Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:31 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Bóg będzie torturował mnie 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 7:06 pm
Posty: 39
Odpowiedz z cytatem
Post Bóg będzie torturował mnie
To straszne jak Bóg będzie torturował mnie. Jestem zupełnie samotny nie mam żadnych znajomych nigdy nie miałem dziewczyny.
Zabrał mi Bóg wszystko a nie dał niczego. Całe moje życie to jedno wielkie cierpienie samotność i ciągłe odrzucenie przez ludzi. Mówi się Bóg kocha każdego. Cóż za perfidne kłamstwo Kocha tych co po śmierci idą prosto do nieba wszystkich innych torturuje w tym swoim czyśccu. Czy nie pomyślałeś Boże że nikt nie jest idealny Nikt nie zasługuje na jakiekolwiek tortury.
Większość ludzi na świecie nie kocha Cię i dobrze bo po śmierci zdziwiliby się jaki los im gotujesz. Chciałbyś żeby każdy Cię Kochał. To ci się nie udało
Ale jedna rzecz ci się udała: Chciałeś żebym był doszczętnie nieszczęśliwy samotny biedny i chory.

Więc jaki był sens stworzenia mnie?
Gdybyś był dobrym ojcem kochającym mnie. Powiedziałbyś: To Jest mój syn Paweł którego kocham nie dam mu cierpieć i będzie szczęśliwy dam mu rodzinę która go będzie kochać znajdzie żonę i założy własną będzie bogaty i będzie miał przyjaciół


A ty byłeś ojcem okrutnym dla mnie do potęgi n tej
Powiedziałeś więc To jest bękart Paweł. Nic dla mnie nie znaczy Niech cierpi i ludzie znęcają się nad nim. Będzie nieszczęśliwy nic mu nie dam i zabiorę wszystko co sprawia mu jakąkolwiek radość. Nikt go nie będzie kochać będzie biedny i samotny.


N sie 09, 2020 8:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2010 2:54 pm
Posty: 11561
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bóg będzie torturował mnie
Paweł...mam propozycję dla ciebie.
Wejdź sobie w swój profil i zacznij czytać swoje wpisy od pierwszego...

_________________
Postaw, Panie, straż moim ustom
i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...


N sie 09, 2020 9:22 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lip 07, 2016 10:06 am
Posty: 60
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bóg będzie torturował mnie
Tylko Bóg jest doskonały. Świat przez Niego stworzony jest dobry (ale nie doskonały, bo tylko Bóg jest doskonały), wszelkie zło jest brakiem dobra.

Bóg pragnie naszego dobra i szczęścia, ale nam go nie narzuca, bo dał nam wolną wolę, abyśmy sami wybrali. Często tak bywa, że skutki czyjegoś złego wyboru dotykają innych ludzi, ale to nie jest z woli Bożej, tylko mówimy tutaj dopuście Bożym (Bóg do czegoś dopuścił, bo dał nam wolną wolę).


N sie 09, 2020 9:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bóg będzie torturował mnie
polo90 napisał(a):
(....)

Pomyliłeś miejsca. Takie żale wylewa się w czasie modlitwy, a nie na forum. Potem zaś idzie się do spowiednika, aby naprostował błędne przekonania na temat Boga.


N sie 09, 2020 9:40 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz wrz 12, 2019 2:47 pm
Posty: 241
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bóg będzie torturował mnie
To szatanskie podszepty,jego taktyka wmawia nam "Gdyby Bóg Ciebie kochał miałbyś to czy tamto,a jeszcze co innego by Ciebie ominęło" Pismo mówi w wielu miejscach że chrześcijanin na ziemi będzie cierpiał wiele przeciwności i ucisków,nasz Pan mówi o dzwiganiu swego krzyża.Więc nigdzie Bóg nie obiecuje dobrobytu ziemskiego w zamian za przestrzeganie Jego praw.Za wiele rzeczy my sami odpowiadamy i Pan Bóg za nas też życia nie przeżyje.Też jestem singlem jak to się dziś mówi ale tylko dlatego że tak chcę na tą chwilę,będę chciał zmienić ten stan to założę może jakiś profil w necie gdyż w realu nie umiem podrywac i tyle...dawniej nie było takich możliwości.Zmień to co da się zmienić w Twoim życiu a czego się nie da oddaj i ofiaruj Bogu.


N sie 09, 2020 10:17 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bóg będzie torturował mnie
polo90 - im szybciej pogodzisz się ze swoim cierpieniem tym lepiej dla Ciebie. Ja osobiście pogodziłem się ze świadomością, że prawdopodobnie czeka mnie w życiu jeszcze w sporo cierpienia - zarówno w tym jak i pośmiertnym życiu (zakładając wersję czyśćca). Pogódź się ze swoim cierpieniem i przyjmij wszelkie ciosy na klatę niczym Hulk. To jest najlepsza rada jaką mogę Ci dać.


N sie 09, 2020 11:59 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bóg będzie torturował mnie
polo90 napisał(a):
To straszne jak Bóg będzie torturował mnie. Jestem zupełnie samotny nie mam żadnych znajomych nigdy nie miałem dziewczyny.
Zabrał mi Bóg wszystko a nie dał niczego. Całe moje życie to jedno wielkie cierpienie samotność i ciągłe odrzucenie przez ludzi. Mówi się Bóg kocha każdego. Cóż za perfidne kłamstwo Kocha tych co po śmierci idą prosto do nieba wszystkich innych torturuje w tym swoim czyśccu. Czy nie pomyślałeś Boże że nikt nie jest idealny Nikt nie zasługuje na jakiekolwiek tortury.
Większość ludzi na świecie nie kocha Cię i dobrze bo po śmierci zdziwiliby się jaki los im gotujesz. Chciałbyś żeby każdy Cię Kochał. To ci się nie udało
Ale jedna rzecz ci się udała: Chciałeś żebym był doszczętnie nieszczęśliwy samotny biedny i chory.

Więc jaki był sens stworzenia mnie?
Gdybyś był dobrym ojcem kochającym mnie. Powiedziałbyś: To Jest mój syn Paweł którego kocham nie dam mu cierpieć i będzie szczęśliwy dam mu rodzinę która go będzie kochać znajdzie żonę i założy własną będzie bogaty i będzie miał przyjaciół


A ty byłeś ojcem okrutnym dla mnie do potęgi n tej
Powiedziałeś więc To jest bękart Paweł. Nic dla mnie nie znaczy Niech cierpi i ludzie znęcają się nad nim. Będzie nieszczęśliwy nic mu nie dam i zabiorę wszystko co sprawia mu jakąkolwiek radość. Nikt go nie będzie kochać będzie biedny i samotny.


gdy miałem jakieś 12lat nie wierzyłem w Boga, lecz powiedziałem coś takiego: Jeśli jesteś to należy Cię ranić i bić tak długo abyś zrozumiał ból i cierpienie ludzi, którzy tu żyją.
Patrząc na mękę i śmierć Jezusa, proszę o wybaczenie.


N maja 30, 2021 10:54 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL