Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 9:40 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana! 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 14, 2015 4:21 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Witam,wszystko wskazuje na to że tzw układ słoneczny to zakamuflowany kult solarny czyli kult diabła najprościej mówiąc.Każdy zna Kopernika i jego słynne dzieło dotyczące budowy wszechświata.Kopernik cytował w swojej pracy astrologa egipskiego Hermesa.Kopernik był zaznajomiony z hermetyzmem czyli astrologią starożytnego Egiptu.Z hermetyzmu pochodzą takie rewolucyjne tezy jak ruch ziemi wokół własnej osi,obieg ziemi oraz innych planet wokół słońca które zajmuje centralne miejsce.Warto zaznaczyć że wspomniany astrolog opisuje słońce jako boga wszystkowidzącego,w ich magicznej religii oddawało się cześć właśnie słońcu.Kopernik się wielokrotnie na niego powołuje.Czy teraz już wiecie skąd ta rewolucja w poglądach i dla kogo pracował Kopernik cytując astrologów?

Dowody geodezyjne,optyczne wskazują że żyjemy w środku ziemi a słońce nie jest zrodłem energii tylko emiterem.Słońce jest ruchome jak mówi Biblia(długi dzień Jozuego) Podaje link do kanału gdzie teoria jest wyjaśniana krok po kroku. https://www.youtube.com/channel/UC5WJre ... _X41nkXvEw

Proszę zacząć od filmiku znajdującego się na samym dole,tj wstęp do tematu a potem już po kolei......

Jeśli chodzi o układ słoneczny i jego astrologiczne korzenie to filmik znajduje się tu: https://www.youtube.com/watch?v=Vf7wDi0 ... ture=share

Ktoś zapyta co to ma wspólnego z chrześcijaństwem? Otóż ma i to dużo,chrześcijanie uznają Biblie za najwyższy autorytet,całe pismo jest natchnione przez Boga(2 Tm 3:16) Ponadto Biblia zabrania kultu słońca i gwiazd.

Mamy oddawać cześć Bogu w duchu i prawdzie(Jana 4:23-24)Jak zatem możemy oddawać cześć Bogu w PRAWDZIE wierząc w kłamstwa szatana tzn nowoczesne kulty solarne za którymi kryje się sam diabeł?

Zachęcam do zapoznania się z niebocentryzmem i astrologicznymi-okultystycznymi korzeniami współczesnej nauki.

Pozdrawiam,pozostańcie z Bogiem :-)


Pn gru 14, 2015 4:39 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Dodam jeszcze, że Ziemia jest płaska i kształt ma okręgu te dowody łatwo można przeczytać w Biblii. Kopernik ponadto wspierał wytwarzanie pierników to jadło szatańskie, gdyż to wypieku używa się przypraw korzennych - ten fakt wskazuje jednoznacznie na pochodzenie piernika. W święta więc unikajmy jak diabła pierników, makowcy i kutii, najlepiej razowy z wodą, a na deser susz z owoców, ale bynajmniej nie kpmpot z nich.

Pozdrówka z KWK "Zaręba"

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Wt gru 15, 2015 7:52 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6818
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
W fizyce wszystko zależy od punktu odniesienia. Może krążyć Ziemia wokół Słońca, może krążyć Słońce wokół Ziemi, to że opisem tego drugiego przypadku są epicykle.. No cóż.. Jak się ktoś lubi katować dziwnymi figurami, by sobie coś tam policzyć (prościej jednak wychodzi z okręgiem, czy elipsami), to jego sprawa..
Co do kształtu Ziemi- topologia to nie jest moja działka więc mogę się nieco mylić- zdaje się że topologicznie, kula jest tożsama z filiżanką, lub talerzykiem ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt gru 15, 2015 10:50 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
vortex00 napisał(a):
Witam,wszystko wskazuje na to że tzw układ słoneczny to zakamuflowany kult solarny czyli kult diabła najprościej mówiąc

Uświadom mnie, proszę, jak to wpływa na człowieka, który wierzy w Boga, oddaje Jemu cześć, a nie poszczególnym planetom i gwiazdom.
vortex00 napisał(a):
Ktoś zapyta co to ma wspólnego z chrześcijaństwem? Otóż ma i to dużo,chrześcijanie uznają Biblie za najwyższy autorytet,całe pismo jest natchnione przez Boga(2 Tm 3:16) Ponadto Biblia zabrania kultu słońca i gwiazd.

A to chrześcijanie oddają cześć słońcu i gwiazdom? 8O . No popatrz. Całe życie jestem chrześcijanką, moi przodkowie tez i nie miałam pojęcia do kogo tak na prawdę się modlę :lol:
vortex00 napisał(a):
Mamy oddawać cześć Bogu w duchu i prawdzie(Jana 4:23-24)Jak zatem możemy oddawać cześć Bogu w PRAWDZIE wierząc w kłamstwa szatana tzn nowoczesne kulty solarne za którymi kryje się sam diabeł?

Może uświadomisz mnie na czym polegają te nowoczesne kulty solarne (nie chce mi się oglądać tych filmików, gdyż uważam, że internet wszystko przyjmie, nawet najgłupsze głupoty)?
donchichot napisał(a):
Dodam jeszcze, że Ziemia jest płaska i kształt ma okręgu te dowody łatwo można przeczytać w Biblii. Kopernik ponadto wspierał wytwarzanie pierników to jadło szatańskie, gdyż to wypieku używa się przypraw korzennych - ten fakt wskazuje jednoznacznie na pochodzenie piernika. W święta więc unikajmy jak diabła pierników, makowcy i kutii, najlepiej razowy z wodą, a na deser susz z owoców, ale bynajmniej nie kpmpot z nich.

Pozdrówka z KWK "Zaręba"

:brawo: Jesteś geniuszem satyry :-D

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Wt gru 15, 2015 11:36 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 14, 2015 4:21 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Wierząc w układ słoneczny słońce umiejscawiamy w centrum,oddając w ten sposób cześć,przypominam że w starożytnym Egipcie oddawano cześć słońcu dosłownie,w dzisiejszych czasach,przy obecnym uświadomieniu społeczeństwa coś takiego by nie przeszło,co zatem zrobił szatan? Wymyślił układ słoneczny,podrzucając Kopernikowi astrologie starożytnego Egiptu czyli hermetyzm.Z hermetyzmu pochodzą takie rewolucyjne tezy jak ruch ziemi wokół własnej osi i wokół słońca.Nie mówię że chrześcijanie którzy wierzą w układ słoneczny nie wierzą w Boga,żyją w rozdwojeniu,z jednej strony Słowo Boże to największy autorytet a z drugiej strony wyznają astrologie starożytnego Egiptu w pudełku zwanym astronomia/układ słoneczny.Bogu mamy oddawać cześć w Duchu prawdzie,takich czcicieli szuka Ojciec,zatem czy wiara w kłamstwa szatana których konsekwencją jest zawsze śmierć podlega pod czczenia Boga w PRAWDZIE? Jak można czcić Boga w prawdzie wierząc w nowoczesne kulty solarne,z tym że zakamuflowane? Ponadto,zamiast Boga w centrum mamy słońce.Lecz żeby wiedzieć o czym mówię proponuje zapoznać się serią filmów które podałem by zobaczyć gdzie naprawdę żyjemy. Ziemia nie jest płaska poieważ nie ma na to dowodów geodezyjnych,na wkłesłą ziemie/niebocentryzm takowe istnieją. Na przykładzie pierwszej pary ludzkiej wiemy że kłamstwo szatana,uwierzenie w nie,prowadzi do śmierci.


Wt gru 15, 2015 12:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
vortex00 napisał(a):
Wierząc w układ słoneczny słońce umiejscawiamy w centrum

Popatrz jaki ten Kopernik był przebiegły, że nikt do tej pory nie był w stanie obalic jego odkrycia 8O No nie, znalazło sie kilku mundrych co wkleiło filmiki do netu :lol:
W takim razie oświeć nas jak to jest z nasza galaktyką. Jak to się dzieje, że słońce wchodzi i zachodzi, a księżyc ma różne kształty i czasem świeci w dzień zamiast w nocy.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Wt gru 15, 2015 2:30 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6818
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
vortex00 napisał(a):
Wierząc w układ słoneczny słońce umiejscawiamy w centrum,oddając w ten sposób cześć,przypominam że w starożytnym Egipcie oddawano cześć słońcu dosłownie,w dzisiejszych czasach,przy obecnym uświadomieniu społeczeństwa coś takiego by nie przeszło,co zatem zrobił szatan? Wymyślił układ słoneczny...... itd


Większego steku bzdur dawno nie czytałem..
Wybacz, ale powiem krótko: nie pij tyle i nie trolluj..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt gru 15, 2015 2:47 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Jest jeszcze jeden temat gdzie bzdura na bzdurze

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt gru 15, 2015 2:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
PeterW napisał(a):
Większego steku bzdur dawno nie czytałem..

Ciekawe skąd to się bierze. Przeżyłam pół wieku i nigdy w realu nie spotkałam człowieka, który nie wierzyłby naukowym odkryciom, albo wiązał je z czcią szatana. Na forach takich bzdetów zatrzęsienie. Skąd to sie bierze? Ano kiedyś byliśmy homo sapiens, homo viator, nasze dzieciństwo upływało na zabawach z przyjaciółmi, a dzisiejsze pokolenie jest homo laptop i homo tablets.
Obrazek

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Wt gru 15, 2015 3:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Małgosia napisał(a):
Ciekawe skąd to się bierze. Przeżyłam pół wieku i nigdy w realu nie spotkałam człowieka, który nie wierzyłby naukowym odkryciom, albo wiązał je z czcią szatana. Na forach takich bzdetów zatrzęsienie. Skąd to sie bierze? Ano kiedyś byliśmy homo sapiens, homo viator, nasze dzieciństwo upływało na zabawach z przyjaciółmi, a dzisiejsze pokolenie jest homo laptop i homo tablets.


Na pocieszenie ci powiem że to margines, większość nie ma dostępu do neta czy nie ma ochoty czy potrzeby korzystania z neta. :)


Wt gru 15, 2015 4:29 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
vortex00 napisał(a):
Ziemia nie jest płaska poieważ nie ma na to dowodów geodezyjnych,na wkłesłą ziemie/niebocentryzm takowe istnieją.


A tam dowody zaraz ale taka jest prawda.
Flat Earth Society
http://www.theflatearthsociety.org/cms/
i nie mów, że jest inaczej, bo skoro istniej stowarzyszenie to musi być to prawda - a tylko w PRAWDZIE żyć mamy.
My w „Zarębie” coś o tym wiemy: fedrujemy wongel i nic yno dziura.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Wt gru 15, 2015 6:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Vortex ma nierówno pod kopuła :roll:

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt gru 15, 2015 8:27 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2015 12:36 pm
Posty: 484
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
Cytuj:
Vortex ma nierówno pod kopuła :roll:


Dlaczego? To jego wersja opcjonalnie uniwersalnej absurdalnej części historyjki w którą i Ty wierzysz.

;)

Hail Giganci (którzy zbdowali piramidy, są na to dowody, wystarczy w guglach wpisać kości gigantów) oczywiście nie ma ich w muzeach, bo wojsko.

Poza tym, to oczywiste że Kent Hovind ma rację udowadniając, że człowiek jeżdził na dinozaurach.

Ech absurdy, absurdy na absurdach. Sfiksuję tutaj. Ktoś kto chce się tarzać we własnych odchodach, ktoś kto cierpi psychiczne katusze bo lubi sobie ulżyć masturbacją. Ktoś kto żyje w związku z niewierzącym partnerem i nie chce się kochać przed ślubem, co go boli...

Takie fora są najlepszym dowodem jakim złem jest teizm xDDD

_________________
Propaguję sceptycyzm i poszukuję działającego, walentnego dowodu na istnienie jakiegokolwiek boga


Cz gru 17, 2015 10:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
chrysletY napisał(a):
Dlaczego? To jego wersja opcjonalnie uniwersalnej absurdalnej części historyjki w którą i Ty wierzysz.

Dlatego, że jego twierdzenia są sprzeczne z obserwacją. Napisałem kiedykolwiek, że wierzę w coś takiego? Wykaz to, skoro tak uważasz.
Temat jest bezsensowny, więc myślę, że możemy zrobić mały offtop.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Cz gru 17, 2015 11:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Układ słoneczny-zakamuflowany kult szatana!
chrysletY napisał(a):
Ech absurdy, absurdy na absurdach. Sfiksuję tutaj. Ktoś kto chce się tarzać we własnych odchodach, ktoś kto cierpi psychiczne katusze bo lubi sobie ulżyć masturbacją. Ktoś kto żyje w związku z niewierzącym partnerem i nie chce się kochać przed ślubem, co go boli...

Takie fora są najlepszym dowodem jakim złem jest teizm xDDD

Twoja wypowiedź jest najlepszym dowodem jakim złem jest ateistyczne zaślepienie ;) wybrałeś absurdalne przykłady, zrobiłeś z nich 'normalność' u teistów i co się dziwić że doszedłeś do nienormalnego wniosku... tak się chlubisz logiką a zaślepienie nie pozwala Ci własnych błędów logicznych zobaczyć...

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Pt gru 18, 2015 10:55 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL