Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 4:46 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Bene (klon)
Sprobuj nie zwalać winy na zewnątrz. To konto założyleś, ponieważ na Bene wejść nie mogłeś i zgłosiłeś fakt niemożności*. Zgłaszałeś, o ile pamiętam, że chcesz zlikwidować Bene a nie Bene(klon).
Dla mnie taki fakt oznacza chęć pozostania na forum i anulowanie wcześniejszych postanowień.

Jeśli kogoś musisz winić, jedynie mnie; stawałam w poprzek: Adminowi i moderatorom.
Wiesz kto to jest człowiek: to istota, która potrafi zrozumieć innego człowieka w 100% i jednocześnie w 100% potrafi nie podzielać jego widzenia świata. Widzi przeciwnika w dyskusjach, często ostrych, ale nie widzi wroga. Tak to już jest, że człowiek potrafi na to samo zupełnie inaczej patrzeć.

Nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę, więc tym razem sprzeciwu nie wyrażę. Kilka razy zależało mi na pozostaniu niektórych osób na forum i rozmawiałam z nimi indywidualnie. Odwrócono me intencje, zmieszano z błotem nie tylko na tym forum i obiecałam sobie - nigdy więcej.

_______________
*Edit
Dla jasności. Konto Bene nie zostało zablokowane przez Admina.


Wt lut 21, 2017 10:34 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dziekuje merss.
Faktycznie, dotyczy to obydwu kont, tak Bene jak i Bene(klon)
i przepraszam bo to własnie moje niedopatrzenie.
Fakt,nie potrafiłem się utrzymać ponad to. Taką mam urodę i moje reakcje były błędne. Tak to widzę.
Więc szepnij tam gdzie trzeba merss - dla mnie - i zlikwidujcie Bene oraz Bene(klon) - już czas na to.


Wt lut 21, 2017 10:43 am
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
PeterW napisał(a):

Napisz do Admina w sprawie skasowania konta. My jako moderatorzy nie mamy takich mocy.

Dziekuje - napisałem


Wt lut 21, 2017 10:52 am
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Witam.

Proszę o poprawienie wpisu @Barneya (wiem to nie moja sprawa - ale razi):
viewtopic.php?p=1065324#p1065324
Barney napisał(a):
...
  • po drugie, gdyby doszło co do czego, to kiepsko byś zapewne na tym wyszedł, bo świetnie strzelam i to do dziecka.


nie uda się poprawić braku skromności, ale czeski błąd pewnie tak, bo myślę, że @Barneyowi chodziło o:
i to od dziecka
mimo, że często zdarza mi się nie zgadzać z postępowaniem i zachowaniem @Barneya - wiem na pewno, że nie miał na myśli tego co napisał.
Dorzucę jeszcze, że tekst ten jest cytowany w następnym poście @Bene.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Wt lut 21, 2017 1:21 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dziękuję, poprawiłam. Cytat przywoływał jednak Boro, nie Bene.


Wt lut 21, 2017 1:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Poddaje pod rozwagę podjęcie dyscyplinujacych środków wobec użytkownika watchman z uwagi na viewtopic.php?f=11&p=1066545#p1066545 Nie zamierzam oceniać czy treści te rzeczywiście są bluźniercze ani ich ogladać. Jednak subiektywne przekonanie użytkownika, iż treści które rozpowszechnia i czyni jawnymi dla osób, które najpewniej nie miały o nich wiedzy mają bluźnierczy charakter w mojej ocenie czynią rażąco niewłasciwym takie zachowanie.


Pt lut 24, 2017 12:23 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zwracam uwagę Administracji na naruszenie przez moderatorkę merss następujących paragrafów Regulaminu: II.5, 6, 7, 8 oraz IV.8 i 10, zarówno odnośnie kultury wypowiedzi, jak i przekroczenia uprawnień moderatorskich, w wątku viewtopic.php?f=12&t=27274&start=165 w wypowiedziach z:
- N mar 05, 2017 12:47 am
- N mar 05, 2017 9:32 am
- N mar 05, 2017 3:57 pm
- N mar 05, 2017 9:41 pm
- Pn mar 06, 2017 10:29 am


Wt mar 07, 2017 12:11 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
tomek87 napisał(a):
Zwracam uwagę Administracji na naruszenie przez moderatorkę merss następujących paragrafów Regulaminu: II.5, 6, 7, 8 oraz IV.8 i 10, zarówno odnośnie kultury wypowiedzi, jak i przekroczenia uprawnień moderatorskich, w wątku viewtopic.php?f=12&t=27274&start=165 w wypowiedziach z:
- N mar 05, 2017 12:47 am
- N mar 05, 2017 9:32 am
- N mar 05, 2017 3:57 pm
- N mar 05, 2017 9:41 pm
- Pn mar 06, 2017 10:29 am


Z tym przekroczeniem uprawnień moderatorskich to nieco poleciałeś..

Cytuj:
IV Moderatorzy i Administracja

1. Administracja i moderacja są gospodarzami i zarządcami tego forum. Uprasza się o okazanie obu instytucjom należytego szacunku.
.....

4. Za bezpośrednie egzekwowanie i interpretację regulaminu na forum odpowiedzialni są moderatorzy. Decyzja każdego moderatora jest wiążąca. Twoja własna interpretacja regulaminu nie uprawnia Ciebie do łamania tej decyzji.

5. Moderatorzy pracują na forum jako zespół, kiedy to możliwe wspólnie podejmując decyzje. Odwołania od decyzji jednego moderatora można kierować tylko do ogółu moderacji w przeznaczonym do tego wątku.

6. Uwagi/pytania do nich należy umieszczać w stosownym wątku w dziale "Uwagi o serwisie" lub kierować bezpośrednio na priva/maile moderatorów. Konstruktywna krytyka poczynań administracji i moderacji jest mile widziana, o ile jest prowadzona przy zachowaniu wszelkich zasad kultury i ma na celu współpracę w celu ulepszania zasad panujących na forum, wyjaśnienie wątpliwości. Usuwane będą natomiast przepychanki słowne, petycje o usunięcie czy inne formy osobistych ataków na moderatorów.

7. Moderacja, celem utrzymania porządku i przestrzegania regulaminu na forum, może ingerować według uznania w temat na różne sposoby (zamknięcie, przeniesienie, podzielenie, usunięcie, sugestie itd.).

8. Działania moderatorów (np. „ciach”, zamknięcie tematu) z reguły opatrzone są krótka informacją (powód, podpis). Nie mają oni natomiast obowiązku uzasadniać czy tłumaczyć się z owych decyzji.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt mar 07, 2017 12:50 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Rozumiem Piotrze, że możesz mieć odmienny punkt widzenia, oraz kierować się solidarnością wewnątrzmoderatorską, ale apeluję jednak do zdrowego rozsądku i wyczucia sprawiedliwości.

Klucza, którym kierowałeś się przy wytłuszczaniu przez Ciebie fragmentów Regulaminu nie potrafię przy tym pojąć, ponieważ nie można zgodnie z prawdą twierdzić iż:
4. łamię jakąkolwiek decyzję - bo niby w jaki sposób ją miałbym łamać?
6. uprawiam przepychanki słowne, czy atak na moderatora - jedynie zwracam uwagę na bezpodstawne obrażanie mnie i ataki ze strony moderatora merss
7. nie przestrzegam porządku i regulaminu - podaj mi punkt regulaminu, który złamałem
8. podlegam pod jakikolwiek powód działania typu "ciach" - idem, na jakiej podstawie kasuje się moje zarzuty wobec działań moderatora (treść wyciętych fragmentów, została odtworzona we wpisie w tym wątku)?

Nawet Święta Inkwizycja dopuszczała obronę swojego dobrego imienia, nie mówiąc o współczesnych standardach pracy sądownictwa, gdzie nie usuwa się zarzutów bez rozpatrzenia ich uprzedniego w drodze jawnej procedury sądowej.

Edit:
Tak naprawdę domagam się tylko jednego. Przestrzegania kultury i nieobrażania użytkowników forum, jak to miało wielokrotnie miejsce ze strony merss w stosunku do mnie.


Wt mar 07, 2017 1:11 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Żadne forum nie mogłoby funkcjonować gdyby każdą decyzję moderatorów trzeba było prowadzić jak rozprawę sądową z odwołaniami, apelacjami
Jeszcze jeden wpis i poleci ostrzeżenie za awanturnictwo, więc proponuję się uspokoić.


Wt mar 07, 2017 1:17 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Do Administratora:

pragnę raz jeszcze wyrazić głębokie zaniepokojenie funkcjonowaniem forum, pod względem personelu obsługi, przekraczającego swoje kompetencje, przede wszystkim w zakresie kultury osobistej.
Poniżej załączam szersze uzasadnienie mojej reklamacji.

Mam nadzieję, że jest to właściwe ku temu miejsce, czym nie naruszam żadnego punktu regulaminu. Rozumiem, że odniesienie się do oceniających mnie wypowiedzi w ramach mojego tematu mogło zostać niesłusznie odebrane jako offtop, więc wycięte przez moderatorkę, acz nie posiadało żadnych znamion argumenta ad personam, który to zarzut pojawił się w uzasadnieniu.

Zarzuciłem w tym wyciętym fragmencie z postu z Pn mar 06, 2017 11:55 pm między innymi hardość tonu wypowiedzi oraz brak pokory, w tym co pisze merss. Następnie zamieściłem dowody na te zarzuty w postaci cytatów tejże merss, które tu raz jeszcze przywołam:

merss napisał(a):
mamy tu samooszukiwanie się wynikające z nieznajomości siebie, wiary i ateizmu.
(…)
Jeśli przez sześć lat nie posunąłeś się do przodu, ale czytamy posty wzajemnie sobie przeczące mamy do czynienia z potrzebą mówienia o problemie a nie jego rozwiązania. Nie chcesz wyjść z impasu, bo przeszkody nie widzisz.
(…)
Ja wiem w jakim jesteś miejscu, ale to wiedza dla Ciebie bezwartościowa.
(…)
Wybrałeś i szukasz jedynie usprawiedliwienia.
(…)
To już i przyczyna mi się wyraźniej odsłoniła.
(…)
To masz na tacy, sam to podajesz - nie szukasz Boga, ale szczęścia, które poczujesz. Tą drogą, uruchamiając ludzką logikę, nie da się trafić do Watykanu. Ta droga idzie w przeciwnym kierunku.
(…)
Nigdy nie wierzyłeś i nagle się o tym przekonaleś, dotarło do Ciebie. Reszta to szukanie usprawiedliwienia.
(…)
On potrzebuje na dziś przytulaczka, by się mu wypłakać jaki to on mądry i dociekliwy,i NIC. Boga nie ma, doszedł drogą intelektualnych i głębokich poszukiwań.
1. Nie zna siebie i nie jest gotów na poznanie.
2. Nie zna Biblii, nie potrafi dostosywać cytatów biblijnych do zaistnialej sytuacji. Co się mu skojarzy, wyciąga z Biblii. Widzę tu kierowanie się mechanizmami obronnymi w ich doborze.
3. Szuka wiary dziecka a nie rozumie, że dziecięctwo to zupełnie co innego i osiąga się przy końcu drogi. To wyższa szkoła duchowości.
4. Nie pomogli Jezuici, liczne pielgrzymki, zaangażowanie religijne, rozmowy internetowe z nieużytymi katolikami. Szuka kogoś kto go wysłucha i pogłaszcze po główce życząc owocnych poszukiwań...no i będzie podziwiać pracowitość.


W kolejnej części wyciętego fragmentu przywoływałem listę sformułowań godzących w moje dobre imię i obrażające mnie, użytych przez merss w jej wypowiedziach.

Są to bezpodstawne zarzuty pod moim adresem o: walkę z religijną indoktrynacją, podczas gdy jestem ostatnią osobą, która takiej walki by się podjęła. Zarzuty myślenia poganina. Użycie pejoratywnych konotacji w opisie moich postaw, między innymi: „emocjonalne narkotyki”, „zejście”, „zjechanie”, „doliczyć minus”, „zliczyć ujemne punkty”, „głupota”, „pomyliłeś”, „ściema”, „wyuczona formułka”, „powierzchowny i pyszny”, „ślepy jak kret”, „zwrócić Bogu legitymację”, „zwalić winę”, „niedojrzałość”, „przytulaczek”, „wypłakać”. Ponadto używanie wobec mnie trzeciej osoby liczby pojedynczej „on” mające na celu poniżenie i okazanie swojej wyższości.

Pozostawiam te przytoczone słowa "merss" do oceny Administratora, oraz podkreślam raz jeszcze, że nie walczę tu ani z moderacją, ani nie kwestionuję Regulaminu, jedynie chcę uwidocznić problem traktowania z pogardą ludzi, poszukujących na forum pomocy w zrozumieniu zagadnień duchowości.


Wt mar 07, 2017 1:43 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Tomek, pozwolono ci wejsc do domu a ty myslisz ze ci wszystko wolno wlazles do czyjejs kuchni i rozrabiasz, a po upomnieniu probujesz dyrygowac jak gotowac zupe, ciesz sie ze jeszcze scierka po glowie nie oberwales, a ty zamiast zmykac z kuchni probujesz jeszcze rozdraznic gospodarza. :-(
Trzeba miec tupet by u kogos tak sie zachowywac.
Wiesz chyba czym to sie skonczy.


Wt mar 07, 2017 2:14 am
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 2:48 am
Posty: 162
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przemyślałem całą sytuację i doszedłem do wniosku, że tą drogą nigdzie nie dojdę.

Chciałbym przeprosić wszystkich, a przede wszystkim merss, za moje zarzuty, które pojawiły się wobec trafnych uwag w samo sedno bolącego problemu.

Zapewne wyolbrzymiłem w swoich oczach ten ton oskarżycielski i rzeczywiście, niesłusznie domagam się równości zamiast zająć pokorne miejsce w szeregu.

Bardzo mi przykro z zaistniałej sytuacji.


Wt mar 07, 2017 2:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
sapper, a w czyim domu jesteśmy i kto jest owym gospodarzem? Czyją prywatną własnością jest to forum i gdzie ta osoba określiła kto jest tutaj u siebie a kto tylko gościem?

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt mar 07, 2017 12:02 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Boro napisał(a):
sapper, a w czyim domu jesteśmy i kto jest owym gospodarzem? Czyją prywatną własnością jest to forum i gdzie ta osoba określiła kto jest tutaj u siebie a kto tylko gościem?


Nie wiem w czyim domu, ale wiem ze ani w twoim, ani moim, ani wielu innych.


Wt mar 07, 2017 12:11 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL