Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 9:13 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Przypadek? nie sądzę... 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Przypadek? nie sądzę...
Tutaj niech będzie wątek, gdzie możemy wpisywać różne dziwne zdarzenia, gdzie miał miejsce np. dziwny zbieg okoliczności, a może ręką Pana Boga?


----

siedzę sobie dziś w kościele czekając na mszę (zamówiłem za ciocię zmarłą i musiałem przyjść) i tak sobie myślę, że co to ja za życie mam pracy znaleźć nie mogę ciekawej, czego mam się w końcu uczyć? programowania czy statystyki? co robić, no nie wiem. Nawet żony nie mam. Za co ja mieszkanie kupię, za co samochód, za co na wakacje... I wtem taka myśl "troszczysz się o wiele a potrzeba tylko jednego"...
... 30 minut później czytanie
Cytuj:
Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, 42 a potrzeba <mało albo> tylko jednego
8O


Wt kwi 04, 2017 12:31 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn kwi 03, 2017 6:17 am
Posty: 6
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przypadek? nie sądzę...
Słowo Boże jest żywe i aktualne a te narzekanie to podpowiedzi złego także nie poddajemy się i walczymy (oczywiście chodzi mi o walkę duchowa). Szatan krąży i czeka żeby nas pozrec. Taka mała podpowiedź od ks. Pawlukiewicza mianowicie zadaj sobie pytanie czy Jezus jest na pierwszym miejscu w Twoim życiu jeśli tak to On to wszystko poprowadzi ;) a wracając do tych myśli typu a jaka praca ja taki i owaki inni lepsi itd to ucinaj to deklaracja pełna wiary JEZU UFAM TOBIE. Pozdrawiam :)


Wt kwi 04, 2017 12:40 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przypadek? nie sądzę...
nie widzę nic złego w rozmyślaniu nad tym co zrobić ze swoim życiem i jak zaplanować karierę... może czegoś nie rozumiem?


Wt kwi 04, 2017 6:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2411
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przypadek? nie sądzę...
hulk124 napisał(a):
Szatan krąży i czeka żeby nas pozrec.

Oj racja. Piekna noc na swiezym powietrzu. Morze wodki. Mieszane towarzystwo. Wspolny spacer we dwoje. Dotyk tu, dotyk tam. Ten element garderoby laduje na trawie. Tamten element garderoby laduje na trawie. I nagle ni stad ni zowad zaczyna padac deszcz. Biegiem do domow i nici z okazji. Cale szczescie bo moglby byc jeden rozwod wiecej. A z tym deszczem to chyba przypadek. A moze Aniol Stroz?


Wt kwi 04, 2017 6:16 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL