Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:35 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
 Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ 

Sądzę, że homoseksualizm to:
Normalna, odmienna orientacja. 26%  26%  [ 40 ]
Choroba bądź zaburzenie, które powinno się leczyć. 56%  56%  [ 85 ]
Choroba bądź zaburzenie, którego nie da się leczyć. 9%  9%  [ 14 ]
Nie wiem. 3%  3%  [ 5 ]
Nie wiem i nie obchodzi mnie to. 5%  5%  [ 7 ]
Liczba głosów : 151

 Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
lekarstwo napisał(a):
Nie sądzimy, bo Kościół Katolicki potępia pedofilię (nawet jeśli zdarzają się przypadki pedofilii wśród członków Kościoła), natomiast odłamy protestanckie usiłują zalegalizować i uznać za coś normalnego homoseksualizm i małżeństwa homoseksualne.

Czaisz różnicę?


Czaję, ale raczej Ty nie kumasz, bo wrzucasz wszystkie kościoły protestanckie do jednego worka - niepotrzebnie generalizujesz.

Po za tym wieloletnie tuszowanie wybryków pedofilskich jest takim samym złem jak otwarte tolerowanie i aprobowanie homoseksualizmu.

Cel w obu przypadkach jest ten sam: podkopanie zaufania i wiary w obrębie chrześcijaństwa. Autor jest również znany :evil:

Przy okazji na własne oczy możemy oglądać wypełnianie się słów Jezusa odnośnie czasów ostatecznych:
[Mat.24.12]: A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

Z resztą na horyzoncie widać powoli ogólnoświatową religię, która będzie jednoczyć wszystkie inne religie ( popierające homoseksualizm czy też nie) - światową religię pokoju.


Wt sie 16, 2016 11:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Nie jest to samo.
Czymś nieporównanie mniejszym jest grzeszyć i się tego wstydzić, niż grzeszyć i kwestionować normę - i tak głosić.
W pierwszym wypadku jest to grzech tego, który grzeszy - w drugim jest to grzech przeciw misji Kościoła.

Nie wiem też czy wiesz, że duchowni niekatoliccy nieco częściej bywają pedofilami niż katoliccy - a jedno i drudzy dość "mocno rzadziej" niż nie-duchowni.
Więc proszę pohamuj generalizacje, bo może wlecieć na Twoje podwórko.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt sie 16, 2016 11:17 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Barney napisał(a):
Nie jest to samo.Czymś nieporównanie mniejszym jest grzeszyć i się tego wstydzić, niż grzeszyć i kwestionować normę - i tak głosić.


Nie ma to jak relatywizm co do zła.

Lepiej popatrz na owoce, to może wtedy nie będziesz tak skory do takiej postawy.

Kwestionowanie normy jest takim samym złem, jak ukrywanie czynionego zła i zamiatanie pod dywan.

To wciąż dwie strony tego samego medalu wykutego przez :evil:


Wt sie 16, 2016 11:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
To nie jest relatywizowanie. Przeciwnie.
Grzechem ludzkim jest być słabym. Grzechem szatańskim jest buntować się przeciw Bogu i Jego normie.
To w ogóle nie porównywalna sprawa.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr sie 17, 2016 12:13 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Barney napisał(a):
To nie jest relatywizowanie. Przeciwnie. Grzechem ludzkim jest być słabym. Grzechem szatańskim jest buntować się przeciw Bogu i Jego normie.To w ogóle nie porównywalna sprawa.


Każdy podejmuje decyzje co do swojego myślenia i postępowania.
I tak na prawdę każdy może panować nad grzechem - tylko czy na prawdę tego chce?

Już na samym początku Bóg o tym mówił do Kaina:
[I Mojż. 4.7]: Wszak byłoby pogodne, gdybyś czynił dobrze, a jeśli nie będziesz czynił dobrze, u drzwi czyha grzech. Kusi cię, lecz ty masz nad nim panować.

Biblia mówi, że każda nieprawość jest grzechem, a każdy grzech rodzi ten sam owoc - śmierć.

Więc pedofilia czy homoseksualizm w wydaniu "chrześcijańskim" to wciąż dwie strony tego samego medalu.


Śr sie 17, 2016 10:42 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Co innego grzeszyć a co innego grzeszyć i kłamać ze grzech nie jest grzechem. A to wlasnie czynią pastorzy i biskupi protestanci.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr sie 17, 2016 11:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Jockey napisał(a):
Co innego grzeszyć a co innego grzeszyć i kłamać ze grzech nie jest grzechem. A to wlasnie czynią pastorzy i biskupi protestanci.


Dla mnie nie ma różnicy między tym o czym tu piszesz, a świadomym tolerowaniem, ukrywaniem i tuszowaniem pedofilii np. poprzez przenoszenie takiego księdza z jednej parafii do innej parafii.

Ap. Paweł przecież napisał [I Tym. 5.22]: (...) nie bądź też uczestnikiem cudzych grzechów; (...).

Taka postawa zamiatania latami pod dywan to nic innego jak uczestnictwo kościelnych decydentów w grzechach tych co jej popełniali.

A w przypadku protestantów ci co dają przyzwolenie na takie nauki i postawy tym samym uczestniczą też w tym homoseksualnym procederze.

Jedno i drugie wywodzi się z tego samego źródła :evil:


Cz sie 18, 2016 7:56 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Wt paź 04, 2016 9:37 am
Posty: 135
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Temat jest trudny, a nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.
Wydaje mi się, że miłość mężczyzny do mężczyzny bez seksu (o czym pisze autor wątku) to po prostu silna przyjaźń i nic złego w takiej przyjaźni nie dostrzegą nawet najbardziej wojowniczy anty...
Nasz kościół (katolicki) nie jest jedynym chrześcijańskim i warto chyba w tym miejscu zastanowić się nad doktryną Kościoła Szwedzkiego : czytałem kiedyś wywiad z biskupką tego kościoła, której życiowa partnerka jest pastorką.
Owa biskupka podała, że mylne (jej zdaniem) podejście do problemu potępienia czynów homoseksualnych w Piśmie Świętym wynika z problemów translacyjnych - podobno użyte w oryginale słowo nie oznacza stosunków płciowych między mężczyznami w ogóle, ale stosunków z prostytutkami męskimi. Jak jest nie wiem, bo nie znam języków biblijnych (chętnie dowiedziałbym się czegoś konkretnego na ten temat). Może Kościół Szwedzki błądzi, ale na pewno nie brak w nim ludzi głęboko wierzących i rozważających postacie grzech - dlatego ciekawe jest skąd u nich tak odmienny pogląd na temat relacji między homoseksualizmem a Bogiem.


Wt paź 04, 2016 9:58 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz paź 06, 2016 8:28 pm
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Stosunek homoseksualny - lęk przed karą
Cześć wszystkim,
Jestem załamany. Mam 24 lata i mimo, iż jestem bi- seksualny, to jednak bardziej pociągają mnie mężczyżni. Całe życie trzymałem się, walczyłem z tym, hamowałem, aż...nie udało się i doszło do stosunku z mężczyzną.
Aktualnie bardzo się boję, czytam, że to grzech śmiertelny, jeden z sodomskich.
Panicznie boje się kary. Właściwie nie robie nic, bo czuję utratę sensu. "Po co coś robić, skoro Bóg ześle na mnie śmiertelną karę". Taki mam aktualnie tok myślenia. Próbowałem porozmawiać z księdzem, ale się wstydzę. Nie wiem, co robić.
Pomóżcie...


Cz paź 06, 2016 8:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunek homoseksualny - lęk przed karą
cozemna napisał(a):
Cześć wszystkim,
Jestem załamany. Mam 24 lata i mimo, iż jestem bi- seksualny, to jednak bardziej pociągają mnie mężczyżni. Całe życie trzymałem się, walczyłem z tym, hamowałem, aż...nie udało się i doszło do stosunku z mężczyzną.
Aktualnie bardzo się boję, czytam, że to grzech śmiertelny, jeden z sodomskich.
Panicznie boje się kary. Właściwie nie robie nic, bo czuję utratę sensu. "Po co coś robić, skoro Bóg ześle na mnie śmiertelną karę". Taki mam aktualnie tok myślenia. Próbowałem porozmawiać z księdzem, ale się wstydzę. Nie wiem, co robić.
Pomóżcie...


Upadłeś? To powstań! Masz świadomość grzechu, żałujesz, nie chcesz więcej tego robić? Wyspowiadaj się szczerze i nie grzesz więcej (staraj się z wszystkich sił), a Bóg Ci wybaczy.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt paź 07, 2016 10:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 10:27 am
Posty: 1429
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
(Ciachciacz - dział dla chrześcijan)

_________________
the cake is a lie :czarodziej:


N lis 13, 2016 3:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Polecam wyjątkowy wywiad z homoseksualistą, wart uważnej lektury.

W paradach „dumy gejowskiej” wcale nie uczestniczy wiele osób homoseksualnych, bo większość z nich nie chce identyfikować się z „widzialnymi homo”. Uczestnikami parad są przede wszystkim osoby „hetero”. W czasach, gdy uczyłem w liceum i chodziłem na takie marsze, widywałem tam wielu swoich uczniów, którzy na pewno nie byli homoseksualni. Opinii publicznej najtrudniej jest pojąć to, że społeczność homoseksualną stworzyli ludzie uważający się za heteroseksualnych po to, żeby ukryć swoje lęki, rozwody, cudzołóstwa, rozwiązłość, pogardę do Kościoła

Całość.

Potwierdza tu spostrzeżenia o genezie homoseksualizmu dr Camerona.


So gru 31, 2016 4:30 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Śr maja 25, 2011 11:39 pm
Posty: 731
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Homoseksualizm jest grzechem i tego nawet żaden biskup nawet katolicki, ani nawet papież nie może zmienić. Pismo Święte jednoznacznie uznaje homoseksualizm za grzech. Na filmiku można zobaczyć konsekwencje grzechu homoseksualizmu i innych dotyczących sfery seksualnej (niesamowitej wiary ksiądz):
https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU

_________________
"odmawiajcie codziennie koronkę do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę Różańcową" Maria Bożego Miłosierdzia


Wt mar 21, 2017 1:37 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Wyglada na to ze problem homoseksualizmu sam się rozwiązuje
https://www.gosc.pl/doc/2082144.WHO-ala ... srod-gejow
Kolejna epidemia AIDS jak na początku lat 90 poprzedniego wieku.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn mar 04, 2019 9:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
[ciach.. brak uprawnień do pisania w tym dziale (PW)]


Wt mar 05, 2019 12:31 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL