Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:47 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Problem z wiarygodnością Iustusa 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
Nie dam rady prościej niż napisałam. Nawet ujęłam w punkty, żeby łopatologicznie było.
Kiedyś komuś na privie napisałam komplement. W odpowiedzi dostałam wiadro pomyj na zupełnie inny temat. Używając języka muzycznego to były wariacje. Nie zawsze zrozumienie idzie w obie strony.


Śr mar 17, 2021 1:37 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
merss napisał(a):
Nie dam rady prościej niż napisałam. Nawet ujęłam w punkty, żeby łopatologicznie było.
Kiedyś komuś na privie napisałam komplement. W odpowiedzi dostałam wiadro pomyj na zupełnie inny temat. Używając języka muzycznego to były wariacje. Nie zawsze zrozumienie idzie w obie strony.

A co to ma ze mną wspólnego? Ja z Panią nigdy nie pisałem na priv. Chciała Pani przez to zasugerować, ze jakiś nieokrzesany jestem, że Pani do mnie z kulturą, a ja obrażam? Przecież to nie ma sensu.

Z tego wszystkiego wychodzi, że nie ma żadnego dowodu, ani merytorycznej przesłanki na udowodnienie, że popełniłem jakiś błąd.

To przypomina "Proces" Kafki. Jest jakiś proces z prokuratorskim przesłuchaniem. Oskarżony nie może doprosić się o oskarżenie. Nie może doprosić się od jakikolwiek dowód. Jedyne co jest pewne, że oskarżony sprawiedliwie został ukarany i że to jest oczywiste, że został sprawiedliwie ukarany.
Przecież to jest totalnie nieewangeliczne. Prawda się prosi o poznanie, a nie rozmywanie, gmatwanie, czy ukrywanie jej. Skoro taki ze mnie zły człowiek to proszę o publiczne przedstawienie moich win. Chętnie się pokajam.


Śr mar 17, 2021 1:46 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
merss napisał(a):
Nie dam rady prościej niż napisałam. Nawet ujęłam w punkty, żeby łopatologicznie było.
Kiedyś komuś na privie napisałam komplement. W odpowiedzi dostałam wiadro pomyj na zupełnie inny temat. Używając języka muzycznego to były wariacje. Nie zawsze zrozumienie idzie w obie strony.

Przecież to noe chodzi aby złapać króliczka ale go gonić. Nie widzisz tego? Sprawa miała początek w fochy na Yarpena. I jest rozwojowa.
Chciałby pluć na Kościół i denerwuje się ze mu w tym przeszkadzamy domagając się dowodów.
A teraz udaje ze nie wie o co chodzi. Taki standard.
A i jakbyś nie zauważyła jak mu nerwy puściły to poza arystokraty padła.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr mar 17, 2021 9:06 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
Ma scenę na forum i poczucie, że matrix to życie. Taki człowiek żyjący poza sobą. Dziś wymachuje sztandarem katolickości, bo mu to nadaje znaczenia. Faryzeizm pełną gębą. Zeszły się więc wiarygodności: zewnętrzna dotycząca nieumiejętności analizownia i wewnętrzna zewnętrzność. Patologiczne jest dla niego to co nie zgadza się z jego opiniami. Byle skupić na sobie uwagę.
Ludzie o wysokiej kulturze osobistej nie są nigdy napuszeni i nadwrażliwi na swoim punkcie. A mądrzy potrafią zobaczyć i u siebie błąd.
Kiepski aktor skoro widać grę.


Śr mar 17, 2021 9:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
Czyli jednak, nie da się udowodnić, że zrobiłem cokolwiek złego.
Nie żebym się porównywał do do nie wiadomo kogo, bo bardzo daleko mi do nich, ale Jezus Chrystus i Sokrates zostali skazani na śmierć w demokratycznym procesie zgodnym z prawem.


Śr mar 17, 2021 10:29 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
merss, no wybacz - jak widać prosty człek jestem i odniesienia do sprawy moich kar nie spostrzegłem. Sam pisząc na konkretny temat wolę nie uciekać w dygresje, bo specyfika komunikacji klawiaturowo-ekranowej nie sprzyja wyłapywaniu takich niuansów ;) A skoro już temat wypłynął (choć nie w wątku, w którym spodziewałem się jakiegoś oficjalnego stanowiska), to rozumiem, że mogę uznać, że konsylium moderatorów dokonało rozpatrzenia mojego wniosku i odpowiedź jest odmowna. Ok, przyjmuję do wiadomości, choć nadal uważam, że decyzja Jockeya była niesłuszna (tak btw: przejrzałem na szybko parę tematów i "nierząd" w kilku moich starszych postach nadal sobie jest), ale życie toczy się dalej.
Mimo wszystko dziękuję za komplement i jak najbardziej zamierzam nadal trzymać się mojej linii programowej ;)

A wracając do sprawy Iustusa - ja tam w jego wypowiedzi nie znalazłem niczego, co kwalifikowałoby się na takie bicie piany jakie zaczęto tu uprawiać. Można było spróbować podjąć polemikę, z jego tezą/opinią, która notabene dla każdego, kto choć trochę interesuje się tym, co dzieje się w lokalnych Kościołach, w tym także w amerykańskim, nie powinna budzić takich niezdrowych emocji i powodować oskarżeń o jakieś szkalowanie Kościoła itp. O tym, że problem, o którym pisał Iustus nie zniknął ot tak, świadczą wciąż powracające afery związane z przestępstwami seksualnymi, pojawiające się wciąż głosy wpływowych hierarchów i środowisk w Kościele amerykańskim propagujących homoherezję itd. Można było o tym sporo poczytać przy okazji afery McCarricka i publikacji listów abp Vigano. Kto chce łatwo sobie odnajdzie źródła. A reakcja polegająca na zakrzyczeniu i oskarżaniach o "plucie na Kościół" to żadna odpowiedź.


Śr mar 17, 2021 10:47 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
Iustus napisał(a):
Czyli jednak, nie da się udowodnić, że zrobiłem cokolwiek złego.
Nie żebym się porównywał do do nie wiadomo kogo, bo bardzo daleko mi do nich, ale Jezus Chrystus i Sokrates zostali skazani na śmierć w demokratycznym procesie zgodnym z prawem.

Merss właśnie potwierdził twoje o nim zdanie. Długo czekać nie trzeba było. Tak samo jak z polexitem i tym ze to niby starodawne określenie. Nie minął dzień i się wyłożył.

Iustus. Na bieżąco miałeś podawane twoje przewinienia. Wiec co potrzebujesz? Za mało czasu tobie poświecono?

Polexit
Jak zwykle kompletnie się skompromitowałeś. Można powiedzieć jak zwykle.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr mar 17, 2021 11:12 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
No właśnie w tym problem, że nie ma żadnego dowodu, tylko wzajemne potakiwania oskarżycieli.


Śr mar 17, 2021 11:16 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
No musisz nauczyć się z tym żyć. Albo w końcu zacząć rozumieć tekst pisane.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr mar 17, 2021 11:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
Jockey napisał(a):
Polexit
Jak zwykle kompletnie się skompromitowałeś. Można powiedzieć jak zwykle.

Jak zwykle chlapniesz coś, żeby chlapnąć.

Iustus napisał(a):
No właśnie w tym problem, że nie ma żadnego dowodu, tylko wzajemne potakiwania oskarżycieli.

To jest taki krąg wtajemniczenia, do którego my - maluczcy nie mamy niestety wglądu. Musimy im ufać na słowo. Jak twierdzą, że się skompromitowałeś, to widocznie tak jest. Co poradzisz?


Śr mar 17, 2021 11:32 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Problem z wiarygodnością Iustusa
To czego się chciałam dowiedzieć, dowiedziałam. Bicie piany też bywa pożyteczne. W sumie dynamiczne rozmowy, ale już nic nowego nie ujrzy światła dziennego. Aktorom należą się oklaski, ale zamykamy ten teatrzyk, ja zamykam.


Śr mar 17, 2021 11:37 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL