Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:11 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Pożegnanie 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
poszukiwacz_boga napisał(a):
Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas i ciekawe rozmowy, byłam tu niecały rok, ale był to owocny czas. Doceniam Wasze zaangażowanie w dyskusje i chęć pomocy w niektórych wątkach.

Również dziękuję Ci za wymianę myśli między nami. Nie było tego dużo, ale zawsze stanowi to jakaś wartość.
Nie przejmuj się też tymi "pożegnaniami" ze strony tych, którzy np. traktują to forum jak igrzyska śmierci: wygrana w dyskusji ponad wszystko, lub wypowiedzi innych poddają "psychoanalizie", wyciągając "dogłębne " wnioski o tym co w człowieku.
To taki rodzaj przekonania o własnej omnipotencji, ale cóż takich też trzeba znosić w miłości.

Można mieć tylko nadzieję, że ludzie czytający ten wątek, a nie utożsamiający się z chrześcijaństwem, nie skłonią się do refleksji, którą wypowiedział Mohandas Karamchand Gandhi: Bez wątpienia byłbym chrześcijaninem, gdyby chrześcijanie byli nimi 24 godziny na dobę

Życzę Ci wszystkiego dobrego. :)


Wt paź 06, 2020 10:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2411
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
Gregor napisał(a):
Bez wątpienia byłbym chrześcijaninem, gdyby chrześcijanie byli nimi 24 godziny na dobę[/i][/color]

Życzę Ci wszystkiego dobrego. :)
[/quote]
Moim zdaniem to najglupsza wypowiedz Ghandiego


Śr paź 07, 2020 2:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
robaczek2 napisał(a):
Moim zdaniem to najglupsza wypowiedz Ghandiego

No cóż - kwestia subiektywnej oceny.

A tak przy okazji to czy mógłbyś Ty lub ktoś z Twojej "parafii" (moderacja lub ktoś inni) powiedzieć, cóż się takiego stało, że Wasze profile zostały ograniczone do bycia "tylko" katolikiem i nie jesteście już "w pełnej łączności z papieżem"?


Cz paź 08, 2020 11:37 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
Dałeś upust niechęci nie mając bladego pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Ja tam też nie odkrywam tego co widzę a nie widzę i wiem, że widzę co ktoś chciałby, by nie zostało zobaczone.
System obciął tę łączność a innym zabrał całe wyznania i niektórzy się nawet wkurzyli i nie włączyli systemu naprawczego. I tak wyszliśmy na tym dobrze, bo chociaż nam katolik został. :-D
No to się żegnamy. Jakie pytanie, taką usłyszysz odpowiedź. Mamy na stanie grzeczniejszych modów, więc może coś wymyślą specjalnie dla ciebie. Pięknie się kłaniam i znikam.


Cz paź 08, 2020 11:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
Co komu merss w duszy gra.
Nie ma mowy z mojej strony o żadnej niechęci, to tylko refleksje na temat pojawiającej się atmosfery na forum, a zwłaszcza w tak banalnej sprawie jak ten wątek: szybka analiza, szybka ocena i klejenie etykietki.
Wiem, że żyjemy w macświecie, ale warto zrezygnować z tego macdriva na rzecz wąskiej drogi, gdzie liczy się wstrzemięźliwość, cierpliwość itd.?

Dzięki za info w sprawach technicznych.
pozdrawiam


Pt paź 09, 2020 12:10 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
Gregor napisał(a):
Co komu merss w duszy gra.
Nie ma mowy z mojej strony o żadnej niechęci, to tylko refleksje na temat pojawiającej się atmosfery na forum, a zwłaszcza w tak banalnej sprawie jak ten wątek: szybka analiza, szybka ocena i klejenie etykietki.
Wiem, że żyjemy w macświecie, ale warto zrezygnować z tego macdriva na rzecz wąskiej drogi, gdzie liczy się wstrzemięźliwość, cierpliwość itd.?

Dzięki za info w sprawach technicznych.
pozdrawiam

To czemu sam się do swojej rady nie stosujesz?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt paź 09, 2020 7:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
Jockey napisał(a):
To czemu sam się do swojej rady nie stosujesz?

Nie przypominam sobie, abym po czyichś paru wpisach przypinał komuś etykietkę. Nawet po 5 latach spędzonych w Waszym gronie nie dostaliście raczej ode mnie plakietek, czego nie można powiedzieć w drugą stronę.
Napisałem ogólnie o dokonywaniu szybkiej, powierzchownej oceny i przypisywaniu komuś na tej podstawie określonej etykietki typu: biedna, pokrzywdzona poszukiwaczka, aktorka

Chcesz się rozpisywać na mój temat? - to załóż taki wątek. ;)

z chrześcijańskim pozdrowieniem...


So paź 10, 2020 12:37 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pożegnanie
Pytanie było proste ale widzę ze przerosło cię. Skoro dajesz takie wspaniałe rady warto żebyś zaczął je stosować. Proste? Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So paź 10, 2020 7:20 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL