Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 9:55 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Proszę o wsparcie 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lip 06, 2015 2:29 pm
Posty: 3
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Proszę o wsparcie
Być może czytaliście lub słyszeliście, co stało się z 14 letnim Dominikiem. Ta historia przypomniała mi własną, która również pozostawiła trwałe ślady na moim życiu. Nie mogę się z tego otrząsnąć i modlę za niego, jego rodziców i wszystkie dzieci w takiej potrzebie. Prosiłam też Boga o to, żeby mojemu bezsensownemu życiu nadać jakąś wartość i w tym momencie usłyszałam gdzieś w tle film w którym ktoś powiedział "if you're not making someones life better then you're wasting your time", co oznacza, że jeśli nie czynisz czyjegoś życia lepszym, to marnujesz swój czas. Nie wiem, czy to był znak, ale myślę, że było to bardzo trafne, z uwagi na moje próżniacze życie.
Niestety nie mam osób, które były by obok mnie i dodały odwagi w moim projekcie, który ma poszerzać świadomość na temat przemocy i zagrożeń w internecie, które doprowadzają na przykład do samobójstw. Jestem w trakcie pisania artykułów na ten temat, które chcę rozpowszechnić, ale nie wiem dlaczego, ich publikacja budzi we mnie ogromny stres i lęk przed oceną przez innych. Będę wdzięczna za każde dobre słowo wsparcia lub modlitwę, bo boję się, że stchórzę i już nigdy nie wyjdę "do ludzi", żeby zrobić coś dobrego ze swoim życiem.

pozdrawiam wszystkich


Pn lip 06, 2015 2:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o wsparcie
Chętnie Anno, ale czego konkretnie ode mnie oczekujesz?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 06, 2015 6:46 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lip 06, 2015 2:29 pm
Posty: 3
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o wsparcie
Po prostu dobrego słowa w rodzaju "dasz radę" "dobrze robisz" "to tylko strach, a możesz zrobić dla kogoś coś dobrego i zmienić swoje życie". Czegoś, do czego będę mogła myślami wrócić, kiedy będzie mnie ogarniał lęk. Jeśli ktoś byłby tak dobry, to także o krótką modlitwę, gdyż wierzę, że ma ona moc i może pomóc w kryzysowych sytuacjach. Nie wiem... może Bóg w swojej dobroci zechce na mnie zerknąć i natchnąć mnie do czynu, pokierować, jeśli ktoś lepszy ode mnie go o to poprosi.


Pn lip 06, 2015 7:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o wsparcie
Im większe opory Złego, tym większy efekt - nieraz tego doświadczyłem. Dasz radę Aniu.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 06, 2015 8:40 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o wsparcie
Barney napisał(a):
Chętnie Anno, ale czego konkretnie ode mnie oczekujesz?


Może na początek w ramach lekcji poglądowej zaprezentujesz annie repertuar określeń, jakimi na tym forum zwykłeś uraczać homoseksualistów? A może gabriel dorzuci, co myśli o Dominiku i jemu podobnych noszących rurki i żel na włosach "młodych..."?
Dziewczyna ma chyba prawo wiedzieć, przed kim się chce otwierać. Co nie? :P


Pn lip 06, 2015 10:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o wsparcie
No proszę, śmiało, zacytuj jakich to "określeń" rzekomo użyłem.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 06, 2015 11:19 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proszę o wsparcie
anna88 napisał(a):
Po prostu dobrego słowa w rodzaju "dasz radę" "dobrze robisz" "to tylko strach, a możesz zrobić dla kogoś coś dobrego i zmienić swoje życie". Czegoś, do czego będę mogła myślami wrócić, kiedy będzie mnie ogarniał lęk. Jeśli ktoś byłby tak dobry, to także o krótką modlitwę, gdyż wierzę, że ma ona moc i może pomóc w kryzysowych sytuacjach. Nie wiem... może Bóg w swojej dobroci zechce na mnie zerknąć i natchnąć mnie do czynu, pokierować, jeśli ktoś lepszy ode mnie go o to poprosi.



Aniu, przyszła mi na myśl piosenka dla Ciebie :)
Mike Tompkins - Stand Up (klik)

Stand Up
Mike Tompkins


All around the world if we stand up, then we'll light up, and we'll rise up Kid it gets better from here
If we stand up, then we'll rise up and we'll light up up up
All around the world

Verse 1:

Just takes a single moment to find a weak component Sounds like the same old story, but not just one story And all I know is hope is found,
In what's about to come right past now,

You're not alone, with no where to roam,
Just look at the places and where you'll go
Tonight you and me and I,
Still time to decide, whether we step up or stand by the side, And nothings impossible, it's not a long way to go,

Just takes you and I

Chorus:

All around the world if we stand up, then we'll light up, and we'll rise up Kid it gets better from here
If we stand up, then we'll rise up and we'll light up up up
All around the world

I chose to Stand up, I chose to believe and know that there's still so much more than this

Verse 2:

Tomorrows a new day, will we fight it?
Or will we be so cold.
And all I know is hope is found,
When you and I stand up, with courage now.
One day you'll find looking back on your life you will be proud Tonight you and me and I,

Still time to decide, whether we step up or stand by the side, And nothings impossible, it's not a long way to go,
Just takes you and I

Chorus:

All around the world if we stand up, then we'll light up, and we'll rise up Kid it gets better from here
If we stand up, then we'll rise up and we'll light up up up
All around the world

I chose to Stand up, I chose to believe and know that there's still so much more than this


Wt lip 07, 2015 4:34 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 147 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL