Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 05, 2024 6:12 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
 Wybory USA 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Trump ostatnimi wypowiedziami zrazil sobie wielu ludzi i jego poparcie przestalo wzrastac.
Zobaczymy co bedzie dalej juz na jesieni.


Pt sie 19, 2016 4:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Adam M. napisał(a):
Trump ostatnimi wypowiedziami zrazil sobie wielu ludzi i jego poparcie przestalo wzrastac.
Zobaczymy co bedzie dalej juz na jesieni.


Czym zraził? Przeproszeniem za te wypowiedzi?

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pt sie 19, 2016 4:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Trump - wybory w USA
Nie wiem czy śledzicie kampanię wyborczą w USA (POLECAM!). Ja dużo słyszę na temat Trumpa... faszysta, seksita, rasita, mason itd.

Tutaj taka relacja:

https://youtu.be/fzlR20TxtQI?t=40m50s

Nie znam polityka na którym modliło się tylu ludzi. Jestem przekonany, że Trump został napełniony Duchem Świętym.

Polecam tłumaczenie tego co oni mówią, automatyczne jakoś działa.

AMEN! :D

PS. Może to być temat o wyborach w USA, już za miesiąc. Pierwsza debata w już za kilka dni...

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Cz wrz 22, 2016 5:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Wg mnie jest napelniony bullshitem.
Specjalnie porownujac jego rozne wystapienia, w ktorych wyglasza przeciwstawne sobie poglady, bo w danym momencie ludzie chca to uslyszec.
Nie mowie ze Hilaria jest lepsza :).


Cz wrz 22, 2016 4:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Adam M. napisał(a):
Wg mnie jest napelniony bullshitem.
Specjalnie porownujac jego rozne wystapienia, w ktorych wyglasza przeciwstawne sobie poglady, bo w danym momencie ludzie chca to uslyszec.
Nie mowie ze Hilaria jest lepsza :).


Nie sadze. Przez ostatnie 6 miesiecy przesluchalem okolo ~100 godzin jego i Hilary wystapien 8) :| . Tzn. Hilary to moze z 5 bo ona ta sie gdzies ukryla... 8O

A czy dotrzyma slowa... to juz nie mi bedzie osadzac.

W glowe zachodze jak Ona moze miec okolo 50% wyborcow za soba a jej praktycznie "nie widac i nie slychac", no oprocz tego jak ja wnosza do samochodu: "Commander in Chief" :| .

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Cz wrz 22, 2016 5:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Trzeba przejrzec jego starsze wystapienia i skonfrontowac z nowymi.
Albo jego wystapienia na temat imigracji z Meksyku i to co mowil bedac w Meksyku :).
Z czysto polskiego punktu widzenia tez nie jest pozytywny chcac wycofac Stany z NATO, lub zmusic inne panstwa w tym Polske by placily za ochrone przez sily zbrojne Stanow.
Co i tak jest zreszta calkowicie nieprawdopodobne ( jakakolwiek ochrona Polski ).


Cz wrz 22, 2016 7:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Adam M. napisał(a):
Z czysto polskiego punktu widzenia tez nie jest pozytywny chcac wycofac Stany z NATO, lub zmusic inne panstwa w tym Polske by placily za ochrone przez sily zbrojne Stanow.


Ludzie ktorzy sie z Trumpem w Meksyku spotkali... nie pelnia juz swoich funkcji ("zaslyszane").

Polski nie trzeba do niczego zmuszac. Polska jako jeden z czterech (?!) krajow NATO placi tyle i ma placic...reszta NIE placi tych 2%... On nie jest za rozwiazaniem NATO, ale za tym zeby USA nie placily za czyjes wojny (czlonkow NATO, ktorzy NIE placa).

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Cz wrz 22, 2016 7:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Chyba piszesz o postulacie do europejskich panstw NATO o wykorzystaniu 2% budzetu na wydatki wojskowe, ktore Polska wypelnia.
To nie jest to o czym mowi Trump.
Przeczytaj sobie post Hadesa z drugiej strony watku.


Pt wrz 23, 2016 4:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Nie wydaje mi się że jest to słuszne spojrzenie.

Ja to bardziej w ten sposób to widzę:
http://www.foxnews.com/opinion/2016/07/ ... -nato.html

Tak wiem, że to jest FoxNews ;).

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Pt wrz 23, 2016 7:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Dla mnie osobiscie te cale wybory w USA to wielki cyrk - manipulacja naiwnymi ludzmi - prawdopodobnie nie ma wiekszego znaczenia kto wygra te wybory i tak niczego to nie zmieni... Dla mnie Ameryka zreszta nie tylko Ameryka - to manipulatorzy, przestepcy.... ktorzy spowodowali tyle nieszczesc w wielu krajach... Zreszta tak naprawde jak mawiaja - ludzie ktorzy tym sie interesuja - to nie rzady rzadza tylko wielki biznes... wiec czy Clinton czy Trump wygra i tak beda robic to co im kaza... Ot i cala brudna polityka - polecam ksiazke Johna Pilger _ "The new rulers of the World - pisalam juz o niej, moze troche inaczej spojrzycie na te polityczne rozgrywki na swiecie....


So wrz 24, 2016 2:57 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
lidka napisał(a):
Dla mnie osobiscie te cale wybory w USA to wielki cyrk - manipulacja naiwnymi ludzmi - prawdopodobnie nie ma wiekszego znaczenia kto wygra te wybory i tak niczego to nie zmieni...


Bardzo się mylisz. Ludzie którzy stoją z Trump'em to nie są "byle jacy" obywatele. Te wybory ustawią US na następnę 100 LAT. Dlaczego? Sędziowie Sądu Najwyższego (Supreme Court) w US zostaną wybrani w następnej kadencji i mianowani przez prezydenta.

Trump już podał listę sędziów których mianuje.

Trump uzyskał poparcie około 200 generałów, majorów, policji, NRA, straży granicznej, kombatantów itd. itp.

Cytuj:
Dla mnie Ameryka zreszta nie tylko Ameryka - to manipulatorzy, przestepcy.... ktorzy spowodowali tyle nieszczesc w wielu krajach...


Ameryka to jest tzw. policjant świata, bez USA i ich armi to pewnie już dzisiaj być po arabsku mówiła...
Cytuj:
Zreszta tak naprawde jak mawiaja - ludzie ktorzy tym sie interesuja - to nie rzady rzadza tylko wielki biznes... wiec czy Clinton czy Trump wygra i tak beda robic to co im kaza...


Jeśli Clinton wygra to napewno tak będzie. On dostawał po $250000 za 15 minut przemówienia (na tym zbudowali swoją fundację). Clinton już DZISIAJ jest finansowana przez lobbystów. Trump? Sam swoją kampanię finansuje.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


So wrz 24, 2016 4:54 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Ale jak wygra Clinton to bardzo ciekawa bedzie First Lady

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So wrz 24, 2016 7:35 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
mysle Leszcz ze to Ty niewiele wiesz na temat polityki i na temat USA....albo powiedzmy bardziej politycznie korekt - wiesz to tylko co politycznie jest dozwolone abys wiedzial... :mrgreen:


So wrz 24, 2016 10:33 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
Leszcz -

Cytuj:
Ameryka to jest tzw. policjant świata, bez USA i ich armi to pewnie już dzisiaj być po arabsku mówiła...


Tak totalnych bzdur dawno nie czytalam - w ogole nie masz pojecia o czym piszesz.... Uwazasz ze Ameryka i zachod dbaja o to aby Arabowie nie weszli do Europy - nie rozsmieszaj mnie - oni dbaja o wlasne interesa - a nie o pokoj ... Wiesz dlaczego zaatakowali Afganistan - byl czas ze utrzymywali calkiem dobre stosunki z Al Qaeda... Czemu weszli do Iraku - chlopie zastanow sie troche - poczytaj troche....


So wrz 24, 2016 10:42 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory USA
lidka napisał(a):
mysle Leszcz ze to Ty niewiele wiesz na temat polityki i na temat USA....albo powiedzmy bardziej politycznie korekt - wiesz to tylko co politycznie jest dozwolone abys wiedzial... :mrgreen:


A Ziemia jest płaska. :lol: :PPPP

Rozumiem, że ty wiesz to czego nikt inny nie wie... 8) A dowiedziałaś się tego z ksiązki Pana Johna Pilger a on WIE. Dlaczego? "Gdyż wszystko co napisane to prawda" - przysłowie bibliotekarza.

Cytuj:
Tak totalnych bzdur dawno nie czytalam - w ogole nie masz pojecia o czym piszesz.... Uwazasz ze Ameryka i zachod dbaja o to aby Arabowie nie weszli do Europy - nie rozsmieszaj mnie - oni dbaja o wlasne interesa - a nie o pokoj ... Wiesz dlaczego zaatakowali Afganistan - byl czas ze utrzymywali calkiem dobre stosunki z Al Qaeda... Czemu weszli do Iraku - chlopie zastanow sie troche - poczytaj troche....


A jak myślisz dlaczego US właśnie wysłało 48 miliardów dolarów pomocy wojskowej dla Izraela? Myślisz, że USA to tak "daje" te miliardy bo Żydów kochają (po części napewno, ale...)

Pytanie nie jest dlaczego weszli... tylko dlaczego WYSZLI a to jest już "dzięki" Obamie, to Obama zostawił zniszczony Irak "samemu sobie" czyli umożliwił rozwój IS.

Tak, tak to jest republikańska perspektywa i interpretacja rzeczywistości. Twoja jest czysto liberalna.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


So wrz 24, 2016 2:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL