Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 1:55 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
nitka napisał(a):
Ta agresja jest jednak daleka od tematu.
Spróbuj ostrego sporu i czekaj, pisząc merytorycznie, czy dadzą osta lub wyproszą z wątku. Ile razy to miało miejsce? Ani razu. Siejesz ferment i tyle.


Jezeli wielokrotne zamykanie moich tematow w dziale niekatolickim z powodu swego widzimisie, proby osmieszania ich czy ich deprecjonowania plus wycieczki slowne pod moim adresem ze strony moderatorow sa robieniem przez mnie fermentu, to twoja odpowiedz jest swietnym przykladem tego o czym pisze.
No ale nie zamierzam / lem sie rozpisywac o tym, tak mi sie nasunelo po wypowiedzi Dongo.


So lis 26, 2016 9:08 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lip 24, 2005 5:26 pm
Posty: 99
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Ja wolę czytać pieklących się zaciekle i broniących swych racji, wytężających umysł, by nazwać kolegę tak, żeby regulamin i adwersarz to wytrzymali oraz oczekujących, by moje szkła do czytania były poza zasięgiem, niż przeżuwaczy o cmentarnym nastroju.
Dam nawet osta, ale nadal czytam z zainteresowaniem gorącokrwiste osobniki, które lubią prowadzić ze sobą spory. Te drapieżniki forumowe mają obuoczne pole widzenia szerokie, więc dobrze obserwują i dostosowują się do miejsca. Mod ma być niewidzialny i służebny (dyscyplinować trolli). Pole widzenia przeżuwaczy jest wąskie i widzą inaczej.
To osobista kryteriologia. Mam własnej konstrukcji polomierz.
W tym wątku temat wyczerpał się, problem zasadniczy jest rozwiązany, wątek funkcjonuje samodzielnie, ale inaczej.


So lis 26, 2016 10:46 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 21, 2016 2:16 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie zaakceptowano mojej odpowiedzi na poniższe pytanie Kolegi z forum.

Post Re: Pytania do Świadków Jehowy
sccorp84 napisał(a):
Wyznanie ŚJ jest wg mnie o wiele bardziej logiczniejsze i bliższe "prawdzie" niż katolicyzm
Podaj jakiś przykład na potwierdzenie twojej tezy...


viewtopic.php?f=12&t=21645&start=4995


Co mam zrobić by post z odpowiedzią zaakceptowano? :)
Skłamać nie chcę. Pragnę jedynie podać fakt potwierdzony Pismem Świętym, a nie mogę. Troszkę śmieszne, aż płakać się chce ;)
Jakaś pomoc, rada?


Pn gru 05, 2016 4:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jaki post nie został odrzucony?


Pn gru 05, 2016 10:04 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 21, 2016 2:16 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytania do Świadków Jehowy
sahcim napisał(a):

Niestety moderator nie zaakceptował moje odpowiedzi dla Pana więc ... nie wiem w sumie co mam teraz zrobić. Wiadomość prywatna?
Może być...[/quote]

Nie mam pojęcia jak wysłać do Ciebie prywatną wiadomość. Czy w ogóle na tym forum da się wysłać prywatną wiadomość?
Jeśli nie, przesyłam swojego maila: g.paprzycki@wp.pl
Napisz proszę to odpowiem Ci na zadane wcześniej pytanie.

P.S. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim na forach. Nieźle. Bez komentarza :)


Pt gru 09, 2016 12:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Reponownie pytam o jakie posty chodzi? UWAGI DO OBSŁUGI FORU
Ponwnie pytam, o jakie posty chodzi ? Żaden nie został odrzucony.


So gru 10, 2016 12:54 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 21, 2016 2:16 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie zostały zatwierdzone przynajmniej dwa moje posty. Proszę sobie sprawdzić.

Między innymi post, który chciałem opublikować w temacie "Pytania do Świadków Jehowy", gdzie Użytkownik Sahcim prosił o moją odpowiedź:

sccorp84 napisał(a):
Wyznanie ŚJ jest wg mnie o wiele bardziej logiczniejsze i bliższe "prawdzie" niż katolicyzm
Podaj jakiś przykład na potwierdzenie twojej tezy...

Moją odpowiedzią na jego post był odrzucony post następującej treści:
Przykładów jest mnóstwo, ale zacznę od jednego:
bałwochwalstwo w religii katolickiej - kłanianie się bożkom, "świętym", klęczenie przed ołtarzami ze złota, krzyżami, itd.
Powyższe ma związek z niestosowaniem się do drugiego przykazania: Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i służył.
W kościele rzymsko-katolickim (i bodajże w niektórych przekładach Biblii) to przykazanie jest pomijane (lub nie podawane w całości) a przykazanie dziesiąte rozbijane na dwie części.
Długo by o tym gadać. ŻADEN prorok nigdy nie nauczał by oddawać cześć rzeczom fizycznym lub Bogu poprzez ww. rzeczy fizyczne. To grzech. I to nie jest moje zdanie, a fakt który można sprawdzić sięgając do Biblii.


So gru 10, 2016 12:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przejrzałem historie, żaden twój post nie został odrzucony. Wszystkie zostały zaakceptowane.


N gru 11, 2016 11:48 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zgłaszam wpis kosiarza jako obraźliwy i poniżający.
Nadmieniam że w podobnych okolicznościach taki tekst skutkowałby ostrzeżeniem.
kosiarz napisał(a):
Ciebie nie mozna obrazic, obrazic mozna kogos kto ma honor. Jestes zwyklym kretaczem i klamca.

Wpis nie zawiera ŻADNYCH merytorycznych wartości a celem jest li tylko prowokacja i obraza.


N gru 18, 2016 4:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zgadzam sie, ze wpis jest obraźliwy. Nie zgadzam sie, ze jest chamski i ponizajacy. Jest prawdziwy.
Nie mozna dyskutowac z kims, kto w kazdym poscie konfabuluje i klamie. Choc probowalem, i jak widze inni też.


N gru 18, 2016 6:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
I nie mam pojecia dlaczego Jockey usunales moj link i wpis go komentujacy. Za to zostawiles wpis bene, obrazliwy dla mnie. :mrgreen:


N gru 18, 2016 7:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wydaje się rzeczą zasadną przenosić wasze posty na Ring katolika, gdzie ze swobodą możecie wymieniać fascynujace opinie na swój temat.


Wt gru 20, 2016 1:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dobrze, ze to napisałes, nie mogłem sie doczekać, fascynujacego komentarza. Moglbym znaleźć co najmniej kilka odniesień osobowych do bene, czy to twoich, czy Jockeya, a nawet naszego apologety forumowego. Po prostu nie lubie obludy.


Śr gru 21, 2016 9:40 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 21, 2016 2:16 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Robur napisał(a):
Przejrzałem historie, żaden twój post nie został odrzucony. Wszystkie zostały zaakceptowane.


Proszę Pana, ja naprawdę nie mam zwidów, nie biorę psychotropów, itp i itd. Przynajmniej dwa moje posty, w tym jeden zacytowany w moim poście powyżej (dziękuję za zaakceptowanie) nie został zatwierdzony w wątku dotyczącym Świadków Jehowy.

Pozdrawiam i spokojnych świąt, z dala od problemów i polityki, Wam życzę! :)


Cz gru 22, 2016 4:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
sccorp84 napisał(a):
Przynajmniej dwa moje posty, w tym jeden zacytowany w moim poście powyżej (dziękuję za zaakceptowanie) nie został zatwierdzony w wątku dotyczącym Świadków Jehowy.

Jestes pewny ze wysłaleś je w ogóle? Na forum jest limit czasowy po przekroczeniu którego przy próbie wysłania napisanego postu jest się wylogowywanym.


Pt gru 23, 2016 2:10 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL