Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:54 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
 Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ 

Sądzę, że homoseksualizm to:
Normalna, odmienna orientacja. 26%  26%  [ 40 ]
Choroba bądź zaburzenie, które powinno się leczyć. 56%  56%  [ 85 ]
Choroba bądź zaburzenie, którego nie da się leczyć. 9%  9%  [ 14 ]
Nie wiem. 3%  3%  [ 5 ]
Nie wiem i nie obchodzi mnie to. 5%  5%  [ 7 ]
Liczba głosów : 151

 Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Nie pytaj tu. Spytaj tych, którzy mają ten problem a chcą żyć wiarą. Tutaj http://odwaga.org.pl/

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr paź 20, 2021 8:46 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Leczenie homoseksualizmu
Sadsoul napisał(a):
Od paru lat zmagam się z homoseksualizmem. Jak się to leczy? Czy są jakieś sposoby?
Terapia to jedna rzecz, ale nie można ignorować spraw duchowych. Grzech homoseksualizmu zwalcza się tak samo, jak każdy grzech cielesny. Należy umartwiać ciało: zmysły, pościć. Odmawiać sobie przyjemności, i tych większych i tych mniejszych. Nie przegrzewać się, nie przejadać się, mieć plan dnia i się go trzymać. Brak zajęć i nuda to szeroki przedsionek do grzechów nieczystości.
Co do grzechów nieczystości, to podstawą jest gorące nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny, codzienny różaniec, a w chwilach pokus nie polegać na swoich "siłach", bo to pycha, tylko prosić Maryję o wsparcie.


Śr paź 20, 2021 9:49 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N lip 12, 2020 12:12 pm
Posty: 372
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
P524 napisał(a):
Widać stąd, że niezależnie od tematu, zwykle coś na temat "wyższości rzymskokatolików nad protestantami


Ale tu nie trzeba nic wrzucać, heretyku. Wyższość katolicyzmu na heretykami to coś oczywistego. Nic tak nie zaszkodziło światu jak protestantyzm

" napisał(a):
Nie będę dyskutował jajku i kurze, ale jak widać z Twoich wypowiedzi dziś bez protestantów niektórzy z Was nie są w stanie wypowiedzieć się na żaden temat


XD. Przecież to waszą śmieszną religię lączy jedynie nienawiść do KK. Wystarczy pójść na Wasze forum. Jedynie festiwal nienawiści co tam można spotkać


Pt gru 24, 2021 10:29 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
P524 napisał(a):
Widać stąd, że niezależnie od tematu, zwykle coś na temat "wyższości rzymskokatolików nad protestantami
Ty zacząłeś tu wytykać katolikom, więc teraz nie płacz.

Suzuja napisał(a):
Ale tu nie trzeba nic wrzucać, heretyku. Wyższość katolicyzmu na heretykami to coś oczywistego.

Niestety, o ile zdanie o katolicyźmie i protestantyźmie jest prawdziwie, to odnośnie samych "implementacji" (czyli konkretnych osób - katolików i protestantów) bywa to różnie.
Suzuja napisał(a):
Nic tak nie zaszkodziło światu jak protestantyzm
To prawda, ale podobne zachowanie (mówienie per "heretyku") wobec @P524 przypomina mi smarkacza biegającego po ulicy i krzyczenie za różnymi ludźmi że są (tu wpisać powód niechęci).

P524 napisał(a):
Nie będę dyskutował jajku i kurze, ale jak widać z Twoich wypowiedzi dziś bez protestantów niektórzy z Was nie są w stanie wypowiedzieć się na żaden temat
Jest akurat odwrotnie. Protestanci (a także przedstawiciele innych odłamów) właściwie nie istnieją bez odwołania się do KK.

Suzuja napisał(a):
XD. Przecież to waszą śmieszną religię lączy jedynie nienawiść do KK. Wystarczy pójść na Wasze forum. Jedynie festiwal nienawiści co tam można spotkać
Wydaje mi się ta ocena zbyt surowa. Są tacy wśród protestantów, jak widać są tacy także wśród katolików (mam wrażenie że mniej, ale nie jestem obiektywny), ale to nie są reguły.
Najsmutniejsze, że owi "zapaleńcy we wrogości" po obu stronach, zgodnie z "regułą podkowy", są bardzo podobni do siebie.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn gru 27, 2021 1:18 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL