Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:38 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Tarot 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tarot
Barney napisał(a):
Andy72 napisał(a):
Szatan jest znacznie inteligentniejszy od człowieka. co bym mu szkodziło ukryć się tak by cżłowiek nie wiedział o jego istnieniu?

Już powiedziałem - nienawiść. I pycha. One nie pozwalają mu - nawet "na lipę" wymówić tych słów.

Te słowa jakoś teraz rzuciły mi się w oko.
Ośmielę się cofnąć na jakiś rok czy dwa lata przed Chrystusem, że tak ładnie nazwę poprzdnią epokę przed życiowym trzęsieniem ziemii. To był okres okołokomunijny mojego dziecka, więc wiązało się to z koniecznością kontaktów z Kościołem. Zdarzyło się, że komuś zapłaciłam za odbębnienie niewdzięcznej roboty, ale nie wszystko w ten sposób dało się załatwić i musiałam stanąć twarzą w twarz z księdzem. Jeśli sługa szatana dla ,,sprawy'' albo własnych korzyści jest w stanie wymówić (słodząc w oczy) wszystko, to co dopiero o wiele mocniejszy szatan.


Pt gru 27, 2013 3:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tarot
Barney napisał(a):
joannabw napisał(a):
Skąd takie wiadomości?
Jeśli była tylko nękana to po co był ten cały cyrk z egzorcyzmami?
Egzorcyzmy są w takim wypadku zupełnie na miejscu.
By być opętaną, musiałaby wyrazić na to zgodę. Nękania mają nieraz osoby szczerze wierzące.

Ośmielę się wrócić do zagadnienia.
Jak przeżywała nękanie, to możliwe że djabły demony, czy co tam było przemawiały jej ustami i dyskutowały żywo z egzorcystą?


Cz sty 02, 2014 6:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tarot
Owszem, w wypadku nękania, które nie jest zupełnie niezawinione (pewna sfera oddana szatanowi, np. przez praktyki bałwochwalcze lub magiczne).
To jeszcze nie dowód że to opętanie. Choć w takim wypadku należy rozważyć i to...
Ja sądzę że chyba tylko raz to słyszałem... tego się raczej nie da pomylić.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz sty 02, 2014 7:29 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tarot
Barney napisał(a):
Owszem, w wypadku nękania, które nie jest zupełnie niezawinione (pewna sfera oddana szatanowi, np. przez praktyki bałwochwalcze lub magiczne).

Myślisz, że ta religijna głęboko wierząca młoda dziewczyna byłaby w stanie zrobić coś tak okropnego?
Barney napisał(a):
Ja sądzę że chyba tylko raz to słyszałem... tego się raczej nie da pomylić.

Nie rozumieć o czym Barney pisać.


Cz sty 02, 2014 7:37 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn sty 20, 2014 12:14 pm
Posty: 5
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tarot
Wiktoria ja chyba też uzalezniłam się od kart. Stale korzystam z rad (Ciachciacz ) i jak tylko mam jakieś wątpliwości, jak postąpić to dzwonię lub piszę. Niby spełnia się to, co wróżka powie, ale nie wiem czy nie jest to podświadome w moim przypadku. Chyba układam całe swoje życie i postępowanie pod to, co karty powiedziały... Byłam kilka razy u różnych wróżek i wróżów i ciągnie mnie znowu... ehh


Pn sty 20, 2014 12:19 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL