Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 9:50 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Homunkulus 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz maja 26, 2016 12:19 am
Posty: 76
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Homunkulus
Nie wiem czy uszła informacja waszej uwadze ale na youtube pojawił się filmik jakiegoś rosjanina w którym rzekomo tworzy homunkulusa z jajka. Dokładnie eksperyment polega na wstrzyknięciu ludzkiego nasienia do świeżego kurzego jajka i szczelne zaklejenie i zapewnienie odpowiedniej temperatury. I w tych filmikach pokazuje on że z tego powstają jakieś okropieństwa. Uważam że jest ta fake, ale filmik zdobył olbrzymią popularność w sieci, wielu znanych youtuberów zaczęło o tym robić filmiki a jeden nawet przyznał się że on też przeprowadzi taki eksperyment przy wsparciu katowickiego laboratorium. Podobno opis tego został znaleziony przez rosjanina na dark weebie (ukrytym internecie) i pokazany szerszej opini publicznej. Pomijając to że prawdopodobnie jest to bzdura to sam fakt wstrzykiwania swojego nasienia do jajka jest mocno chory, gorzej że pewnie wiele dzieci będzie chciało samemu takie coś przeprowadzić.


Cz maja 26, 2016 12:29 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 03, 2011 5:20 am
Posty: 1909
Lokalizacja: EU
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homunkulus
Ja znam Macho mojito tez podobno pycha i popularne.
Moim zdaniem warto eksperymentowac, niestety wiekszosc eksperymentow przerowadzaja dzieci.

_________________
The illiterate of the 21c. will not be those who cant read and write, but those who cant learn, unlearn, and relearn


Cz maja 26, 2016 12:26 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homunkulus
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Pomijając to że prawdopodobnie jest to bzdura to sam fakt wstrzykiwania swojego nasienia do jajka jest mocno chory, gorzej że pewnie wiele dzieci będzie chciało samemu takie coś przeprowadzić.


Ot i właśnie kwintesencja tego całego idiotyzmu.

A gdzie indziej piszesz ze filmy, gry i książki nie mogą byc szkodliwe.

Wybacz, ale tego brakowało żebyśmy śledzili co który dureń umieścił na necie. Na youtubie polecam muzykę, jest jej tam sporo.

dienicy, smacznego, już próbowałeś? ;)

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Cz maja 26, 2016 12:37 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz maja 26, 2016 12:19 am
Posty: 76
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homunkulus
Nie pisałem że gry, książki i filmy nie mogą być szkodliwe tylko że gry komputerowe zaliczają się do tego samego nurtu jak film czy książka a nie powinno się ich uważać za gorsze od nich. Owszem nieodpowiednie media mogą zrobić wiele zła, jedna osoba coś zobaczy i zapomni a na drugiej wywoła silne emocje. Kiedyś pisałem na innym forum o harrym potterze, bo swego czasu kościół był przeciwny tej książce mówiąc że zawiera elementy okultystyczne i magii. Zgodzę się z tym, tylko sama książka jest tylko przedmiotem, zależy od czytelnika czy ją przeczyta i zapomni czy będzie szukał później na własną ręke jak samemu "czarować". To tak jak z mieczem który może bronić niewinnych lub ich mordować a wszystko zależy nie od niego tylko od osoby ją trzymającej.


Cz maja 26, 2016 11:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 199 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL