Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 6:03 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
ciach - offtop (merss)


Ostatnio edytowano Śr mar 08, 2017 10:06 am przez merss, łącznie edytowano 1 raz



Śr mar 08, 2017 12:38 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Masz dwa wyjścia. Albo się uspokoisz, albo poleca kary regulaminowe.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr mar 08, 2017 1:07 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przed jakąś tam "chwilą" napisałem post w którym odnosiłem się do zaobserwowanego faktu braku racjonalności. Ponieważ post wylądował w koszu, zmuszony jestem zwrócić uwagę, że wykluczanie dyskusji na forum dyskusyjnym jest - nazywając rzecz po imieniu - idiotyzmem ;)


Pt mar 10, 2017 12:41 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16891
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Uwagi do moderacji wpłynęły i były konkretne, tzn rozumialam o co chodzi użytkownikowi. W tym wątku nie ma miejsca na popisy niezrozumiałofilozoficznobawełniane. A zdanie domgo na temat merss znam, pisał o tym setki razy a więc nic nowego poza autoprezentacją.
Dyskusje prowadzimy w wątkach tematycznych. Możesz sobie założyć wątek o racjonalności.


Pt mar 10, 2017 1:07 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 03, 2011 5:20 am
Posty: 1909
Lokalizacja: EU
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
viewtopic.php?p=1069807#p1069807
Watek o duchownych. Tych od szatanka i tych od bozi. Zauwazam pomiedzy nimi roznice - Jesli ich porownamy pod katem naduzyc seksualnych dzieci z na przyklad z Salwatorianami, ktorych wszyscy tu znamy i kochamy to ci pierwsi osiagaja przynajmniej sto razy lepszy wynik. Pytam o wytlumaczenie takiego a nie innego stanu rzeczy.
I jak to na forum ktos moze odpowiedziec: dzieje sie tak dlatego, ze... - jakies tam literki (jakbym sam sobie mogl odpowiedziec to wtedy watek nie mialby sensu).
Dopuszczam rowniez mozliwosc, ze problem moze lezec gdzie indziej lub nie istniec w ogole. Niezlym przykladem jest viewtopic.php?p=1048482#p1048482 - ObelixPL1970 napisal paragraf o ciele w ktorym pisze o cialach jak o garniturach i jaki bol glowy mu to przysparza, gdy tak naprawde nie ma problemu bo jestesmy cialami. Gdy zniszczymy cialo zniszczymy siebie. Dlatego tez pisze - Moze tylko mi sie to wydaje wbrew zdrowemu rozsadkowi a dla innych jest w jakis sposob oczywiste, ze ci pierwsi to ci zli a drudzy to ci dobrzy? Moze jestem w jakis sposob inny i tylko u mnie takie cos wzbudza obrzydzenie i pogarde (negatywne oceny), popelniam blad w ocenie i zamiast tego powienienem Salwatorian chwalic? - Bardzo mozliwe, przydazyly sie takie juz wielu osobom a i dla mnie nie bylby to pierwszy raz. Moze tez byc cos w rodzaju (intelektualnej) plamki slepej - oczywiste, ale 'ty' jakos na to nie wpadasz. Na przyklad elitarny polak, ktory na chleb zarabial mysleniem - Andrzej Lepper nie wie jak zgwalcic prostytutke, albo bohater historii Tek de Cart - nie odroznia plodu od doroslego osobnika (a takze wyroku sadu od samowoli).
Nie wiem czy wystarczy, ale chetnie postaram sie pomoc jesli wciaz sa jakies watpliwosci.

_________________
The illiterate of the 21c. will not be those who cant read and write, but those who cant learn, unlearn, and relearn


Cz mar 30, 2017 2:37 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16891
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Może na dziś wystarczy? Ewidentnie masz gorszy dzień i chyba pisanie na forum nie jest wskazane.


Cz mar 30, 2017 3:45 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Moze przydalo by sie wprowadzic 24 godzinne bany.
Mozna by je nazwac odpoczynkiem od klawiatury. :-)


Cz mar 30, 2017 4:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
sapper napisał(a):
Moze przydalo by sie wprowadzic 24 godzinne bany.
Mozna by je nazwac odpoczynkiem od klawiatury. :-)


Stosowano kiedyś w sytuacjach kiedy delikwent nie mógł oderwać się od klawiatury produkując taśmowo posty, tu nie było takiej potrzeby


Pt mar 31, 2017 10:15 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czy nie dało by sie czegoś zrobić, by aktywność forum nie koncentrowała się na urojeniach osób mających sie za proroków czy na kompletnych idiotyzmach (w rodzaju "udowadniania" że Ziemie nie jest okrągła i poza atmosferą nie można latać)?
Robi się jakiś absurd, nie mówiąc już o tym, że kiepskie to świadectwo dla "czytaczy".
Nic dziwnego, że niektórzy ateiści, po przeczytaniu takich dywagacji, mają wierzących za idiotów.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 10, 2017 10:04 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6815
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No cóż.. Najlepszym sposobem na takich proroków jest ignorowanie.
Druga strona medalu to to, że poglądy wygłaszane zwłaszcza przez ostatniego z proroków, w kilku fragmentach są poglądami wielu niedouczonych wiernych, którym się "coś wydaje", którzy sobie coś przemyśleli i wyszło im mniej więcej jak jemu. Zauważ, że Krzysiek uważa się za wierzącego katolika, wcale nie zbuntowanego, gorzej że swoje przemyślenia usiłuje narzucić, jako te prawdziwe i objawione.

Dobrze jest jak ktoś próbuje naprostować ewidentne bzdury, wskazując przynajmniej że to wszystko nie jest takie proste, że wiele trzeba doczytać czy posłuchać. Nie ważne w tym momencie, że "prorok" idzie w zaparte i nie daje się przekonać. Ważna jest wskazówka dla innych, którym by się mogło podobnie "wydawać" co "prorokowi". Tak przynajmniej myślę.

Czy można by takich Krzyśków od razu blokować? No możnaby, tylko w takim przypadku cały dział ekumeniczny, w którym pisują protestanci, ewangelicy i im podobni należałoby zamknąć definitywnie. Oni mogą pisać głupoty, a taki prorok Krzysiek już nie? *)

A co do ateistów.. Toż to oni - a przynajmniej jakaś ich wojująca część, niejako z definicji uważają wierzących za idiotów i to niezależnie czy będą u nas występować prorocy, czy płaskoziemcy. Dla nich (jakiejś ich części) czy wierzący wierzą w Boga, czy krasnoludki, to w zasadzie obojętne - i tak są idiotami.


*) Przepraszam, jeśli ktoś mógłby się poczuć urażony, to taki skrót myślowy. Wierzący (ale szczerze wierzący) inaczej niż katolicy, z pewnością sam nie uważa tego w co wierzy za głupotę i nie jest z pewnością głupcem - natomiast ma poglądy sprzeczne z tym, co my katolicy uważamy za prawdziwe (dla nas hm.. no głupie).

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt lip 11, 2017 7:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
W tym co napisałeś PeterW przyznaję Ci rację gdy chodzi o wątki dotyczące ksztaltu Ziemi. Spory wokół tego prowadzone są w dolnej części forum, a tam i tematy i treści i dyskutancji bywają "egzotyczni" - z braku lepszego słowa. A kto. Nie chce nie musi się koncentrować. Watki proroka krzysiekniepieklo nie są jednak w części dostępnej dla wszystkich i przeznaczonej na tematy nawet bardzo dowolne. Ponadto jest różnica miedzy tym użytkownikiem a "protestantami, ewangelikami i im podobnim". Choć wszyscy oni pisza bzdury użytkownik krzysiekniepieklo pisze je z pozycji proroka i to on sam tak się określa. A ty sam zauważyłeś "gorzej że swoje przemyślenia usiłuje narzucić, jako te prawdziwe i objawione." I wybaczenie mi jeśli się mylę ale okoliczność że deklaruje się on jako katolik daje mu taryfę ulgową. Utrzymywanie jego wątków w ogolnochrzescijanskim dziale jest z jednej strony nobilitujace dla treści jakie pisze i dla niego jako dyskutanta a z drugiej strony uważam że nieuczcowe. I dające nam katolikom niezbyt dobre świadectwo. Bo mimo ze dział ogolnochrzescijanski absorbują one chyba jedynie katolików - pisze chyba" bo nie czytam uważnie i może sytuacja uległa już zmianie. Co wskazuje że chrześcijanie - nie katolicy traktują je być może jako katolicki problem, lub może katolicką szurię. To co napisałeś to potwierdza - bo zwracasz uwagę na to że autor pisze o sobie jako wierzącym katolicki, a niedouczenym wiernym (zakladam ze chodzilo Ci o katolikow, bo nie katolikom bardzo często podobnie się wydaje i roznica nie jest jakosciowa ale raczej ilosciowa) może się podobnie wydawać. Ok, wszystko to prawda ale w takim ujęciu ogolnochrzescijanski dział "Chrześcijaństwo, Ekumenizm" to też miejsce do lokowania katolickich odpadów które nie nadaj się do katolickiego działu. Czy taka była m.in. idea wydzielenia tego dzualu?


Wt lip 11, 2017 11:45 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6815
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
bergamotka napisał(a):
I wybaczenie mi jeśli się mylę ale okoliczność że deklaruje się on jako katolik daje mu taryfę ulgową.

Nie - traktowany jest jako każdy chrześcijanin - niekatolik. Krzysiek ma zabronione pisanie w działach katolickich

Cytuj:
Utrzymywanie jego wątków w ogolnochrzescijanskim dziale jest z jednej strony nobilitujace dla treści jakie pisze i dla niego jako dyskutanta a z drugiej strony uważam że nieuczcowe. I dające nam katolikom niezbyt dobre świadectwo.


No jasne - nieuczciwe. To co proponujesz? Żeby w tym dziale pisali tylko katolicy?? To po co nam taki dział?

Cytuj:
Ogolnochrzescijanski dział "Chrześcijaństwo, Ekumenizm" to też miejsce do lokowania katolickich odpadów które nie nadaj się do katolickiego działu. Czy taka była m.in. idea wydzielenia tego dzualu?


Skoro ktoś głosi poglądy niekatolickie, ale (mimo wszystko, jeszcze) chrześcijańskie to co z nim zrobić? Wycinać wszystko jak leci i najlepiej banować?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt lip 11, 2017 12:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
PeterW napisał(a):
Nie - traktowany jest jako każdy chrześcijanin - niekatolik. Krzysiek ma zabronione pisanie w działach katolickich

Doprawdy? I każdy dowolny chrześcijanin - niekatolik który by pisał te wszystke bzdury o Kościele Katolickim i Bożym posłannictwie by rozwiązywać te supły który tenże Kościół pozawiązywał byłby traktowany analogicznie? Nie za bardzo w to wierzę. Ale, ok przyjmuję do wiadomości.
PeterW napisał(a):
No jasne - nieuczciwe. To co proponujesz? Żeby w tym dziale pisali tylko katolicy??

Mój post jest co prawda dość dlugi jednak pisałam skrótowo. I chyba odebrałeś tą uwagę zbyt osobiście - a nie miałam takich intencji. W kazdym razie moje zastrzeżenie jest odwrotne do tego co mi przypisujesz. Bo nie widzę uczciwosci dla utrzymywania wątków w istocie zawierajacych elementy tylko katolickie i budzacych zaangazowanie katolikow w dziale ogolnochrzescijanskim z racji tego że autor nie może pisać w dziale katolickim.
PeterW napisał(a):
To po co nam taki dział?

Nie wiem jaka była idea utworzenia tego działu. Może warto do tego wrócić. Ja zadałam pytanie czy ideą jaka przyświecała temu było m.in. też utworzenie miejscca do lokowania katolickich odpadów które nie nadaj się do katolickiego działu.
PeterW napisał(a):
Skoro ktoś głosi poglądy niekatolickie, ale (mimo wszystko, jeszcze) chrześcijańskie to co z nim zrobić? Wycinać wszystko jak leci i najlepiej banować?

Jeśli chodzi o użytkownika krzysztofaniepieklo - ponownie zwracam.uwagę że chodzi nie tylko o treść ale o pozyjcję jaką sobie obrał i z jakiej pisze te treści - to uważam ze optymalnym rozwiązaniem jest by pisał jedynie w działach ogólnodostępnych.


Wt lip 11, 2017 1:06 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt lip 07, 2017 5:33 pm
Posty: 41
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
"[ciach.. może ja dzisiaj mało kumaty, ale co ten tekst ma do tematu wątku? (PW)]"

Czy moderatorzy kierują się "swoją kumatością" czy regulaminem?

Był cytowanych tekst i odpowiedź na niego o co chodzi?

_________________
"pytania z kosza PeterW?Daj tego bana jak masz problem do mnie a nie wymyślaj i rzucaj groźby"


Pt lip 21, 2017 1:51 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6815
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Tyberiusz napisał(a):
"[ciach.. może ja dzisiaj mało kumaty, ale co ten tekst ma do tematu wątku? (PW)]"

Czy moderatorzy kierują się "swoją kumatością" czy regulaminem?

Był cytowanych tekst i odpowiedź na niego o co chodzi?


Po prostu był nie na temat? Offtop tak zwany? Górne działy szczególnie są pod tym kontem nadzorowane.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt lip 21, 2017 2:21 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL