Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 12:18 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Uznanie Jezusa Chrystusa za Króla i Pana 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Uznanie Jezusa Chrystusa za Króla i Pana
Metanoja, ja nic nie wiem. :)

Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha.

gabbar napisał(a):
A co jak po okresie przygotowań do Bierzmowania konkretnie, młody człowiek stwierdzi, że on nie jest gotowy i chce to odłożyć w czasie, argumentując to jeszcze zwiększeniem swojej świadomości w tym temacie? Co jako rodzice świadomi i silni w wierze zrobilibyście? Zakładając, że to wasze dziecko?


Ja bym zaczął zmiany od siebie. O ile w naszym domu nie ma praktyk chrześcijańskich, to z dziećmi trzeba się modlić przed posiłkami, a także przed snem i w drodze do szkoły, bo wiadomo jak to bywa rano z czasem. Raz w tygodniu oglądać rodzinnie film religijny. Obecnie jest ich całkiem sporo. Angażował bym też dzieci do wspólnej pracy, aby spędzać ze sobą więcej czasu. We wszystkim tym chodzi o to, aby dzieci czuły się kochane i aby wiedziały, że źródło miłości znajduje się w Bogu. Trudniej wówczas będzie o wątpliwości.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Śr mar 08, 2017 8:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL