Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:40 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Widzę, że się nie rozumiemy. Chodzi mi o jeden krótki post, który po jakimś czasie można usunąć. Bardzo proszę, jednak jeśli się nie zgadzasz, to trudno.
Ciężko załatwić z Tobą sprawę bez...
Adam M. napisał(a):
Juz sie nie zoladkuj Merss, milo cie znowu widziec opieprzajaca i przenoszaca, jakbym z wlasna zona rozmawial


Pozdrawiam :wink:
EOT

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Pn sty 02, 2017 11:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2010 2:54 pm
Posty: 11561
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czy można poprawić post w wątku viewtopic.php?f=8&t=27381&start=45 tak żeby oddzielić słowa cytowane przeze mnie od moich...?

_________________
Postaw, Panie, straż moim ustom
i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...


Wt sty 03, 2017 12:37 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Posty z przepychankami przeniesione do kawiarenki. Proszę nie zaśmiecać uwag własnymi wojenkami.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr sty 04, 2017 12:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zgłaszam uwagę, wniosek o przeszkolenie Piotra Wielkiego w zakresie sprzątania. Na początek po samym sobie. Znaczy się zamiatanie pod dywan to nie jest sprzątanie. Ponieważ głupota jez zaraźliwa co widać, słychać i czuć to jako zainfekowany nie zamierzam niczego więcej łumaczyć, wyjaśniać, doprecyzowywać, wskazywać dokładniej, czy coś takiego. Tak czy inaczej jak się nie będzie sprzątać i w ogóle postępować uczciwie to zaleje nas kolejna fala epidemii. Znaczy Was. To takie sanitarne ostrzeżenie.


N sty 08, 2017 7:25 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
domgo napisał(a):
Ponieważ głupota jez zaraźliwa co widać, słychać i czuć to jako zainfekowany nie zamierzam niczego więcej łumaczyć, wyjaśniać, doprecyzowywać, wskazywać dokładniej, czy coś takiego.


I niech tak zostanie..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N sty 08, 2017 8:06 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
domgo.
Proponuję, żebyś się uspokoił i nie zaśmiecał uwag swoimi wpisami nadającymi się do kawiarenki.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 09, 2017 9:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przypominam!


Regulamin III/11 brzmi:

Użytkownicy wyodrębniający barwnie cytaty biblijne formatują tekst wybierając ciemnoniebieski #0000FF kolor czcionki. Innych kolorów w tekstach polemicznych zasadniczo nie stosujemy.


Szczególnie kolor niebieski rozjeżdża się w różnych odcieniach. Proszę korzystać tylko z powyższego koloru czcionki, od góry pierwszy z prawej.

Dziękujemy.


Śr sty 18, 2017 9:54 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
To dotyczy sposobów prowadzenia dyskusji, ewentualne odpowiedzi oczywiście w temacie macierzystym.

viewtopic.php?f=3&t=16349&p=1064076#p1064076


Pt sty 20, 2017 11:14 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zwracam się z propozycją zaniechania usuwania postów "przykuwających uwagę moderatorów" w sytuacji gdy pod takim postem znajdzie się osąd co do osoby autora postu, osąd działania autora postu, jakiś inny komentarz, czy polecenie moderatora. Wiem, ze takie wnioski były już zgłaszane... i odrzucane z uwagi na regulamin, ale w praktyce dochodzi do sytuacji gdy moderatorzy działając zgodnie z regulaminem łamią prawa wyższego rzędu, tj. prawa które roszczą sobie nomen omen prawo do obowiązywania powszechnego, czyli prawa etyczne i prawa człowieka (o ile w ogóle mozna je rozdzielić ale to dygresja). Tutaj znajduje się bardziej szczegółowe uzasadnienie.


So sty 21, 2017 3:45 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16882
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Reg IV/8 reguluje te kwestie. Mamy tam też odnośniki w sprawach różnych 'akcji sanitarnych' prowadzonych indywidualnie lub zbiorowo.


So sty 21, 2017 4:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Uprzejmie ale stanowczo proszę o nie posługiwanie się nieuczciwą argumentacją w celu udowodnienia fałszywej tezy, inaczej mówiąc jak nie masz nic merss do powiedzenia to po prostu nie mów, mnie Twoje fantazje nie obchodzą. Na chwilę obecna nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy. Proszę o odpowiedź kogoś kto jest w dobrej kondycji psychofizycznej :)

Wklejam wycięte przez merss uzasadnienie, która, daję słowo i twierdzę to z pełna odpowiedzialnością, odwołuje się do faktów istniejących tylko w jej głowie.

ciach-Reg. V/5. Szczególnie zabronione jest ponowne wklejanie usuniętych postów lub kontynuacja zamkniętych tematów,

OSTRZEŻENIE


So sty 21, 2017 4:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
A co za tchórz i idiota napisał to ostrzeżenie :)


So sty 21, 2017 4:38 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16882
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Opanowany by się zorientował, że kursywy używa tylko jeden mod, to jak podpis. Więcej na liście ostrzeżeń. W ciąg nie wpadnij. :)


So sty 21, 2017 4:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Uprzejmie proszę o wybaczenie merss . Co do opanowania to odniosę się w drugim rzędzie (skoro tę kwestię poruszyłaś).

Natomiast teraz wnioskuję o zmianę regulaminu tak aby standardem było nie wycinanie (wyciachali i muszę sie męczyć i odtwarzać :( ) wpisów które przykuwają uwagę moderatorów, oczywiście jeśli ich forma umożliwia istnienie w przestrzeni publicznej. Moderator może dopisać pod spodem komentarz i uwagę skierowaną do autora i nie będzie sobiemyślizmu moderatora (oczywiście w domyśle ludzi złej woli), tylko fakt i komentarz faktu i działanie które należało podjąć. Będzie ciąg dalszy? Albo się wyjaśni nieporozumienie albo się stwierdzi kolejny fakt, np. trollingu i tutaj już można wycinać.

UZASADNIENIE: Użytkownicy muszą zwracać uwagę na takie duperele jak jakieś kursywy, oraz otrzymują enigmatyczne odpowiedzi odnoszące się do ich wpisów sprzed jakiegoś tam czasu. Domgo na ten przykład nie pamięta o co mu chodziło z tym kordonem sanitarnym, kiedy to napisał, w jakim kontekście, więc ani kursyw nie opanował, ani nic z odpowiedzi moderatora nie zrozumiał. W zwiazku z powyższym warto się pochylić nad wspomnianą propozycją, która UCZYNI FORUM BARDZIEJ PRZYJAZNYM DLA UŻYTKOWNIKÓW I BARDZIEJ WYMAGAJĄCYM DLA MODERATORÓW. Ja widzę same korzyści z takiego rozwiązania. Forum dla użytkowników stanie się bardziej przejrzyste, moderatorzy będą mogli wyjść ze stanu stagnacji (wniosek z tych zabaw z kursywami czy czytania miedzy wierszami) i rozwijać swoje nieprzeciętne talenty.

Co do opanowania domgo, to tak masz merss rację. Przy czym staram się cieszyć nawet z drobnych rzeczy, za to intensywnie. Widzisz nie zdając sobie sprawy z własnego braku opanowania udałem się na siłownie, konsumując pw (pre workout), no i to był naprawdę udany trening. Do jakiego żelaza bym nie podszedł, to kazde jakby zaczynało lewitować, tony latały w te i we wte. I nic. Więc po treningu siłowym zrobiłem jeszcze HIIT (interwałowy). Hm, nie ma to jak stracić opanowanie :D


So sty 21, 2017 9:46 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
kosiarz napisał(a):
Trzeba być idiota i folksdojczem jak co od Lisa, by takie coś porownywać.
Co mysle o takim czymś...piiiii, piiii piiii

To była prywatna wycieczka. Adresata zamurowało. Mnie zbiera się na wymioty.
I niejaki kosiarz to pełny łącznościowiec....


Pn sty 23, 2017 6:04 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL