Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:02 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Bluźniercze myśli 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bluźniercze myśli
Mi kiedyś pomogła ta modlitwa:
https://egzorcyzmy.katolik.pl/przeciw-b ... koszmarom/
Z Panem Bogiem i Maryją. :)
Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Pn lut 04, 2019 10:38 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt gru 14, 2018 7:09 pm
Posty: 56
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bluźniercze myśli
Jeszcze raz wielkie dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Dobrze, że są takie fora, bo sama to już bym zupełnie z tym zwariowała... Jeśli taki stan będzie się nadal utrzymywał, i w końcu samo mi to nie przejdzie, wybiorę się do lekarza, porozmawiam o tym z rodzicami. Mam jeszcze 2 pytania: czy jeśli czuje, że taka zła, bluźniercza myśl przyjdzie, i pozwalam jej przelecieć przez moją głowę, nie odrzucam jej ani nie powstrzymuję (chodź jej nie chcę) to jest to grzechem? I czy ogólnie, biorąc pod uwagę wszytskie te moje przejścia z myślami i to co się teraz ze mną dzieje mogę przystępować do Komunii? Pragnę tego... Ksiądz powiedział mi, żebym się tym nie przejmowała, ale nie wiem czy mnie zrozumial, bo u mnie problem jest bardziej złożony, te myśli pochodzą ode mnie, ale nie mam siły ich już powstrzymywać i jestem już „przyzwyczajona” do nich... Może dlatego ciagle przychodzą. Z Bogiem!


Wt lut 05, 2019 3:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bluźniercze myśli
Pogadaj z księdzem.


Wt lut 05, 2019 3:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bluźniercze myśli
Znajdź spokojną chwilę, poproś o wiecej czasu i pogadaj z księdzem (który też ma czas). Nie wiesz, czy Cię dobrze zrozumiał? To mu to powiedz. I wyjaśnij do końca. Nie kwestionuj tego, co mówi, po zakończeniu rozmowy.
Pozwalając sobie na takie kwestionowanie, napędzasz problem.

Bardzo dobrze, że dorastasz do decyzji o porozmawianiu w świecie realnym (rodzice, lekarz itd). Przez internet się nie leczy i nie spowiada zresztą też.


Wt lut 05, 2019 8:03 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2018 6:31 pm
Posty: 28
Płeć: kobieta
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bluźniercze myśli
Możesz poszukać pomocy u psychologa- pedagoga w Twojej szkole, ona/ on porozmawia z rodzicami. Śmiej się z tych myśli, nie traktuj ich poważnie- złe duchy tego nie lubią :P Pokaż im język, powiedz sobie w duchu: "coś podobnego! co jeszcze wymyślisz?!". Gardź nimi, odwracaj się do nich plecami. To jak ze szczekającym za płotem psem: szczeka, a Ty idziesz dalej. I nie bój się, odwagi. :-D


N cze 30, 2019 12:43 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL