Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 8:08 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Sprawa Piniora 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Sprawa Piniora
Ogladalem z nim wywiad w Faktach po Faktach i abstrachujac od pytania o wziecie lapowki, zastanawia mnie dzialanie prokuratora ktory po odrzuceniu wniosku o areszt tymczasowy, natychmiast sklada nastepny wniosek o to samo.
Czy prokuratura obawia sie o ucieczke Piniora z Polski, czy o co ?
Kompletnie tego nie rozumiem, ale czuje ze Ziobro grob ( polityczny ) kopie sobie ta sprawa.


So gru 03, 2016 4:46 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
O mataczeniu słyszałeś? Prokuratura będzie się odwoływać od decyzji. Nie powinno być tak ze jak u Orwella czyli równi i równiejsi. Politycy powinni tak samo być traktowani jak inni obywatele. Jak Kowalskiego by za to zamknęli to i Pinior powinien siedzieć. Jak Kowalski byłby na wolności to i Pinior powinien być na wolności.
Mnie zastanawia jakie maja dowody na jego działalność. Bo jeśli słabe to media ich zniszczą. Zreszta mainstream i tak będzie niszczył PiS bez względu na to czy są jakieś podstawy. Przypomnę tylko co zrobił mainstream w sprawie aborcji. PiS nie był zwolennikiem rytej ustawy a wraz z KODem który jest zbrojnym ramieniem władców układu okrągłostołowego i z feministkami.
Wracając do Józefa P.
Sprawa jest dość ciekawa. Zwlaszcża ze rozpracowywany był jeszcże za rządów PO. I większość faktów zebrano za czasów PO. Celowo nie ruszyli tematu żeby nie stracić poparcia przed wyborami.
Wrocław ma jakieś szcżescie. Poprzednio zwożono ludzi wiązanych z łapówkami w PZPN. Mowię o niejakim fryzjerze i kupowańych meczach.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So gru 03, 2016 10:50 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Jockey napisał(a):
Wracając do Józefa P.
Sprawa jest dość ciekawa. Zwlaszcża ze rozpracowywany był jeszcże za rządów PO. I większość faktów zebrano za czasów PO. Celowo nie ruszyli tematu żeby nie stracić poparcia przed wyborami.
Wrocław ma jakieś szcżescie. Poprzednio zwożono ludzi wiązanych z łapówkami w PZPN. Mowię o niejakim fryzjerze i kupowańych meczach.


Sprawa o tyle ciekawa że zaczęta za czasów PO , nikt nie znalazł nic na Piniora (nie Józefa P.). Dla gry politycznej PiS wyciąga sprawę ba ma już podległa na każde skinienie prokuraturę (Każdy nie posłuszny ma wizję wiszenia za Ziobro ) . Z sądami gorsza sprawa te jeszcze się bronią, i tak jak wcześniej, sąd wysłał zarzuty CBA w kosmos z braku uprawdopodobnionego popełnienia przestępstwa.Tłumacząc dosłownie poza polityczna potrzebą niema żadnych dowodów dających przesłanki do aresztowania Piniora czy nawet do jakiś większych podejrzeń.


N gru 04, 2016 2:08 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Wszystko fajnie. Ale to co piszesz się kupy nie trzyma. Chociaż...
No dobra. Pinior to w zasadzie dzisiaj człowiek nikt. I po co PiS aresztowałby kogoś takiego? Raczej PO zostawiło kukułcze jajo

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N gru 04, 2016 8:07 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
"Ale jeśli sąd mnie nie posłucha to opublikuję część dowodów."
Tak debilnej wypowiedzi człowieka zwanego prorokiem generalnym i człowiekiem od sprawiedliwości nie słyszałem jak żyję 63 lata.
Dowodów nie publikuje ŻADEN prokurator świata przed rozprawą.
Ja nie krytykuję wyrazu twarzy Pana Ziobry.
Od czasu gdy był rzekł "że ten człowiek już więcej nikogo nie zabije".

No ale skoro Pan Kaczyński lubi się otaczać ludźmi pokroju
Ziobro
Waszczykowski
Macierewicz
Eeeee tam,cicho być.


N gru 04, 2016 8:28 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Jak widać Polska polityka lubi miernych ale wiernych. Kaczyński trochę mniej niż Tusk ale zawsze jest to trzymanie takich którzy nie zagrażają pozycji wodza. Tusk usuwał z partii wszystkich którzy mogli być zagrożeniem. Nie zdążył usunąć Schetynę i najpewniej teraz tego gorzko żałuje. Przypomnę tylko minister Muchę co to była oś sportu. Jej wpadki są znane na wszystkich portalach typu demotywatory.
Kaczyński ma swoich. Akurat do tych miernych nie zaliczyłbym Macierewicza. Ale Waszczykowski jak najbardziej. Jego wypowiedzi o tym ze nie mieli dojścia do ludzi Trumpa to dyskwalifikacja jako ministra spraw zagranicznych.
Macierewicz to wizjoner i trochę racji ma. Czy mądrze robi to juz inna sprawa. I czy Kaczyński mądrze zrobił dając mu tekę ministra MON to całkiem osobny temat. Ciekaw jestem tylko jakie będą efekty jego rządów w MON. Oprócz tego co mówią media antyPiS jak ja ich nazywam to w samej armii jest raczej pozytywnie odbierany. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać i będziemy mogli ocenić to co zrobił. Cokolwiek by nie mowić to spotkanie NATO zorganizował doskonale. Były pochwały ale nie w polskich mediach.


N gru 04, 2016 9:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Cytuj:
Tak zwane czynności operacyjne CBA, wobec Piniora i jego kolegów, zaczęły się na wiosnę 2015 roku za kadencji Wojtunika i skończyły przed wyborami. Siłą rzeczy cały materiał dowodowy został zebrany w czasach poprzedniej władzy, zatem rytualne lamenty odnośnie państwa podsłuchów, stalinizmu i politycznej nagonki mają wyłącznie jeden adres PO/PSL, skrytka pocztowa Wojtunik CBA.

Tyle tytułem wstępu, przedstawię teraz, na wzór redaktorów GW, ściągę i czynię to nie z barku szacunku dla stałych Czytelników, ale z nadzieją, że ten materiał dotrze do szerszej, niekoniecznie błyskotliwej, grupy odbiorców. Motto: uzasadnienie sądu to patologia, wniosek prokuratury o areszt to amatorka i pokazówka.

dalej można poczytać tu:
http://kontrowersje.net/sprawa_piniora_ ... okuraturze
wg mnie bardzo celnie i konkretnie

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Pn gru 05, 2016 10:58 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Bene(klon) napisał(a):
No ale skoro Pan Kaczyński lubi się otaczać ludźmi pokroju
Ziobro
Waszczykowski
Macierewicz
Eeeee tam,cicho być.

Niestety, aferzystów w Platformie zwanej Obywatelską nigdy nie brakowało.Jak i samych afer ujawnianych przez media które doprowadziły do obalenia (nie)rządu PO. Panowie Ziobro,Waszczykowski i Macierewicz to elita polskiego społeczeństwa i polityki.Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Pn gru 05, 2016 5:30 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz lut 19, 2015 10:48 pm
Posty: 921
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Mały Książę napisał(a):
Panowie Ziobro,Waszczykowski i Macierewicz to elita polskiego społeczeństwa i polityki.Pozdrawiam

Jeśli to jest elita, to jako społeczeństwo jesteśmy zgubieni.


Pn gru 05, 2016 5:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
I powtarza moje pytanie na jakiej podstawie go chca zmknac w areszcie ?
Nie ma zadnej podstawy prawnej do tego.
Chyba rzeczywiscie ze to prowokacja majaca na celu osmieszenie Ziobry.


Pn gru 05, 2016 6:49 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Adam M. napisał(a):
I powtarza moje pytanie na jakiej podstawie go chca zmknac w areszcie ?
Nie ma zadnej podstawy prawnej do tego.
Chyba rzeczywiscie ze to prowokacja majaca na celu osmieszenie Ziobry.

Skoro jest podejrzany i skoro maja dowody jego winy to chyba jest wystarczająca podstawa. Prawo reguluje takie możliwości prokuratury.


Pn gru 05, 2016 8:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Coroner, moj post byl odpowiedzia na post Teca - artykul przez niego cytowany podkresla ze nie bylo zadnej podstawy prawnej aresztowania Piniora, przeczytaj.


Pn gru 05, 2016 10:57 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sprawa Piniora
Mały Książę napisał(a):
[
Niestety, aferzystów w Platformie zwanej Obywatelską nigdy nie brakowało

Czyli odbijając piłeczkę w inną stronę umywamy się od odpowiedzialności? Ciekawa moralność.

---Pse pani a Zyziu mi sablał piłecke to ja mu tes musiałem!!!


Wt gru 06, 2016 4:26 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL