ale nie licz (gdybyś zechciał podjąc renkawiczke), że ci daruję błędy logiczne - osz za to Cię wylinczuję :) Stali bywalcy wiedzą :D Bo, jak powiedział... hmh... Bill Mahr...?

"And Noah built a boat and lived 600 years old... But they don't mention that in churches, becouse You might think it's bullshit" :cfaniak: :cfaniak: :PPPP :D :D :D

i:

" And than you start to think, and try to explain that using something, which is called brain and racional thinking, and I know... Racional thinking it's not favourite thing to theists..."

ale poza tym, to jestem miłym gościem ze sporym dystansem do siebie ;)

_________________
Propaguję sceptycyzm i poszukuję działającego, walentnego dowodu na istnienie jakiegokolwiek boga


Śr gru 30, 2015 7:34 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 28, 2015 3:49 pm
Posty: 10
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam

Opolanin - 40 lat, żonaty, dwójka synów
o takich jak jak podobno mówią: "wierzący ale niepraktykujący" i z tą praktyka nie jest najlepiej
kiedyś "niewierny Tomasz" od pewnego czasu wiem, że nie wszystkiego da się fizycznie dotknąć/poczuć a "dotyk" spływa na nas w każdym momencie

walczący ze swoimi "problemami"

_________________
Opolanin


Śr gru 30, 2015 11:27 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 03, 2016 9:05 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Dobry wieczór. Fanny, dwudziestoletnia studentka. Zainteresowania - dobre książki, długie podróże i wszystko, co dotyczy Boga. Lubię gadać i pisać, stąd się tu wzięłam. Mam dwa koty i niezdiagnozowany internetoholizm. Z wyznania katoliczka.
Pozdrawiam wszystkich :)


N sty 03, 2016 10:49 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt sty 05, 2016 12:08 am
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Hania :) Niedługo po studiach, pracuję w zawodzie, mieszkam w wielkim mieście ;)
Liczę na ciekawe, inspirujące rozmowy, a na razie podkręcam kaloryfer i poczytam o czym sobie tu gadacie :)


Wt sty 05, 2016 12:28 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 06, 2016 7:34 pm
Posty: 7
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witajcie,
Piotr, wkrótce czterdziestolatek, z zawodu inżynier. Chrześcijanin, z wątpliwościami i poszukujący swojej właściwej drogi.


Śr sty 06, 2016 9:04 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 10, 2016 7:46 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
I ja witam Was wszystkich :) Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej.

Pozdrawiam serdecznie


N sty 10, 2016 7:50 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 24, 2016 2:27 pm
Posty: 3
Lokalizacja: konin
Płeć: kobieta
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich serdecznie.W wolne weekendy jestem opiekunką osób starszych.

Pozdrowienia!

_________________
Odkąd z dziewczynki stałam się kobietą, poczułam, że chcę czuć się kobietą dlatego odwiedzam portal http://kobieco.pl


N sty 24, 2016 2:39 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 198 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL