Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 2:35 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
@Tomek87
W zakresie odpowiedzialności za przestrzeganie regulaminu równości być nie może, bo z założenia kogoś uczyniono odpowiedzialnym. Tyle, że próbowałeś przejąć kontrolę i doprowadzić do mego ukarania a więc optowałeś za nierównością, bo mnie do głowy nie przyszło, by Cię karać. To, że napiszesz kolejny post w roli próbujacego przejąć kontrolę, pod moim uprzedzającym o tym, że emocje falują coraz bardziej i należy odejść od komputera, byłam pewna. Gdyby nie napisał sapper tego co napisał, ale pojawiłby się ktoś z pewnej forumowej ekipy, wzmocniłbyś jeszcze przekaz. Rano zaczęłabym sprzątanie, być może nawet pernamentne.

Pewnej sprawy nie rozumiesz. W dolnych działach panuje większa swoboda wypowiedzi niż w górnych i nie wypowiadałam się w rozmowie z Tobą jako moderator, ale koleżanka. Tam wolno prowadzić ostre spory. Te najostszejsze lądują na ringu. Jazdy po bandzie są dozwolone i starzy użytkownicy znają granice. Ja je też znam i nikogo nie będę karać, jeśli dojeżdża tam dokąd i ja potrafię. Bardzo rzadko korzystam z tego przywileju, bo kończy się to zwykle jak w tym przypadku. Ja dostałam czego chciałam <autociach> Ty czujesz się poturbowany.

<autociach>

Żeby mnie obrazić, czy wyprowadzić z równowagi musiałbyś być obłudnikiem i zimnym kłamcą. Nie ta liga, więc jest z mojej strony wszystko OK. :)

@Boro
Forum jest prywatną właśnością. Gospodarz ustala zasady i dobiera sobie współpracowników. Daj komuś władzę (nawet okruch) i zobaczysz co w nim tak naprawdę siedzi, czasem siedzi służba innym - to jednak ocenia szef. I znalazło swój wyraz w regulaminie.


Wt mar 07, 2017 12:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Forum jest prywatną właśnością. Gospodarz ustala zasady i dobiera sobie współpracowników.

Oczywiście. Jednak często spotykam się tutaj z pseudoargumentem, że dany użytkownik jest jedynie gościem i ma nie wychodzić przed szereg. Pytam się w takim razie dla kogo jest to forum i gdzie jego właściciel to ustalił? Powinno to być jasne w momencie rejestracji, tymczasem regulamin nie dzieli użytkowników na "gospodarzy" oraz "gości". Ani ze względu na wyznania ani funkcję pełnioną na forum. Prosiłbym więc o opamiętanie się z tego typu porównaniami kiedy brakuje innych argumentów.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt mar 07, 2017 1:57 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wchodząc do czyjegoś domu dostosowujesz się do panujących w nim zasad. Dobrze jest, gdy w gościach czujesz się jak u siebie w domu. Dla mnie spory między ludźmi są oczywistością i służą dobru o ile są prowadzone uczciwie. Widzisz, że kogoś coś uwiera i zastanawiasz się, czy to możliwe do zniwelowania. Nie mając tej informacji tkwisz w iluzji.
Jest we mnie dużo z dziecka, więc niektórych wysyłam nawet do kosza. Masz tam prześliczne zdjęcie, razem z Adasiem. Avater mi się nie podoba, najladniejszy był z fotką w białej koszuli, działał uspokakająco.


Wt mar 07, 2017 2:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Wchodząc do czyjegoś domu dostosowujesz się do panujących w nim zasad.

Oczywiście, merss :wink: Gospodarzem jest właściciel a moderatorzy pomagają mu egzekwować przestrzegania jego zasad.
Często widziałem jednak wpisy sugerujące, że gospodarzem są katolicy a wszyscy pozostali powinni siedzieć jak mysz pod miotłą. Sapper sugerował, że moderatorzy są gospodarzami chyba, że coś źle zrozumiałem. Tylko tyle.
merss napisał(a):
Jest we mnie dużo z dziecka, więc niektórych wysyłam nawet do kosza. Masz tam prześliczne zdjęcie, razem z Adasiem. Avater mi się nie podoba, najladniejszy był z fotką w białej koszuli, działał uspokakająco.

Kurczę merss, zazwyczaj lubię Twój enigmatyczny styl, ale dzisiaj na prawdę nie chce mi się zastanawiać o co chodzi. Wytłumaczysz wolno myślącemu gościowi tego forum? :wink:

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt mar 07, 2017 2:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Boro napisał(a):
merss napisał(a):
Wchodząc do czyjegoś domu dostosowujesz się do panujących w nim zasad.

Oczywiście, merss :wink: Gospodarzem jest właściciel a moderatorzy pomagają mu egzekwować przestrzegania jego zasad.
Często widziałem jednak wpisy sugerujące, że gospodarzem są katolicy


Hm.. Masz jakieś przecieki, że Ojcowie Salwatorianie zmienili denominację? Podziel się ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt mar 07, 2017 2:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Piszę tylko co było mi oraz innym sugerowane. Nie wiem kim są Salwatorianie, co mają wspólnego z tym forum ani jakiej są denominacji :wink:

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt mar 07, 2017 2:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Boro napisał(a):
Nie wiem kim są Salwatorianie, co mają wspólnego z tym forum ani jakiej są denominacji :wink:
... regulaminu nie znam :cry:
Boro napisał(a):
Powinno to być jasne w momencie rejestracji, tymczasem regulamin nie dzieli użytkowników na "gospodarzy" oraz "gości". Ani ze względu na wyznania ani funkcję pełnioną na forum.

Regulamin napisał(a):
(...) Katolicy, będący tutaj gospodarzami, obiecują szacunek wszystkim gościom i oczekują tego samego. (...) Administracja i moderacja są gospodarzami i zarządcami tego forum. Uprasza się o okazanie obu instytucjom należytego szacunku.


Wt mar 07, 2017 3:01 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Boro napisał(a):
Piszę tylko co było mi oraz innym sugerowane. Nie wiem kim są Salwatorianie, co mają wspólnego z tym forum ani jakiej są denominacji :wink:

Hm.. No przyjrzyj się stronie, nawet w trybie edycji. Na samym dole po prawej stronie masz link:

Copyright (C) Salwatorianie 2000-2017

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt mar 07, 2017 3:08 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Boro napisał(a):
wszyscy pozostali powinni siedzieć jak mysz pod miotłą.

Zanudziłabym się na śmierć. Swego czasu dobrze czytało mi się rozmowy Irbisola z MJ. To doborowa para. Generał ma niesamowite poczucie humoru i cięty język, ale potrzebuje rasowego przeciwnika. MJ nam zniknął.
Cytuj:
Kurczę merss, zazwyczaj lubię Twój enigmatyczny styl, ale dzisiaj na prawdę nie chce mi się zastanawiać o co chodzi. Wytłumaczysz wolno myślącemu gościowi tego forum? :wink:

Bawiłam się jak dziecko odpowiadając Ci w Uwagach o przenoszeniu postów. Pamiętasz? Masz śliczne zdjęcie trochę dalej.


Wt mar 07, 2017 4:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Masz śliczne zdjęcie trochę dalej.

Rzeczywiscie. Patrząc na to zdjęcie to z Bora trochę nieśmiałek i może dlatego tak tej myszy i miotly się doszukuje ;)


Wt mar 07, 2017 5:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No urocze :wink: Raczej nie przeczesuję kosza w poszukiwaniu swoich postów, więc niektóre perełki mnie omijają :P
Co do gospodarzy, to bergamotka wyczerpała temat. Zwracam honor.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt mar 07, 2017 5:13 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
@Tomek87
W zakresie odpowiedzialności za przestrzeganie regulaminu równości być nie może, bo z założenia kogoś uczyniono odpowiedzialnym. Tyle, że próbowałeś przejąć kontrolę i doprowadzić do mego ukarania a więc optowałeś za nierównością, bo mnie do głowy nie przyszło, by Cię karać. To, że napiszesz kolejny post w roli próbujacego przejąć kontrolę, pod moim uprzedzającym o tym, że emocje falują coraz bardziej i należy odejść od komputera, byłam pewna. Gdyby nie napisał sapper tego co napisał, ale pojawiłby się ktoś z pewnej forumowej ekipy, wzmocniłbyś jeszcze przekaz. Rano zaczęłabym sprzątanie, być może nawet pernamentne.

Pewnej sprawy nie rozumiesz. W dolnych działach panuje większa swoboda wypowiedzi niż w górnych i nie wypowiadałam się w rozmowie z Tobą jako moderator, ale koleżanka. Tam wolno prowadzić ostre spory. Te najostszejsze lądują na ringu. Jazdy po bandzie są dozwolone i starzy użytkownicy znają granice. Ja je też znam i nikogo nie będę karać, jeśli dojeżdża tam dokąd i ja potrafię. Bardzo rzadko korzystam z tego przywileju, bo kończy się to zwykle jak w tym przypadku. Ja dostałam czego chciałam [ciach. Ty czujesz się poturbowany.

[ciach
Żeby mnie obrazić, czy wyprowadzić z równowagi musiałbyś być obłudnikiem i zimnym kłamcą. Nie ta liga, więc jest z mojej strony wszystko OK. :)


@ merss
Czy wyjaśnisz pojęcia „działów dolnych” oraz „działów górnych”?

[ciach Ciekawość naukowa nakazuje mi zapytać o wyniki tego dociekania, zwłaszcza, że tym królikiem doświadczalnym zdaję się stałem się ja sam. Skąd wiesz, że czuję się poturbowany? Na jakiej podstawie? Oraz w jakim sensie poturbowany?

Przy całym wysiłku dobrej woli, tylko z trudem [ ciach - nadmierny trud

[ciach

[ciach - konfabulacje


Ostatnio edytowano Wt mar 07, 2017 11:33 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

korekta z uwagi na autociachy



Wt mar 07, 2017 10:05 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
tomek87 napisał(a):
W końcu, nie pojmuję również Twojego wartościującego podziału na ligi, w której musiałbym być „obłudnikiem i zimnym kłamcą”, ale ostatecznie jest OK.


Tomek.. Merss powiedziała Ci komplement.. Nie wypada żądać od kobiety, by tłumaczyła facetowi swoje komplementy - no weź ;-)

Rzuć okiem na stronę startową forum
Górna część forum - działy chrześcijańskie
Dolna część forum - działy dla wszystkich

Co do reszty - wyluzuj trochę. Poczytaj całe forum, poobserwuj, po pewnym czasie wiele rzeczy zrozumiesz.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt mar 07, 2017 10:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Cytuj:
@ merss
Czy wyjaśnisz pojęcia „działów dolnych” oraz „działów górnych”?

[ciach Ciekawość naukowa nakazuje mi zapytać o wyniki tego dociekania, zwłaszcza, że tym królikiem doświadczalnym zdaję się stałem się ja sam. Skąd wiesz, że czuję się poturbowany? Na jakiej podstawie? Oraz w jakim sensie poturbowany?

Przy całym wysiłku dobrej woli, tylko z trudem [ ciach - nadmierny trud

[ciach

[ciach - konfabulacje


Że też wcześniej nie zajrzalam do kryształowej kuli...


Wt mar 07, 2017 11:36 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
ciach - offtop. Proszę rozmowy tematyczne prowadzić w stosownym wątku (merss)


Śr mar 08, 2017 12:32 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL